Noraudājusies līdz ausīm..

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Mani problēmas pēdējā laikā ļoti vajā. Ir cilvēki,kam ir problēmas,darbā,bet mājās viss ir labi,bet man ir problēmas abos! Es vēl dzīvoju kopā ar mammu,un patēvu,jo pašai nav kur citur dzīvot,kamēr neatradīšu darbu. Bet lieta,ir tāda,ka viss ko es daru ir slikti,nav labi,to tā saskata patēvs. Pa vasaru man skolā,bija prakse,es paralēli vēl tam meklēju darbu,ieliku avīzē,un internetā sludinājumus,bet nebija,kas atsaucas. Tad man paveicās,un es būtu atradusi apkopējas darbu,aizgāju uz "pārunām",bet darba devēja izvēlējās citas meitenes. Redz tas arī ir slikti,jo darbu meklēju vasaras vidū,tūlīt taču sāksies skola,bet es skolu pametu,jo,kā jau biju teikusi,mani nesaistīja,tas ko mācijos,un negribēju lieki tērēt tam laiku,zinot,ka tā vietā varu darīt ko citu,pabeigt kaut vēl gadu vakarskolā,un diploms būtu rokā! Bet tas arī nav viņam labi. Tagad skatos,uz darbu ārzemēs,jo man ir apnicis,ka mani kāds kontrolē,es pat vakaros pie pc nevaru sēdēt,jo redz es neko citu nedarot,lai gan pēdējā laikā vispār neesmu mājās,jo eju meklēt darbu. Man taču nav jāatskaitās patēvam- vot es eju ārā no mājās,es eju uz centru meklēt darbu! Vāks pilnīgs! Tagad sēžu noraudājusies līdz ausīm,jo ja man pasaka,ka es neko nedarot,pat ne mājās,lai gan es daru,es slauku mazgāju tīru,taisu ēst,bet to neviens nekad nenovērtē,vai pat manis taisīto vienkārši neēd,jo to,taču esmu taisījusi es! Viņš vispār mani neatbalsta,pat nepasaka,neko labu. Tagad ir uzlicis limitu,ja līdz augusta beigām netaradīšu darbu,tad mani izmetīs no mājām.. es nezinu,ko man iesākt,jo viss ko es daru ir slikti,ja es eju un daru,uz to neviens neskatās,tas viss ir slikti.. es vispār jūtos kā tāds melnais punkts,un tas ir šausmīgi.
31.07.2012 14:07 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
paldies,eju jau uz gateri. :)
31.07.2012 16:36 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
viss šī saruna ir beigusies. paldies visām!
31.07.2012 16:36 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Mīļā meitene, nav brīnums, ka nevari atrast darbu, jo bez vidējās izglītības Tevi pat par apkopēju neņems strādāt. Pati nesen meklēju pārdevēju uz nepilnu slodzi un ar vidējo nepabeigto es pat neizskatīju. Pati pabeidzu arodeni un pēdējā kursā gāju tikai uz kontroldarbiem, jo arī ļoti nepatika un bija arī jāstrādā. Bet neskatoties uz to, ka man riebās uz turieni iet, veiksmīgi pabeidzu un augstskolā studēju pavisam ko citu. Varēji jau nu pabeigt un nākamgad doties studēt uz Rīgu, dzīvot kojās un piestrādāt. Tu tagad pati sačakarē savu nākotni un vēl čīksti.
31.07.2012 17:10 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Ja izmet tevi no mājas,vari man savu CV sūtīt,man mājās 3 istabas brīvas:D
31.07.2012 17:46 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju visu diskusiju,manuprāt katrai situācijai ir izeja,protams saka ka runāt ir viegli,bet tiešām,arī dzīvoju mazpilsētā,bet ja jau tevi met ārā no mājām,brauc,dari,Rīgā var atrast darba iespējas,kā jau meitenes minēja darbs,vakarskola,kaut vai kojās padzīvot! Tik tiešām tāda sajūta,ka tu vēlies lai kāda tevi uaicina dzīvot vai iekārto darbā!
Bet nu kā tur būtu,nebūtu,lai veicas.!
31.07.2012 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Haha, cumshot, šis sasmīdināja :D
31.07.2012 18:14 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Man vienalga liekas, ka Tu pārspīlē mazliet.
31.07.2012 18:18 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Vispār ne visās Maximās un Rimi ir tik traki kā jūs te rakstāt ;) Maximās ir labākas algas nekā Rimi.
Maxima pie manas mājas Duntes ielā meklē kasierus un plauktu krāmētājus. Šobrīd trūkst cilvēki, kuri būtu gatavi strādāt un nezagtu, bet diemžēl jauniem cilvēkiem ir vieglāk čīkstēt nekā strādāt mazāk atalgotu darbiņu.
31.07.2012 18:20 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Maxima pie manas mājas Duntes ielā meklē kasierus un plauktu krāmētājus. Šobrīd trūkst cilvēki, kuri būtu gatavi strādāt un nezagtu, bet diemžēl jauniem cilvēkiem ir vieglāk čīkstēt nekā strādāt mazāk atalgotu darbiņ



Cilveku trukst jo Riga reti kur var par tadu algu izdzivot. Kamer vien maksas maz, timer truks labu darbinieku.Un zagt? Kamon, kauns nav sita teikt? Visu veikalos pirms iet uz majam apsargas parbauda somas, tapat pusdienam ja ko noperc kasieris paraksta( pat vaditajai) un apsargs apskatas vai viss pareizi.Kada zagsana, ko tu tur murgo? Tapec jau daudzi baruc prom, mazas algas, tevis auka par slinki un zagli. Vi vispar nenem nekur darba.Tacu arzemes tie pasi slinkie,sliktie,nederiga it labi strada un dzivo. Driz vispar nebus kas sance par 200 ls.
31.07.2012 18:25 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Dzīvoju pie omes, ir liela māja , draugs strādā-ir mums abiem iztikšana,pati centīšos iegūt noderigu profiseju ,lai pēc prakses butu darbs..Ari ira rads ,dzer ,un kritize ,un blaustas ,izriko visus uz rutim.... lABI KA VINIEM IR SAVS DZIVOKLIS JAPACIES VAKAROS UN Brivdienas ,tad attbrauc tik nervus bojat,.... neeju citur dzivot lai omei pāri neizdara,vienreiz ķērās klāt pie rīkles piedzēries un zņaudža nost,es vinju atravu nost ,un tante tad fiksi ieskrejusi veda prom,vinja neeko neredzeja....mANTOJUMA ZINĀ Neeko nedabutu ,tak delam ir pirma roka,lai gan man ir noderigi pairisi un deklaracijas....Kamer vien vinja dziva ,vinju neatstašu,bet tā dzivot ar dzerja raksturu kopa ir gruti ,kaut pa brivdienam vai vakariem tik pratu čakarē.... Tagad tam piemetusies roze ,vismaz nedzers ,ka lieto stipras zales..... vismaz man ir draugs ,kurs mani atbalsta un palidz ,neesmu viena,,,,, Ari smagi iet, ja jabaidas par tuvākā dzivibu kad piedzeries ,nakamo reizi.....Nebuss ,OMES , pametisim vinjus visus tur ,...
31.07.2012 18:44 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
dots devējam atdodas. Dieviņš nav mazais bērns
31.07.2012 19:01 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.01.2009
ilgi lasīju,visus komentārus gan neizlasīju.bet mans viedoklis-jāpārstāj pīkstēt un jādara.un tiec prom no tās "manā pilsētiņā"!nu nav tā nekāda Tava pilsētiņa,ja nav tur ne draugu,ne paziņu,kas jau sen būtu palīdzējuši,kam būtu drosme un nebūtu kauns prasīt palīdzību.
tikpat "Tava"var kļūt jebkura pilsēta,arī lielākas pilsētas,kur vieglāk atrast darbu. un darbu,goda vārds,VAR ATRAST!!!zinu,ka aizvaino,ka kāds kko it kā pārmet,bet es pati pirms nepilna gada izkārpījos no savādākas,bet psiholoģiski tikpat smagas problēmas.to VAR izdarīt.jo tiešām-meitenes iesaka visu ko,bet Tev neder neviens variants,jo esi nobijusies un patiesībā nemaz neesi gatava riskēt,kko mainīt,darīt.visdrīzāk,arī uz ārzemēm braukt nopietni neesi vēl domājusi,jo diez vai Tev ir drosme...
iesaku labu lietu,ko izmantoju,kad pametu studijas savā jaunības maksimālismā un dullumā.ir tādas ES programmas arodskolās,kur ar 9 vai 12 klašu izglītību var apgūt,piemēram,viesmīļa profesiju.es šādu programmu šogad pabeidzu,prakses vietas parasti tiek piedāvātas pietiekoši nopietnas,lai,sevi labi parādot,iegūtu darbu,kur alga būs diezgan apmierinoša patstāvīgas dzīves uzsākšanai.vismaz man piedāvāja prakses vietā palikt par pastāvīgu darbinieku un solītā alga,neskaitot dzeramnaudas,300Ls "uz rokas".mācību laikā var dzīvot kopmītnēs.programmai ir iespējas savienot ar darbu,ko es arī izmantoju,var izmantot individuālo apmeklējumu.darbu veikalā tagad var atrast arī bez pieredzes,jo darbinieku trūkst,no pieredzes zinu..
arī uz ārzemēm-var sarunāt,ka aizbrauc gandrīz bez izdevumiem,cik nu tur biļetei vajag,pārējo aizdod cilvēki un pēc tam vari atdot pamazām no algas.grūti uzticēties,es zinu,bet šobrīd esmu jau pārliecinājusies,ka latvieši ārzemēs ir gatavi palīdzēt saviem tautiešiem...
kopumā-Tu tikai meklē atrunas,jo Tev ir bail kko mainīt.izbeidz.un vienkārši sāc.kaut vai sākumā apskatot internetā dažādas iespējas,kas Tevi varētu interesēt un uzdrošinoties sapņot par kko labāku.Tev vienkārši jāuzdrošinās un jāsper solis nezināmā virzienā.
veiksmi!
31.07.2012 19:26 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Kubiete, ko tu runā? Tu zini visu? Esi pati kādreiz pārtikas veikalā strādājusi? Pēc šiem taviem tekstiem šķiet, ka neesi gan.
Tas, ka pārbauda somas un paraksta čekus NEKO nenozīmē. Kurš gribēs iznest, iznesīs. Mani vārdi nav ne skaļi, ne aplami. Rakstu to, ko zinu 100%.
Un ja cilvēkam ir vieglāk čīkstēt, ka mazas algas un nestrādāt, tad piedod atvaino. 0ls vienmēr ir mazāk nekā jebkas cits. Arī 10ls ir nauda.
Un pēc tava teksta izklausās, ka cilvēki, kuri pelna 200ls un dzīvo, ne tikai izdzīvo, ir kkādi citplanētieši.
31.07.2012 20:28 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Kubietei par to, ka brauc jau prom uz Rīgu tagad un ej uz veikaliem, dod CV. Tā daudz ātrāk darbu atradīsi, nekā sēžot mājās un gaidot, kad darbs pats uzradīsies. Mērķi jau Tev labi un lieli, bet kaut kā izskatās, ka gribasspēka trūkst. Toties čīkstēt patīk.
31.07.2012 22:36 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
neizlasīju visu, varbūt atkārtošos, bet, manuprāt, tavu patēvu dusmo tas, ka tu nemācies un pameti skolu, un nestrādā. viņam līdz ar to jāuztur mamma un vēl tevi, pieaugušu sievieti. Domāju, ja tu mācītos, tādu runu nebūtu. Izglītība tomēr ir svarīga. un kā tu vari teikt, ka pameti skolu, jo mācījies to, kas tevi nesaistīja - tu taču iegūtu arī vidējo izglītību! tā ir jādabū, gribi, negribi
31.07.2012 22:43 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
ak jēziņ, kas par čīkstuli! man bija tā un vēl trīsreiz trakāk - dzīvoju pat ne pilsētā, bet pagastā, patēvs izmeta no mājas ar uzsistu aci. pie tēta dzīvot negribēju, tad nu draudzene paņēma pie sevis, gājām gurķus un zemenes lasīt (5-25 Ls dienā tā var nopelnīt, strādāju nepilnas 2 nedēļas), iekrāju naudiņu, aizbraucu uz Rīgu, noīrēju istabiņu kojās pa 15 LS MĒNESĪ, aizgāju strādāt par viesmīli trijās vietās un dzīvoju. strādāju 6, citreiz visas 7 dienas nedēļā. ar laiku ar draudznēm noīrējām lielu dzīvokli Rīgas centrā. kad atlaida no viena darba, PATI PAR SAVU NOPELNĪTO NAUDU aizbraucu uz Angliju, jo saņēmu diezgan maz divos pārējos - tie tik piestrādāšanas darbiņi bija. tagad atgriezos, padzīvoju kādu laiku pie mammas atkal, bet par savu naudu, vēl viņiem palīdz'ju finansiāli. ja tu zinātu, kā patēva attieksme mainījās! viņš man tagad zvana un apjautājas, kā iet! agrāk vispār nekad nerunājām, tā 6 gadus nodzīvojām. tikai tagad aprotu, ka pati biju vainīga, jo nestrādāju, biju palaidusies. tagad varu lepoties ar to, ka ēdējoreiz papraīju naudu vecākiem (no tēta aizņēmo piecīti) pirms 2,5 gadiem. pirms gada pati sāku palīdzēt mammas ģimenei.
01.08.2012 00:41 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Ja neapmierina šī brīža dzīve vieni un tie paši darbi ved pie vieniem un tiem pašiem rezultātiem,ja gribi justies labāk,sāc darīt to,ko nekad neesi līdz šim darījusi un mainies pretējā gadījumā vislaik būsi vienā un tajā pašā situācijā un neapmierināta..
01.08.2012 01:19 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
NEPAMET SKOLU! Tu gribi uz ielas kartona kastē gulēt?!
01.08.2012 01:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
domaa, uznjeemeeji un uznjeemumu menedzeri tik to vien dara, kaa lasa sludinaajumus, kur cilveeki meklee darbu? vinji to nedara vispaar un daudzus atsuutiitos cv izmet aaraa, iisti tos pat neizlasiijushi. pirmkaart, tev nav jaapiemin, ka neesi pabeigusi videejo. ieraksti videejaa izgliitiiba un viss. otrkaart, cv jaabuut iisam un konkreetam, nevis par ap un neko 2 lapas. cilveeki ir aiznjemti un vinji labpraataak izskatiis iisu un kodoliigu cv. treshkaart, ej pati pieteikties darbaa, nevis suuti cv. kad ierodies, nevis paardeveejai, baarmenim vai sekretaarei iedod cv, bet gan prasi aprunaaties ar menedzeri, direktoru vai kadru daljas atbildiigo.
taa kaa tev nav pieredzes, tavs vieniigais trumpis ir iepatikties darba deveejam kaa personiibai. smaidi, esi laipna, paarliecinaata par sevi, pastaasti darba deveejam, ka tev patiik sii darba vieta, ka esi gatava pilnveertiigi straadaat un aatri maacies. ej sakopta, tiira, kaartiigi apgeerbta un agri vai veelu atradiisi kaut ko. veel vari kafejniicaas iet iekshaa un apvaicaaties, vai vinjiem nevajag darbiniekus un atstaaj cv, gadienaa ja tuvaakajaa laikaa tur atbriivojaas vieta. ja darba vieta ir ar labu algu vai arii kaa viesmiile vari sanjemt labas dzeramnaudas, vari piedaavaaties pastraadaat par briivu 2 nedeeljas, kameer apguusti darba iemanjas. tas darba deveejam liks saprast, ka tu patieshaam esi gatava straadaat un esi ar nopietniem noluukiem.
lai veicaas.
01.08.2012 05:50 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es teiktu, ka ātri jātin makšķeres abām ar mammu prom, ja jau arī viņus (mammu un patēvu) nekas nesaista .. nafig palikt pie tāda mudaka un savu dzīvi maitāt! Sākumā būs grūti, bet domāju labāk nekā dzīvot ar "enerģijas vampīru", kas Tevi (abas ar mammu) diendienā grauj .. dzīve iet kā sinusoīda .. ir kāpumi un kritumi .. ja šobrīd esi zemākajā punktā, tad noteikti tam sekos kāpums!!! Es par to nešaubos! Izturību un spēku aiziet no mājām .. es to izdarīju arī 20 gadu vecumā .. man gan situācija nebija tik dramatiska, bet noteikti ir cilvēki, kas Tev ir tuvi un atbalstīs, piemēram, vecmāmiņa .. mēneša laikā atkopsies no morālā terora, kas ļaus apkopot spēkus, domāt pozitīvi un tad jau viss aizies!
Turies!
01.08.2012 10:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)