Noraudājusies līdz ausīm..

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Mani problēmas pēdējā laikā ļoti vajā. Ir cilvēki,kam ir problēmas,darbā,bet mājās viss ir labi,bet man ir problēmas abos! Es vēl dzīvoju kopā ar mammu,un patēvu,jo pašai nav kur citur dzīvot,kamēr neatradīšu darbu. Bet lieta,ir tāda,ka viss ko es daru ir slikti,nav labi,to tā saskata patēvs. Pa vasaru man skolā,bija prakse,es paralēli vēl tam meklēju darbu,ieliku avīzē,un internetā sludinājumus,bet nebija,kas atsaucas. Tad man paveicās,un es būtu atradusi apkopējas darbu,aizgāju uz "pārunām",bet darba devēja izvēlējās citas meitenes. Redz tas arī ir slikti,jo darbu meklēju vasaras vidū,tūlīt taču sāksies skola,bet es skolu pametu,jo,kā jau biju teikusi,mani nesaistīja,tas ko mācijos,un negribēju lieki tērēt tam laiku,zinot,ka tā vietā varu darīt ko citu,pabeigt kaut vēl gadu vakarskolā,un diploms būtu rokā! Bet tas arī nav viņam labi. Tagad skatos,uz darbu ārzemēs,jo man ir apnicis,ka mani kāds kontrolē,es pat vakaros pie pc nevaru sēdēt,jo redz es neko citu nedarot,lai gan pēdējā laikā vispār neesmu mājās,jo eju meklēt darbu. Man taču nav jāatskaitās patēvam- vot es eju ārā no mājās,es eju uz centru meklēt darbu! Vāks pilnīgs! Tagad sēžu noraudājusies līdz ausīm,jo ja man pasaka,ka es neko nedarot,pat ne mājās,lai gan es daru,es slauku mazgāju tīru,taisu ēst,bet to neviens nekad nenovērtē,vai pat manis taisīto vienkārši neēd,jo to,taču esmu taisījusi es! Viņš vispār mani neatbalsta,pat nepasaka,neko labu. Tagad ir uzlicis limitu,ja līdz augusta beigām netaradīšu darbu,tad mani izmetīs no mājām.. es nezinu,ko man iesākt,jo viss ko es daru ir slikti,ja es eju un daru,uz to neviens neskatās,tas viss ir slikti.. es vispār jūtos kā tāds melnais punkts,un tas ir šausmīgi.
31.07.2012 14:07 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
vot loti laba doma kaut kadas apmainas programmas, brivpratigais darbs arzemes...loti laba izdeviba...man pasai nesen piedavaja brivpratigo darbu Vacija visam 2013.gadam...nodrosinats esi, kada vaina...manuprat, super izdeviba...tik jainteresejas..
31.07.2012 15:51 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
womankind- man ir piedāvāts,Rīgā strādāt,bet būsim reāli. es aizbraucu uz rīgu,eju strādāt,bet dzīvot tad vajadzēs atrast kaut kur. neezinu,kā ar māsicu,būs,vai viņa palīdzēs,jo pati tur sitās,a r savu augstāko..
31.07.2012 15:54 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
jā, brīvprātīgais darbs arī labs. pati pagāšgad piedalījos :) dzīvot būs kur, ēst būs, ko darīt būs, maziņa kabatas nauda būs. bet vienīgi neko neiekrāsi. labs darbs pieredzei :)
31.07.2012 15:55 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
ŠOKOLĀDE - nu ja nezini, tad uzzini.. tu tikai čīksti ,ka nekas nav labs ;) uzzvani, parunājies, pastāsti par savu situāciju , vismaz tajā Rīgā būs lielāka iespēja atrast darbu unvarēsi palīdzēt ar maksājumiem ;)
31.07.2012 15:56 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Aur pair? tā arī viņš saucās? google izmeta lapas angliski. viņam ir kāda mājaslapa lv valodā?
31.07.2012 15:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Domāju, ka sava daļa taisnības patēvam ir, ja pieaugusi sieviete 20 gados nav spējīga vidējo izglītību dabūt, es droši vien arī šādā situācijā uzstādītu ultimātus!

Un visa šī čīkstēšanas- meitenes piedāvā dažādus variantus, bet tev nekas neder, jo neko izdarīt tu nevari!

Tādiem cilvēkiem dzīvē ir grūti!!!



Patevam taisniba manuprat. Ja te nav darba kur dzivo, da jopcik pabeidz to skolu. patik-nepatik varesi teikt kad pati sevi uzturesi.
31.07.2012 15:57 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
tu mekle attaisnojumus, lai nedaritu un kads tevi pazelotu..te ir izskanejusi daudz lielisku ideju,ko darit, bet neviena tev neskiet laba...

ok, jautajums, cik izskatiga tu esi?
ja esi izskatiga un labi sevi pasniedz, tad darbu vajadzetu but viegli atrast..musdienas viss atkarigs no izskata...zinu vienu cali, kas Anglija dabuja darbu frizieru salona, kaut gan pat neprata kemmi roka noturet, un darbu dabuja tikai tapec ka vins izskatas stiligs un piestav vinu salonam...
31.07.2012 15:57 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
EVS - European Volunteer Service var uzzināt www.jaunatne.gov.lv -Eiropas brīvprātīgais darbs
31.07.2012 15:59 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
pavedinātāj- es apsveru visas idejas, uz lapas tagad visu izrakstu,ko man rakstat! uzrakstīju arī māsicai,un meklēju vēl internetā sludinājumus,un kādu informāciju! tu neesi tagad man blakus,un nezini ko daru,tāpēc labāk nepārmet! to man tagad mazāk vajag.
31.07.2012 16:01 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
avedinātāj- lūk,pati pateici,esmu veiksmīgs cilvēks! man par tādiem tikai prieks,kam veicās!
ome dzīvo 15 km no manis,tas ir vēl dziļākos laukos,kur ir tikai 2 veikali. pie viņas varu dzīvot,bet ko tur darītu...



Tevi liek ara no majam, un re izradas ir kur iet. Vismaz svesam vecism nedzivosi uz kakla, un tevi neviens neterorizes. Bet tak skatos atkal tev neder.
31.07.2012 16:02 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
vnk uz katru padomu/ideju tev ir vesela virkne ar attaisnojumiem...saucas "jaa, bet..."
tads iespaids rodas...
31.07.2012 16:03 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
man ir piedāvāts,Rīgā strādāt,bet būsim reāli. es aizbraucu uz rīgu,eju strādāt,bet dzīvot tad vajadzēs atrast kaut kur. neezinu,kā ar māsicu,būs,vai viņa palīdzēs,jo pati tur sitās,a r savu augstāko..

Tas ir super, ka tika piedavaats darbs! Bet! Atkal attaisnojumi... Nu, kas tur ko kojas neatrast. Ej un dari! Laikam nav nemaz viss tik slikti, un netaisies neko daudz mainiit.
31.07.2012 16:05 |
 
Reitings 223
Reģ: 29.01.2009
Līdz galam nelasīju komentārus, bet padālīšos ar savu pieredzi. Man bija līdzīgi ar patēvu - sarežģītas attiecības, strīdi, bet es vienmēr strīdējos pretī, neļaujot sevi šantažēt, par ko viņš mani ienīda vēl vairāk. Māte bija manā pusē, bet reāli neko nedarīja. Viņš lietoja daudz alkohola, pavilka līdzi arī mammu. Vienu dienu mana māsa (viņa meita - toreiz vēl prakstiski zīdainis) knapi palika dzīva, jo viņš bija pālī un neskatījās. Es sapsihojos, sabļāvu virsū, atskaldīju viņu cik spēka, savācu mantas un devos prom. (bija palikuši vēl pāris vidusskolas eksāmeni, ko nokārtot) Man gan bija tāda iespēja (sākumā padzīvojos pie drauga ģimenes, tad saņēmos un lūdzu palīdzību īstajam tēvam, kas mani arī pieņēma padzīvot pie sevis).
Rezultāts - drīz uzsāku patstāvīgu dzīvi, sākumā ļoti pieticīgi, bet tomēr saviem spēkiem, mācoties augstskolā un strādājot. Bet vislabākais - pēc 2 mēnešiem arī mamma saņēmās un no viņa aizgāja, kas bija gan morāli, gan finansiāli grūti. Tagad viņai ir laimīga, morāli stabila ģimene, bet viņš pūst viens ar savu lepnumu un pārāko attieksmi pret apkārtējiem, slīkstot parādos un alkoholā.
Vēlu apņēmību! Ar to var tālu tikt.
31.07.2012 16:05 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Kubiet- jā man neder,jo ome nav nekāda jaunā,vairs pēc gadiem,viņai pašai cilvēkam ir grūti,un ja viņa uzzinātu,ka man ir nesaskaņas,tādas,ka no mājām met viņai tas ļoti nepatiktu,un viņai tad būtu jāstrīdās ar patēvu. prekškam man lieki,omi satraukt? es negribu lai viņa ko uzzin. es jau teicu,iet man ir kur,bet nav naudas,par ko dzīvot pie citiem! negribu sēdēt draugiem uz kakla!
31.07.2012 16:05 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ja man tu dzivotu blakus,es pateva vieta BLAUTU UZ TEVI KATRU DIENU. Cik var . Es izbesitos, man nervi neturetu izlgu laiku sito sviestu.
31.07.2012 16:05 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
leah- kojās? es nemaz nezināju,ka tur kojās var dzīvot! kā es meitene,no mazpilsētas,varēju to zināt? paldies,ņemšu to vērā,un interesēšos!
31.07.2012 16:06 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Zini Riga var ari sakuma istabu iret par letam naudam.
31.07.2012 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 3180
Reģ: 29.01.2009
Viena pagale nedeg.
Pilnīgi saprotu tavu patēvu.
31.07.2012 16:08 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Rodas iespaids, ka meitene diskusiju rakstīja cerībā, ka kāda atbildēs - nāc dzīvot pie manis, darbā arī iekārtošu!
31.07.2012 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)