Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības + draudzība

 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
Sveiki meitenes, gan jau daudzām ir tā bijis. Lieta tāda, ka es cenšos pēc iespējas vairāk pavadīt laiku ar savu puisi, jo katru dienu nesanāk būt kopā, bet kad satieku, tad vnk tik daudz viņš man ir pietrūcis,ka gribu būt kopā visu laiku. Bet draudzenēm tas nepatīk. Jo sakot,ka es neatvēlot laiku viņām. Esot mainījusies utt. Protams,ka ienāk puisis manā dzīvē, kkas jau mainās, vnk nesaprotu, kapēc draudzenes ir tik nesaprotamas?! Kā jums dāmas ir?! Kā jūs laiku sadalat? Kā jūs šo visu izskaidrotu, kā rīkotos? Vnk nepatīk, ka es tieku dalīta. Un atteikties no puiša, kurš man ir tik ideāls es arī negribu. Draugi tak saprot visu, ne tā?
31.07.2012 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
P.S. Varbūt iemesls ir tas,ka draudzenei nav bijušas tik nopietnas attiecības un tapēc nesaprot?!
31.07.2012 12:07 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Mani nesaprata tas,kuram nebija bijusas attiecibas, nesaprata ari tas,ka ar draudzenem gaja uz klubinjiem un laida pa kreisi. Tapat ka daudzas,kuram piedzimst bernini,saka,ka mainas viss,man ar vienai draudzenei ka piedzima mazais,neviena pat nepiedavaja iet atpusties,jo domaja,ka nu ir berns,ka vinjas dzive beidzas. Ta diemzel ir! Un isti draugi paliks vienmer :)
31.07.2012 12:13 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Nu, es nezinu, man pietiek laika abiem. Protams, lielākais laiks tiek veltīts mīļotajam, bet arī atrodu laiku, kad satikties ar draudzenēm.
Man ir draudzenes, kurām ir līdzīgi kā man, bet arī ir tādas, kuras appuišojoties pazūd no redzes loka un nav laika tikties.
Tādeļ, citreiz liekas neloģiski, ka draudzenes nevar atrast laiku reizi mēnesī vai vairakos, lai satiktos un paklačotos, jo redz viņām ir attiecības. Protams, nav jau jātiekas bieži kā vidusskolas laikos, bet atlicināt stundiņu, lai saskrietos ar kādu draudzeni uz kafiju, jau vienmēr var.
p.s. Cik Tev un Tavām draudzenēm ir gadi?
31.07.2012 12:14 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Viņām arī gribās nopietnas attiecības :)
31.07.2012 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
Tur jau tā lieta, ka laiks draudzenei pietiek nedēļā pāris reizes, tapēc nesaprotu, kapēc viņa nevar samierināties, ka esam kopā. Vairāk manuprāt tā ir skaudība, ka es esmu laimīga.
Un pareizi saka, īsti draugi paliks vienmēr.

draudzenēm, 22,23.
31.07.2012 12:20 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Par skaudibu, man ar dazreiz likas,ka skauz, kad stastiju par kopigo iedzivi,pavadito laiku. Vai vajag draudzeni,kurai skauz? :
31.07.2012 12:22 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Tas kā viņi (draudzenes un puisis) viens pret otru attieksies ir tikai Tavās rokās, jo Tu veido attiecības un attieksmi viņiem vienam pret otru. Ja ir draudzenes, īstas, sapratīs, ka tagad ir draugs un vajag sākumā vairāk laika kopā, galu galā ar viņu tu veidosi ģimeni (kaut teorētiski, tam jau veidojam attiecības), bet arī draugam ir jāciena laiks, ko pavadi ar citiem saviem mīļajiem, tad viss būs kārtībā. Tie, kam esi svarīga sapratīs un pielāgosies, galvenais nevajag nevienu aizmirst pašai. :)
31.07.2012 12:27 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Man ir līdzīga situācija, jo man tādu super tuvo draugu nav ļoti daudz. Ir divi puiši, ar kuriem bija tā, ka gandrīz katru dienu tiekamies, jo nevienam no mums nebija attiecības un bez maz vai viens pie otra dzīvojām. Plus, laika gaitā rodas kopīgie nākotnes plāni, pēc skolas pabeigšanas pārcelsimies uz Angliju, dzīvosim tā un tā.. Bet tagad man ir draugs, kurš uzreiz piedāvā citu dzīves scenāriju. Baigi jau grūti apvienot un tās nopietnās lietas vispār nevar apvienot.
Viens draugs dēļ manām attiecībām atkrita. Bet varbūt tas uz labu. Kā jau jūs sakāt - īsti draugi paliks vienmēr, un priecāsies, ka Tev ir tieši tāda dzīve kā Tu vēlējies, jo man personīgi vienmēr ir bijis tā - ar draugiem, jā jā, darīsim to, bet vienmēr mazliet sirsniņa sāp, ka nav īstais princis ar ko to kopā darīt.
31.07.2012 12:27 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Nu jā, ja viņām nepietiek ar to laiku, tad, manuprāt, problēma ir dziļāk.
Es un manas draudzenes esam aptuveni tajā pašā vecuma grupā un satiekamies pāris reizes mēnesī - un mums pietiek. izrunājamies, izsmejamies un lecam atpkaļ katra savās attiecībās. Ar dažām draudzenēm tieši runājām, ka tad, kad mums būs attiecības, tad negribam tajās pazust, bet arī atvēlēt kādu laiciņu draudzenēm. Un, lai arī draugs ir mana prioritāte dzīvē, tomēr atrodu laiku metieņu sarunām :) varbūt man vnk ir paveicies ar draugu un viņa profesiju, kā rezultāta viņš mēdz nebūt mājas periodiski, līdz ar to, laiks draudzenēm :D

bet citreiz labs variants var būt satikties ar draudzeni un līdzi ņemt savu otru pusīti. Vismaz man tas strādā, visiem aiziet kopā pusdienās :)
31.07.2012 12:28 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
man ir puisis, bet arī draudzenēm laiku atrodu. Problēma tikai tajā, ka tagad, kad visām puiši arī uzradušies, tad pašas ir kkur pazudušas...bet es nepārmetu, lai jau.

jau redzu ainu, ka (nenovēlu, bet ja nu ) izšķirsies kāda no savējā, tad nu būs zvanīšanās...un man būs jāuzklausa.
31.07.2012 12:31 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Parasti tautā tiek teikts, ka draudzība svarīgāka - vīrieši nāk un iet. Taču mana prioritāte vienmēr ir bijis mans mīļotais vīrietis un tikai pēc tam draudzenes. Tā nu tas ir!
31.07.2012 12:33 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
atkarīgs no cilvēkiem, to tak jūt, kuru ir vērts kam pakārtot;)
31.07.2012 12:35 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
angry +++!
31.07.2012 12:37 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Iespējams draudzenes ir mazliet greizsirdīgas. Taču nosodīt Tevi viņām nav iemesla. Viņām būtu jāsaprot, lai gan ja pašām nav bijušas nopietnas attiecības, tad jau nesapratīs.
Vienkārši centies paskaidrot viņām kā jūties un, lai draudzenes jūt, ka centies :)
31.07.2012 12:39 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Nu nezinu, man liekas, ka vairākas reizes nedēļā satikties ar draudzenēm jau ir ļoti daudz. Es tik bieži nesatikos (izņemot, protams, ja kopā mācās, strādā u.tml.) ar draudzenēm pat tad, kad man nebija vīrieša.
31.07.2012 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 05.01.2010
Protams, vis jau ir arī izklaidēs,ka es mazāk izklaidējos, bet vnk tas ir tapēc,ka man ir puisis, un man vnk nav vēlme kkur doties. Un patīkamāk ir doties, ja mans vīrietis ir blakām.
Vnk nesaprotu daudz reiz.
Tā pat, arī bijām ieplānojušas kopā vasaru pavadīt utt. Bet protams, es tak nevaru ieplānot,ka es iemīlēšos puisī, pret kuru man ir stipras jūtas, vai ne tā?

Vis slēpjas tajā, ka nesaprot mani, jo pašām nav bijušas tik lielas jūtas, utt.
31.07.2012 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Man tapat kā konnca. Sevišķi, ja draugs nav nekāds ''viendiennītis'', bet cilvēks, ar kuru kopā veidot nākotni. Esmu sen jau atvadījusies no draudzenēm, ka zvanās ik pa stundai (nepārspīlēju). Smagi vīlusies. Laiks vienkārši noliek visu pa savām vietām un parādās draudzeņu īstie motīvi. Ja Tev liekas, ka kaut kas draudzeņu uztverē nav tīrs, tad arī nav tīrs. Tagad ir tādi draugi, ar kuriem reizi pa reizei satikties, aiziet uz jubilejām, citreiz sačatot un man tas patīk. Nav tā sloga-ka tikai es kaut ko draudzeņu acīs neizdaru nepareizu...Mani mamma vienmēr ir mācījusi, ka, draudzenes/draugus ir jātur pienācīgā attālumā, nevis gandrīz vai kopā jāguļ un jāceļas.
31.07.2012 12:44 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Manas draudzenes gribēja lai esmu viņu "īpašums" un lai savu puisi pametot, jo viņām viņš nepatīk, un es ar viņām vairs neeju ballēties utt.

Uzmetu visām, un tagad vairs nekontaktējamies, jo neuzskatu tās par draudzenēm - viņām nepatika tas, ka esmu laimīga! Un tagad saku - lai aizrijas!

Nevajag tādus draugus, ja kaut kas ir uz sirds, parunāju ar mammu, viņa man kā māsa, vai ar savu vīrieti, un ir super!
31.07.2012 12:45 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Man ka Vintage, labak izrunat ar mammu. Reiz sita izkratiju sirdi vienai "draudzenei"un mani vel par mulki nosauca :D
31.07.2012 12:48 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Vai šiet nav neviena, kurai ir īsti draugi/draudzenes, kuras vienmēr ir un būs blakus, kad tas ideālais sāpinās, vai kad sastrīdēsities? man jau galīgi liekas, ka adlīt tur nav ko - ir draudzība un ir attiecības, katrs par sevi!!! Ir jāsaprot, ka jebkurš var nodot, arī tas puisis, kuram gribas, lai vnm esi ar viņu un draugus tev nevajag..un tad ko, nebūs kauns skriet pie tās draudzenes, kurai esi pateikusi - nevajag man tevi vairs manā dzīvē (nav autorei, tas tām meitenēm, kuras tā izsakās par draudzību)

Man personīgi ir draudzenes, kuras ir jau no pamatskolas laikiem , un joprojām pēc šiem daudzajiem gadiem vnm būs blakus, un es nevarētu pateikt, sorry, man draugs, mums nevajdzētu tikties..nu tik tad, ja man viņa vairs nebūs...
31.07.2012 12:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)