Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kukaiņu kodumi

 
Reitings 163
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!

Man ir drausmīga alerģiju uz kukaiņu kodumiem un pēc brīvdienām laukos esmu viscaur sakosta. Izskatās traki, pumpas ir koši sarkanas, uzpampušas un galvenais ir nenormālā nieze. Dzeru antihistamīna tabletes un smērēju ziedi pret alerģiju, bet nekas nepalīdz. Varbūt varat ieteikt no savas pieredzes kādu labu smēri vai tautas metodi, lai ātrāk pārietu?
30.07.2012 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 1029
Reģ: 06.04.2011
es arī esmu ļoti alerģiska pret visiem kodumiem, katru gadu, kad mani sakož vasaras sākumā, tā līdz pat ziemai nepāriet pumpas, vienmēr viss sarkanos pleķīšos, BET šogad nopirku Maximā gēlu kukaiņu kodumiem (maksā Ls 1.24), nopirku, jo steidzos, paķēru pirmo,ko redzēju, man tas tik ideāli palīdz!!!! man jau tagad otrā smēre iet. katru reizi, kad kāds kukainis iekož, uzreiz smērēju šo smērīti un dienā vairākas reizes! gandrīz vai ik pa stundai. un tā vairākas reizes. un pēc pāris dienām viss pazūd :)
tiešām nekas nekad man nav tik ideāli palīdzējis, pat ievērojami dārgākas smēres!

Saucās BROSS gēls kukaiņu kodumiem + alveja
06.08.2012 11:46 |
 
Reitings 61
Reģ: 16.07.2012
iespējams var līdzēt Cocovogue eko pretinsektu ziede:

http://www.mymed.lv/Medicinas-un-higienas-preces/pretinsektu-aizsardzibas-lidzekli/Bugs-away-pretinsektu-ziede
07.08.2012 10:58 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Dzeru daudz ūdeni, lai tas skalo iekaisumu ārā.
07.08.2012 22:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)