Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc man nav krūšu?! :D :@

 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Varbūt kādai dabas apveltītai tas būs smieklīgi, jo viņām jau nesaprast! Man viss patiktu savā ķermenī, rūpējos par to, vingroju, bet esmu tāds dēlis... :D :D Ar skaudību noskatos uz meitenēm peldkostīmos, kam tur ir ko ielikt.. Nezinu, kāpēc man nav krūšu, jo mammai ir C+. Droši vien pati esmu vainīga, uzbarojos resna un 16 gados sapratu, ka tā nevar, sāku stipri sportot un ļoti diētiski visu laiku ēst (laikā, kad viņām bija jāaug), iespējams tāpēc esmu palikusi bešā. Mani tiešām dzen kompleksos un pēdējā laikā par to pārdzīvoju arvien vairāk (vasara, topiņi, kleitiņas, var redzēt citu labumus), tiešām krīt acīs skaisti dekotē, bet ko gan ar savu A/B var parādīt? Ja ir sekss dienas gaismā, parasti iebilstu draugam, lai nevelk nost topiņu, liekas ka viņu neuzbudinās, ja redzēs tās mazās pumpiņas. Nu labi, ikdienā uzvelc mazliet polsterētu krūšturi, bet kad viņu noņem.. Ja vien būtu nauda, nedomājot tiktu pie B/C izmēriņa, zinu, ka tad būtu pilnībā ar sevi apmierināta. Ar vingrojumiem neko ļoti izmainīt arī nevar. Kādu periodu, kad pieņēmos svarā par +10 kg, tad krūtis palika mazliet lielākas, bet es viscaur biju tik resna, pretīga sev.. Bet lai būtu slaida, jādomā ko ēd, un līdz ar to zūd svars un pazūd arī krūtis. Lai es dabīgi iegūtu B/C, vajadzētu svēt ap 85-90 kg :D Gribētos justies kā seksīgai sievietei, nevis pusaudzei. Kā jūs bezkrūtes ar to sadzīvojiet? Kā lai sevi pieņem? Man šķiet, ka krūtis tik lielā mērā liek justies sievišķīgi, pārliecināti. Tik ļoti negribas pavadīt jaunību kompleksos, bet kad meklēju jaunu peldkostīmu, tā nekā neesamība liek pilnīgi raudāt! Draugs jau muld, ka esot labas, ieguļ tieši plaukstā un vismaz ir stingras, bet pat es - meitene ar normālu orientāciju - pamanu skaistus dekoltē, tas tiešām ir seksīgi, ja ir krūtis, tas ir sievišķīgi! Kā jūs sevi iemācījāties pieņemt? Varbūt kādai tomēr ir izdevies palielināt dabīgi, varbūt kādi ēšanas ieradumi, lai paliktu vienlaikus tieva, bet krūtis palilinātos? (kgan diez vai man pēc 20 gadu vecuma tas spīd) :D Vingrojumi, kas palīdzēja? Izvēlējāties plastisko? Jeb pieņemat? Kā jūtaties pludmalē? Vinkārši gribējās izlikt sāpi :(
28.07.2012 16:23 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
man ar mazi pupi,bet vispār labāk tā manuprāt,jo vismaz vecumdienās nebūs līdz nabai :D turklāt manam draugam nepatīk lieli pupi(un varat teikt,ko gribat,es tiešām zinu,ka viņam nepatīk lielas krūtis ;) )gribētos bišku lielākus,bet nu mans izmērs ar nav zemē metams laikam :D
28.07.2012 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Man mammai ir mazas krūtis, viņa nedaudz esot palielinājusi pēc kaut kādas metodes, ka katru rītu ar slapju dvielīti viņas rīve.
Man pašai arī ir mazas krūtis , reizēm jau gribas lielākas, bet esmu pieņēmusi sevi kāda esmu. Un noteikti nekaunos no puiša arī dienas laikā izģērbāties kaila. Man liekas daudz seksīgāk puisim liksies tas, ka meitene ir pārliecināta un droša par savu augumu, pat ja nav šķietami perfekts, nekā nosist velmi, jo lūk viņam tikusi kompleksaina pele iespējams. Un sievišķīgi liek justies ne tikai krūtis. Sievietēm tomēr ir arī izteiktāki vidukļi, gurni. Šaubos ka to Tev trūkst, ejot uz ielas izcel to.
28.07.2012 16:32 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Mana situācija ir identiska tavējai. Es arī ļoti notievēju un man arī nav krūšu. Pirms tam bija B izmērs, tagad knaps A, nu jau kad esmu nedaudz atguvusi svaru, situācija ir labāka.
Mani tas īpaši neuztrauc. Dažreiz māte mani pakaitina par krūtīm, bet tā viss ir okey. Katrs cilvēks ir savādāks un tavs puisis jau ir kopā ar tevi, nevis tavām krūtīm. Ja māc galīgi kompleksi, tad pastāv arī push-up krūšturi.
28.07.2012 16:40 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
nezinu, cik tu gara tādā gadījumā esi, bet man uz savu 5'3+ pie vairāk kā puses no tava nosauktā 85-90 ir lieliskas B izmēra krūtis un esmu slaida. Noteikti savu ir darījuši hormoni, bet tad iesaku tev arī pamēģināt, ja jau tik ļoti gribas.
Ja esi ļoti gara un tieva, protams, ka krūtis nebūs - viss ir savās proporcijās.
28.07.2012 16:42 |
 
Reitings 441
Reģ: 01.06.2012
Atrodi draudzeni ar nullīti un ej ielās :D uz kopejā fona tu būsi ta kurai ir krūtis :D Nu! Šo taču piekopj lielākā daļa meiču :D

Bet nevajag stresot, jo arī man nav meloņu izmēri- A/B un stingras. Draugs gan pierādīja, ka man krūtis ir ideālas :) Tapēc tagad nepievēŗšu uzmanību savam kādreizējam kompleksam, lai gan ik pa laikam viņš uzpeld :) Varbūt tās lielās izskatās skaisti kleitās ar dekoltē un pludmalē, bet kas ir zem tā apgērba un īpašas veļas- nokarajušās kannas?
28.07.2012 16:48 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Man patīk sievietes ar mazām krūtīm. Reizēm man pat tādas liekas daudz sievišķīgākas nekā tās ar lielām krūtīm, jo ar lielām jāmāk apģērbties tā, lai neizskatītos vulgāri. (Bet es neesmu nevienā pusē, man pašai vidējas :D)
Mans favorīts - Keita Hudsone :)
28.07.2012 16:56 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Nu lūk - kaut vai šī bilde, ko ieliku. Ja kāda meitene ar ļoti lielām krūtīm vilktu šādu kleitu, izskatītos vulgāri :)
28.07.2012 16:57 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Bija grūti sākumā, bet to pieņēmu. Ar polsterētu krūšturi, izskatās pat ļoti labi. Velku blūzītes, topiņus ar volāniem, spīdumiem, kas vizuāli palielina krūtis. ;)
28.07.2012 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu lielas kruutis arii nav loti forshas. Man ir D/E un JAU manos 22 gados luur mazliet uz leju. Man arii dienas gaismaa negribaas vilkt kruushturi nost, jo ir nevis par mazu tie pupi, ber juutos kaa taada gove. Nu katrai pusei savi plusi un miinusi. Juus, mazpupainaas varat vilkt visaadus forshus plandoshos kreklinjus, man toties vienmeer jaameklee viss, kur ir josta viduklii, lai neizskatiitos peec lielas mammas. Un ar labaak ta lai ir mazas kruutis lielaa dekoltee, nekaa lielas ar lielu dekoltee, jo ja gribu uzvilkt kaut ko ar lielaaku izgriezumu izskatos loti vulgaari un prasti. Un, jaa, juuseejaas buus svaigaakas ilgaaku laiku :D
28.07.2012 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu re, jums vieglaak gjeerbties, man vienmeer jaadomaa, lai neizskataas, ka es buutu centuries sevi izlikt visu apskatei :D
28.07.2012 16:59 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Man ir stabils A izmērs, bet nepārdzīvoju, jo neuzskatu krūtis par kaut ko tādu svarīgu. Krūtis vēl nenozīmē seksualitāti :) Ir jāmāk sevi pasniegt un iemīlēt tādu, kāda tu esi! Ar sevi ir jālepojas :)
Protams, kā mīnusu vērtēju tikai to, ka žaketes un blūzes neizskatās tik smuki, jo plecu/krūšu daļā ir tukšumiņš un nākas pašai piediegt kaut ko, lai izskatās apspīlētāk, tāpat ar veļu problemātiskāk, jo mazos izmērus ir atrast grūtāk.
28.07.2012 16:59 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Es šito bildi pirms pāris dienām skatījos, kā no malas izskatas pupi, pupi un bezpupi, cik neseksīgi :D

28.07.2012 17:00 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Tai bezpupainajai izskatās,ka ar veselību ne tā...anoreksija vai!
28.07.2012 17:02 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
tā labajā malā jau anorektiķe ir.fuuuuuj

man tādai pannu ar kotletēm gribas iedot
28.07.2012 17:02 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Frambuesa, nu tā meitene bildē pati vainīga, ka arī tādu pelkostīmu izvēlējās :D Es tomēr, lai arī nekopleksoju, bet vienmēr meklēju polsterētu veļu, tad arī neizskatās kā 8gadīgs bērns :D
28.07.2012 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
nazic, :D:D:D:D:D:D
28.07.2012 17:04 |
 
Reitings 441
Reģ: 01.06.2012
man likās nazic grib ar pannu un kotletēm iedot pa ķobi :D
28.07.2012 17:06 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Dope nu nopietni un tās meičas tur noteikti dejoja uz skatuves(cik tonusu zinu tad tā tur dara),es tur ar karbonādēm un desas lunķiem stāvētu un vēl sviestā sasmērētu visu,lai šai ir ko ēst,tur jau jāiet uz bāriņtiesu,ka mājās nebaro nabaga meiteni :( :D
28.07.2012 17:06 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
mae. tur jau ar to kotleti viņu var nosist kur nu vēl ar pannu :D
28.07.2012 17:09 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Es tāpat kā Demoiselle nedaudz apskaužu mazo krūšu īpašnieces, jo var vilkt kleitiņas un topiņus bez krūštura.
Tāpat man ir problēma ar blūzīšu nopirkšanu, jo krūtīs vajag lielu izmēru, lai nesprāgst podziņas vaļā, bet tad karājas vēdera daļā :D Un krūšturi nopirkt ar mazu apkārtmēru, bet lielu bļodiņu ir problemātiski.
Tā jau ir, ka gribētos to, kas nav, bet iespējams, ja būtu, tad nemaz nebūtu tā lielā laime kā šķiet ;)
28.07.2012 17:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits