Nošaut tādas kā mani

 
Reitings 12
Reģ: 28.07.2012
Pirms satiku tagadējo draugu, uzvedos ļoti brīvi . Nebija nopietnu attiecību, patika būt ar visiem. Nebija nevienam jāatskaitās, gāju kur gribēju un ar ko gribēju. Dažas teiks -ma***, lai tā būtu.
Puišu uzmanības netrūka, izbaudīju to.
Sāku piebremzēt, iepazinos ar tagadējo draugu. Paliku mierīga. Viss mainījās.
Bet pēc 2 gadu kopdzīves, draugs nopietni sāk runāt par kopīgu nākotni,precēšanos .
un tieši tagad man sāk gribēties atkal iztrakoties ar citiem, norauties no ķēdes .
Varētu mierīgi aiziet un nah** nojā**** ar kādu citu .
Es mīlu savu draugu. Vai arī tomēr nē, ja jau pieļauju tādu domu. Es vēlos tikai viņu, viņš ir labs , bet es gribu iztrakoties ar citiem.
Mani pēkšņi sāk biedēt doma, ka atlikušo dzīvi vajadzēs pavadīt ar VIENU cilvēku.
Jautāt ko darīt??
Jā, gribu dzirdēt negatīvas piezīmes un uzbraucienus par to, cik mana uzvedība (domas) ir nepareizas .
Varbūt nav īstais? Nezinu.
28.07.2012 10:47 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Nu tad vāc mantiņas un dodies !
28.07.2012 11:52 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Es nedomāju, ka tavas domas ir nepareizas. Daudziem tādas ir, it īpaši džekiem :D Daudzi jau izšķiras, jo saprot, ka nav gatavi nopietnām saistībām, jo grib vēl iztrakoties. Labāk ātrāk izšķirties nekā apprecēties un tad saprast, ka gribas vēl patrakot un sākt krāpt. Vienkārši klausi saviem instinktiem, tā būs vieglāk nekā būt pretrunā ar sevi.
28.07.2012 11:57 |
 
Reitings 12
Reģ: 28.07.2012
Vispirms viss jāizstāsta puisim un tad jau ...
Varbūt par daudz esmu saulē nogulējusi.
28.07.2012 12:01 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Ja jau Tu viņu mīli, tad kāpēc jūs viens ar otru nevarat trakot? Sekss sūdīgs, vai kas par lietu? :D tas jau nu ir galīgi garām - krāpt, Tu paliksi beigās viena un nelaimīga. Labāk, tad izšķirties vispirms!
28.07.2012 12:05 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Cilvēkiem būtu vieglāk domāt, ja beidzot saprastu, ka daļa cilvēces ir poligāmi un beigt dzīvot ar klapēm uz acīm. Nekrāpšana - tas ir cerīgs variants, ka tomēr esi piedzimis monogāms (kas ir vismazākais procents) vai arī tev ir spēcīga atbildības un vainas apziņa.
Charmentelle, tev var likties, ka tu izskriesies un tev paliks labāk, bet iespējams, ka arī nākošajās attiecībās būs tas pats scenārijs. No visiem visjēdzīgāk uzrakstīja becky pašā sākumā. Un es to nerakstu tāpēc, ka pati krāptu, nē, man to nevajag, tieši otrādi - mani ir krāpuši, un es tomēr domāju, ka nevajag uzreiz par šaušanos, nevajag to moralizēšanu un klausīties, ka tev uzreiz puisis jāpamet. Cik daudz ir tādas dzīves, kas sagrozījušās tikai tāpēc, ka ir uzklausīti nekvalitatīvi padomi. Vienkārši vairāk izproti sevi - tas var nozīmēt arī risku mēģināt, bet pēc tam vismaz būs skaidrība. Ja attiecības ir uz jukšanu, tad izjuks tā vai tā.
28.07.2012 12:22 |
 
Reitings 143
Reģ: 18.03.2011
Charmantelle- es nedomāju ka tu esi ar viņu naudas dēļ. Vienkārši dažreiz grūti saprast- vai tev patīk cilvēks vai tas, kā jūs pavadat laiku, vai tev patīk tikai viņa mīļums un maigums un skaistums... vai tas ir tikai ieradums... tik daudz to parametru... bet ja iekšā kaut kā pietrūkst, ir kādas šaubas... - man tā bija. Tagad atskatoties, saprotu ka tā nebija mīlestība- vienkārš sevis pierunāšana un krāpšana. Tā kā iesaku tev parakņāties sevī un izdarīt tā, lai būtu godīga pret sevi un pret cilvēku kas tevi mīl... Par sarunu ar puisi- skaties pati, vienalga lēmums ir tikai tavs, ne viņa. Un, jā - beidz taču sevi žēlot vai aprunāt - mēs visi neesam enģeļi un nevaram domas kontrolēt- jebkurā situācijā var atrast risinājumu, kas, pēc iekšējām izjūtām, būs pareizs.
28.07.2012 12:22 |
 
Reitings 143
Reģ: 18.03.2011
WaRRior - ja tu esi poligams, bet sāc satikties, iemīlies un saproti ka tavs cilvēks nesaprot- kā var vienlaikus krāpt un mīlēt, ja tu ar savu krāpšanu izjauksi visu viņa iekšējo pasauli, ja viņš nekad vairs neticēs nevinai sievietei- es nevarētu tā sāpināt kādu. Es nezinu vai es piedotu krāpšanu- varbut arī jā- es zinu ka mans puisis- nē. Es zinu ka es viņam nodarītu milzīgas sāpes. Un ja es būtu poligama- es ar viņu netiktos- tā nedrīkst. Tad jāizvēlas cilvēki ar citu uztveri, vieglāku- kas to pieņems un piedos.
No manas puses tā tiešām nav moralizēšana- es tā uztveru- vins no iemesliem kāpēc es esmu attiecībās - lai tevi kāds saudzētu un aisargātu no visa ļaunā (pārnestā protams nozīmē) - kā tu vari izdarīt tuvākajam cilvēkam kaut ko tik drausmīgu....
Citiem pāriem attiecību uztvere ir citāda- tad noteikumi arī...

Charmantelle- dzīves noteikumi diemžēl jāizdomā pašai - gatavie var nebūt tev piemēroti.. Veiksmi tev=)
28.07.2012 12:35 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Piekrītu becky - precēta nav mirusi! Dauzies apkārt uz nebēdu, tikai lai puisi to neuzzina! Elementāri! 8)
28.07.2012 12:35 |
 
Reitings 12
Reģ: 28.07.2012
vulcano, ar viņu trakot var. Sekss ir labs, pat ļoti labs. Ar viņu viss ir labi.
Bet es esmu tāds radījums, kam vajag vēl kādu. Vienmēr esmu flirtējusi un flirtēšu ar citiem vīriešiem. Tāda esmu, draugs to zina, un ir samierinājies. Tas notiek neapzināti.

Bet tagad man gribas pamēģināt kaut ko vairāk. Es neesmu pārliecināta vai tiešām gribu. Man tikai interesē tā doma.
28.07.2012 12:39 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Cherish_me, tieši tāpēc jau saku, ka tā ir tēmas autores brīva izvēle. Ja viņa to vēlēsies darīt, par sekām būs jāatbild tikai viņai. Ja viņa izvēlēsies palikt ar savu puisi un turpināt sapņot par kādu random kniebienu, arī labi. Viss atkarīgs tikai no viņas.
28.07.2012 12:39 |
 
Reitings 12
Reģ: 28.07.2012
Paldies, meitenes.
Dzirdēju visu, ko vēlējos dzirdēt.
28.07.2012 12:41 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Tas ir pilnigi normali,pamegini varbut iemineties vinam,ka varetu kadreiz 3 jata vai apmainities utt.. vinam ari varetu patikt.
Mums ta ir,ja gribam kadu,drosi varam nobaudit,ja tas neboja attiecibas un nevienam nesagribas ko vairak,mums ir 100% uzticiba un,ja kadam no mums ir bijis sekss ar citu tad to uztveram ka lidzigu izklaidi pasakuma apmeklejumam utt parunajam par to ka bija,pastastam,uzbudinamies un metamies viens otram virsu :)
Neviens nevar nodzivot dzivi ar vienu cilveku neiekarojot citus,nevajag sev to liegt.
Cita lieta ir celot no viena pie otra,sirdis gan nevajag lauzt :)
Ja vina attieksme ir negativa,neruna par to kadu laiku un drosi pa kluso izpriecajies,liela iespeja ka ari vins dara tapat,turklat viriesi ir loti greizsirdigi,ja pats dr***** katru weekendu tas nenozime,ka tev atlaus,var but greizsirdigs un izlikties par godigako personu.
28.07.2012 12:49 |
 
Reitings 12
Reģ: 28.07.2012
stefany, lai arī cik stulbi tas neizklausās, man patīk Tavs viedoklis. :)
28.07.2012 12:55 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
stefany tev interesantas attiecības,bet ja es uzzinātu,ka manējais ir ar kādu citu pārgulējis es viņu aiz kules pakārtu :D
28.07.2012 12:59 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Manuprāt - nav ko neviena rīcību nosodit - tāpat būs cilvēki kuri citus krāps un būs kuri teiks ka tas nav pareizi! katrs savu dzīvi dzīvo kā vēlas un dara ko uzskata par pareizu :) zinu dzīvu piemēru - meitene ar dzeku bija/ir kopā jau kādus 8 gadu, meitene bija izdarōjusi arī sānsoļus, protams dzeks par to neko nezina, un pirms 2 gadiem viņa palika stavoklī no sava dzeka, apprecējās- un tagad visi dzīvo laimīgi!! Meitene savu rīcību ir vairākkārt nožēlojusi, mocījusies ar sirtsapziņas pārmetumiem - bet kkā tam visam ir tikts pāri - un tagad viņa pati atzīst ka nekad mūžā vairs negribētu darīt to ko bija darījusi!!! Es ne viņu nosodu ne atbalstu - bet kā saka - pats savas laimes kalējs!!!
28.07.2012 13:09 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Un neviena rīcība vai darbs ko mūžā izdaram nav nepareiza vai nosodāma - tam tā tajā brīdī bija jānotiek!!!
28.07.2012 13:09 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Charmantelle tatad neesi atradusi iisto veci, meklee veci ar pieredzi, kursh tevi uzbudinaas, un citus nemaz negribeesieessss.......
28.07.2012 15:09 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Nazic - labak neuzzinat,savadak vel visus dzekus pakarinasi :D
28.07.2012 15:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas tas pilniigi normaali,ka pat tad, kad esi loti iemiileejusies kaadaa viirietii ,galvaa iesaujas doma-vai tiesaam tas ir peedeejais...?Laikam taapeec biezi mees nevaram izskirties par so soli-lauliibu!
28.07.2012 19:16 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
man ar tā...likās ka es kkaada nenormālā viena..izrādās neesmu vieniigaa :D :D
28.07.2012 19:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits