Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dāmas dāmas lūdzu help

 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Vakar pieaudzēju meitenei skropstas, šodien viņai jādodas uz kāzām, bet viņai izrādās sākās kautkāda alerģija vai iekaisums, tiešām nezinu kas tas ir, ka acis sarkanas asaro utt. man bija beidzies šķidrums skropstu noņemšanai bet es viņai jau biju teikusi, ka tāda man nav. Vakar vakarā viņa jau mani nelika mierā, jo redziet vīrs viņu jau gatavs nosist ka viņai tā, nu un gan jau mani arī. Un jau vakarā man nāca zvani un sms ar pārmetumiem ka es nezinkāda meistare esmu un šodien jau nāk draudu sms ka man būs nereālas problēmas utt. Prasa lai atdodu naudu un kautko daru utt, BET vakar es pieaudzēju vēlvienai meitenei skropstas uzreiz pēc viņas un viņai viss kārtība..un šāds gadījums man ir pirmo reizi 3 gados un līmi neesmu mainījusi, pareizāk visu laiku strādāju ar vienu un to pašu līmi, tādēļ saku, tas tāds pirmais gadījums kad kautkas nav kārtībā. un es reāli nezinu ko darīt, jo ne es ne viņa nevarēja paredzēt, ka viņas acīm nepatiks kautkas un mani tagad nostāda tādā lomā ka esmu bezmazvai acis viņai dūrusi ārā lai atdodu naudu jo viņai tagad jāmeklē kas noņems un pie ārstiem jaaiet un zāles jāpērk, bet tomēr es taču ieguldīju savu darbu, laiku un materiālu kā arī neesmu ārsts lai paredzētu ka vienai meitenei pa 3 gadiem pēkšņi kautkas nepatiktu. un būtu jāsaprot arī ka viss ko viņa prinipā drīkst man prasīt ir-ko darīt lietas labā, jo es taču neesmu vainīga..es tiešām jau stresoju un nezinu nu kā man pareizi rīkoties...visi saka ka neko man viņa neizdarīs tāpat, un lai vispār bezmazvai dirst sūtu ...kā jums šķiet?!
28.07.2012 10:45 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu par aarstiem nekas tev nav jaamaksaa, vinjai pashai bija jaazina pret ko ir alergjijas, bet naudu gan atdod par to pieaudzeeshanu, savaadaak sanaak, ka taa meitene vienkaarshi tev samaksaaja naudu, lai tu vinjai sarkanas acis padariitu.
28.07.2012 13:35 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Nu droši vien visi tie pārmetumi un negācijas no viņas puses ir tik saspīlētas, jo viņai jau tā ir pirmskāzu stress - bet ko nu tu tur vainīga - vajadzēja viņai pirms kāzām 1 reizi jau pielikt - lai redz vai nav kāda alerģija vai kas tāds - bet cilvēkiem patīk savu žulti izgāzt uz citiem! Es tavā vietā laikam neko nedarītu !!!
28.07.2012 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Tavs pienakums viņai noņemt tās skropstas. To gan varētu par velti.
28.07.2012 13:40 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
naudu es atdotu, bet pirms kāzām taču ir jāiet uz konsultāciju gan pie vizāžista, gan pie meistarītes, kas skropstas pieaudzē. nu, pati viņa ir vainīga, ka neparedzēja to..
28.07.2012 13:43 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Domāju, ka viņai alerģija no līmes. Atdod naudu un arī noņem tās skropstas.
28.07.2012 14:08 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
Kādēļ jāatdod nauda? Tā taču nav meistares vaina, ka viņai alerģija. Vienīgais piedāvāt noņemt, bet, ja viņa par daudz izrunājas un draud, es pasūtītu...
28.07.2012 14:13 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es kā alerģiju "draudzene" var apgalvot, ka meitene pilnīgi droši varēja nezināt par to, ka šāda alerģija viņai radīsies!

Tavā vietā es atvainotos un noņemtu skropstas (tiešām, kas tā par meistari, kura regulāri liek skropstas, bet līdzekļa skropstu noņemšanai viņai nav?).
28.07.2012 14:15 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Es nesaprotu, kāpēc meistarītei būtu jāatdod nauda?! Viņa veltīja savu laiku, materiālu. Un jātērē laiks vēl skropstu noņemšanai. Konkrēti mīnusos aiziet.

Es naudu neatdotu. Pateiktu pieklājīgi, ka varu noņemt bez maksas. Ja piekrīt, tad labi, ja nepiekrīt, tad lai iet dēt.
28.07.2012 14:15 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Es arī naudu neatdotu, jo pretenzijas ir pret līmi nevis darba kvalitāti. Nopērc to noņemšanas šķidrumu un noņem par brīvu skropstas tai psihopātei un iesaki šķirties no vīrieša, kas viņu grib noklapēt, jo viņai ir alerģija! :D
28.07.2012 14:21 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Naudu gan nevajag atdot. Meistarīte ir izdarijusi savu darbu. Klients atnāk, pasaka, ko grib, un meistare izdara, par to saņem naudu. Meistarīte nav vainīga pie tā,ka meitenei ir alerģija pret kkādām līmēm ,vai ko .
Vienīgais Tu,autore, varētu piedāvāt viņai bez maksas noņemt tās skropstas un viss.
28.07.2012 14:28 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Es uzskatu, ka jāatdod gan nauda, gan par brīvu jānoņem, gan jāpapūlas aizbraukt pēc noņemšanas šķidruma... Ja tas ir vienīgais gadījums 3 gadu laikā, tad nabagāka nepaliks, bet meistares reputācija vienmēr ir svarīga. Kā saka, klientam vienmēr ir taisnība, jārūpējas, lai klients būtu apmierināts.
28.07.2012 14:35 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Dari tā mīļā miera labad!
28.07.2012 14:35 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Domāju, ka viņai alerģija no līmes. Atdod naudu un arī noņem tās skropstas.



Tieši tā, un atvainoties ar der. Kamēr nav VID, un citi iesaistīti.Ir vjārēķinās ka var saize sanākt ja strādā ar klientiem, arī labā restorānā tad vismaz vīnbu labu uzsauc un liela atlaide rēķinam. Autore tak negribēs zaudēt klientus, vai lai viņu izvazā inetrentā ar sūdzībām, un visu tos VID un etc.
28.07.2012 14:37 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
visi saka ka neko man viņa neizdarīs tāpat, un lai vispār bezmazvai dirst sūtu ...kā jums šķiet?!



Līmenis gan tavai kompānijai vai paziņām ļoti zems. Un tas arī par tevi neko labu neliecina. Es pie tadas meistares nekad neietu. Tieši tāpēc tagad manikīrēm un citām pat labām meistarēm ir grūti sameklēt haltūras mājās. Jo baidās, un cik nav slikti stāsti dzirdēti. Drošāk ir tomēr salonā.
28.07.2012 14:40 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Es tā nevarētu, es piedāvātu tomēr skropstas par brīvu noņemt un nepaslinkotu, lai dabūtu to līdzekli, kādu tur nu vajag, lai skropstas noņemtu. bet naudu es neatdotu, jo galu galā, līdzekļi tika iztērēti un tu nevarēji paredzēt alerģisku reakciju, iespējams arī viņa nevarēja.. produkti taču ir tik dažādi un acīmredzot kaut kas tāds ir sastāvā (skropstu vai līmes) , kas izsauca meitenei alerģisku reakciju.
28.07.2012 16:17 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka vainīga šajā situācijā ir pati kliente, jo skaistumkopšanas procedūras, piem., vaksācijas, matu krāsošana, skropstu, matu, nagu pieaudzēšana, ir jāveic kā minimus 3 dienas pirms svarīga pasākuma, jo mēs neviens nezinām, kā mūsu āda, nagi un vispār iekšējais organisms reaģēs pret svešķermeņiem, ķīmijām, kur nu vēl, ja procedūra tiek veikta pirmoreiz mūžā. Tā arī ar skropstām.
Bet..
No pakalpoja sniedzēja puses, tomēr ir jābūt kādai garantijai. Vai pirms pieaudzēšanas izrunājāt jautājumus par rekomendācijām, ko drīkst darīt un ko nedrīkst darīt tuvāko dienu laikā, piem., pirts, sauna, peldes, kā arī materiālu sastāvu, iespējamo alerģiju?
Šajā gadījumā, kā minimus, Tev būtu jānoņem viņai skropstas kā bezmaksas pakalpojums, lai saglabātu meistara reputāciju un potencialo klientu skaitu.
Es noteikti atgrieztu arī naudu, ja reiz ir tāda kliente vienreiz pa 3 gadiem. Tie 15 - 25 ls atmaksātos jebkurā gadījumā. Kliente iespējams pārtrauktu negāciju un sliktās slavas noplūdi. .
28.07.2012 17:06 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es noteikti atgrieztu arī naudu, ja reiz ir tāda kliente vienreiz pa 3 gadiem. Tie 15 - 25 ls atmaksātos jebkurā gadījumā. Kliente iespējams pārtrauktu negāciju un sliktās slavas noplūdi. .



To vajadzēja momentā darīt un arī noņemt skropstas. Ka var novets situaciju lidz negācijām un cosmo klačām ? Nedo D ievs tādu "meistari" satikt. Skumji ka tādu dēl ari citiem paliek aizvien mazāšk klientu. Cilvēki baidās, iet jau pārsvarā tik uz saloniem.
28.07.2012 17:10 |
 
Reitings 24
Reģ: 01.10.2011
es arī jau sev pieaudzēju skropstas gadu
pirmajā reizē liku pie meistares , kura izmantoja tiešām stipru līmi un man bija pilnīgi tā pat, ka aprakstīji par to meiteni, kas sūdzās par Taviem pakalpojumiem, reāli tas ir no tā ka viņai ir jūtīgas acis,man pat lēcas neņem pretī un nākamajās reizēs man jau skropstas pieaudzē ar antialerģisko līmīti , bet katrā ziņā meitene ir pati vainīga, vienīgais, kad Tu līmē skropstas klāt viņas vajag vēdināt, man parasti meistarīte ar vēdeklīti vēdina, lai līme tik daudz neiekļūtu acīs.
katra ziņā chill, tas nav uz Tavu atbildību, pirms apmeklē tādas procedūras katrai pašai meitenei vajadzētu pārbaudīt savas acis :)
28.07.2012 17:23 |
 
Reitings 24
Reģ: 01.10.2011
p.s
Taja reizē man 4 stundas asaroja acis un es viņas vispār nevarēju atvērt, naudu man neatgrieza un es nemaz neprasīju atpakaļ! Tavs uzdevums bija sniegt pakalpojumu, par tālākajām sekām meitenei pašai jāuzņemas atbildību!
28.07.2012 17:24 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tad lai nebrīnas ka lieta aizies līdz skandālam. Un visādiem VID un etc. Beigies ar klientu zaudēšanu.
28.07.2012 17:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits