Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā Jūs nēsājat sexigo veļu??;)

 
Reitings 143
Reģ: 18.03.2011
Sveikas meitenes,

Sagribējās smukuma savā dzīvē. Nopirku zīda halātiņu un domāju vai piemēroti staigāt puiša vecāku klātbūtnē šādi no rītiem?
Atradu veikalā seksīgu samta korsāžu ( kaut kas starp topiņu un krūšturi ar izšuvumiem) nopirku un nezinu kur lai uzvelk? Vai to nēsā tikai guļamistabā vai zem džempera ziemā lai justos seksīga? Zem žaketes vai topiņa vietā (kas man liekas nepiemērpoti)...

Vai seksīgas kleitiņas pērkat vienai reizei rotaļām vai nēsājat mājās?

Ko Jūs velkat mājās dienas laikā? Sporta, vecās drēbes vai kleitiņas?

Padalaties pieredzē kādu veļu kādās situācijās Jūs lietojiet?=))
27.07.2012 20:57 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
oi, tad, kad tiekos ar vīra vecākiem, velku pantalonus, lai zina, ka esmu tikumiska un kārtīga meita!
27.07.2012 20:59 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Nespēju iedomāties kā es varētu vazāties seksīgā veļā savu vai drauga vecāku priekšā - NEKAD! :D Ziemā es nēsāju korsetes - gan siltāk, gan pati feināk jūtos! :) Vispār ļoti patīk skaista apakšveļa - liek justies tādai sievišķīgākai! :)

Mājās ikdienā nēsāju flaneļa pidžamu ar rozā pūcītēm vai Bembiju, bet brīvdienās - kleitiņas vai citas drēbes, kas vairs nav valkājamas uz darbu! Seksa šopu veļā nestaigāju - negribu, lai draudziņam notrulinātos uztvere visu laiku uz maniem pupiem un pakaļu lūrot! :p
27.07.2012 21:03 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
kāpēc gan tu nevarētu mājās staigāt ar zīda halātiņu? domāju,ka viņam patiks. viņa vecāki ir ļoti aizspriedumaini? zīda halātiņš visu aizsegs,ko nevajag redzēt. vasarā jau ar frotē halātu negribas staigāt:D
es neko nepērku vienai reizei..izņēmums ir karnevāla tērpi.
citreiz velku ,kaut ko vienkāršu, citreiz visu dienu nostaigāju ar naktstērpu..jā,jā ...vari šausmināties:D citreiz uzvelku skaistu, seksīgu kleitiņu. kāds noskaņojums, kā uznāk.senāk arī mājas visu laiku mēģināju,ko skaistu, seksīgu vilkt, bet pēdējā gadā vienkāršāk pa mājām ģērbjos.
27.07.2012 21:05 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Kā Jūs nēsājat sexigo veļu??;)


uzmaucu uz galvas un skrienu pa sētu :D :D :D dziedu arīdzan!

bet vispār ja sarkanais porche parkojas tad neko seksīgu nevelku :D pārējās reizēs normāla/seksīga veļa. pa māju valkāju ko gribu,pārsvarā pidžammu :D
27.07.2012 21:05 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
seksīgās kleitas nav tādas kā medmāsiņas kostījums, caurspīdīgas, bet gan vienkārši seksīgas kleitiņas
27.07.2012 21:06 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Ar zīda halātiņu droši, tas jau ir skaisti un nekā piedauzīga tur nav :) Ar glaunām korsetēm gan ir sarežģītāk, jo parasti tās tiešām velk vai nu guļamistabā vai citreiz uz kādām masku ballēm...
Seksīgās babydoll kleitiņas velku kā naktskreklus, tādā veidā vienmēr gribu izskatīties iekārojami arī miegā. Bet kaut kādas tematiskās kleitiņas-kostīmus nepērku, kaut kā man tas šķiet lēti..

Vasarā dienas laikā staigāju ar "eglīšu" fasona kleitiņām, sarafāniem. Ziemā - plīša/velūra bikses ar vilnas džemperiem vai kādu baiku.
27.07.2012 21:08 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Ikdienā staigāju parastā apakšveļā: šortiņu biksītēs un pieskaņotā krūšturītī.
Ja īpašās dienas, tad tāpat.
Nevaru iedomāties, kā tas būtu, ja es staigātu halātiņā draugu vai savu vecāku priekšā. Es tā nevarētu. Bet , ja halātiņš tāds pieklājīgs , tad kāpēc gan ne.
Ir protams man arī sexīga apakšveļa, kuru es nēsāju vienmēr, kad neesmu mājās.
27.07.2012 21:12 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Babydoll kleitinju man ir daaaudz, velku biezhi vakaros peec dushas ejot uz guljamistabu, protams, reti kad liidz riitam palieku vinjaas :) majas dienaa staigaaju shortos un topinjaa, vai staipiigaa un eertaa minikleitaa,
Gribu nopirkt ziida halaatu, vareeshu maajaas staigaat ;)
bet vispaar velju vienmeer peerku seksiigu un gliitu.
27.07.2012 21:15 |
 
Reitings 946
Reģ: 24.04.2010
Kad bija attiecības, drauga vecāku priekšā nestaigāju mājas drēbēs ( halāts man ir tikai tūliņ pēc piecelšanās vai pirms gulētiešanas), bet gan saposos. Halātā pat savu vecāku priekšā nestaigāju.
Jā, skaistā veļa man ir guļamistabai un īpašiem gadījumiem - ja paredzēts, ka to redzēšu ne tikai es.
27.07.2012 22:21 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
Es katru dienu velku skaistu veļu, tā teikt vienmēr gatavībā, ja nu kāds to novilks :D
Bet ja nopietni - man vienkārši patīk mežģīnes un skaista veļa un uzskatu, ka sievietei tāda piestāv, tāpēc valkāju, citas veļas vienkārši nav! :)
27.07.2012 22:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
pa maaju vasaraa vienos stringos, ziemaa - treninjbiksees un maikaa. visa velja, kas man ir, ir labas kvalitaates un pievilciiga.
iipashaas kleitinjas nevelku, lielaakaa dalja man liekaas smiekliigas.
27.07.2012 22:48 |
 
Reitings 143
Reģ: 18.03.2011
Ouu...nu tad samta korsāžas liktenis lemts- vilkšu ziemā zem džemperiem sava prieka pēc=)) Bet ar halātiņu arī tāda dīvaina sajūta - it kā pieklājīgs taču, bet nu seksīgs=)) Laikam jau no rītiem savā istabā... Man tāda sajūta ka tiklīdz tiksim pie sava dzīvokļa sapirkšu sev babydoll kleitiņas un staigāšu tajās=)) Tik mīļas viņas...

Bet kā ar mežģīņu veļu- katrai dienai Jums ir bezšuvu, bezlenžu parastā vai tomēr mežģīņu veļa? Parasto pirkt negribās bet mežģīņū es
nevaru tikt galā ar baltām lencītēm- pēc mazgāšanas tās paliek pretīgi pelēkas.. fui... es domāju varbūt apgriezt un nopirkt piešūt caurspīdīgas? Kā Jūs darat?=)
28.07.2012 10:23 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Mežģīņu veļu vislabāk ir mazgā ar rokām.
28.07.2012 10:33 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Bet kā ar mežģīņu veļu- katrai dienai Jums ir bezšuvu, bezlenžu parastā vai tomēr mežģīņu veļa? Parasto pirkt negribās bet mežģīņū es
nevaru tikt galā ar baltām lencītēm- pēc mazgāšanas tās paliek pretīgi pelēkas.. fui... es domāju varbūt apgriezt un nopirkt piešūt caurspīdīgas? Kā Jūs darat?=)


Biksītes man ir divu veidu, satīna (atlasa) un mežģīņotās. No kokvilnas esmu aizgājusi prom, neceļās roka pirkt pat mr dienām. Ir gan vienkāršākas, gan greznākas. Tagad tieši ļoti gribu atjaunot savu veļas garderobi, staigāju pa savu iemīļoto Lindexu u.c., bet kaut kā šosezon piedāvājums nevisai patīk. Par vienkāršu par tādām cenām. Patika tikai tās volāniņveida biksītes ar babydoll, bet atkal tās biksītes tik plānas, ka arī atturējos no iegādes. Gaidu jaunu pievedumu. Cubusā arī pimitīva veļa palikusi, vai nu stringi, omes bumbierenes vai arī parastās caurspīdīgās mežģīņu.
La Senza bija labs veikaliņš, bet to atkal nekur vairs nemanu, žēl.

Krūšturus pērku atsevišķi, komplektā sanāca nopirkt tikai 1x, kad viss ideāli derēja un patika, bet tā man ir parasti pa pusei mežģīņotie krūšturi. Apakšā gluds un uz augšu aiziet jau kaut kādas dekorācijas - volāni, mežģīnes vai kādas lentītes. Mazgāju visu tikai ar rokām, pretējā gadījumā no pieredzes arī varu pateikt, ka iemetot veļasmašīnā krūšturus un tās smalkās biksītes, pēcāk izskats būs tāds, it kā pusgadu pavalkāts... Caurspīdīgās lences citreiz nāk komplektā ar krūšturi, var noāķēt un pieāķēt kādas gribi :)
28.07.2012 10:34 |
 
Reitings 143
Reģ: 18.03.2011
Meitenes, kur??? Kur pārdod mežģīņu vai izšūtus krūšturus bet ar noņemamām lencītēm? Vai tikai man tādi netrāpas? Es noņemamās redzēju tikai tādiem klasiskiem vientoņa monstriem.... Mazgāju protams ar rokām..laikam ka rokas ne no tās vietas, bet lencītes man vienmēr kaut kādās strīpās vai pleķos izmazgājas... pat ar Ace...

Man ir liels sapnis- nopirkt 2 ideālus krūšturus un daudz komplekta biksīšu lai viss vienāds bet smuks=)).. Bet parasti visus manus XS izpērk, labi ja 1 pāri atstāj=DDD

Spotorno - Sky& More ir tendence un tendence outlet ļoti labi veikali- tur nav tik daudz cilvēku, tā kā izmēri paliek un kā jau outletā cenas labas=))) Bet la senza vai tad ir Rīgā?
28.07.2012 10:48 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Cherish_me, man arī problēma ar mazajiem izmēriem, daudz skaistas veļas, bet mazo izmēru nav... varbūt paliek kāds 1-2, bet nesmuki :D
Paldies, būs jāaizbrauc uz turieni :)
28.07.2012 10:52 |
 
Reitings 143
Reģ: 18.03.2011
Ak, jā- atklāšu kā tā visa halātiņu pirkšana sākās- vai Jūsu mīļotais nekad nav mazgājis visas Jūsu biksītes ar biksēm kopā? Man šobrīd ir 3 balti krūšturi un kaudze pelēki-lillā-putekļukrāsas biksītes komplektā ar tikpat drausmīgām mežģīnēm...brr.... aizgāju veikalos pēc seksīguma, nolēmu šoreiz visu tā jēdzīgi nopirkt=)
28.07.2012 10:52 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Vienreiz nolēmu iepriecināt draugu un nopirku zeķes ar zeķturiem.Protams,tikai guļamistabai.Laigan žēl.Man patika kā izskatījās :D
28.07.2012 11:07 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
seksiga vela/pidzama ir domata gulamistabai nevis drauga vecakiem:D
29.07.2012 20:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits