Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības

 
Reitings 26
Reģ: 27.07.2012
Sveikas,meitenes:)
Iespējams,ka manis rakstītais sanāks diezgan garš
Vēlējos uzzināt vai kādai ir līdzīgi kā man!
Esmu ar puisi nu jau 2 gadus kopā...Kad iepazināmies no manas puses nebija ne tā lielā pirmā mīlestība...tas viss manuprāt nāca ar laiku pieķēros viņam teicu,ka mīlu viņu,jo tajā brīdī tā jutos...Esam strīdējušies šķīrušies,bet tomēr mani vnm kaut kaut kas pievelk pie viņa...Citreiz un diezgan bieži aizdomājos par bijušo utt...pat nezinu kāpēc,ja jau mīlu kādu tad nav nemaz laika domāt par citiem?!
Citreiz jūtu tik spēcīgu pieķeršanos citreiz atkal neko:(
Citreiz gribu bērnus no viņa citreiz nē....Nesaprotu,kas ar mani notiek....Viņš mani nēsā uz rokām visu ko man vajaga man tas ir zinu,ka mīl mani ir uzmanīgs ,mīļš.....Protams ir arī savi niķi kā jau mums visiem..Kad iepazināmies viņš bija pavisam savādāks ...laikam ejot ir mainījies....Bet iespējams tā ir mana vaina tā krasā garastāvokļa maiņa utt....vienā brīdī varu būt īsts jaukumiņš ,bet citā riktigi riebīga maita citreiz pat apvainojos ne par ko uzmetu lūpu un nerunāju...ārprāts nezinu vienīgais ko gribēju zināt,kādas ir jūsu attiecības vai esat 100% pārliecināta par to,ka mīlat utt....Un kāda tad īsti ir mīlestība....?
27.07.2012 14:44 |
 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
Man šobrīd nav puiša. Bet bija 3 gadus. Un visu laiku variēja - tad likās, ka mīlu viņu, bet bija brīži, kad domāju, ka tā ir vnk pieķeršanās. Tā arī gudra netiku. :D Jo tgd izšķīrāmies, bet sirdssāpju nav... :)
27.07.2012 15:53 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Lauma, cik daudz laika jūs pavadāt kopā katru dienu?
27.07.2012 15:58 |
 
Reitings 26
Reģ: 27.07.2012
Mēs dzīvojam kopā viņs aiziet uz darbu tad pa dienu esmu viena ..un šajos brīžos man uznāk šīs domas un nedrošība....Esmu šeit viena nav te draugu nekaa ...darbu pagaidām arī nevaru atrst:(..
27.07.2012 16:07 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, man jau šķita pēc rakstītā, ka nav, kas īsti nodarbina. Cilvēkiem esot attiecībās arī vajag kaut ko savu. Vai nu tas ir hobijs vai vienkārši sevis lutināšana, bet vajag laiku, kur nedomā tikai par savu otro pusīti un attiecībām. Par cik pagaidām tikai meklē darbiņu, iesaku tev atrast kaut ko ar ko nodarbināt prātu. Vajag sailgoties pēc savas mīlas citādāk rodas tikai tāda pieraduma sajūta un rutīna. :)
27.07.2012 16:21 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Manās attiecībās liekas, ka vairs nav vainīga rutīna un pieradums, attiecības vienkārši iet uz galu. Šķiet, ka mēs viens otru vairs nevaram ciest. Pieraduma dēļ vēl turamies kopā, bet nezinu cik ilgi vēl. Šīs ir manas vienīgās nopietnās un ilgās attiecības, pat nezinu kā izšķirties, jo nav tāda pieredze.. :(
Kādreiz domāju, ka ļoti mīlu viņu, gribēju precēt un bērnus no viņa, bet tagad esmu kategoriski pret jebkādām saistībām ar viņu.
Varbūt arī nešķiros, jo nezinu, kas būs pēc tam. Man liekas, ka es būšu tik vientuļa...
27.07.2012 16:37 |
 
Reitings 26
Reģ: 27.07.2012
summertime-iespējams,ka tā....varētu tev piekrist.....un no tās rutīnas iespējams arī mums ir tik daudz strīdu...(..Esot mājās pārdomāju savu dzīvi katru mīļu brīdi....sevi graužu par to,ka pagaidām nav darba,ka jāsēž viņam uz kakla:(...Iesakāt kā,lai beidz tik daudz domāt par sīkumiem ,jo tas,ka pārāk daudz domāju noved pie šādām situācijām.....grrr:@
27.07.2012 16:52 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Bet iespējams tā ir mana vaina tā krasā garastāvokļa maiņa utt....vienā brīdī varu būt īsts jaukumiņš ,bet citā riktigi riebīga maita citreiz pat apvainojos ne par ko uzmetu lūpu un nerunāju..

tādas jau ir visas :D bet nu man šķiet, ka pati neesi pārliecināta par sevi. un tā īsti nemaz nemīli viņu
27.07.2012 17:04 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ja jūs nekas īpašs netur kopā, nav bērnu vai vēl kkas, tad jau vieglāk izšķirties nekā mocīties
27.07.2012 17:07 |
 
Reitings 26
Reģ: 27.07.2012
Es neteikšu,ka mokos...Vnk nēsmu pārliecināta vai tas ir tas cilvēks ar ko veidošu ģimeni..kaut gan viņš ir vnk burvīgs,kā cilvēks....
27.07.2012 17:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits