jauna,izmisusi meitene..

 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
Sveikas cosmo meitenes (:
Esmu 18 gadus jauna meitene.un man šobrīd ir 3 lielas problēmas.
varbūt variet man palīdzēt,vai dot kādu padomu.

1)Esmu diezgan liela pesimiste un neprotu priecāties par dzīvi,jo jūtos slikti./emocionāli./
2)mani kompleksos dzen manas krūtis,jo tās ir ļoti lielas,bet pati esmu tieva,tāpēc liekas,ka izskatos neglīta/nepatīk pārlieku lielā vīriešu uzmanība un ņirgāšanās no meiteņu puses./

3)vislielākā problēma manā dzīvē šobrīd ir kāds puisis.viņam 22 gadi.jauks,draudzīgs,gudrs,izskatīgs,BET..riktīgs babņiks :(

varbūt,izklausīsies stulbi no manas puses,bet šajā situācijā patiešām nezinu ko darīt.tātad viss sākās ar to,ka viņš ilgu laiku strādāja ārzemēs,bet nu jau kādu ilgāku laiku ir atpakaļ Lv..man viņš patika jau sākumskolā,bet vienmēr domāju,ka neesmu pietiekami laba priekš tādiem puišiem.reiz kādas patiešām trakas ballītes laikā,es mēģināju uzzināt puiša telefona numuru,jo atkal iekritis sirsniņā bija.otrā rītā viņš man pavaicāja kā jūtos :D.. pēc kāda laika sāka manāmi flirtēt.bet tad uzzināju,ka viņa draugi ņirgājās par mani rakstot sms no viņa telefona.. katru reizi,kad tikāmies mums bija ļoti manāmi ilgi acu kontakti.puisis ar mani nemitīgi flirtēja.tomēr,tāpat kā ar citām.gandrīz biju atmetusi cerības.kad negaidīti nonācu izvēles priekšā,man vajadzēja naktsmājas un viņš tās ar prieku piedāvāja.nodomāju,ka man nav ko zaudēt.pat ja viņam esmu kārtējā vismaz jauki pavadīšu laiku,jo viņš man ļoti,ļoti patīk..

tā nu nolēmām,ka gulēsim atsevišķi,bet nepagāja ne pusminūte,kad viņš mani cieši,cieši sagrāba un nelaida vaļā.maigi,lēnām,bet spēcīgi skūpstīja rokas,teica,ka esmu īpašāka nekā citas..bet ar mani viņš tovakar nepārgulēja..nesaprotu KĀPĒC.??ja jau tik ļoti patīku.esmu savādāka..tajā naktī viņš man neļāva izteikties ne vārda,jo katru reizi kā gribēju viņam ko teikt,viņš mani sagrāba vēl ciešāk ar savām spēcīgajām rokām un skūpstīja vēl vairāk un ilgāk.jutos tā itkā mēs būtu divi vienā.itkā mūsu dvēseles saplūstu.tomēr savas jūtas man nebija iespējas atklāt.jo runājām ļoti minimāli.viss bija tādā kā pašplūsmā.bez vārdiem.viņš tikai teica,ka mani nesaprotot.bet es nesaprotu viņu.viņš mani neuzrunā,kad es viņam pievēršu uzmanību viņš mani ignorē. bet patīku.pats ir teicis.
diemžēl.viņš ar mani pēc tās nakts nav runājis.ignorē zvanus un ja atbild tad saka,ka negrib ar mani runāt.kad satieku uz ielas vairs nesmaida.tikai ilgi skatās man acīs...ar tādu skatienu.es to nespēju izskaidrot..nesaprotu ko man darīt.mums abiem ir viena liela vājība.ja ballējamies tad līdz rītam.un tā bieži satiekamies pavisam negaidīti.kādā ballītē nosēdējām naktī uz soliņa stundu un nerunājām neviena vārda.tikai skatījāmies viens otram acīs.es jūtu to ķīmiju kas starp mums ir,bet neizprotu puisi,jo viņš nu nekādā gadījumā nav kautrīgs.visas meitenes ko grib vienmēr dabū.bet varbūt vaina ir manī..neko nesaprotu.

varbūt šeit ir dzīvesgudras sievietes ar daudz lielāku pieredzi nekā man kuras spētu palīdzēt..izteikt kādas versijas..nezinu.
būšu priecīga,ja tā :)
27.07.2012 00:42 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Tu pati rakstiiji ka vinjhs ir babnjiks, tad nu luuk vinjsh taads navm ja buutu babnjiks, tad vinjhs ar tevi parguleetu.
Varbut vinjhs nezin ko tu par vinju domaa un ko vinjhs par tevi...
27.07.2012 09:56 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
tā ņirgāšanās no meiteņu puses par lielām krūtīm un tievu augumu,drīzāk ir skaudība ;)
27.07.2012 09:57 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2012
Vispār šīs ''problēmas''neuzskatu par problēmām,bet kā nu kuram...
1)18gadi labākie gadi,jātver mirkli pašai,neviens Tev te forumā neiemācis kā būt optimistei,dzīvot jautri un labāk,to ir jādara pašai.
2)kad ir krūtis,tas ir labi,daudzas sūdzas,ka tādu nav.Meičas apceļ,štrunts par viņam,viņas vienmēr apcels-pat arī ja puisis/puiši Tev būs u.c.-skaudība dara savu.
3)puisis jocīgs-varbūt dzerumā sarunāja par daudz,ko īpaši nav domājis(kā nekā Alkohols connecting people:D),nākamajā rītā kauns u.c.
2.variants-varbūt viņš skūpsta un saka to visām(Tu esi īpaša utt.),lai meitenei kūst un jebkurā mirklī kad viņam sagribas,var atnākt un iekarot.Iespējams viņam pietiek ar apziņu,ka meitene ir savaldzināta(nav jau obligāti jāguļ).Tādi babņiķi tie ir-spēlētāji.
Lai vai kā no babņiķiem neko labu nevar sagaidīt,iet kad/ kur grib.
Galu galā eksistē vēl citi puiši,kuri var dot love ne tikai veltas cerības;)
27.07.2012 10:16 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Tas ir pārejas vecums, kad liekas, ka visa pasaule slikta, pāries, mēs katra tādu esam piedzīvojušas.
Es ja godīgi tālāk nelasiju, kad ieraudziju, ka tev ir Tur nezin kas, ka bezmazvai nezini kā dzīvot tālāk un ir 18 g.
Nāks citi s.... šitie aizmirsīsies.
27.07.2012 10:18 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
ja man būtu stundu kādam jāblenž acīs,es sen pati viņam uzkluptu virsū un miers :D
27.07.2012 10:36 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
mīļš paldies Jums visām meitenes par jaukajiem padomiem un atklātību ;)
31.07.2012 12:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits