Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdība

 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Lasot diskusiju, kuru veidoja ļoti greizsirdīga meitene , es aizdomājos, kad tad tā greizsirdība šauj pār strīpu.
Kā ir ar jums? Esat greizsirdīgas un kā jūs to izrādat - skaļi bļaustoties un aizrādot, mierīgi izrunājoties ar otru pusīti, vai arī paturat visu pie sevis?
Un jūsuprāt, kad greizsirdība ir vienkārši nepamatota?
26.07.2012 20:39 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Man prāts stāv pāri emocijām. Gandrīz jebkurā dzīves situācijā. Tādēļ arī īsti nemaz nav greizsirdības.
Pat nezinu vai tas ir līdz galam labi...
26.07.2012 20:42 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
man tā pat nav greizsirdība... nezinu, kā to lai nosauc, bet man laikam širmis verās. no malas uz sevi skatos, nepazīstu. kādreiz es biju tā, kuru vajadzēja nedaudz "pieturēt", lai sūdus nesavāru, tagad esmu tā, kas grib pieturēt citus. ar varu jau nevar.
ši tagad sanāk mana grēksūdze, tāpēc atzīstos, ka esmu greizirdīga, ka mans puisis iet no mājas ārā, lai tiktos ar saviem draugiem. esmu greizsirdīga, jo tur, kur mēs dzīvojam, man draugu nav. esmu greizsirdīga, ka viņš var atļauties vazāties apkārt lidz rītam, kamēr man ir jādomā, kad un kur varu aiziet, jo man ir mazs bēbis. goda vārds - man SKAUŽ, ka mans draugs labi pavada laiku bez manis. nezinu, vai tas gan vispār ietilpst zem tēmas "greizsirdība", bet, jā...
26.07.2012 20:45 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Skandalus nerikoju, par to,ka vinjsh kadu apskataas internetaa, ljoti smeejos, kad lasiiju, ka meitene psihoja par to, ka puisis apskatiijaas vienu meiteni dr.lv, nu tas tachu ir normaali kaadu paskatiities!!! Bet, vispaar man nav nekada pamata greizsirdiibai, manejais ar citaam neflirtee, nemeklee citas... ja attiecibas viss ir ok, tad manuprat, nav vietas greizsirdiibai, it iipashi slimiigai.
26.07.2012 20:46 |
 
Reitings 146
Reģ: 07.06.2012
Es nezinu kā man ir ar to greizsirdību, jo tagadējās attiecībās man nav bijis vel iemesla greizsirdībai un iepriekšējās 3 attiecībās man nebija īsti jūtu. Šīs ir pirmās attiecības, kad jūtos iemīlējusies .
26.07.2012 20:51 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es visu mūžu esmu bijusi greizsirdīga, bet es parasti to visu paturu pie sevis. Tagad pēdējā laikā, es esmu sākusi vairāk izteikt to, kas man nepatīk, tāpēc visiem ir baigie brīnumi :D
Man ir tā, ka es sadomājos visādas muļķības un apvainojos. Uznāk melnie un viss. Tas tā, pa retai reizei. Tagad es pirms sāku runāt ne pa tēmu noskaitu līdz 10. Tas palīdz. :D
Vēl palīdz, ja es sevi iztēlojos otra vietā un tad es saprotu, ka nekas traks taču nav. :)
26.07.2012 20:51 |
 
Reitings 146
Reģ: 07.06.2012
Es sadomājos muļķības un apvainojos, kad man tuvojas perioda dienas. :D
26.07.2012 20:54 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
atkarīgs cik ļoti man cilvēks patīk,ir bijuši gadijumi,kad man galīgi nospļauties,ko šis dara,bet nu tad arī attiecībām pienāk uzreiz gals. Bet vispār,kas ir mans ir tikai mans :D
26.07.2012 20:57 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Es neesmu ljoti greizsirdiiga. Tachu mans draugs gan,lai gan iemeslu vinjam prieksh greizsirdiibas nav! :D
Goda vaards,saak jau sadusmot vinja izdomaataas lietas! :D
26.07.2012 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
Es esmu greizsirdīgā, bet tikai tāpēc, ka nevaru atļauties uzvesties tā kā to reizēm- īpaši pēc vairak glāzēm- mēdz darīt draugs. Man jau pēc nelielas pasēdēšanas ar draugiem bija jāatskaitās kā par ļaunāko grēku, taču viņs pats sēžot ar draugiem aizsēžas visas nakts garumā un pēc tam ar savām dusmām es varu panākt tikai viņa vārdus- nu tur taču nekā tāda nav, beidz dusmoties. Tas nav ikdienā, kad mēs dzīvojam kopā, bet gan tad, kad es aizbraucu uz māju un viņš uz savu. Laikam jau ikdienā trūkst tās brīvības sajūtas, un, aizbraucot mājās kā norāvies no ķēdes, bet es ikdienā neierobežoju viņu, pats neko nevēlas darīt.
Pat dažādās dzimšanas dienas ballītēs mani nomāc greizsirdība, ka pie visām draudzenēm puiši ik pa laikam pienāk, bet manējais par mani visa vakara garumā neatcerās, visu laiku ar saviem čomiem pļāpā. Parasti tādā situācijā, ik pa brīdim par to iedomājos, bet nekādus skandālus netaisu, nejau citu acu priekšā. Pašam viņam esmu ieminējusies, bet- bez izmaiņām, uz tādām jau vairs neceru. Galvenais lai par mani svarīgāki citi labi draugi, nevis draudzenes. :D
26.07.2012 21:49 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Ance - man identiska situācija. Jūtos tāpat, ļoti labi tevi saprotu..
26.07.2012 22:02 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Par tēmu - greizsirdību vēlāk izsaku ar indīgām piezīmēm vai kaitinot ar dažādiem zemtekstiem par citiem. :D parasti tas beidzas ar izsmiešanos..
26.07.2012 22:06 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Esmu, bet ne slimi... :D
26.07.2012 22:07 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
es esmu pārliecināta, ka mans puisis mani mīl... un esmu pārliecināta, ka mīlu viņu. un vienmēr visādās situācijās, kā piemēram, viņš draugos apskata kādu meiteni, uz ielas nolūr - es padomāju pie sevis, vai daru to pašu, un atbilde vienmēr ir - JĀ, bet tas jau nemaina faktu, ka viņam sirdī esmu vienīgi es... tieši tāpat kā man viņš ,kad nolūru uz kādu čali. protams, cits jautājums ir cieņa utt... ja kaut kas tev nepatīk, tad saki!
un vienreiz pieķēru, ka viņš ar tādu dīvainu sejas izteiksmi paskatījās uz meiteni, kurai pupi krita laukā no korsetes, jo vienlaicīgi gan skatījās uz viņas pupiem, gan ar sānu redzēja, ka es skatos :D es no tās viņa sejas izteiksmes nevarēju apstāties smieties :D
es droši vien būtu greizsirdīga, ja manam puisim būtu draudzīgas attiecības ar meiteni, karoče vairāk tajā emocionālā līmenī, nevis fiziskā :D tas ir NEREĀLI, ka puisis kā sievieti uzlūkos tikai tevi, tās, kuras ātrāk to sapratīs - būs ieguvējas... un nē, mūsu attiecībās viss ir kārtībā, viens otru pakontrolējam un brīvās attiecības nepiekopjam ;D
26.07.2012 22:11 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
man slimi liekas tad, kad puisis nedrīkst skatīties porņikus :D kaut kad šeit izlasīju, man bija tik tiešām wtf ...
26.07.2012 22:13 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Zili_rudzi kāpēc tu būtu grizsirdīga, ja tavam puisim būtu draudzīgas attiecības ar meiteni?
Gribu dzirdēt tavu viedokli, jo man arī ir tāda situācija, ka manam draugam darbā ir meitene, ar kuru viņš uztur draudzīgas attiecības. Paliku greizsirdīga tad, kad viņš izstāstīja, ka abi bijuši kafejnīcā paņemt pa saldējumam . Meitenei arī ir nopietnas attiecības, bet es, kā jau es, sadomājos viskko un apvainojos. :D Tāpēc es domāju vai tas ir normāli, ka es esmu greizsirdīga šajā situācijā...
26.07.2012 22:47 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
nu tāpēc, ka fiziska iekāre ir tikai fiziska. dabiska. visiem tāda ir, neskatoties uz to, kas darās sirdī un dvēselē. esam dzīvi cilvēki. bet tas emocionālais ir kaut kas pavisam cits. man daudz vairāk sāpētu emocionāla krāpšana, teiksim, ilgas telefona sarunas, satikšanās bez seksa, sirds izkratīšana, nekā tikko satikta padauza no kluba. tas nozīmē, ka viņš par to cilvēku domā, pietrūkst utt., bet ja tikai seksam, tad jau tik draudziņš, nevis prāts un sirds ilgojas. tā kaut kā. :D
26.07.2012 22:54 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Nu es ļooooti ceru, ka viņam tā nav. Bāc, tagad tava komentāra dēļ man jāsāk domāt. Ceru, ka atkal nesadomāšos kaut ko.. :D
26.07.2012 22:58 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
a kāpēc viņi bija kafejnīca? vienkārši tāpat, bez iemesla? tur jau jāskatās kāda tā situācija ir, un kāds tavs puisis un kāda tā darba kolēģe. un kādas ir jūsu, kā pāra, attiecības... varbūt jums ir pierasts, ka tusējaties katrs atsevišķi, viņš ar saviem draugiem, tu ar savām draudzenēm, jo ir attiecības, kurās tas nav pieļaujums, varbūt tev ir labs vīrieša draugs, un viņš par to ir informēts un uztver veselīgi, nu karoče, jāskatās, kādas ir jūsu attiecības. teiksim, ja viņš ir greizsirdīgs uz tevi, ja tu runājies ar kādu vīrieša kārtas pārstāvi vai viņš zina, ka tu kļūsti greizsirdīga, ka viņš uz ielas pievērš uzmanību citai, vai sarakstās ar citu, vai zina, ka tev nepatīk tā darba kolēģe, tad tas, ka viņš ar viņu biju satikties ir dīvaini... jo zinot, ka tev tas nepatiks - viņš uzaicināja viņu vai neatteica viņai. manuprāt, tas būtu normāli, kad puisis to darītu tikai tādā gadījumā, ja jūsu attiecības būtu ļoti veselīgas, un viņš nedomātu, ka tu esi greizsirdīga, vai arī, ka tas tevi varētu aizskart, sāpināt... kaut kā tā.
26.07.2012 23:04 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Kādreiz biju ĻOTI greizsirdīga, ko bijām šķirti, atradāmies katrs savā pilsētā un runas jau klīda visādas. Bet, kad bijām kopā, braucām visur ar viņa draugiem, iedzērām, tusējām, un tad, kad es paliku ļoti jautra un mēdzu šad un tad pakoķetēt uz joku ar viņa draugiem, kuri saprata, ka tas viss ir joks un spēlēja līdz tad mīļums kļuva nu ļoti greizsirdīgs.

Tad es biju greizsirdīga, kad ieraudzīju viņam saraksti draugos ar vienu kursa biedreni, tas bija mūsu attiecību sākumā, tagad jau nečilojam un neskatāmies, kas ,ko , kam raksta.

Kādreiz sarīkoju kādu scēnu. :D

Bet tagad, laikam no tā esmu kaut kā izaugusi, bet neesmu vairs greizsirdīga, bet viņš- viņš joprojām tāds ir, kaut vai es tikai runājos ar pretējā dzimuma pārstāvjiem.
26.07.2012 23:13 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
traki greizsirdīga esmu.
īpaši, ja mans puisis (nu vairs ne) sāka tarkšķēt par savām bijušajām. tā izbesīja, neesmu ikdienā greizsirdīga, neko nepārbaudu, bet ja man sāk rādīt kaut kādas iepriekšējās draugos nu tad gan kļūstu dusmīga.
26.07.2012 23:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits