Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krapsana/Draudziba/Shoks

 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man ir sasapejies jautajums!
Bridinu, ka loti gari!!!

Man ir divas draudzenes (teiksim Baiba un Zane) un vinas sava starpa ir ari baigas drushkas. Stasts ir baigi garsh, bet nu long story short: Baiba gul ar Zanes viru. Zane, protams, neko nezina, jo pa dzivi ir loooti naiva meitene. A Baiba ne tikai gul ar Zanes viru Peteri, bet ari skalo Zanei, kads liels suds Peteris ir un, ka vinai vins japamet, jo vins pret vinu un berniem slikti izturas. Zane tikai plata rokas, jo vinai jau nav kur iet, ne izglitibas, ne pieredzes, ne naudas, tikai 2 berni uz kakla un majas darbi.
Peteris ir tiesam baigais maita. Vislaik tik suc alinju un pipe zaliti, blauj uz berniem, sarakstas ar citam meitenem un iespejams, ka gul ne tikai ar sievu Zani, milako Baibu, bet vel ar kadu duci! Turklat ir loti greizsirdigs un savu sievu gandriz nekur nelaizh, bet kad palaizh (ar Baibu), tad vnk non-stopa cheko, ko shi dara un raksta stulbas sms, vai vina ar kadu nav jau laizijusies utt. Zanei tas loti sap, jo vina nekad ta nedaritu, jo loti mil savu viru, kurs vinai ir izskalojis smadzenes lidz nemanai.
Brivdienas Baiba, Zane un Dominika svineja Zanes dzimsanas dienu. Tusins, klubs, vispar baigi jautri. Peteris raksta vienlaicigi visam, kur esam ko daram, Zanei nak sms viena pec otra. Es ignoreju un kamer eju pipet Baiba atkal skalo smadzenes Zanei par to, kads Peteris kretins. Beigas Zane izsledz telefonu un tuse talak. Ap 3jiem braucam majas. Baiba brauc pie mani, jo vinai soma palika. Zane man kaiminiene, saka, re, ku mans virs stav uz ielas a Baiba saka, da ne, tev regojas, es nobrinos, bet nenoreageju! Baiba savac somu un izskrien pat neatvadijusies, sak, jaskrien, jo vinas draugs loti greizsirdigs (vina vinam sameloja, kur iet) un jaskrien majas, jo norausies. Zane tikmer zvana un saka man, ka Peteris nav majas, aizgajis uz veikalu (aha, tas bija vins uz ielas!!!) Nu vina aizgaja vinam preti un uz veikalu, priecigs prats, dzimsanas diena tachu! Pec 10 minutem zvana, saka, a veikals ciet, Peteris tur nav, ies majas. Un te peksni Baiba zvana, saka, taksi nevarot dabut. Es loti nobrinijos, ka 3 milj. pilseta uz galvenas ielas taksis nav! Izgaju preti. Satiku Baibu izpurushu un ar tadam sasarkusam lupam un ap muti viss tads sarkans. Vina atnaca pie manis un sedeja pusstundu. Stastija, ka Zanei japasaka, ka vins vinju krapj. Karoce kudija mani. Un tad es attapos! Vina satikas ar Peteri!!!, tapec vina ta skreja prom, bet tagad redz neskatoties uz draugu sezh pie manis! Un Zane zvanija, ka Peteris atradies tieshi taja laika, kad es Baibu satiku!
Tads ir mans stasts isuma, tur vel miljons detalu! Es nezinu, ko lai es daru?! Man liekas, ka tas ir tik zemiski ta izdarit pret Zani vinas dzimsanas diena. Baibai nav sirdsapzinas, es esmu soka ka vina ta vareja! Un vel baigi chupojas ar Zani. Man loti zel Zanes.
Man jautajums, ko man darit? Saprotu, ka Baiba ar Peteri jau bez maz vai mil viens otru un tas nebeigsies, jo tas jau turpinas vairak ka gadu! Bet ko lai dara, lai Baiba beidz tuset ar Zani? Ko jus daritu? Vai ir jega iejaukties, vai noslegties no visa? Skaidrs, ka ar Baibu es vairs nekontaktesos, bet niez nagi vinjai kko pretigu uzrakstit! Ka ari gribas panakt, lai Zane ar Baibu netuse kopa!!! Help!
25.07.2012 20:26 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Piebildishu, ka Baiba visu sachakareja ar to, ka atnaca atpakal pie manis. Ta es nebutu neko nojautusi. Bet par cik vina meloja savam draugam kur iet, vina pie manis pargerbas kleita. Tadat, vina reali atstaja kleitu mugura, aizgaja no**** ar Peteri un vinjai nebija variantu - nacas nakt pie manis parvilkt kleitu uz dzinsam, lai vinas draugs neceptos!

Arprats, es ka atceros, man tas vel joprojam shoks. Tas viss notika 1 kvartala ietvaros :D
25.07.2012 20:31 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nejaucies. ta ir vinu darisana.
25.07.2012 20:36 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.07.2012
Ko lai saka - drausmīgi. Cik riebīgam un pat nežēlīgam cilvēkam jābut, lai salaistu ar tuvas draudzenes vīru, turklāt vēl dotu dižus padomus un klāstītu par to, cik tai slikts vīrs. Saprotu arī tevi, jo no vienas puses pati teici, ka viņa tikai noplāta rokas, līdz ar to visu vari padarīt vēl sliktāku, taču no otras puses gribas, lai tev tuvo cilvēku beidz čakarēt.
25.07.2012 20:39 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es tavā vietā uzaicinātu Zani pie sevis uz tēju un pastāstītu visu taisnību. Pateiktu, ka tikai pati nesen to saprati, lai nebūtu sajūta, ka tu to sen slēpi. Piedāvātu atbalstu. Jā, varbūt beigās tiešām paliksi tā sliktā (parasti saka, ka tas, kurš iejaucas, beigās paliek vainīgs), taču es nespētu tā izrīkoties pret labu draudzeni - noklusēt un skatīties, kā tāds jāklis dara pāri viņai, bērniem un kā tāda mauka lien draudzēties.
25.07.2012 20:41 |
 
Reitings 457
Reģ: 29.01.2009
Brrr, pretīgi palika- padlas tie mīlnieki, šitā drāzties cipa neviens nepamana- ne kauna, ne goda. Izstāstītu Zanei visu, lai pati lemj, ko darīt tālāk. Taču Tev jābūt dzelžainiem argumentiem- faktiem, lai nevarētu neko pagriezt pret tevi un, lai Zane beigtu tēlot svēto govi.
25.07.2012 20:42 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Skaidrs, ka ar Baibu es vairs nekontaktesos, bet niez nagi vinjai kko pretigu uzrakstit!

Es tavā vietā Baibai neko nerakstītu, bet vienkārši uzliktu ignoru.
25.07.2012 20:43 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.07.2012
Tāpat arī neredzu lielo jēgu tajā, ka tu panāc, lai Baiba ar Zani nekontaktējas, jo viņa tik un tā varēs satikties ar Pēteri.
25.07.2012 20:43 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Interesanti uzrakstīts!
Bet par tēmu runājot, es arī saku nejaucies, iespējams, ka Zane ir lietas kursā, vai viņai ir aizdomas, ka vīrs krāpj, viņa vienkārši izvēlas to neredzēt, it kā nesaprast...jo viņasprāt izejas citas kā šo paciest viņai nav un vienkārši ir vieglāk dzīvot izliekoties, ka šī problēma neeksistē.

Vai arī cits variants, viņa tiešām ir tik naiva, ka neko nesaprot, bet ja tu viņai pateiktu viņa var:
*) neticēt un pat apvainot tevi/pārtraukt attiecības par šitādiem "meliem"
*) tu jebkurā gadījumā būsi sliktā ziņnesis un kā jau senajā Romā tos nogalināja
*) viņas pasaule vienkārši sagrūs.

Taču ja tu viņai nepateiksi, viņa, kad uzzinās arī vainos tevi, ka neesi pateikusi, tātad tajā gadījumā atlak nebūsi bijusi laba draudzene.

Bet pilnīgi saprotu arī tevi, ka gribas pateikt, nodibināt kkādu dzīves kārtību, bet, vēlreiz, es nejauktos, es padalītos ar to šeit, forumā, vai ar kādu, kas viņus nepazīst, bet ir tavs draugs, tā teikt izkratītu sirdi
25.07.2012 20:44 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Stastija, ka Zanei japasaka, ka vins vinju krapj. Karoce kudija mani


Nu pati jau saka Tev priekšā, ko darīt.

Pirmkārt, Tev nav pretīgi būt ar viņām abām vienā kompānijā? Es toč tā nevarētu, tik zemisks cilvēks kā Baiba, nekad nevarētu būt mans draugs... izdarīs Zanei, izdarīs arī Tev.
25.07.2012 20:46 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es laikam Baibu izslēgtu no draudzeņu loka. Nav nekads brīnums, ka agrāk vai vēlāk izdomātu, ka vajadzētu arī tavu veci sev pie sāniem. No tādiem cilvēkiem labāk turēties pa gabalu. Bet nu.. Zane arī tāda savdabīga izklausās. Lai gan saprast jau var arī viņu - kur liksies ar tiem diviem bērniem. Tikai kā tu atbildēsi uz Zanes jautājumu, kāpēc ar Baibiņu netusējies kopā..? :D
25.07.2012 20:47 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
iesaku svētki turēt muti ciet un pētīt situāciju no malas.
Nekontaktēties ar Peteri un Baibu, maksimāli samazināt kontaktu.
Zane noteikti nav naiva, bet kā jau rakstīji, viņai nav izejas kurp iet un jārūpējas par bērniem.
Kad Zane gribēs ko mainīt, ļauj lai viņai vismaz ir viens cilvēks Tu, pie kā viņai ir griezties, jo ja tagad iejauksies, tad draudzība pazudīs.
25.07.2012 20:48 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Izsledzu variantu Zanei visu izstastit. 1kart jegas no ta nebus, jo ka jau teicu, vinai nav ne kur iet (mes neesam LV), divi berni utt. Otrkart, man liekas, ka labak vinai to nezinat, jo vinai bus to gruti parstradat (galu gala ta ir vinas teju vieniga draudzene), treskart - man bail no Petera, jo vins ir uz visu spejigs. Un galu gala, es bushu vainiga.
Es gribu, lai Baiba like Zanei mieru, jo pedeja laika, vina nenormali grib satuvinaties ar Zani (pirms tam vinas vispar netikas, tas viss sakas no februara/ marta, ka Baiba plijas virsu ar savu laipnibu)
Pretigi, ne? Man prieks, ka jus man piekritat!!! Zemiskuma pedeja pakape!
25.07.2012 20:49 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Aizraksti slepenu vēstuli, vai no fake maila :D
Bet vispār situācija stulba,es tiešām nezinu,ko es darītu,ja būtu Tavā vietā.
25.07.2012 20:50 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Raksti ideālā angļu valodā :D
25.07.2012 20:51 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Ak, šitie drāzēji. Vienam niez visur iebāzt , otrai niez visur uzlīst.

Saku pēc pieredzes, NELIEN CITU CILVĒKU ATTIECĪBĀS. Lai paši tiek galā.
Man bija tā, ka beigās paliku sliktā un bez draudzenes .
25.07.2012 20:52 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, Tev nav pretīgi būt ar viņām abām vienā kompānijā?


Man ir pretigi! Draugs man aizliedza satikties ar Baibu kadu laiku atpakal, jo Peteris ar Baibu izdomaja pekstinjus, ka manejais mani krapj (lai pabojatu mums attiecibas!)

Es vnk laba sirds atri visu piedodu, ka ari man te labi ja 5 draugi ...
Bet nu taisniba, labak nav drauga, neka tads!
25.07.2012 20:55 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Ja jau Baiba un Pēteris izdomāja tādu pekstiņus, lai tikai pabojātu Tavas attiecības, tad tiešām, Tev pilnībā pietiek ar tiem draugiem, kas Tev ir un, kuri Tev nevēl ļaunu .
25.07.2012 20:58 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Bet par tēmu runājot, es arī saku nejaucies, iespējams, ka Zane ir lietas kursā, vai viņai ir aizdomas, ka vīrs krāpj, viņa vienkārši izvēlas to neredzēt, it kā nesaprast...jo viņasprāt izejas citas kā šo paciest viņai nav un vienkārši ir vieglāk dzīvot izliekoties, ka šī problēma neeksistē.


to pashu saka mans draugs - ka vina zin, vai vismaz nojaush. ta ka P un B to dara, gandriz acu prieksa Zanei!
Bet tad kapec vina tuse ar Baibu, aj vina zin? Man ir versija, ka vina salidzina sevi ar Baibu, jo Zane ir loti neparliecinata par sevi un uzskatas sevi par nevienam nevajadzigu!!! Laigan ta galigi nav!
25.07.2012 20:59 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Draugs man aizliedza satikties ar Baibu kadu laiku atpakal, jo Peteris ar Baibu izdomaja pekstinjus, ka manejais mani krapj


Varbūt Baiba jau ir paspējusi ar Tavu draugu paniekoties?Un tagad, Tavs draugs uztraucas,ka tiks pieķerts? Iespējams,viņa tāda staigule, no viena,pie otra.
25.07.2012 21:00 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Dominika, iespējams, vai arī Pēteris ir tik ļoti "izaudzinājis" Zani, ka viņa vienkārši jūtas vēl niecīgāka par grīdas lupatu, mēs nevaram zināt kādas ir viņu attiecības mājās, iespējams tas Pēteris ir pie reizes arī tāds smalks tirāns, kas terorizē to nabaga Zani un pilnībā apspiež viņas gribu.
25.07.2012 21:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits