Riebīgi, ka čakarē!!

 
Reitings 5
Reģ: 27.05.2011
Sveikas meitenes!!!

Pati spēju dot padomu citiem, bet pati nezinu ka justies un ko domāt..:(
Ir tā, ka es ar savu DRAUGU bijām kopā 3 gadus. Un saku just ka viņš mani ignorē un pievēršas labāk citām nevis man. Viņš strādā, bet es mācos. Dzīvojām kopā. Katru rītu cēlos kafiju taisiju un katru vakaru ar vakarīņām sagaidiju. Nu karoc visu dariju mājās mazgāju veļu un kārtoju un tamlīdzīgi. viņam nekā netrūka.
Sanāca ka pirms nedēļas izšķīros, jo vis sākās viņa vārda dienā kad viņš uz laukiem aizbrauca kopā ar saviem radiem un labāk uzaicināja citu līdz nevis mani.;( un viņam vel nepietiek kauna melot man ka tā nebija. jo man praktiski pastāstija radi viņa. un izlasiju viņa tel. sms visas ko viņš ar to meiteni sarakstijās, TRAKĀKAIS KA TĀ MEITENE ZINĀJA KAS ES ESMU UN KA ES ESMU PUIŠA MEITENE.
Nākamajā dienas vakarā domāju savest musu atiecības kartībā izrunāties, bet vis nenotika ka biju domājusi.. Sāku zvanīt un jautāt cikos būs un kas noticis ka mājā nenāk un tā. vēlāk pec kāda laika uzināju, ka viņš esot vienā dzīvoklī ar to meiteni un man vienkārši pietika - es saģērbos un gāju ļoti uzvilkta pateikt to ka vis cauri... kad ieraudzīju viņus vienā gultā guļam un ka mans draugs labāk ir apķēris un pieglaudies viņai bija tik pretīgi. nenoturējos vienkārsi nokliedzos un iesitu no visa spēka savam draugam. divas reizes. viņš dzēruma stāvokli saķēra manas rokas un iztuma pa dzīvokļa durīm un nogrūda pa kāpnēm.

SĀp nodevība.Un galvenais tas ka viņš vēl pajautā vai man nav kauns rādīties viņu radu priekšā un runāt ar viņiem.


Tas ir sviests. Vai es tik tiešām nevaru izdzīvot jaunību kas man nebija tris gadus???

Dodat padomu. Lūdzu!
25.07.2012 11:36 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
vienīgais, ko tu vēl vari gribēt no viņa, ir iekraut viņam vēl spēcīgāk.. nekāda izrunāšanās, nekāda sarakste. izdzēs viņu visur,kur var, izmet no dzīvokļa ar visām lupatām un lai iet pie tās maukas tālāk.
25.07.2012 15:26 |
 
Reitings 254
Reģ: 13.07.2012
Nu gan Tev puisis riktiga CUKA!!! Visu ko cosmo meitenes augsā raksta-visam piekritux2!
25.07.2012 15:39 |
 
Reitings 732
Reģ: 23.04.2012
ja 1995 ir Tavs dzimšanas gads, tad man daudz kas paliek skaidrs.
ak, šī sīrupa idille.
25.07.2012 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Pati vainīga, ka pazaudēji 3 gadus no savas dzīves. Es vispār nesaprotu šo - dari, jo vajag un tā, lai labāk. Negribi, nedari, neviens tev neliek viņam visu pienest un tur arī aizgāja tavi gadi.. Tagad čīksti par to. Kas attiecas uz to, ka vecis nokrāpa - nokrāpa un viss, balle beigusies, dzīvo tālāk. Tāpat vairākumā gadījumu no tām attiecībām nekas īpašs nav bijis, nav ko iesprūst.
25.07.2012 15:45 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
ja 1995 ir Tavs dzimšanas gads, tad man daudz kas paliek skaidrs.
ak, šī sīrupa idille.


Nodomaaju tieshi to pashu!!! :D
25.07.2012 15:50 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nu ko lai saka.Skumji,bet dzīve ar to nebeidzas.Savējam pateicu,ka ja kādreiz izdomā mani krāpt,lai dara to tā,lai es par to pat nespētu nojaust.Man netraucē tas,ko es nezinu,ja vien neatvelk mājās sifilisu vai svešas sievietes bērnu.
Šādu izturēšanos es nepiedotu,nav vajadzīga pat krāpšana,ja ir spējīgs nogrūst pa kāpnēm,tad var pazust no manas dzīves uz neredzēšanos.Mani vecāki nekad nav mani fiziski sodījuši,neviens tēvainis pret mani roku arī nepacels un jebkādu citu fizisku spēku nepielietos.
Neej sevi pazemot,savāc mantiņas un neko nebrīdinot ej prom.
25.07.2012 17:36 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Un kāpēc,lai 17 gados nevarētu būt šādas problēmas?Vienīgi jocīgi sanāk,ka tikties ar viņu sāka jau 15 gados.Cik tad tam vīrietim gadu,ka jau spēj uzturēt?
25.07.2012 17:40 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
aizmirsti, ignore vinu!!!!!!!!!!!!!
25.07.2012 21:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!