Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tievās vs resnās

 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
sāku šo tēmu vispār bez iemesla, vienkārši sacepos par cilvķēu stulbumu un gribās padalīties.

tātad sēdēju mājās un okšķerējos pa tīmekli. patīk man portāls puaro.lv, tāds savdabīgs. tur uzdūros interesantam rakstam par it kā resnu modeli, kuru amerikāņi vienā saitā izsmējuši kā 13 kg par smagu. tad nu, par cik rakstā bija minēts saita nosaukums (skinnygosip.com), ieklikšķinājos un sāku lasīt. īstenībā, es būdama ļoti kārna un bieži dēvēta par anorektiķi, biju patiesās šausmās par izlasīto. tām, kurām angļu valoda ir kaut cik pieņemamā līmenī, iesaku profilakses pēc iemet aci, lai arī jūs saprastu, cik debījus, nozombētus cilvēkus rada modes industrija.

blogu it kā radījusi meitene, kur skolas laikā cietusi no tā, ka viņu dēvējuši par kārnu. tad nu viņa ņemās aizstāvēt anoreksiju visiem iespējamajiem līdzekļiem. normālas, skaitas, gaumīgas sievietes tiek dēvētas par renām, etc.

tas, ko s gribēju pateikt, mīļās, ir - nekad, nekad nesamierinieties ar tādu attieksmi! mani ir dēvējuši par kaulu kambari un citādāk, tādēl es patiesi apkaužu meitenes, kurām ir, kur ieķerties. manuprāt, skaista sieviete ir nedaudz ar apaļumiem, bet ta ir mans subjektīvais viedoklis, mans mērķis - uzauzēt dibenu. :D bet, ja nopietni, tad mums visām, arī man, ir jāmācās justies labi savā ķermenī, vienlaikus rūpējoties par to.

tāds sestdienas cepiens anāca, bet tagad vismaz palika vieglāk.
21.07.2012 17:01 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Piekrītu, ka cilvēki mēdz uzvesties neadvekāti. Muļķīgi komentāri, kas ir galīgi nevietā, naidīgi vēlējumi, kas nevienam labu nenes. Utt. Tik daudz kā ''lieka'' ir pasaulē.
Jāmīl sevi, savu ķermeni, cilvēkus, dzīvniekus.... Bet tik tiešām - galvenais sevi spēt novērtēt pareizi un mīlēt.
21.07.2012 17:11 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
tikko pārlasīju savas miljons kļūdas postā - atvainojos, man tāda pastulba klavieratūra, baigi jādauza, lai rakstītos. :D
21.07.2012 17:18 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Nu man tikko ieraudzīja bildi dr.lv profilā kāda sena paziņa. Esmu es kopš pēdējās mūsu tikšanās reizes dikti notievējusi, tiesa, tas bija vairāk kā 2 gadus atpakaļ :D
Tad nu saņēmu tekstu, ka labi izskatos utt un kāds ir mans noslēpums. Viņa jau reiz man to jautāja un kā šoreiz tā iepriekš es teicu, ka tas ir sports un sūdu (domāju visus ātros ēdienus un tā) neēšana. iepriekšējā reizē viņa teica, ka viņai vajag kko ātrāku, jo slinkums iet sportot. Šoreiz atbildēja- skaidrs un ka esot ļoti priecīga par mani, un gan jau es esot ļoti laimīga
Un tad man radās jautājums- kāpēc dažas sievietes uzskata, ka laimīgas var būt tikai tievas sievietes? Vai laime slēpjas krūšu izmērā, vēdera plakanumā un dibena tvirtumā? Jā, tas ļauj labāk justies, bet būt LAIMĪGAI?!
21.07.2012 17:23 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Ja tās apaļās zinātu, cik tievam cilvēkam ir grūti, tad nekad negribētu būt tievas! Visas tās replikas nievājošās "Vai tu ēd? Tu esi slima? Drausmas, kas par tievumu!" un bla bla. Neesmu manījusi, ka resniem cilvēkiem pārmestu viņu korpulentumu kā tas notiek ar kalsnajiem. Tāda sajūta, ka katram ir pienākums pateikt kādu piezīmi par trauslu ķermeņa uzbūvi. Lielai daļai tas griežas acīs. Bet tie ir gēni, es riju kā govs un vēl varu rīt kaut 5x dienā.
Nesanāk man mīlēt sevi tā, kā vajadzētu. Uzbarotos par 5kg, tad gan mīlētu. :) :D

Vispār man sāpīga tēma, zinu, ka visu mūžu cietīšu no cilvēku netaktiskuma. Birdini asaras vai nebirdini, jēgas no tā nekādas - aizķeras sirdī vienmēr tie komentāri. Tāpēc ciest nevaru neaudzinātus cilvēkus.
21.07.2012 17:29 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Tā bloga autorei taču ir nopietni kompleksi un problēmas, kuras vajag ārstēt, nevis pieņemt par normu un popularizēt.
Nez, es nekad šīs problēmas neizpratīšu, jo līdz aptuveni 15 gadu vecumam biju tiešām ļoti, ļoti tieva un pie tam vēl viena no garākajām meitenēm savā klasē, kas vizuāli vēl lika izskatīties tievākai, un gan no klasesbiedriem, gan omēm un vēl nez no kā mēdzu saņemt visādus kaitinošus jautājumus. Pēc tam, vēlākos pusaudžu gados man jau bija normāls augums, jo pieņēmos nedaudz svarā, taču tagad ar savu 40. izmēru par slaidu sevi nesauktu un man joprojām nav problēmu ne ar pašvērtējumu, ne kā tamlīdzīga.
Ja aizskar komentāri/jautājumi par augumu, vajag ar sevi strādāt, jo neticu, ka visā pārējā ir ok ar pašvērtējumu.
21.07.2012 17:49 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
es vislaik cenšos uzbaroties un manas draudzenes nekad nesaprot,bet bļin nepatīk man ka eju un kauli grab :D
21.07.2012 17:51 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
bet vispār arī pa tv vislaik reklāmās tikai, ō ēd šito noetievēsi,ēdīsi to paliksi par govi.
21.07.2012 17:52 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
man tā pati problēma - tracina tas tievums. pie tam vēl man nav nekādas grācijas, līdz ar to bieži izkatos patizla. :D bet pieņemties nesanāca pat pēc grūtniecības, vēl jo vairāk - par 4 kg nokritos svarā. bet redz, tas tač skaitās "skaisti" staigāt kā pakaramajam.
bez tam līdz ar tievumu bieži nāk arī visādas veselības problēmas, piemēram, mazasinība (manā gadījumā). īpaši jutu to, kad biju stāvoklī, jo daudz ģību, nebija spēka, grūti bija dzemdēt, jo vispār tik maz ķrmenis tam nav īsti domāts. tā nu mocījos 12 stundas dzemdību sāpēs, kamēr dabūju to knīpu ārā.
nāk prātā tā Mikas dziesma - Big Girls, You Are Beautiful. tā arī ir. ;)
21.07.2012 18:00 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Neesmu manījusi, ka resniem cilvēkiem pārmestu viņu korpulentumu kā tas notiek ar kalsnajiem.

Warrior - šeit nepiekritīšu :) kad pati biju diezgan apaļa, tad dzirdēju visu to pašu, tikai pretējā virzienā un tas ir vēl sāpīgāk ..
bet par to, ka tievas ne vienmēr ir laimīgas, tā ir. tagad man ir tā, ka šad tad dzirdu tos komentārus, vai tu ēd, tu esi slima? :D kamon.. tievums nav laimes atslēga, noteikti nē. vienīgais, kas tajā ir pozitīvs, ka izskaties glīti un ir iespējams izvairīties no veselības problēmām, kuras skar korpulentus cilvēkus, bet tā, tievie ir tādi paši cilvēki vien kā tie nedaudz apaļīgākie.. viņiem arī ir kaudze problēmu kā visiem citiem!
šausmīgi nepatīk , ka cilvēki vienmēr atrod, par ko trīt mēles.. it īpaši par izskatu. tas ir tik netaktiski un neviens nepadomā, kā jūtas otrs.. esmu izbaudījusi abas puses un abas ir vienlīdz šausmīgas!
21.07.2012 18:14 |
 
Reitings 258
Reģ: 03.07.2012
Man gan patīk būt tievai :) Nesaprotu, kāpēc Jūs tagad noliekat sevi ? Es izbaudu, ka varu ēst ko gribu un nepalikt resnāka - vienīgais, tauciņi iet mazliet uz rokām un kājām un tā pavairāk uz dibena un krūtīm. Bet par krūtīm, tas gan - tagad vairs nevaru uzvilkt un novilkt krekliņus normāli, krūtis maisa!
21.07.2012 18:17 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Ginta Lapiņa ar tiek apspriesta taj blogā
http://www.skinnygossip.com/thanksgiving-thinspo/
Nez, kad biju savā vecajā svarā,neviens neko neteica, bet kad nometu kādus 5kg,ko ļoti labi varēja pamanīt, dzirdēju dažādus viedokļus, par to ka labi izskatos, vai no citiem,ka man ir kauli un āda, bet mani tas neuztrauc, jo svars pazuda pats no sevis un kā pamaniju-viedokļi vienmēr atšķirās un atšķirsies,ja visiem nevari izpatikt, atliek vien iemīlēt pašam sevi kāds esi :)
21.07.2012 18:18 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Laila, nevarētu teikt, ka baigi noliku sevi, vienkārši reizēm tas traucē - būt tievai. protams, ir jau savi bonusi - nesen pasūtīju netā kleitu, atnāca un izskatās vnk ideāli, kaut gan sākumā likās, ka baigi mazā. ja man būtu tagad tie 4 kg, diez vai ielīstu. :D
21.07.2012 18:22 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Visas tievās, kuras saka to, cik viņām ir grūti, jo apkārtējie izsaka komentārus - ja jūs patiesi uzņemtu tos kilogramus, teiktu ko citu. Un ceru, ka visām pietiek takta izjūtas, lai neteiktu par savu tievuma "grūtumu" apaļīgākām draudzenēm.
21.07.2012 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Un ceru, ka visām pietiek takta izjūtas, lai neteiktu par savu tievuma "grūtumu" apaļīgākām draudzenēm.


++
21.07.2012 18:40 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Tikko palasīju drusku to blogu un nu nošauties var. Kā var vidējo normālo sievieti saukt par resnu? Nu kā?! Jāsāk ar to, ka ne visām ir lemts nēsāt to 32./34. izmēru, vai kādu tur modeles nēsā.
Un komentāri vispār iespārdīja. Es saprotu, ka visādi ķermeņi ir, bet kā sievietei, kura ir 173 var šķist, ka viņa ir resna būdama 63kg smaga, turklāt sapnis ir svērt 49kg(!).

Cilvēks takš ir tik skaists cik viņš pats jūtas.
21.07.2012 18:41 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Cilvēks takš ir tik skaists cik viņš pats jūtas.


miljoniem miljardiem plusu tev
21.07.2012 18:43 |
 
Reitings 395
Reģ: 31.08.2009
Mani sauca par kaulu kambari. Es, nabaga cilvēks, ņēmu to pie sirds un tagad esmu ļoti smaga un strijaina. Sačakarēju kuņģi, jo gribēju pierādīt, ka ES ĒDU! Tagad viss dirsā, lai neteiktu vairāk. Mazāk tādu cilvēku kā es, kas ņem to pie sirds un mazāk tādu, kas nosoda citus!
21.07.2012 18:59 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.07.2012
Atvēru to rakstu par Gintu, komentāri vienkārši...

Par šo bildi bija šādi
Her body in the second pic kinda shocked me, I didn’t expect her to be so wide. Gribas lamāties - kurā vietā viņai ir tas wide?!
21.07.2012 19:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits