Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

suņi :)

 
Reitings 14
Reģ: 17.07.2012
esmu izlēmusi, ka ļoti vēlos mazu sunīti. Kāpēc mazu, jo dzīvoju dzīvoklī, taču tik ļot gribas kādu kamoliņu ko mīļot un aprūpēt :) Esmu tādā nesaprašanā starp atsevišķām šķirnēm, vai varat ko pastāstīt,savu pieredzi, vai pazīstamo pieredzi ar pekiniešiem, krievu toiterjeriem un jorkšīras terjers? Vai šie suņi ir draudzīgi ar maziem bērniem? Un varbūt kopumā varat padalīties ar pieredzi par maziem suņukiem :)
21.07.2012 11:38 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Man ir pekinieša un hina krusotojums.miļāku suni es nevarētu iedomāties.:) man liekas,ka tur ir jābūt labam raksturam,lai būtu mīļš sunītis.
par terjeriem esmu dzirdējusi,ka viņi neklausa saimniekus un dara visu uz savu galvu.
man kaut kā šķiet,ka visi mazie ir mīlīgi. :D
21.07.2012 11:45 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Džeka Rasela terjeri ir super aktīvi un draudzīgi.
21.07.2012 11:51 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
man uz 10 dienaam ir iedots pieskatiit franchu buldogu. nu miiljsh jau ir,neliels ariii..bet taa veshana laukaa vislaik..zb! no riita 7.30 jau grabinaas pie durviim..vakaraa ap 22.00 arii jaaved...un es dienaa kaadas 4 reizes vedu..ik pa 4 h.. uz kaadaam 30 min...murgs vnk.
shodien atdoshu vakaraa iipashniekam,un sev negribu dziivniekus.maaja ar smird peec sunja.

ok.vinjhs miiliigs,un gaida,kad tu naac maajaas,var dauziiities,bet nu-tomeer esmu pret suni,un arii kakji negribu.laikam neesmu baigais dziivnieku miilis!
21.07.2012 11:57 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Es te gribu spēkoties pretī Tillei :D Man gan ir labradors, bet dzīvoklis pilnīgi noteikti nesmird pēc suņa ( suns pats arī nesmird, smird tikai viņa kārumi - kaltēti kuņģi,peņi,utt. ) un tā vešana ārā 4x dienā -> mēs vedam 06:00, 15:00 un 20:30, katrā reizē uz 1h, reizēm arī ap 18:00. Ātri pierod un nav vairs nekāds zb, bet nu tā ir, ja Tu mīli savu dzīvnieciņu, ja ne, tad nekāda prieka tur nebūs, tas gan.
21.07.2012 12:03 |
 
Reitings 14
Reģ: 17.07.2012
franču buldogs man arī piesaistīja uzmanību, ļoti smuki suņuki, bet kāds raksturs? :) staigāšana ar suni man nesagādātu problēmas, man ļoti patīk staigāt.
21.07.2012 12:08 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Man bija gan franču buldogs, gan jorkšīras terjeri. Visi mīļi, bet katram savs raksturs. Francene gan mēdza riebekļoties un izdomāja, ka pēkšņi negrib kustēties un apsēdās ielas vidū. Stum, velc, bet viņa nekustēsties. :D Varēja acu skatienā redzēt, ka ir lietas, ko dara par spīti. Tāda cimperlīga bija, bet ārkārtīgi mīļa. Necieta vecas sievietes, bet ar bērniem it kā sapratās. Lai gan manus vecākus respektēja krietni vairāk un neatļāvās visādas izdarības, ko atļāvās man un brālim. Mīļākās spēles bija plēst plastmasas pudeles vai spēlēt futbolu ar brāli un viņa draugiem. Spēles laikā ne reizi vien tika uzkāpts nejaušām dāmai uz kājas un vienīgais, ko viņa darīja - paskatījās ar tādu skatienu, kurš jautāja ''Nu kas tas bija? Tizls esi?'' :D
Jorki arī ir ar savu raksturu. Mazi, bet domā, ka ir dobermaņi. Tāpēc reizēm netur muti ciet ejot garām kādam DAUDZ lielākam sunim. Mīļi, vienmēr būs pārlaimīgi sagaidīt tevi mājās. Viens no maniem, kad mamma darbā, paņem viņas čību, ieliek gultā un guļ blakus. :) Noteikti būs viens cilvēks, kuram viņš pieķersies visvairāk. Sagaidīs no tevis rūpes un mīlestību. Vakarā, kad skatīsies filmu, ielīdīs tev klēpī, apgulsies kā bēbītis un gaidīs, kad čubināsi punci. Pa nakti palīdīs zem segas, piespiedīsies klāt un uzliks vēl galviņu uz spilvena. Un Dievs lai tev stāv klāt, ja izlemsi pakustēties tajā brīdī, kad viņam vislabākais miegs. :D Ar bērniem saprotas labi, bet bērnam ir jāsaprot, ka šis ir maziņš un viņam pāri darīt nevajag. Ir jorki, kuri ir jūtīgi un pateiks vēl pirms sāp un ir tādi, kuri izrādīs tikai tad, kad sāpes nepanesamas. Tiešām katrs ir pilnīgi savādāks! Un, pēc viena neaudzināta suņa, nevajag spriest par visu šķirni, tas šausmīgi kaitina, jo savējos uz veikalu nestiepju un neesmu arī pārcacojusies dēļ tā vien, ka man ir šādi suņi.
Agrā jaunībā gribēju pekīnieti, bet nopirku jau augstāk minēto franci, jo pekīniešiem nenormāli debīls raksturs. Rej, kašķējās. Esmu dzirdējusi, ka nav kontaktā ar bērniem.
Nākotnē vēlētos miniatūro bulterjeru - tie gan esot mīlestības pārpilni kamoliņi. :)
21.07.2012 12:56 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Toju gan neiesaku, jo nav īpaši sabiedriski, nepārtraukti ''mammītei'' klēpī. Un pārāk trausls, lai biedrotos ar mazāku bērnu.
21.07.2012 12:58 |
 
Reitings 14
Reģ: 17.07.2012
pa Jorkiem arī esmu novērojusi, ka mazā ķermenī ir lielās sarga dvēseles :D
21.07.2012 18:40 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Varu ieteikt ņemt toy pūdeli (pašai bija karaliskais pūdelis) un viennozīmīgi neiesaku ņemt krievu tojterjeru (pašai joprojām vēl ir).
Par pūdeļiem kā sugu varu teikt tikai to labāku, satiek perfekti ar bērniem un bērniem ļoti patik tādi pūkainīši rotaļīgi, turklāt šī suga ir ļoti gudra, viegli apmācāma, viņi ir patiesi ģimenes draugi :)
Krievu tojterjeru neiesaku, jo tas sīkais kvekšķis ir nenormāli skaļš, bezjēgā rej par katru skaņu ar pretīgu balsi. Ir nenormāls agresīvs raksturs (vismaz manējam) un padumjš (salīdzinājumā ar bijušo pūdeli).
Viņa priekšā klanamies, lutinam, vienu brīdi ir jauks un rotaļīgs, pēkšņi var atņirgt zobus, sākt riet un kost! Man pat vēderā bija iekodis līdz asinīm!
Ja vien nebūtu mūsu sirdis tik žēlsirdīgas, sen jau to sīko kvekšķi atdotu kādam, tikai diez vai kāds tādu atstās pie sevis - izmetīs un ielas vai iemidzinās. (p.s. mēs to tojterjeru nepirkām, aiz žēlsirdības paņēmām uz laiku no vienas cietsirdīgas ģimenes, kur to kucēnu gribēja sviest ārā, sākumā starpnieks meklēja viņam saimniekus, bet ilgi nevarēja atrast, tāpēc to suni atstājām uz savu galvu)....
lūk tāda ir mana pieredze. Audzini, neaudzini, bet nekontrolējams, nepateicīgs radījums.
21.07.2012 18:51 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
draudzene nesen nopirka shih tzu(nez kā latviski)tā kā īrējam kopā dzīvokli,tad arī es dzīvojos kopā ar to sunīti,vien;igais,kas ir pakaļa jāmazgā,kad šamējais padirš,jo ir spalvains :Dbet visp forš sunīts un pagaidām pēc maza lācīša izskatās :)
21.07.2012 18:56 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
es iesaku punduršpicu
maziņš,pūkains,draudzīgs un nav no tiem,kas trīc :D
21.07.2012 18:56 |
 
10 gadi
Reitings 914
Reģ: 13.01.2011
man ir garspalvainas chihuahua
raksturs protams, ka katram sunim būs savādāks,bet varu pateikt ko esmu novērojusi savā mazajā kukainītī
.ļoti aizstāv saimnieku, tiešām, ļoti, ļoti kož, rej uz citiem, lai tik kāds nenodarītu pāri
.suņuks tad mazs, bet liela sirds, ļoti droši pat pārāk :D
.bezgala mīļs, vienmēr ir ļoti laimīgs sagaidot mājās, guļ zem segas piespiedies klāt
.ar maziem bērniem nesatiek, nepatīk un viss, visu laiku kā arā kādu satiekam jāsarga bērni no suņuks, savādāk tie pārbīsies
.ja no pirmā skatiena viņam neiepatiksies kāds cilvēks uz vēlāku sadarbību var necerēt
. diezgan spītīgi, kā gribēs tā darīs(šī iesmesla dēļ mēs apmeklējam suņu skolu un panākumi ir diezgan lieli :) )
.viņš vienmēr grib būt ar saimnieku, cīniesies un aizstāvēs viņu līdz nāvei
. ar citiem suņiem satiek labi(manējām mazie neīpaši viņam vairāk tie lieli :D)
. nemaz nav trīculīgs cacu suns, bet nu protams ja no mazotnes pret viņu izturēsies kā pret porcelāna vāzīti, tad sanāks cacu suns :D
nu tas apmēram viss, ganjau vēl ir kautkas, bet savējos kukaiņos mēs mīlam i plusus, i mīnusus :)
21.07.2012 19:15 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
njem mopsi un buusi laimiigakais cilveks uz pasaules ikreiz, kad ieskatiisies shii sunjuka aciis! :)

man pat raudiens sanaaca atceroties sava mopshuka acheles (l)
21.07.2012 19:17 |
 
10 gadi
Reitings 914
Reģ: 13.01.2011
njem mopsi un buusi laimiigakais cilveks uz pasaules ikreiz, kad ieskatiisies shii sunjuka aciis!


nu to ,manuprāt, var teikt par katra, par sava suņuka acīm :)
21.07.2012 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
citron, ne gluzhi, dazhi suni nav apveltiiti ar taadam aaciim :D
21.07.2012 19:23 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Par pūdeļiem kā sugu varu teikt tikai to labāku, satiek perfekti ar bērniem un bērniem ļoti patik tādi pūkainīši rotaļīgi, turklāt šī suga ir ļoti gudra, viegli apmācāma, viņi ir patiesi ģimenes draugi

Varu vienīgi piekrist :)
21.07.2012 19:23 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
ir sugas, kas nesmird pēc suņiem :D un ir arī anti - alergēni vai kā to gudri saka, bet nu neizsauc alerģijas :D
mums mājās ir 2i ķīnas cekulainie, bet powder - puff varianti, ne plikie. dikti mīļi, uzticīgi, gudri un spītīgi mēdz būt :) svars 5 kg ... mazsunīši, bet tomēr suņi :D
21.07.2012 19:26 |
 
10 gadi
Reitings 914
Reģ: 13.01.2011
souljagirl, tad jāpriecājas, ka mans kukains ir :D :)
21.07.2012 19:28 |
 
10 gadi
Reitings 2293
Reģ: 11.03.2010
Ir kādai , ka suns dzīvo ar kaķi? :D
Man gribētos suni ņemt, jo pēc dabas esmu aktīvs cilvēks, bet viss sprosto, jo mājas ir britu īsspalvainais kaķis.
Liels aristokrāts, bail , ka paņemšu suni, sabojāsies viņa psihe, paliks par īgņu kamolu!
21.07.2012 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 914
Reģ: 13.01.2011
mans čivava dzīvo kopā ar kaķi
nekādu problēmu nav, kaķis pieņem suni un suns pieņem kaķi, kad abiem labs garstāvoklis abi kopīgi paskraida pa māju
kad ņemām suņuku arī bija šaubas vai abi sadzīvos, bet viss bija un ir labi :)
21.07.2012 20:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)