Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kuru izvēlēties?

 
Reitings 110
Reģ: 29.05.2012
pašlaik ir radusies situācija, ka vasaras sezonā piestrādāju par pavāra palīgu, kur man katra diena jāpavada virtuvē ar eļļām utt. ļoti taukains gaiss, un kas no tā visa izriet? man sametušās nenormāli daudz pumpu. man pumpas nav metušās no pusaudža gadiem. nezinu kā cīnīties ar viņām, pati sejas āda bija sausa, jūtīga, tagad ir ļoti taukaina. pat no rīta pamostoties(vakarā dodos gulēt ar tīru sejas ādu) tā ir taukaina. kuru produktu man izvēlēties sejas mazgāšanai?
vai šo ?

vai šo ?



kuru izvēlētos jūs? un kā man mazgāt seju no rīta un vakarā vai labāk tikai vakarā un no rīta ar toniku? bet kādu, kam ir alkohols klāt vai nē?
20.07.2012 22:55 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
droši vien to nīma.
20.07.2012 23:00 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
man ir clean%clear daily wash,man garnier nepatika,kad bija. Bet vispār es savu seju pārsvarā tīru ar vatīti,kas iemērcēta kliņģerīšu tinktūrā,jo man pēdējā laikā daudz pumpas metās,bišku pakož,bet pumpas prom,un vēl man ir kaut kāds brūns līdzeklis uz kura rakstīts līdzeklis piņņu ārstēšanai. es nezinu vai šitais tev der,jo nez kādas tev pumpas tur metās :D vēl kosmētiku nu jau gadu ņemu nost ar bēbīšu salvetēm(ar tām,kuras domātas viņu dibeniem)un sejas ādai ļoti patīk :) un kosmētiku noņem vnk perfekti(ja vien nav ūdensnoturīgās tušas vai tā sarkanā loreal) :D
20.07.2012 23:00 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
No šiem 2 es ņemtu Himalaya, bet vispār iesaku Bioderma - nopērkams aptiekā, tāds zils, cena ap 11ls. Es personīgi seju mazgaju tikai no rīta, bet vakarā ar vati notīru ar citu Biodermas šķidrumu, kas īsti nav toniks, bet varētu būt kas tamlīdzīgs :D viss ir ļoti atkarīgs no tā, cik taukaina tagad ir
tava sejas āda... Pamēģini varbūt arī kafijas skrubi sejai reizi 2-3nedēļās ;)
20.07.2012 23:01 |
 
Reitings 110
Reģ: 29.05.2012
man vispār laikam ir pat ļoti problemātiska āda. kafijas skrubi nevaru, jo man paplašinātas poras pēc ģenētikas tādas, ne ar kādiem līdzekļiem viņas nevaru aiztaisīt, bet tas man netraucēja. tātad kafijas melnumiņi man porās ieiet, un ticiet vai nē, bet tādas melnākas paliek tās poras, tā, ka to melnumiņu var izspiest. bet ne pa to tēma. es esmu duma tādos jautājumos, kur to kliņģerīšu tinktūru dabūt? pašam jātaisa vai pērk? cik? man metās tādas maziņas kas pārvēršas ar baltiem galiļiem. viņas nav lielas, bet mazas un baltas. sāpēt nesāp, bet pretīgi.
20.07.2012 23:05 |
 
Reitings 118
Reģ: 09.07.2012
puķainā - klingerisu tinkturu jebkura aptieka var nopirkt, mazliet pari latam :)
20.07.2012 23:07 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Kliņģerīšu tinktūra ir aptiekā, nav dārga.. Varbūt pamēģini aiziet pie kosmetologa uz kādu attīrošo procedūru?
20.07.2012 23:07 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
pumpas uz krūtīm ņemu nost ar šņabi :D nezinu vai tas ir labi vai nē,bet palīdz :D uz sejas gan neesmu likusi,jo bail :D

bet nu jā kliņģerīšu tikntūrai ir jābūt aptiekās un man šķiet,ka nav dārga. :)
20.07.2012 23:13 |
 
Reitings 110
Reģ: 29.05.2012
pašlaik neesmu bijusi pie kosmetologa, jo nav bijis laiks un līdzekļi, kā arī pirms sāku strādāt šajā darbā man ar seju viss bija kārtībā. taču pusaudža gados gan biju, un nekas man nelīdzēja, ne tā sejas attīrīšana nekas. vnk kkā pārgāja. nebija jau tā šausmīgi, bet pumpiņas bija. tagad jau ar nav ka katastrofa, bet sametušās mazas un ne pa jokam.
20.07.2012 23:16 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Pirmais priekš manis bija pēdējais mēsls, parādijās alerģija.
20.07.2012 23:28 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
No Tevis ievietotajiem domāju, kad labāks ir Himalaya, bet pati ieteiktu izvēlēties L'Occitane Red rice sērijas sejas ziepes, toniku un fluīdu. L' Occitane rīsu sērijai ir arī maska, kas attīra poras un tās sašaurina. Patiesībā visa šī rīsu sērija ir paredzēta taukainai ādai, poru sašaurināšanai, attīrīšanai un sejas matēšanai.
Man ir taukaina, jūtīga un problemātiska sejas āda. Vasaras sezonā man ir problēmas ar pastiprinātu sejas svīšanu, bet rīsu toniks un fluīds dod patīkamu maigu un matētu efektu, kā arī man vairs nav problēmu ar pumpām.
21.07.2012 21:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits