Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labriit ceturtdienaa! /bezteema/

 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Labrit meitenes! Latvija jau agrs rits, bet man nedaudz pirms pusnakts, tapec izdomaju izmantot izdevibu un uzchiniit manu pirmo bezteemu!
Gribeju novelet jums jauku un iedvesmojoshu so dienu ar tekstinju, ko atradu internetaa (autors nezinams). Man loti patik! Ceru, ka Jums ari :)


"Un joprojām rīts ir mans vismīļākais laiks, kad pasaule vēl guļ, bet Zeme jau mostas. Tā ir mūzika, kas rodas klusumā – putnu čalas, lapu čaboņa vējā un sapņos iegrimušo cilvēku elpošana. Tad pasaule ir īsta – nav samākslotu smaidu, nepatiesu runu un viltotas steigas. Viss ir tik vienkārši un skaisti. Tādos brīžos cilvēki ir cilvēki – bez maskām. Un man tas tik ļoti patīk, jā, man patīk, kādi ir cilvēki, kad tikko ir pamodušies – izpūruši un patiesi; man patīk kafijas smarža rītos, kad tā vēl nav sajaukusies ar ikdienas automobīļu izplūdes gāzēm un meliem; un man patīk vēl tik daudz lietu un darbību, kas noris no rītiem. Kādēļ? Katra jauna diena ir sākums, sākums kaut kam labākam, tā ir dota, lai kaut ko izmainītu, lai būtu labāk. Lai cilvēki būtu cilvēki – tādi, kādi viņi ir, tādi, kādi viņi vēlās būt – vienkārši un patiesi. Lai dzīve būtu dzīve, nevis leļļu teātris. Kāds varbūt teiks – pasauli nevar izmainīt. Atbilde ir vienkārša – sāc ar sevi un savu pasauli! Jo tieši Tu, mans dārgais draugs, esi daļa no mums visiem."

http://9wow.in/wp-content/uploads/2012/04/Zoey.jpg

Pastastiet kadi Jums plani uz sodienu un pec 9 stundam ari es bushu darba, parlasishu so tekstu, lai mana diena sakas ar kko jauku, un pievienosos jums!
19.07.2012 06:50 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Uj, mana milaka rita bildite:

19.07.2012 06:51 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009


Iedvesmai!!!
19.07.2012 06:58 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Ak, kā man patīk tā pēdējā bilde! Nu tīīk laba!!
19.07.2012 08:10 |
 
Reitings 259
Reģ: 30.08.2011
Hei ! Teksts tiešām iedvesmojoš, jāsaglabā, varbūt kādā drūmā dienā noder :)

šodien mans rīts sācies diezgan agri, jo pēc pāris stundām dodos pie radiņiem un draugiem uz Kuldīgu, tur šodien sākas dzīres (pilsētas svētki) . Lēnām visa gribēšana turp doties pazūd, jo draugs netiek līdzi, bet nu, ticu, ka viss būs forši :)
Vispār šorīt diezgan grūti ir piecelties, istaba šķiet aukstāka kā parasti..
19.07.2012 08:24 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
labrīt! noskaņojums labs šodien strādāju un tad trīs dieniņas brīvas!

man patīk pirmais citāts. Man arī patīk rīti, protams man ir grūti pamosties, bet ja ļoti gribētu varētu sevi piespiest piecelties agri un ar apbrīnu vērot kā pasaule mostas.
viens no ideālākajiem rītiem būtu pamosties augstu kalnos-attaisot telti pavērtos vnk perfkts skats, paņemt kafijas ( lasīt tējas ) krūzi un nesteidzoties vērot kalnus, ielejas, mākoņus un sauli.
man patīk saullēkti jūrā, varētu tos vērot katru rītu. gribētu māju kādā vietā, kur apkārt ir plašumi, lai varētu baudīt tādu rītu kā šis - visa apkārtne miglā tīta. Ok aizrāvos! :D

šovakar brauksim uz Sgrīvu, bet no rīta uzzinājām, ka draugam māsa vēl būs jāsagaida no darba un tas būs ap 8iem vakarā, tad nu jautājums ko trīs stundas darīt Rīgā bez naudas!? :D nav kkādas Zē dienas?

jauku dieniņU! :*
19.07.2012 08:32 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Pilniigi piekriitu pirmajai bildei ! Neesmu riita cilveeks:D Buutu forshi ja nebuutu ne ar vienu jaarunaa no riita:D
Labriit.:)
Driiz buushu darbaa,dikti miedzins naak,bet gan jau buus ok. Plaani shodienai nekaadi,darbs un peec tam maajas.:)
Riit gan buus balliite. :)
Lai jums nenaak miegs shoriit!!:)
19.07.2012 08:37 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Man šodien priekšnieces nav, uh, jau jūtu, ka būs garlaicīgi.
Solījās no rīta ieskriet un atstāt man darāmo darbiņu sarakstu, bet laikam nepaspēja un būs tikai pašā pēcpusdienā, mhm, rēķini nomaksāti, twitteris, draugiem.lv, facebooks izstaigāts un ir tikai 9.
Laikam atliek tikai jaunu ideju ražošana :D

Lai jums forša diena un aukstums nebiedē :)
19.07.2012 08:53 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Es gan esmu rīta cilvēks, nekad nejūtos labāk kā no rītiem :)
Es jau vienreiz sūdzējos, pasūdzēšos vēlreiz - mani katru vakaru māc baigais nogurums. Pēc darba vēl jūtos labi, aizeju līdz tramvajam un tad ir lūziens, sāk sāpēt mugura, nāk miedziņš, liels nugurums, kamēr tieku mājās šķiet, ka varētu tikai gulēt, bet tā kā katru dienu gatavoju ēst, tad nu mokos virtuvē :D Nezinu vai vaina tajā, ka pirmā darba nedēļa un esmu atradusi no strādāšanas vienkārši.
Un aizmiegu jau ap 9.30 :D
19.07.2012 08:56 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
labrīt :)
jūtos galīgi aizmigusi.lai gan piecēlos normāli, bet šis laiks man uzdzen miegu :D
tagad sēžu tāda darbā un domāju,kā saņemties darba dienai :D

lasu rakstu par to bērniņu,ko izmeta pa logu. nu drausmas. kā tā var,tas man nav aptverams.

jo man vairāk krīt ciet acis,jo vairāk sāku domāt,vai nav jāmācās dzert kafiju,no rītiem :D
19.07.2012 08:58 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ooo otrā bilde ideāla :D
19.07.2012 09:03 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Labrīt!
Vakar tāds feils mums ar draugu sanāca. Aizgājām pagulēt uz pusstundiņu (20:00) un pamodāmies 2 naktī! :D
Tad nu nācās kaut kā piespiest sevi iet gulēt vēlreiz, lai šorīt varētu normāli doties uz darbu. Tagad man mācība - neiet pagulēt uz pusstundiņu. :D
Pēc darba jādodas uz Gurra Ruffa zivtiņām. Cerams, ka līdz vakaram laiks noskaidrosies, paliks kaut nedaudz siltāks, jo ir plāns kaut kur iziet. :)
19.07.2012 09:07 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
volcom

tās zivtiņas ir super, emsu bijusi, gan uz vannu gan atsevišķām daļām.... vispār jau efekts ir super īslaicīgs, bet man patīk tā sajūta, ka viņas skrubinās :D
19.07.2012 09:09 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Labrīt!

Es esmu izteikts rīta cilvēks. No rītiem mostos ar prieku. Šodien gan rīts pabojāts, jo redzēju sliktu sapni saistībā ar radiniekiem un ir skumjas sajūtas. Bet tūlīt jau būs prieks, jo gan jau drīz modīsies vīrietis :) Viņš gan man izteikts vakara/nakts cilvēks, bet sadzīvojam.
19.07.2012 09:09 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Roxy
Es esmu bijusi uz zivtiņu pedikīru. Šodien uz visu ķermeni. Vismaz tikšu ātrāk no darba prom, varēšu pakaifot un vakarā nodoties kādam kokčikam :D
19.07.2012 09:11 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Man šorīt ļoooti patika braukt uz darbu! :D Tā migla visu padarīja tik skaistu.. :)
MVK - Tavs nogurums noteikti varētu būt saistīts ar to, ka ir pirmā darba nedeļa! Atceros sevi pirmajā nedēļā un varu teikt tieši to pašu - nogurums bija nereālais.. un ne jau tapēc, ka liela pauze, bet tapēc, ka viss jauns, smadzenēm jāuztver cita informācija un tas dienas beigās liek nogurt.. Vai otrs variants - ja ir maz ko darīt darbā, tad var nogurt no bezdarbības! :D :D
curious - par to izmešanu pa logu - ņemot vēra ka tā sieviete ir ar psihiskām novirzēm, tad šo gadījumu nevar vērtēt ta pavisam viennozīmīgi.. Tas nav gluži tas pats, kā ja to izdarītu normāls cilvēks!
19.07.2012 09:12 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
es arī esmu sajūsmā par zivtiņām, gribētos aiziet vēl kādu reizi, varētu par vannai saņemties ;)

Sunce-es jau nesaku,ka tas ir viennozīmīgi. pat uz mirkli aizdomājos,ka pilnīgi iespējams,ka sieviete tikusi izvarota,izmantots viņas stāvoklis utt.
iespējas ir daudz.
vēl arī viņas veselības stāvoklis.
bet mazā dzīvībiņa jau nav ne pie kā vainīga :(
19.07.2012 09:17 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Labrīt, bija grūti pamosties,katru rītu tā ir:D. Vakar izstaigājos pa jūrmalu,bija tik superīga saulīte,karsts laiks un vakarā tiiik veselīgs nogurums :))))).
Šodien ar domām jau esmu rītdienā :D. Pie draugiem,radiem došos uz Kuldīgas dzīrēm,,,, ehhh tā sajūta vnk burvīga :)).... Ar rīdienu sākas mans divu nedēļu festiņš :D.
Meitenes kā palikt dzīvai divas nedēļas izklaidējosties + strādājot ? Mazliet bailes :D
19.07.2012 09:18 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
meitene_zemene, man jau ar darbu grūti :D

Sunce, nu mna ir tā, ka ik pa brīdim uzrodas jauni pienākum i un darbs nav tāds, atnāku, zinu, ka smna būs jādara, pat klientu apkalpošanā ir drusku lielāka sajēga par to, kā darba diena izvērtīsies, man te miljons projektu un priekšniece parasti iedod kaut ko 5 uzreiz un nepasaka, kad vajag gatavu dabūt :D Nu tā fun man te pagaidām, bet nu sūdzēties nevaru, tikai tas nogurums vakarā :D
Pat skolā pēc garas dienas + darba nebija tik traki :D Mistērija.
19.07.2012 09:25 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
curious - vienkārši psihiski neveselu cilvēku rīcību nav iespējams izskaidrot. Pilnīgi pieļauju, ka viņa bērnu uztvēra ka spēļmantiņu un, kad bērns sāka raudāt, izlēma, ka "rotaļlieta" ir salūzusi un jamet prom... Un te nav svarīgi, kādā veidā bērns ir ieņemts, nav svarīgi, ka bērns ne pie kā nav vainīgs. Cilvēks vienkārši nav tada stāvoklī, lai vispār adekvāti domātu. Drīzāk jau kārtējo reizi ir jāvaino valsts, kas neparūpējas par to, ja garīgi neveseliem cilvēkiem dzimst bērni, ka viņiem 24 h nav līdzās cilvēks, kas reali rūpētos par to mazo dzīvību, jo šaubos, ka garīgi slims cilvēks, par kuru pašu ir jārūpējas, spētu parūpēties par zīdaini! Lūk, ta ir problēma...
19.07.2012 09:27 |
 
Reitings 444
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Šorīt kā jau katru rītu knapi pamodos! Nu neesmu es rīta cilvēks, nevaru no rīta pamosties un vakara nevaru aizvilkties laikā gulēt. Pilnīgi pašai dusmas uz sevi. Tagad sēžu darbā un mēģinu sevi pamodināt ar kafijas krūzi. :)

Gribās lai šodien darba diena ātri paiet un, lai ātrāk varu iet uz vakarā ieplānoto koncertu!
:)
19.07.2012 09:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)