Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nemiera sajūta

 
Reitings 11
Reģ: 30.05.2010
Man bija draudzene, labākā. Un viņai bija draugs. Draugs viņai izbija ātrāk nekā mūsu draudzība, bet arī tā pēc tam neilga ilgi. Viņas draugs man rakstīja vēl viņu kopā būšanas laikā, jauks zēns. Tad viņu attiecības sagrozijās, un viens otru pameta. Es ar zēnu turpnāju sarakstīties, draudzenai nezinot. Bet slepenība ātri vien nāca gaismā, un nekas slikts vēl nenotika. Draudzenei bija pretenzijas, bet aizliegt neko neaizliedza. Viss aizgāja tik tālu, ka ar viņas draugu nolēmu satikties Rīgā. Pati sev ieskaidroju un 101% apzinājos, ka nekādas jūtas un tamlīdzīgas lietas nebija, tikai līdzīgas intereses un hobiji. Par to uzzināja draudzene, un vairs nekontaktējāmies. Viena otrai pagājām garām kā tukšai vietai, draudzene bija sadomājusies, ka man ar viņas draugu ir attiecības. Tas viņu protams pamatīgi sadusmoja. r viņas draugu turpinu sarakstīties joprojām, bet kā ar draudzeni vai māsu, nekādu simpātiju un tml. Bet tirda nelāgā sajūta par draudzeni. Viņa pret draugu jau viņu kopā būšanas laikā izturējās pretīgi, uzturēja vairākas attiecības reizē, tomēr kas ir viņas - ir viņas. Gribas atsākt kontaktu, parunāties, izbeigt augsto karu, bet nezinu ar ko sākt, kam par labu izšķirties. Padomi, varianti?
18.07.2012 19:43 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu kam tev vispār sarakstīties ar draudzenes bijušo puisi, ja tev viņš nemaz neinteresē?
18.07.2012 19:48 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Padomu nav, jo es draudzeņu puišus vispār neuztveru kā vīriešus. Un laikam labi, ka tā..
18.07.2012 19:49 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Un ja tu gribi atsākt kontaktu, bet nezini ar ko sākt, vēl labāk :D Izskatās, ka nemaz nesaproti par ko īsti draudzene pārtrauca kontaktu ar tevi, hmm..
18.07.2012 19:51 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu gribi salīgt mieru ar draudzeni vai kā?
18.07.2012 19:52 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
uzraksti vestuli, izskaidro, ka starp jums neka nav un nav bijis, vnk lidzigas intereses, ir par ko parunat utt. Bet lieki ceret, ka vina ta uzreiz piedos, jo tas tiesam nebija jauki no tavas puses. Kaut ari starp jums neka nebija, sanak, ka tu izvelejies draudzenes bijuso nevis draudzeni.
Padoma, ka tu justos, ja butu vinas vieta.
18.07.2012 19:56 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Smieklīgi, bet man bija draudzene, kura sarakstījās ar diviem maniem bijušajiem draugiem (dažādos laikos un ar vienu man pat īsti nebija attiecības, vienkārši pielūdzējs), tai pat laikā kopīgu draugu viņiem nebija, arī hobiju nē. Man neko neteica. Kad uzzināju, viņa pārsvarā teica, ka viņi paši sāka rakstīt, ka viņa tikai neitrāli atbild un palīdz. Man nebija saprotams ne tas, kādēļ jānoklusē, jo viņa pirmām kārtām bija man draudzene, ne tas, kādēļ vispār jāatbild. Tad kaut kā situācija nogludinājās, jo izšķīros, bet nākamreiz es centos turēt "draudzeni" attālumā no sava puiša. Tagad mums arī draudzība pajuka, un beidzot apjautu, kāpēc viņa to darīja - savas pašapziņas celšana. Pretīgi, manuprāt.

Tā kā dotajā situācijā ieteiktu likt mierā to draudzeni, jo viņai no tavas draudzības būs tikai sliktāk. :)
18.07.2012 20:00 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Iesaku- veidojot tēmu vienmēr norādīt vecumu, lai būtu pārējām/iem iespēja dot pēc iespējas konstruktīvākus padomus.
Tas tikai tā - starp citu.
18.07.2012 20:15 |
 
Reitings 11
Reģ: 30.05.2010
Tiger, varbūt dziļi iekšā man tas puisis interesē, jo mums viss ir kopīgs, un viņš ir kā perfekts priekš manis, tikai manas draudzenes bijušais puisis. Varbūt citos apstākļos tas būtu savādāk, bet tagad pat man ir sirdsapziņas pārmetumi. es vēlos kontaktu ar abiem, tikai tas laikam nav iespējams
18.07.2012 22:49 |
 
Reitings 11
Reģ: 30.05.2010
Sniegpulksteniite, jā es gribu salīgt mieru ar draudzeni
18.07.2012 22:50 |
 
Reitings 11
Reģ: 30.05.2010
Zakjis*, es arī līdz šim tādos gadījumos iepinusies nebiju, bet tagad tā sanāca, kā liktenis. Tikai es šajā situācijā biju maita, ko saprotu tikai tagad. Lai gan, es pat nezinu, ko vajadzēja darīt savādāk, ja laiku varētu pagriezt atpakaļ. Laikam jau svarīgi man ir viņi abi divi.
18.07.2012 22:53 |
 
Reitings 11
Reģ: 30.05.2010
Amelle, Es iedomājos, vai būtu pareizi izskaidrot puisim, ka es tā nevar izrīkoties pret draudzeni, ujn pārtraukt kontaktu? Pat ja ar draudzeni vairs nekādas attiecības nebūs, vai tas tik un tā nebūs pareizi?
18.07.2012 22:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
tu neizriikojies kaa maita. driizaak gan tava draudzene ir kompleksu maakta un slimo ar "suns uz siena kaudzes" sindromu. uztureet vienkaarshu draudziibu aizliegt ir beerniskjiigi un kapriizi. to saprast vareetu tikai taadaa gadiijumaa, ja tas dzeks buutu vinju sitis, kraapis un tad pametis.
18.07.2012 22:58 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Krista, tā, tavuprāt, ir vienkārša draudzība:
Tiger, varbūt dziļi iekšā man tas puisis interesē, jo mums viss ir kopīgs, un viņš ir kā perfekts priekš manis, tikai manas draudzenes bijušais puisis. Varbūt citos apstākļos tas būtu savādāk, bet tagad pat man ir sirdsapziņas pārmetumi. es vēlos kontaktu ar abiem, tikai tas laikam nav iespējams
?
18.07.2012 23:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
pievakare - atljaushos tevis izceltajaa komentaaraa uzsveert vaardus "varbuut dzilji iekshaa". diskusijas autore nav iisti par to paarliecinaata. tas ir tikai pienjeemums par to, kas iisti daraas vinjas zemapzinjaa.
18.07.2012 23:09 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Ja tu tomer pielauj domu, ka jums ar to puisi butu kas vairak, tad nedomaju, ka vajag partraukt uzreiz kontaktus. savadak vel sanaks ta, ka tu atvainosies draudzenei, pateiksi, ka partrauci kontaktu ar vinas ex, un tad viena bridi nenoturesies un atkal saksi sarakstities un satikties ar vinu. un tad tiesam tu savas draudzenes acis pec briesmones izskatisies.:D
Es ieteiktu parunat ar draudzeni, varbut no sakuma nosuti vestuli, pec tam satiecieties. Pasaki, ka jums ar vinas ex nekas nav bijis, jums ir kopigas intereses un jus varat versties viens pie otra pec padomiem utt. Ja tavai draudzenei sis puisis nemaz nebija tik svarigs, tad vinai nebutu jaiebilst pret jusu draudzibu. Es domaju, ka galvvenokart, vinu sadusmoja pats fakts, ka tu pinies ar vinas draugu, varbut vina vel sadomajusies, ka vins laida pa kreisi ar tevi utt.
Katra zina jums vajadzetu izrunaties, un tad jau redzesi.
18.07.2012 23:14 |
 
Reitings 11
Reģ: 30.05.2010
Amelle, liels paldies tev! Tagad jāmēģina saņemties un rast vārdus sarunai
18.07.2012 23:18 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Krista, Tev tiešām normāli liktos, ja tava draudzene apsvērtu iespēju, ka zemapziņā grib tavu tagadējo vīrieti, jo viņš viņai ir perfekts? Autore sāka sarakstīties ar vīrieti vēl tad, kad draudzene bija kopā ar viņu. "Varbūt dziļi iekšā" tomēr nav par 101% apzināties, ka nekādas jūtas neesot (kā sākuma autore rakstīja). Ja šaubās, pieņem, ka var gribēt viņu par savu vīrieti, tad kāds tur parasts sarunbiedrs ar vienkārši kopīgiem hobijiem?

Es domāju, ka autore tagad var darīt, ko grib - pārtraukt vai turpināt runāt ar to vīrieti, jo draudzenei jau ir nodarījusi nepatīkami. Un nejau draudzene šajā situācijā ir suns uz siena kaudzes, bet gan autore - grib draudzeni paturēt un viņas vīrieti savākt. :) Jāizvēlās kaut kas viens.
18.07.2012 23:20 |
 
Reitings 11
Reģ: 30.05.2010
Pievakare, atļaušos piebilst, ka sarunas kuras risinājās vēl viņiem abiem kopā esot, bija apmēram tādas kā par laikapstākļiem un mūziku. Viss notika pēc viņu abu šķiršanās. Un es pieļauju domu, ka man šī puiša ir žēl, un tas kā draudzene izturējās pret viņu atstāja uz mani iespadu. Vistrkākais bija, kad draudzene paziņoja, ka puiša tēva bēres ir vienīgais iemesls, kāpēc vēl nav viņu pamestusi. Man arī bijušas daudzas traumas dzīvē, un es nespēju tā vienārši nobloķēt un aizmirst pusi, kurš man prasīja padomu. Zemapziņā viņa "pielāgošana" sev, kā pastāvīga drauga iespējamība, man notika automātiski, bet neslēpsim, tā ir mums visām. Un es vienkārši redzēju, ka mūsu vienādo interešu dēļ, mums varētu nebūt pilnīgi bezcerīgi. Bet tas bija tikai manā galvā, un ar pusi pat nekādi mājieni un nekas tāds nav veidots. Un es jau minēju, ka morālo principu pēc esmu gatava ar pusi pārtraukt kontaktu, arī tad, ja ar draudzeni tāds vairs nebūs. Par visu vairāk es nevēlos atkal vai no jauna būt maita
18.07.2012 23:33 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Divkārša cūcība.
Pirmkārt, priekš kam vispār un ar kādām tiesībām sarakstījies ar draudzenes mīļoto? Wtf?! Un pēc tam, kad izšķīrās- kādā sakarā tu vispār jaucies pa vidu? Es tik ļoti liela neveiksminiece, ka pati nevari iepazīties ar brīviem vīriešiem? Tāpēc piecērt draudzenes ex? Laikam vienkārši ir tāds meiteņu tips, kam baigi svarīgi dabūt draudzenes esošo vai vismaz bijušo. Normālā draudzībā- ja vispār gribi, lai kāda draudzene tev uzticas, viņu puišiem jābūt tev TABU. Ja tev tā nav, tad nedraudzējies un nebojā meitenēm priekšstatu par dāmu draudzību.
Otrkārt, tev pat nepieleca, par ko draudzene apvainojās. Domā, ka salaidīsi ar viņas ex un būsiet abas baigās sirdsdraudzenes? Tu viņu smagi pievīli. Nezinu, kāda pēc rakstura ir tava draudzene, bet es tādu cūcību nekad nepiedotu.
18.07.2012 23:34 |
 
Reitings 11
Reģ: 30.05.2010
Pietam, mūsu interes ir māksla. Es esmu māksliniece ilustratore, viņš - multimēdiju dizaineris. Varbūt tas kaut ko izsaka
18.07.2012 23:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits