Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lady Gaga

 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2009
Sveikas meitenes! Ko jūs domājat par tuvojošos Lēdijas Gāgas koncertšovu Mežaparkā? Vai apmeklēsiet? Es pati nevaru tikt skaidrībā, jo it kā viņa man patīk un šovu ari gribas paskatīties, bet tās biļetes diezgan dārgas un arī draugi negrib tik dārgas biļetes pirkt un braukt uz šovu ''kaut kur beigās neko neredzēt''. Gribētos jau izmantot iespēju viņu redzēt, bet vai ir normāli vienai braukt un apmeklēt koncertu, lai patusētu pūlī? :D
18.07.2012 19:09 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Noskatījos viņas Monstru Balles koncertu, jutos vīlusies. Pieļauju, ka šovs varētu būt līdzīgs kā iepriekš, tādeļ tādu summu noteikti nemaksāšu. Ja būtu lētāk, apsvertu iespēju apskatīt šova dēļ vien. Neesmu fane, patika viņa pašā sākumā, tagad vairs ne īpaši, bet viņas uzdrošināšanās man patīk.
18.07.2012 19:11 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
njuuu..parastie mākslinieki maksā +/- tādā pašā cenā.
Lady Gaga bez šova nav iespējama... šova pēc vien ir vērts iet.
kā arī cik dzirdēts, arī dzīvajā viņa dzied salīdzinoši normāli.
18.07.2012 19:11 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
A ko redzēt/neredzēt? Manuprāt, tuvākās stāvvietas vienmēr ir bijušas domātas kvēlākajiem faniem, kuriem piemēram, ir svarīgi acu kontakti ar mūziķi un tamlīdzīgi sīkumi. :D Citādāk - uz lielajiem ekrāniem visu var redzēt, ja ej labi pavadīt laiku un neesi milzīgs fans, tad, manuprāt, vienalga kur stāvēt.
Es viena noteikti ietu, esmu gājusi uz koncertiem viena pati un gadījies, ka vienkārši kompānija pajūk, jo kāds negrib ilgi stāvēt gaidot un tamlīdzīgi. Man vienalga, man koncerta laikā kompāniju nevajag.

Un jā, es nooooooteikti iešu, man biļete jau sen kabatā, es esmu liela fane un nevaru laist garām. :)
18.07.2012 19:13 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Neapmeklēšu, jo neinteresē ne viņas šovs, ne personība. Arī viņas mūziku neklausos.
Ja tev viņa patīk, tad izmanto iespēju. Es zinu, ka ja uz LV atbrauktu viena no man ļoti mīļām grupām, tad es nelaistu garām iespēju un kaut vai viena, bet noteikti ietu uz viņu koncertu. :)
18.07.2012 19:14 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Eju!
Negribu laist garām šo pasākumu!
18.07.2012 19:16 |
 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
man tika uzdāvināta biļete pa 39, lai gan dāvinātājs zina, ka neesmu kvēlākā fane, šova dēļ noteikti vērts aiziet, un arī dziesmas gribot negribot ir zināmas, ga jau būs līdzi dziedāšana un visi citi prieki :D :)
18.07.2012 19:16 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
redzēju ,kaut kādu viņas uzstāšanās ierakstu. nebija nekāds WOW. ja godīgi, tad biju cerējusi,ka viņa lielāku šovu rādīs.
Es neiešu .patīk dziesmas, nepatīk personība(vismaz ne tā ,kuru viņa ir uzbūrusi sabiedrībai).
ja man kāda grupa ļoti patīk, maniem draugiem nepatīk, ir jāstrādā tajā dienā ,tad varu aiziet viena. tur tak būs pūlis ,tev apkārt cilvēku. nebūs tik jautri kā savā kompānijā , bet nevienam neinteresē vai tu esi tur viena vai ar draugiem, tā kā par citu uzskatiem es vispār neuztrauktos
18.07.2012 19:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits