Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdība, sirdsapziņas pārmetumi un bailes.

 
Reitings 5
Reģ: 28.07.2010
Sveikas, meitenes!
Vēlētos mazliet izlikt savas sajūtas un uzzināt arī jūsu domas, varbūt gūšu kādu vērtīgu padomu. Nemitīgi ar savām domām esmu centusies tikt galā pati vai ko pārrunāt ar draudzenēm, taču šoreiz gribas kādu viedokli no malas.
Protams, stāsts par attiecībām. Esmu kopā ar savu vīrieti nu jau kā 1,5 gadu. Jāteic, ka viņš ir par mani 10 gadus vecāks, nesen sākām dzīvot kopā. Attiecības mums ir labas, vīrietis brīnišķīgs - izpalīdzīgs, mīļš , jauks, gudrs, izskatīgs un, protams, labs gultā. Taču šoreiz vairāk stāsts par manu iekšējo pasauli. Mūsu attiecības iesākās visai raibi. Es biju iemīlējusies līdz ausīm, nevienu citu neredzēju, bet viņš, 2 gadus kā vecpuisis, spēcīgi sāpināts, protams, uzreiz manī nesamīlējās un neiespringa (šķiet, ka es arī tā rīkotos, ja izjuktu manas attiecības. nemetīsimies,taču uzreiz jaunās, vai ne?). Nu lūk, pēc 3 mēnešu mūsu it kā kopā būšanas vīrietim parādījās balkus izprieca - sieviete, kas šim skrēja pakaļ, gribēja viņu. Un kāpēc gan viņam to neizmantot, ja sirds brīva un pats vēl nezina,ko īsti grib. Es nebiju muļķe un jau pašā sākumā visu sapratu, nemitīgi centos ar viņu par to runāt, teicu, ka visu zinu, nevajag slēpt, bet viņš jau neatzinās, taču pierādījumi liecināja paši par sevi. Nu neko, vienu vakaru ar draudzeni sēdējām pie vīna glāzes un abas izraudājām savu sāpi, es nolēmu palaist to vīrieti, sirds sāpēja, taču mocīties un dalīties ar vēl kādu nu galīgi negribējās. Nolēmu vienkārši visu izbeigt jau nākamajā dienā to pasakot vīrietim, taču nākamā diena izradījās pavisam citāda - no paša rīta saņēmu zvanu no lieliskā vīrieša, kas apliecināja to, ka esot sapratis, ka viņam vajagot mani. Protams, es biju laimīga, taču sirdī vēl ir tas rūgtums, kad atceros, vairākas reizes viņam pārjautāju, vai ir pārliecināts par savu viedokli. Kopš tās reizes pagājis gads, esmu pārliecināta, ka mans mīļotais mani nekrāpj, tomēr es joprojām raustos, ka kas tāds atkal varētu atkārtoties. Ja viņš vēlas kur aiziet ar draugiem, no manas puses nav nekādu iebildumu, viņš vienmēr var aiziet, bet manī iekšā tomēr ir tāds kā triceklis. Šad tad no manas puses ir kāda greizsirdības scēna, zinu, ka tas nav labi, tāpēc no visas sirds to cenšos labot. Esmu taču pašpārliecināta, skaista sieviete, kurai ir brīnišķīgs vīrietis un nav jau par ko man būt greizsirdīgai. Nu jā, bet tagad ir pienācis laiks, kad mūsu draugi ir nolēmuši precēties un drīzumā briest vecpuišu ballīte, ko rīko mans vīrietis un vēl kāds. It kā esmu pārliecināta, ka viņš ir uzticīgs un neko tādu nedarīs, taču reizēm uznāk bailes, pēc visa, ko esmu lasījusi par to, kas mēdz notikt vecpuišu ballītes - līgavainis aiziet pārguļ ar striptīzdejotāju vai visiem ballīte esošajiem puišiem ir pa izpriecu meitenei. Nezinu, kā sevi nomierināt. Esmu mēģinājusi par to runāt ar savējo, sakot, ka uztraucos, taču viņš atbild, ka uztarukumam nav pamata un, ka tās ir stulbas iedomas. Ir apnicis dzīvot tādās kā bailēs.
Meitenes, varbūt kādai no jums ir kas līdzīgs gadījies. Kā jūs tikāt galā ar savām bažām , greizsirdību un bailēm? Padalieties peredzē, lūdzu.
18.07.2012 11:10 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2012
baigi gari garais palags sanācis:D
BET ja jau baidies/neuzticies,tad pārbaudi!Sliktāk jau nu nebūs,vismaz šaubas/neziņa pagaisīs.
18.07.2012 13:55 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Nu jā, 1x piekrāpj Tevi un turpmāk Tu nevari uzticēties vairāk tam cilvēkam. Tā tam būs būt. Tev vienmēr būs iekšēji tāda sajūta, ka viņš kko dara Tev aiz muguras. 100% Tu uzticēties vairs nevari. Un tā visu mūžu šaustīsi sevi.. nu vai ir vērts?!
18.07.2012 14:01 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ne jau visās vecpuišu ballītēs iet uz striptīzbāru, vai arī pasūta uz mājām striptīzdejotājas, maukas. ja arī pasūtītu,tad gan jau vienu vecpuisim neviss visiem vīriešiem. pasālīti iznāktu katram pa mauciņai:d
es jau domāju,ka Tev ir jāsāk uzticēties viņa , jāpaļaujas,ka viņš ir uzticīgs, godīgs. padomā pati kāds tolks no tā,ka Tu katru reizi domā-viņš iet izklaidēties ar draugiem,klubā satiks citu, būs vienas nakts sakars, vai arī- viņš tā vietā,lai satiktos ar draugiem satiekas ar Ilzi. ja satiekas,tad satiekas. neko mainīs tas,ka Tu streso, rausties, pārdzīvo. ja krāps,tad krāps, ja ir godīgs un Tu streso par velti, bez iemesla, tad Tavas nervu šūniņas aiziet bojā.
Es jau domāju,ka sākumā viņš ar Tevi attiecības neuztvēra nopietni, kā izklaidi, nebija gatavs attiecībām, bet kad tu pateici-viss, beidzam, tad sāka aizdomāties vai es vajadzīga, kā būs,ja Tu vairs nebūsi..un izdomāja,ka grib Tevi sev līdzās, attiecības ar Tevi ,nevēlas Tevi pazaudēt. citreiz tā ir,ka mēs saprotam,cik ļoti otrs nozīmē,ka jau maz vai viņu pazaudējam
18.07.2012 14:12 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
http://www.mammamuntetiem.lv/forum/
Greizsirdība, sirdsapziņas pārmetumi un bailes.



Atbildes: 6, Skatījumi: 1086, Ievietots: šodien 11:19, pēdējās izmaiņas: šodien 14:00

Autors: ieva sta

Mīlestība & sekss

Sveikas, meitenes! Vēlētos mazliet izlikt savas sajūtas un uzzināt arī jūsu domas, varbūt gūšu kādu vērtīgu padomu. Nemitīgi ar savām domām esmu centusies tikt galā pati vai...
18.07.2012 14:19 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
tad būs calis.lv, Tvnet, kasjauns un etc.
18.07.2012 14:22 |
 
Reitings 457
Reģ: 29.01.2009
Aaaaaaaa, member varētu iecelt par COSMO adminu :D
18.07.2012 14:22 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
žurnālistes tā pelna.
18.07.2012 14:26 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja. tiesam uzrakstits ka prieks zurnala. patiesi izmisusi sieviete neraksta tik dailrunigi:D
18.07.2012 14:57 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Kā tieši ar to var nopelnīt?
18.07.2012 15:03 |
 
Reitings 184
Reģ: 08.01.2010
Centies sākt uzticēties :) Tas attiecības tikai uzlabos. Bet nu ja aizies pa kreisi un sasitīs tavu sirdi miljards sīkās drupačās, nekas, pārdzīvosi un dzīvosi tālāk, bet vismaz līdz tam paliks tikai labas atmiņas, nevis mūžīgā greizsirdība :)
18.07.2012 15:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits