Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvnieku aizstāvji ? PETA...

 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
Vēl kāds nezināja, ka Peta iestajas par VISU dzīvnieku atbrīvošanu , ne tikai tos, kurus izmanto ēšanai, bet arī majdzīvniekus? pat darba suņi, kas vadā neredzīgos un palīdz policijai , viņuprāt, tiek mocīti un ir jāatlaiž brīvībā.

Petas pasaulē man nāktos savus minčus "izmest" ārā , jo dzīvnieki nav domāti, lai izklaidētu cilvekus .


Skatos raidījumu un brīnos . iesaku apskatīties .

http://www.youtube.com/watch?v=inFtOMx8nDU angliski

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3948184 krieviski ( season 2 ep 1 PETA )
16.07.2012 18:16 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
neskatījos raidījumu.
mans uzskats-ja pret dzīvnieku izturas labi, nodrošina ar pārtiku, apstākļiem kādi viņam ir nepieciešami,tad ir oki. labāk ja dzīvnieki ir uz ielas, meklē pārtiku, badojās un ir brīvi nekā,ja ir saimnieks,kura pakļautībā ir dzīvnieks, taču nodrošina pajumti, ēdienu, labus apstākļus, vetārsta apmeklējumu, apkopj mīluli,ja viņš ir slims, slikti jūtas?
16.07.2012 18:22 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
Es esmu pret dzīvnieku ēšanu un izmantošanu dažādu kosmētikas līdzekļu testēšanai, bet atņemt cilvēkam mīļu mājdzīvnieku, kurš varbūt dažreiz ir vienīgais, kas Tevi priecīgi sagaida mājās, ir absurds.
16.07.2012 18:29 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es piekrītu Mariposa, bet vairāk teikā pirmajai daļai. Es gan neuzskatu, ka dzīvnieku vajag turēt tikai tādēļ, ka cilvēkam tas ir izdevīgi, jo...tā taču nav, vai ne?
Paskatīsimies uz tiem dzīvniekiem kā uz cilvēkiem - galu galā, cik daudzi negribētu dzīvot siltumā un nodrošinājumā necīnoties par izdzīvošanu? :D Nu tad lūk, ar tiem kaķiem, suņiem un citiem zvēriem ir līdzīgi. Ja vien liels suns netiek turēts dzīvoklī vai tamlīdzīgi neatbilstoši apstākļi, tad tiem zvēriem ir perfekta dzīve.
Neuzskatu, ka mans kaķis mani kaut kā izklaidē, jo dzīvo savu, neatkarīgo dzīvi, tiek apkopts, pabarots un var gulēt visu dienu, peles nav jāķer. :D
Kā arī, tie suņi, kuri "strādā" piemēram, policijā, manuprāt, nekad neizskatās kaut kādā veidā novārdzināti.

Lūk, Zoo gan ir diskutabls jautājums. Tie dzīvnieki ne vienmēr izskatās laimīgi, jo teritorija ir ļoti ierobežota, un jā, it kā jau arī nav jāmedī un var atslābt, bet nezinu...tie ir savvaļas zvēri.

Ja video bija kaut kā citādāk tas domāts vai argumentēts, tad pardon, nenoskatījos, jo šobrīd nav laika. Varbūt vēlāk iečekošu. :)
16.07.2012 18:36 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
apskaties raidījumu , tad sapratīsi .
daudz jāstāsta, bet tur parāda visu, arī to, ka peta paši nogalina dzīvniekus, kurus nozog,izglābj un to, ka viņi ir divkoši . Petas līdere ingrīda pelna no kompanijas, kas nodarbojas ar dzīvnieku eksperimentiem . sanāk, ka viss lielais troksnis , tik lai nobīdītu konkurentus , saņemtu ziedojumus un uztaisītu psiho armiju, kas nodedzinās tavu māju un nozags tavu Duksi , lai tikai to "ētiski" iemidzinātu :)
16.07.2012 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu, protams, ka katraa organizaacijaa ir taadi ekstreemisti. Taapat kaa visi labeejie nav Hitlera ideju piekriteeji, taapat arii visi, kas ir PETAS organizaacija, nedomaa taa.
16.07.2012 19:48 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Viss kas aiziet fantātismā pārveršas murgā un sākotnēji skaistās idejas izrkopļošanā, kas, savukārt, rada riebumu pret kustību un tās atbalstītājiem, kaut gan patiesībā dzīvnieku aizstāvības ideja ir laba un atbalstāma. Tiek panākts gluži pretējs efekts, nu, ko nozīmē es tagad izmetīšu savus krančus, murgs!
16.07.2012 19:52 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Un vispār suns, kas strādā policijā vai ir aklo pavadonis, vai glābējs kalnos darba darbu, strādā, ko, mums tagad vispār arī cilvēkiem tādā gadījumā nebūtu jāstrādā, jo lielās korporācijas un valdība mūs šādā veidā paverdzina! PF!
16.07.2012 19:54 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
PETA People who Eat and Torture Animals :D
16.07.2012 20:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits