Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Astrologs - jā/nē?

 
Reitings 21
Reģ: 21.10.2010
ļoti daudzi cilvēki man apkārt pēdējā laikā situācijās, kad stāv krustcelēs, dodas pie astrologa, viņš pasaka, ko darīt un cilvēks izdara labāku izvēli sev.
Tagad arī esmu diezgan lielā strupceļā un apjukumā, nezinu, kā man rīkoties tālāk, kura darba izvēle būtu vislabākā, kas mani sagaida.
Varbūt kāda no jums, meitenes, ir apmeklējusi astrologu un būtu tik laba, un padalītos ar iespaidiem, sajūtām, pēc apmeklējuma sajutām, vai bija vieglāk?
paldies :) veiksmīgu dienu!
16.07.2012 11:10 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
tik pat labi vari mest monētu
16.07.2012 11:12 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
esmu bijusi vairākas reizes pie dažādiem. visi 3 teica vienu un to pašu +/-, taču, ņemot vērā to, ka tā ir sevis "iezombēšana", tad tas, vai kaut kas no tā notiks, vai nenotiks, atkarīgs tikai no paša cilvēka, kurš arī izvēlas ticēt vai neticēt kaut kam, darīt, vai nedarīt kko.
man dzīvē neko tas nemainīja, izņemot to, ka uzradās jauna tēma, par ko ar draudzenēm pamuldēt.
16.07.2012 11:16 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Astrologu vari apmeklēt droši, ja neesi cilvēks, kas stipri pieķeras citu teiktai informācijai vai viedoklim par sevi.

Es esmu bijusi - man patīk sevi izzināt ar "skata"no malas metodi.
Pēc vizītes jutos iedvesmota. Šādas tādas lietas pieņēmu zināšanai, daudz ko noteikti esmu aizmirsusi.
Nekādās dzīves krustcelēs gan nebiju, problēmas arī īpaši nebija - intereses pēc gāju.

Draudzenei, kas stipri pieķērās uzzinātajai informācijai, pēc astrologa apmeklējuma bija grūtāk dzīvot, pieņemt lēmumus un rīkoties ātrāk, kā to piepildāmies noteica astrologs - visu laiku domās atsaucās uz dzirdēto.
16.07.2012 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
jāpiekrīt womankind- ja vien nepieķeries teiktajam.. zinot to, ko tew tur pasaka, tu pati to vari arī neapzināti īstenot, kas iespējams, nenotiktu, ja nezinātu..
16.07.2012 11:21 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.04.2012
Esmu bijusi pie astrologa. Nožēloju. Biju nonākusi tādā situācijā, kurā nezināju, ko darīt, tāpēc vērsos pie astrologa ar cerību, ka kaut kas kļūs skaidrāks, bet tā nebija. Tieši otrādi- galvā bija vēl lielāka putra. Pateica man to, ko es jau pa lielam zināju, tikai drusku detalizētāk un ar skatu nākotnē, taču tagad tas viss man traucē dzīvot, jo es izvēlējot tomēr visu darīt pa savam, nevis tā kā man ieteica. Tagad saprotu, ka nevajadzēja man to astrologu :D Kaut ko derīgu jau arī, protams, pateica, bet nez vai tas bija tā vērts...
16.07.2012 11:23 |
 
Reitings 21
Reģ: 21.10.2010
paldies par viedokļiem!
neesmu no tām, kuras akli paļaujas uz citu teikto, es uzklausu viedokļus un tad pieņemu tos par patiesiem vai ne.
Domāju,ka man būtu vērtīgi aiziet uz,kā tu teici, womankind, vizīti, lai paskatītos uz savu dzīvi no malas. Varētu būt, ka astrologs man tiešām vairāk nepieciešams kā iedvesmas avots nevis dzīves noteicējs.
paldies par atbildēm :)
16.07.2012 11:24 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Man arī astroloģe sniedza atbildes. Tas ir interesanti. Vispār daudz labu pateica un tā kā neviens :)
16.07.2012 11:31 |
 
Reitings 254
Reģ: 13.07.2012
Meitenes malaci ka griezaties pie astrologa; es kadu laiku atpakal biju izmisuma un griesos pie zilnieces (apmekleju tris dazadas, vienu no vinam vairakas reizes!); vinas apmeram teica vienu un to pasu, beigas gandriz sajuku prata kad viss bija pavisam savadak noticis!!! Liela maciba man, tagad tuvuma vinam neeju! Domaju, ja kads velas ieskatities nakotne-lai grizas pie astrologa; tomer japamekle labu, pec kada ieteikuma labak!! :) :)
16.07.2012 11:51 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
un vai kāda var ieteikt kādu labu astrologu?
16.07.2012 12:02 |
 
Reitings 102
Reģ: 24.11.2010
Katram ir savs horoskops un vienlīdz viegli tulkot visus nav, vieniem viss ir uz delnas un vari gandrīz bet problēmām nākotnes kopsaucējus redzēt, citiem otrādi, viss tik piņķerīgs,ka beigu beigās viss pārtop par smagu darbu vairāku dienu garumā (ja neko citu nedara, vai nedēļu,ja pa vidam savi darbi).
Otrkārt, visiem kas vēlās griesties pie astrologa, iesaku pievērst uzmanību jautājumiem ko pieredzējušam un profesionālam astrologam vajadzētu uzdot - Cik precīzs ir Jūsu dzimšanas laiks? vai varat nosaukt svarīgo notiku datumus no pagātnes (laulības, bērnu dzimšana, bēres, pirmais darbs, dzīvesvietas maiņa). Jo pirms horoskopa sastādīšanas ir jāpārliecinās vai dzimšanas laiks strādā un pēc viņa var vadīties sastādot prognozi! Katras 4 min. neprecizitātes nojauc prognozi par 1 gadu.
16.07.2012 12:43 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es nezinu savu dzimšanas laiku, tāpēc neeju pie astrologiem, esmu arī nos skeptiskajiem, bet tomēr arī nenoliedzu, ka tomēr pēc tām zvaigžņu kartēm galīgi neko nevar...
16.07.2012 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 4775
Reģ: 29.01.2009
Es esmu bijusi pie astrologa-numerologa, ļoti patika konsultācija! :) patīkams vīrietis, par manu pagātni pateica nu tik ļoti precīzas lietas, ka man bija lielas acis! :D pateica arī to, ko zināja tikai mana mamma , tāpēc sākumā īsti neticēju, bet tad uzjautāju mammai un izrādās, ka tā bija! :D
Par tagadni arī pateica visu, kā ir - gan par to, kur mācos/strādāju un ko daru, gan to, kāds man ir raksturs un attiecības ar pārējiem cilvēkiem.
Par nākotni - nu ir tā, ka pateica, ka būšot 2 dēli, vienam bija jāpiedzimst pag.gadā, bet tas nenotika! Un vienam nākošgad, bet par to es arī šaubos! :) Pateica par naudas lietām, par profesiju, nu jā, un teica, ka 27 gados izbraukšu no LV un šeit vairs braukšu tikai ciemos!... To visu es nevaru pārbaudīt, bet sajūtas tikai tās labākās palika pēc astrologa apmeklējuma! ;) Bet viņš arī pateica, ka viss var mainīties, tas nav tā kā akmenī iekalts, nevajadzētu uz to visu paļauties 100%! Kaut vai tagad - nevaru pieņemt lēmumu, ir daudzkas dzīvē jāizdara, bet naudas visam nepietiek, tādēļ neko neko, novilcinu laiku un cenšos izdomāt, kā tad būtu pareizi rīkoties! :(
Jā, un ir jāzin precīzs dzimšanas laiks, lai astrologs spētu pateikt precīzu info! ;)
Jebkurā gadījumā es iesaku aiziet, tgd domāju pie viņa iet vēl, bet tur grūti ar pierakstu ir... grūti sazvanīt un grūti pierakstīties, jo pieņem konkrētos datumos! :)
16.07.2012 13:12 |
 
Reitings 254
Reģ: 13.07.2012
RE: Brazil!
man draudzene ieteica astrologu, pie kura japierakstas vienreiz 3-s menesos un tikai 15-s datumos; reali jau gadu nevaru sazvanit, vkr nav iespejams. Draudzene gan pie vina bija 3 reizes un ar visu info apmierinata, ari viss sakrit. Man nesanak sazvanit.
Brazil ludzu pasaki sava astrologa kontaktus, jo pie sita es jau atmetu domu iet! :)
16.07.2012 14:47 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Cik apmēram izmaksā astrologs?
16.07.2012 14:48 |
 
Reitings 153
Reģ: 31.08.2009
Man šķiet,ka tās cenas ir diezgan individuālas.....
Turklāt ir gan rietumu, gan vēdiskā astroloģija. Ir jāzina, kāda veida zināšanas un informāciju cilvēks meklē.
Katram jau laikam ir savs :)

Cik zinu, vidēji arī maksā 20-40 ls šāda veida konsultācijas.

Pie manas paziņas maksā 25 ls, ja skatās arī partnera karti saderībai (manā gad.) Un laiks ar nav ierobežots. (vismaz pirms kāda laika tā bija).

Tikai zinu,ka arī ir nedaudz jāgaida rindā.
Te var palasīt atsauksmes un sīkāk par konsultācijām.

http://sinduda.blogs.lv/

Veiksmi. :)
16.07.2012 16:31 |
 
10 gadi
Reitings 4775
Reģ: 29.01.2009
circene, tas ir tas pats astrologs! :D
Nu jā, pie viņa grūti tikt, jo viņš ir grūti sazvanāms!
16.07.2012 21:37 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
astrologs jau neko īsti nepasaka
tad jau labāk pareģis

es biju pie Sanda Sīkļa, man visu salika pa plauktiņiem :)
16.07.2012 21:50 |
 
Reitings 470
Reģ: 01.07.2012
Wīiiii kādi visādi gari burtojumi,wīiii kā paskatos vakarā zvaigznēs pati uzreiz zinu kas jādara,labi zvaigznēs orjentējos:D
16.07.2012 21:57 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Nē, tāpēc, ka astroloģija tāpat kā hiromantija, numeroloģija un visas tamlīdzīgās ir pseidozinātne, kas no malas izskatās baigi jau gudri, bet jēgas un racionāla pamata tai nav.
16.07.2012 22:02 |
 
Reitings 21
Reģ: 21.10.2010
paldies, meitenes, par tik izmeļošām atbildēm! :)
Domāju,ka aiziešu, gribās paklausīties, ko man zvaigznes sola. Ticu arī, kā Brazil teica - viss nav 100% akmenī iecirts, cilvēks ar savām darbībām var mainīt savu likteni/dzīvi. Astrologs vairāk redz situāciju, kas tevi sagaida, skatoties uz to, ko tu pašlaik dari, kādi ir tavi sapņi un uz ko tu tiecies. Gribētos zināt, kā ar šo brīdi manās darbībās es ietekmēju savu nākotni.
un man jautājums tev, ziedkāpost, no kā atšķiras rietumu astroloģija no vēdiskās astroloģijas?
17.07.2012 00:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits