Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hipno/psihoterapija

 
Reitings 254
Reģ: 13.07.2012
Sveiki,
sakiet vai kadam bija pieredze ar hipnoterapiju? Man dzive ir sarezgits posms un vairakas ieksejas problemas no bernibas. Itka viss ok, tomer velos tiks skidriba ar ieksejo ES! Biju pie Inaras Rojas uz konsultacuju un hipno/terapiju; zalem recepti izrakstija uz citas paciente varda un beigas sajauca temu kuru itka vajadzeja atrisinat. Lasiju neta par vairakiem hipnoterapeitiem, tomer velos prasit vai kadam no Jums ir pieredze un varetu k.ko ieteikt?! :)
13.07.2012 12:35 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
biju pamēgināt sen, sen atpakaļ, taču es nepadodos hipnozei .. tā kā man tur nekas nesanāca... :(
13.07.2012 12:40 |
 
Reitings 340
Reģ: 29.01.2009
Arī esmu bijusi. Ja godīgi biju to visu iedomājusies savādāk un neko man nepalīdzēja. Secinājums - lieka naudas tērēšana. Atbildes jau ir tevī un ar sevi tikai tu pati vari tikt galā.
13.07.2012 12:57 |
 
Reitings 254
Reģ: 13.07.2012
RE: Pumare!
Es tev piekritu, ka viss slepjas mus pasos. Vienkarsi uzskatu ka man parak daudz kompleksu-kurus nevaru kontrolet un velos tikt no viniem vala! :) Par naudu pilniba Tev piekritu, jo par divam reizem( +-40-45min) +zales es samaksaju LVL 57 un jegas reali nekadas nebija! Tomer ja kadam bus vel kada reala inforacija ar pieredzi tad Lūdu rakstiet!!
13.07.2012 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Vispār kādam ir bijusi jēga no psihoterapijas?cik es paklausos pieredzi,nav nevienam nekas palīdzējis,tikai dažreiz vēl vairāk iegruzī,jo viņiem ir tendence visu pārspīlēt un mētāties pārāk skaļiem vārdiem. Piem. mamma bērnībā pirms gulētiešanas nenovēlēja ar labu nakti-emocionālā vardarbība:D te es drusku smejos,bet nu viņiem viss ir vardarbība. Es priecātos,ja es kļūdos,bet nav redzēti pozitīvi piemēri diemžēl.
13.07.2012 13:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)