Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brīvais laiks

 
Reitings 291
Reģ: 07.10.2011
Meitenes, ar ko jūs nodarbojaties brīvajā laikā, kādi ir jūsu hobiji? :)
10.07.2012 14:41 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man šis jautājums pēdējā laikā nepatīk :D Jo tagad, kad studēju un strādāju, ir grūti pat to apvienot, kur nu vēl klāt kaut ko :D Vidusskolas laikā un pirms tam gan biju dikti aktīva, dziedāju korī, gāju tautas dejās, pabeidzu gan mūzikas, gan mākslas skolu un tā :)
Tagad, kad kāda diena brīvāka, aizbraucu uz jūru, satiekos ar draudzenēm,pastaigāju pa veikaliem, braucu pie drauga, vai viņš ciemojas pie manīm, kaut kur aizejam vai aizbraucam. Un vēl dodos uz laukiem palīdzēt visu ko vectētiņam :) Tāda man tā ikdiena ..
10.07.2012 14:46 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Pēdējās dienās 80% ko pavadu pie datora, esmu www.atverskapi.lv
Vispār, ja piesēžos pie datora, tad iet vaļā asos, ebay
+ pludmale un gandrīz katru vakaru ar puisi noskatāmies vienu filmu
10.07.2012 14:46 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Viss tas ar ko nodarbojos ārpus brīvā laika. :D Foto, video, visādas montāžiņas, gleznošanas un citas māksliņas (deminutīvi lietoti apzināti).

Man nav hobiju, viss ir nopietni, bet par hobiju varētu saukt sēdēšanu Rīgas parkos lasot Rīgas Laiku un pētot cilvēkus.
Braucu vakaros ar velosipēdu.
Mācos franču valodu.
Lasu grāmatas. Daudz laika pavadu online pētot mākslas galerijas Google Art Project, lasot blogus, skatoties filmas, skatos intervijas Youtube vai cenšos atrast vietas, kur var ielādēt Eiropas art-house kino kuru nekur nav iespējams atrast vai tieši pretēji - amerikāņu filmas, kuras nekad nav piedzīvojušas izrādīšanu Eiropā.

Pa vidu tam visam atnāku un piespamoju cosmo.lv, ja ir kur spamot.
10.07.2012 14:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!