uzsakot kopdzivi!

 
Reitings 195
Reģ: 08.11.2010
Sveikii
ar draugu esam kopa tikai neilgu laicinju, sonedelj ievacos vinja jaunaja dzivokli.
es nezinu, kadas mantas/cik daudz nemt lidz. nemot vera, ka man pasai ir ljoooti daudz drebju un kosmetikas, nebutu tacu smuki nemt visu jau lidz;D tas ir manas domas. ka jus domajat?
09.07.2012 17:42 |
 
Reitings 163
Reģ: 29.01.2009
Es sākumā arī gribēju ņemt visas mantas uzreiz, bet reāli mums bija tā, ka tām mantām nebija pat vietas. Draugs jau protams neko nepārmeta par manu drēbju un kosmētikas kaudzi, bet ikdienā no tā visa sanāk lietot tāpat tikai daļu. Turklāt pēc kopā nodzīvota gada es izvācos un tad gan nācās visas pekeles stiept atpakaļ.
11.07.2012 20:51 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Esmu vīrieša sapnis - mantu man maz, varu savākt 20 minūtēs, sekss patīk, ēst gatavot māku un mācos, sevišķi daudz nestrīdos un nerunāju pretī. Kāpēc neviens to nenovērtē? :D :D

Es arī piekrītu viedokļiem - ja Tev ir, kur atstāt, ņem pašu nepieciešamāko, jo tāpat kā savās mājās, arī tur ar laiku apaugsi ar mantām, - kāda atšķirība, kurā skapī kārsi nākamo jauno blūzīti.
Kā arī pārvākšanās ir lielisks iemesls, lai atbrīvotos un pārkārtotu savus mantu plauktus.
11.07.2012 20:53 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es bez žēlastības atsijāju visas pavalkātās drēbes, paņēmu tikai svaigās, pēdējā pusgadā, gadā pirktās, pat nevalkātās, un protams, vērtības - īstās rotas, kažokādu, apavus. Nekādas puslietotās tūbiņas un bižutērijas kalnus. Visus savus krāmus, gadiem vāktos, vienkārši AIZMETU, izdāļāju pa visām malām. Teiksim, izlaiduma kleitas, foto albumus, vēstules u.c. atmiņas atstāju vecāku mājās.. pat nezinu kam.. meitai laikam. :)
11.07.2012 21:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits