Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nezinu,kā pareizi noformulēt...

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Ir kāda lieta,kas man nedod miera,jau vairākas dienas,pat nezinu kāpēc,tād nu izpļurkstēšos šeit,varbūt jūs mani noliksiet pie vietas!
Ar draugu jau kā gadu dzīvojam kopā,attiecības ir lieliskas,par to it kā nebūtu jāsūdzas. Ak,jā pieminēšu,ka viņš ir vecāks par mani 9 gadus, bet tas nebūt nekādīgi neietekmē starp mums neko. Bet pēdējā laikā es sāku just,kaut kas man saka iekšā,varbūt tas saucamais gut instinct, ka šīm attiecībām nebūs turpinājuma,ka mēs te tikai labi pavadām laiku, bez mērķa. Un kas ir mērķis? Protams,kaut kad nākotnē kāzas,ģimene, bet kaut kas man saka, ka tas nekad nenotiks. Nezinu,kāpēc tā domāju,jo nekādu pazīmju,nekas par to neliecina,ka mēs varētu šķirties,ka viņš nav tas īstais.
Un tad man, vakar pa nakti,jo nevarēju pagulēt, pieleca,ka varbūt tā sakne ir viņa ģimenē,rados. Te vistuvākie cilvēki viņam ir brālēni ar ģimenēm, onkulis,vēl pāris rada gabali. Brāļu/māsu nav, vecāki nedzīvo Latvijā,pat ne Eiropā,kad var reizi mēnesī ielekt lidmašīnā. Tad nu tie viņa tuvākie radi mani pieņēma ļoti labi,viss forši, bet tāda sajūta,ka viņi mani neņem par pilnu,ka esmu viņiem kā tāda pagaidu risinājums,ar kuru jāsadzīvo kādu laiku,pēc tam jau nāks kas labāks... Protams,ne jau ar viņa radiem dzīvoju kopā, bet draugu pašu, bet tomēr.
Nu piemēra pēc,lai gan viņi zina,ka to gadu dzīvojam kopā,jau pašā sākumā,kad pārcēlos,bijām pie viņiem,bet ne reizi viņi neapjautājas kā man iet,kad piezvana draugam,nekad neliek nodot ne mazāko sveicienu,pirms pāris nedēļām bija dzimšanas diena,kurā ( lai gan pat Facebook parādās ) neviens no viņiem pat ne tur neko neuzrakstīja. Vakar draugam zvana viens no tiem brālēniem,kopā ar savu sievu un 2 bērniem brauc uz Itāliju un nosmejoties teica draugam - žēl,ka tu neteic,būtu forši! Tātad tikai viņš viens būtu aicināts... Pirms pāris mēnešiem bija runa par kāzām,kas tur apprecējies - vajadzēja tev tur arī būt! Izklausās,ka atkal bez manis...
Tāda sajūta,it kā viņiem es būtu kāds slogs,ka es viņiem nepatīku vai viņi mani neņem par pilnu,nezinu... Satiekoties viss ir labi,visi smaida, bet tāda sajūta,ka aiz muguras visi mani ignorē...
Un laikam tas ir tas iemesls,kāpēc man tas gut instinctsaka,ka šis nebūs " mans vīrietis",ka es nespēju ienākt ģimenē,kur es tieku uzskatīta par neko...
Ar draugu esam runājuši par šādiem tādiem nākotnes plāniem - kā kādreiz varētu aizbraukt pie viņa vecākiem,apciemot,iepazīties... Tas it kā mierina,bet...
Varbūt es tiešām neesmu nekas," tikai" draudzene,pirms neesmu apprecējusies un tad nu visi mani uzņems ģimenē? Precēties katrā ziņā tuvākajā nākotnē nav manos plānos...

Zinu,ne jau ar viņa radiem man jādzīvo un dzīve jāveido, bet,bet,bet.. Varbūt tāpēc,es sāku šaubīties un domāt,ka esmu tāds pagaidu variants.

Sorrī dāmas,ka tik gari
06.07.2012 11:50 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
ar draugu esi par šo tēmu runājusi?
06.07.2012 11:53 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Sveika. Man bija, ir lidzigi. Tas del vecuma. Piemeram, man ir profesija, kura varetu lugt padomu ka skolot bernus,ko labak,bet ne,NEKAD nepajautas. Man ir vienalga,es daru tiesi tapat.Nevajag izpatikt.Un paruna ar draugu par to ka juties;)
06.07.2012 11:54 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Un otrs-ka vins saviem radiem Tevi ir pasniedzis,cik KONKRETI Tevi nostadijis.Mans draugs mani jau tagad stada prieksa ka sievu,kaut nav bildinajis :D
06.07.2012 11:55 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Varbūt esi pārāk reti ar viņa radiem tikusies vai esi pārāk klusa,nekur neiesaisties,ka viņi tevi vnk tā neievēro?
06.07.2012 11:58 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Ar draugu tik vien esam runājuši,kad prasīju,tas gan bija vairāk uz attiecību sākumpomsu,kad tikko es ar tiem radiem iepazinos, vai es tā kā labu iespaidu atstāju utt. , uz ko draugs atteica - protams, visi ļoti labi izsakās par tevi! Ko es vairāk varu jautāt nezinu..
06.07.2012 11:58 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
:)(:

Jā,sanāk pareti ar viņiem tikties, bet tajā pašā laikā viņi taču zin,ka es ESMU.
06.07.2012 11:59 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
man ar viiru arii ir 8 gadu starpiiba. un vinja gjimene mani ljoti labi pienjem.ar omiiti braucam iepirkties 1 reiz nedeeljaa,tad peec tam pie vinjas eedu pusdienas, tad citu vakaru mees ejam vakarinjaas. suutam sms viena otrai.

es nedomaaju,ka tas ir gadu deelj.
es domaaju,ka vinji vnk domaa,ka tu esi atturiiga,un ko tad vinji baaziisies virsuu,moshk tev tas viss nemaz neinteresee utt...
pasaki draugam,ka tev liekas,ka tu vinja gjimenei nepatiic.
es jau sen buutu to visu izrunaajusi,man liekas,ka,ja taas ir nopietnas attieciibas ar naakotnes plaaniem,tad par visu ir jaarunaa,nevajag nokluseet.
06.07.2012 12:07 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Un tas vakardienas teksts par Itāliju un - žēl,ka tu netiec! man vispār iedūra... Pat ja tiktu,tad droši vien brauktu kopā ar viņiem,kamēr es viena pa mājām,pieļauju...
06.07.2012 12:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu es nezinu, kad mana mate man zvana vai kads cits radinieks, ari manam draugam nenodod sveicienus bet nu es nezinu - neuztveru to personiski, ka ar ja vinsh piem ar draugiem runa pa telefonu, vinji pajauta ka mums un taa, bet tapat ari par mani ta konkreti nejauta. es nezinu man tas neliekas kkas taads..varbut ja ir ljoti daudz gadus kopa tad ir jaapjautajas ka iet otrajai pusitei bet tas nav pienakums.
vispar no mana teva puses pret manu draugu ir ta, ka vinsh kkur piem aicina manu brali ar draudzeni, pieklajibas pec mani (mums nav ipashi sirsnigas attiecibas un nekad tadas nav bijushas) bet ne manu draugu. par to es ari biju dusmiga. bet nu tas ta par vecakiem. par draugiem un citiem radiem, nezinu varbut vinji pashi to nav apzinajushies ka ta runa vai varbut ta vinjiem ir pienemts.isteniba tev nav jaskatas ka tevi pienem tur kads vinja radinieks vai draugs. protams tadelj var but nepatikamas situacijas bet galvenais ir tas ka to uztver tavs draugs un lai tevi nem lidzi utt.
06.07.2012 12:08 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
mazzaachirka

bet galvenais ir tas ka to uztver tavs draugs un lai tevi nem lidzi utt.


Bet zini kā,sāk likties,ka viņi būtu daaaaaudz priecīgāki,ja visur pie viņiem un kopā ar viņiem,ietu tikai viņš viens pats. Satiekoties runājam,kas jauns utt, bet sajūta,ka labprātāk viņi mani tur negribētu...
06.07.2012 12:10 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Nevajag meklēt problēmu tur, kur tās, iespējams, nemaz nav. Pieļauju, ka vīrieša radi nav tik atvērti cilvēki, varbūt negrib uzbāzties vai tml..

Piemēram, maniem radiem ļoti patīk mans vīrietis, taču neuzbāžas. Tas noteikti nav jāuztver negatīvi. :) Parunā ar savu vīrieti.
06.07.2012 12:13 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Pamēģini kaut kad pie viņa radiem nebraukt un nesatikties,tad pavēro - pajautās par tevi,kur esi vai nē..tad redzēs,cik ļoti viņi tevi ievēro,pieņem vai nepieņem..
06.07.2012 12:14 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu un tad vinji tevi var pienemt vai nepienemt, nu varbut nepatic bet visiem neizpatiksi tapat.. ja ta ir tad nu vismaz kadu pieklajibu vinji ievero, kaut vai to ka sliktu tev neko nesaka un nepazemo vai tml. vinji varbut butu priecigaki ka tavs draugs butu viens ar vinjiem bet vai vinsh butu priecigs??varbut vinjiem par tevi radies nepareizs iespaids.. ja jus reti tiekaties tad es domaju neker baigi par krenjkji bet izrunajies ar draugu, ka vinjam liekas patiesiba un kada gaisma vinsh to redz
06.07.2012 12:17 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Farfalla Vendetta

Tieši otrādi - visi viņi ir runātigi,atvērti,īpaši 2 eksemplāri. :D Ar vienu no tām meitenēm,kas precējusies ar brālēnu ( viņai gadi tā ap manējiem man liekas 27 laikam,man 25 ), satiekoties matu krāsas vienreiz apspriedām un ko tik vēl nē, it kā neliekās tajā brīdī,jā viss ir jauki,bet līdzko es esmu prom,varu iztēloties nopūtu - labi,ka viņa ir prom! ...un tad aizmirst,ka es eksistēju,esmu un dzīvoju kopā ar šo vīrieti.
06.07.2012 12:18 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Un goda vārds,par to ceļojumu man visvairāk iekrita sirdī... Dusmas!
06.07.2012 12:23 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Man reiz bija draugs, kas bija krievs. Ar mani protams runāja latviski, un ļoti labi runāja latviski. Bet kad aizveda pie vecākiem, es jutu tādu.. nu kaut kādu nepatiku no mammas puses. Tēvs neko , bet tā mamma, tāda.. itkā arī runāja latviski ar mani, bet tā tikai tad,kad kaut ko vajadzēja pateikt. Jutos šausmīgi.
Un mana drauga vecmamma pārsteidza visvairāk. Viņa nerunā latviski. Es nerunāju krieviski.
Un viņa manā klātbūtnē savam mazdēlam saka, krieviski - Kā tu vari ar latviešu meiteni tikties, tas tak ir kauns, un viņa pat nerunā krieviski!
Un es stāvu blakus un man žoklis atkārās tā,ka tāda apdolbijusies staigāju vēl visu dienu.
:D
06.07.2012 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 4036
Reģ: 02.01.2011
Monro- par to omi Labs :D nu kur tā var :D
Lovz- man nesen bija ļoti līdzīgi- draugu ielūdza uz kāzām, skaidri un gaiši pasakot, ka gaida tikai draugu un viņa mammu, pat nekaunoties, ka es tur pat stāvu blakus un visu dzirdu :D
06.07.2012 12:29 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
norija

KĀ? :D Un beigās viņi abi arī aizgāja?
06.07.2012 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 4036
Reģ: 02.01.2011
Lovz- nē, tās kāzas būs rudenī :D
06.07.2012 12:33 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
norija - tev foršs niks :D
06.07.2012 12:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits