Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sludinājums

 
Reitings 131
Reģ: 03.12.2011
Vēlos ss.lv ielikt sludinājumu, ka meklēju darbu, līdz šim tas tika darīts, bet atsauksmes nekādas. Kā to uzrakstīt, lai ieinteresētu darba devējus?
04.07.2012 09:58 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
šaubos, ka lielie bosi sēž ss, tērē tādā veidā laiku, lai sameklētu darbiniekus. Tev pašai jāatsaucas uz darba piedāvājumiem un jāsūta savs cv.
04.07.2012 10:02 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Neviens normāls uzņēmums, manuprāt, nemeklē darbiniekus kaut kādos ss.lv, sūti taču cv uz visādām interesējošam vietām. Pareiz, ka neveiksies, ja tikai pliku sludinājumu ieliksi, ka meklē darbu.. :D
04.07.2012 10:02 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Iesaku uztaisīt savu profilu www.cv.lv - tur ievietot savu CV. Tur apgrozās uzņēmēji un kompānijas, kas meklē uzņēmumiem darbiniekus.
04.07.2012 10:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Lielās kompānijas tiešām darbiniekus nemeklē ss.lv, bet, ja visums12 nepretendē uz kādas starptautiska uzņēmuma nodaļas vadītāja amatu, tad sludinājums par sevi var arī būt ss.lv
Mana darba (normāla darba vieta) vieta mēdz izmantot ss.lv, jo ir atsevišķi sīki pakalpojumi, ko mēs piedāvājam privātpersonām un nekur citur, attiecīgās vajadzības gadījumā, viņi arī neskatīsies.

visums12 - Tev neviens, neviens neatsaucās? Pat kat kādi kreisie piedāvājumi nebija?
04.07.2012 10:06 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
Kad es pirms daudz gadiem meklēju darbu arī ieliku sludinājumu ss.lv vai zipā, neatceros precīzi. Zvanīja daudzi, žēl, tikai ka no web čatiem un konsumācijas iestādēm :D Nu jā, bet ko varēju gribēt, bija tikko pabeigta vidusskola, praktiski nebija pieredzes. Tā kā uzmanies ar zvaniem, ja Tevi aicina par kaut kādu mīklainu viesmīli, maz dzirdētā bārā/ klubā, uzmanies :)
Bet atbildot uz jautājumu. Darba devēji ir pārāk aizņemti, lai čekotu sludinājumus, meklējot sev padotos. Kā arī, tas ir pārāk riskanti, jo sludinājumā cilvēks var izskatīties gudrs, strādīgs, pūkains, bet uz interviju atnāk pilnīgs pretstats. Tāpēc vieglāk ir ielikt sludinājumus savās mājaslapās un gaidīt, kad cilvēki pieteiksies paši. Un tad pieteiksies cilvēki, kas patiešām grib strādāt tieši šajā uzņēmumā, nevis vienkārši sūta uz visiem sludinājumiem pēc kārtas.
Kā arī, 50% darbinieku tiek savervēti caur draugiem/paziņām/ģimenes loka :)

Nezinu, kādu darbu Tu meklē. Ja augsti kvalificētu, tad iesaku iet uz uzņēmumiem pa taisno, nomest priekšā savus papīrus un izklāstīt cik ideāls variants esi.
Ja der arī pārdevēji/konsultanti/viesmīļi utt., tad iesaku iet veikalu mājaslapās, čekot sadaļu vakances un sūtīt CV. Vai arī, protams, zvanīt.
Lai veicas darbiņa meklēšanā. Tavs sapņu darbs Tevi gaida :)
04.07.2012 10:09 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
ieliec savu cv...www.cv.lv.
katru dienu to redige..man ik pa laicinjam piezvana kads.
04.07.2012 10:09 |
 
Reitings 131
Reģ: 03.12.2011
bija intīmzona un veikals, kurš pats mani vedāšot no mājām uz darbu un atpakaļ.
šobrīd zvanu uz uzņēmumiem, bet visi saka, lai zvanu rudenī.
šobrīd strādāju, bet vēlos ko citu un man bail, ka mani negaidīs mēnesi, kamēr tikšu no šī darba prom.
04.07.2012 10:10 |
 
Reitings 131
Reģ: 03.12.2011
paldies!
tiešām nemeklēju augsto darbu!man ir tik vidējā profesionālā izglītība un nedzīvoju lielājā pilsētā.
04.07.2012 10:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits