Latviju vīrieši jeb otrājais randiņš nebūs

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Nesen atgriezos no apmaiņas prpgrammasDĀNIJAS universitātē,biju kādu laiciņu arī kopā ar Dāņu puisi.Tagad pastaigājot pa Rīgas ielām skatos,ka puiši sev gandrīz nepievērš uz manību kā sevi pasniedz un ģērbjās.Vēl vakar biju uz randiņu ar vienu latvju bāleliņu,ieraugot viņa outfitu gandrīz noģību.Bijām tikušies agrāk pasākumā ,bet izskatam uzmanību nebiju pievērsusi.Šim mugurā briesmīgs strīpains krekls un veste ar auseklīšiem :D Kājās zeķes un sandales :O Es saprotu,ja šis būtu no dziļiem Latgales laukiem,bet ir rīdzinieks.Man arī tik ļoti tracināja,ka visu laiku tikai spaidīja mobīlo un Facebookā updatoja statusu par to,ka ar skaistu meiteni pastaigājas vecrīgā,jebkurā vietā kur mēs iegājām viņam vajadzēja ierakstīt,facebook,kur viņš tobrīd atradās.Man tāda apsētība ar social networkiem nav pieņemama.Arī runas veids,manieres man nepatika.Biju gatava jau pēc 10 minutēm tikt prom,tikai mazliet neērti bija,jo mana skolas biedrenei viņš ir brālēns.Vakara noslēgumā šis teica,ka obligāti jaiet spēlēt biljards,jo viņam vajagot iečekoties foursquare un citur mēs nevaram iet,tikai tur un viss.Tad gan man mērs bija pilns,notēloju,ka man piezvana un kaut kas svarīgs atgadījies un devos ātri prom.
Esmu sapratusi,ka vairs ar latvju bāleliņiem nevēlos būt kopā.Mēs meitenes sevi kopjam,uzturam formā,pucējamies,bet puiši pat nevīžo pieklājīgi apģērbties.Protams,visas tulīt kliegs, ka ne jau visi tādi ir!!!PROTAMS NAV,bet lielākā daļa!!Nu jā ,bet ko var gribēt,ja uz 10 meitenēm Latvijā ir 1 puisis.Ja,atkal puisis ir glīts un kopts,tad iedomājas no sevis nezin ko,kaut gan vinš ir tikai manās acīs viduvējība un izskatās tikai kaut cik pieklājīgi.
Esmu sapratusi,ka savu nākotni ar latvju bāleliņu nesaistīšu.PROTAMS NEESMU ARĪ TIK ZEMU KRITUSI,KAD SAPĪŠOS AR BABAJIEM,AHMEDIEM,ARĀBIEM UN CITIEM MELNAJIEM URODIEM..
Ko jūs meitenes par to domājiet?Vai šeit daudzām ir puiši no ārzemēm?Vai kāda arī to ir novērojusi?
03.07.2012 12:09 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Un taisniba bija man, viriesu LV ir mazak. :D :D :D
03.07.2012 14:11 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
P.S. Reproduktivaja vecuma. Pensus neskaitu. Jeb vel nedalec?
03.07.2012 14:12 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Jenna, briesmīgu čali esi satikusi :D man tā besī tie tvītotāji, nekur nevar aiziet, iepriekš neietvītojuši, kur atrodas utt.

Vienkārši Tu riktīgi uzfārējies no šī gadījuma. :D ir ir vīrieši Latvijā daudzi tādi pamīksti, lai neteiktu neko vairāk, bet ir arī īsti vīrieši, tikai jāprot atšķirt un vispār, kāpēc iet uz randiņu, lai gan zini, ka čalis nepatīk? Ja nepatīk, nav vērts tērēt savu laiku! :)

par tiem melnajiem urodiem --> daļēji tev piekrītu. Jo man pašai riebjas, aizeju mazliet pa Vecrīgu, tie pretekļi lūr uz mani, nu pilnīgi izģērbj ar acīm un tad vēl lien klāt. Ticu, ka ir arī normāli citas rases pārstāvji, bet diemžēl tie 95%, kas atbrauc uz Latviju, ir pretīgi drāzēji bez manierēm.
03.07.2012 14:23 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
pretīgi drāzēji bez manierēm
:D :D :D


vai viņam pirms tam ir jāsaka ai koming un kad viss beidzies thenk jū? :D :D :D Tās taču skaitītos labas manieres? :)
03.07.2012 14:29 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Tas pats man kretīnē dzīvojot Anglijā. Tie pretīgie pakistāņi. Jēziņ, tik pretīgi purni, ak dievs. man jau slikti paliek.
Nezinu kā izstāstīt savas sajūtas, jo slikti metās :D
Tātad ,man riebjas tas,ka viņi nāk uz ielas krāt, siekalojas, lupī virsū ,ar acīm izģērbj jau un tie teksi - hello sexy, gimme your number , comon, i just want to be your friend. are you polish ?
un visi šitie. Pretīgāki varianti ir tie,kas nāk klāt un skatās klāt pēcpusei, un lupī ar savām pretīgajām acīm, fuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Agrāk kad strādāju naktmaiņās, vēlu vakarā ejot uz darbu, savās trenuškās, safety zābakos,un pufaikā, tie lohi brauc klāt un prasa cik maksā. stājas, kāpj ārā no mašīnas, nāk runā kaut ko. Fu, bailes metās.
Pretekļi .
03.07.2012 14:37 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
pretīgi drāzēji bez manierēm



vai viņam pirms tam ir jāsaka ai koming un kad viss beidzies thenk jū? Tās taču skaitītos labas manieres?



Jā, tiešām žēl, ka šeit nav podziņas "Like" :D

Bet autorei - tici man, tavs līmenis nav augstāks par "melnajiem u...", kurus tu pieminēji. Un tas ir vairāk apvainojums viņiem, nevis tev.
03.07.2012 14:39 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
DIO es to neteicu pēc savas pieredzes, bet vienkārši zinu, ka viņi uzskata, ka meitenes var piedzirdīt ar kokteiļiem un hops hops, gatavs.
03.07.2012 14:41 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
Un taisniba bija man, viriesu LV ir mazak.
P.S. Reproduktivaja vecuma. Pensus neskaitu. Jeb vel nedalec?


Garām, jo vīriešu ir vairāk, tikai pēc 60 ir mazāk. Tu pat vairs pati sev neseko līdzi. Saki ka līdz 55 ir 8 reiz vairāk vīriešu, tagad ka mazāk. vnk LOL
03.07.2012 14:44 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
enija, ir pieprasījums ir piedāvājums, sens teiciens... ne velti ārzemnieki zina, ka uz to vienu kokteili arī uzķersies, tas domājams, ka parāda kopsaucēju par latvietēm... ja kas nemaz tik laba reputācija pasaulē mums latvietēm nav... diemžēl...
03.07.2012 14:45 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Lasu šāda tipa diskusijas un reizēm iedomājos - es vispār dzīvoju Latvijā? :D Kur jūs izrokat tos vīriešus?

P.S. Mīkstais un member, jūsu spamošana diskusijas padara ļoti nepārskatāmas, savu privāto kašķi lūdzu risiniet savstarpējā sarakstē :)
03.07.2012 14:49 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Teikšu godīgi, Tavu tekstu bija nepatīkami lasīt.. kāpēc? Varbūt esi pelnījusi tādu puisi, kā aprakstīji, jo attiecībām ar izskatu vien nepietiek, kas acīmredzot Tev esot, bet kas galviņā darās?

Piekrītu. Autorei ir reti pretīga attieksme, tāpēc tādu saņem arī pretī.
03.07.2012 15:14 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Labi,varbūt pārāk skarbi izteicos,bet pagaidām līdz šim nav bijusi pārāk pozitīva pieredze.
Es saprotu,ka tas ir sekli vērtēt cilvēku tikai pēc izskata,taču netaisos nevienam būt māte un norādīt velc šito un velc to.Man patīk,ja puisism pašam ir smadzenes un spēj pats par sevi parūpēties un sakopties.
Šis NAV vienīgais gadījums ar latviešu puisi.Piemēram,pagajušajā nedēļā aizgāju uz satikšanos ar vīrieti.Viss jauki un skaisti.Taču tik nenormāli,uzpūtīgs un iedomīgs.Nav slikti,ja cilvēkam ir labi apmaksāts darbs un ir rocība.Randiņa beigās jau nespēju vairs izturēt,kā viņš stāstīja,cik šī mašīna un cik tā māšīna maksāja.Kads viņam tas ir rokas pulkstenis un kāds viņam mobīlas un ka tas jau nekas nav.Un ka nekādos Rimi vinš neiepērkās,tikai SKY un Stockmann.Tad man radās iespaids,ja ir glīts,sakopts vīritis,tad atkal ir uzpūtības kalngals.
03.07.2012 15:44 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
Jenna@ - tāds tādu atrod...
bet nu citus cilvēkus saukt par urodiem - sorry...šķiet,ka pati neesi tālu no uroģinas.
03.07.2012 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu bet taadi kadri ir jebkuraa valstii. Nav jaamet latvieshi vienaa maisaa
03.07.2012 15:52 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ieteikšu vēlreiz - varbūt izvērtē sevi un vidi, kurā tu apgrozies, ja tev trāpās tik daudz neriktīgi vīrieši.
03.07.2012 15:55 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Labi,varbūt pārāk skarbi izteicos,bet pagaidām līdz šim nav bijusi pārāk pozitīva pieredze.
Es saprotu,ka tas ir sekli vērtēt cilvēku tikai pēc izskata,taču netaisos nevienam būt māte un norādīt velc šito un velc to.Man patīk,ja puisism pašam ir smadzenes un spēj pats par sevi parūpēties un sakopties.
Šis NAV vienīgais gadījums ar latviešu puisi.Piemēram,pagajušajā nedēļā aizgāju uz satikšanos ar vīrieti.Viss jauki un skaisti.Taču tik nenormāli,uzpūtīgs un iedomīgs.Nav slikti,ja cilvēkam ir labi apmaksāts darbs un ir rocība.Randiņa beigās jau nespēju vairs izturēt,kā viņš stāstīja,cik šī mašīna un cik tā māšīna maksāja.Kads viņam tas ir rokas pulkstenis un kāds viņam mobīlas un ka tas jau nekas nav.Un ka nekādos Rimi vinš neiepērkās,tikai SKY un Stockmann.Tad man radās iespaids,ja ir glīts,sakopts vīritis,tad atkal ir uzpūtības kalngals.

Bet tu pati esi uzpūtīga un iedomīga! Nesaskati sevī to? Citas nacionalitātes ir urodi, savi latviešu puiši ir sūdi, auseklītis ir sūds utt.
03.07.2012 16:06 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es domāju, ka puiši tavā klātbūtnē izturas tieši tā, kādu tu par sevi iespaidu radi. Nu, ko viņš tagad stāstīs, ka iepērkas Rimi uz atlaidēm, ja blakus sēž dāmīte, kurai deguns pacelts augstu, augstu mākoņos un kura noliek visu? Cenšas it kā būt tavā līmenī, iespējams.
03.07.2012 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
par to vīriešu un sieviešu proporciju-
domāju, ka šī proporcija tuvāko gadu laikā būs pavisam savādāka, tā iemesla dēļ, ka tieši latviešu sievietes ir tās, kuras visvairāk izvēlas precēties ar ārzemniekiem!
03.07.2012 16:08 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Nesaprotu tvītotājus. Man negribētos, ka kāds nelabvēlis zina, kur atrodos un varētu mani izsekot. Diezgan nedroši tas viss.
03.07.2012 16:08 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
PROTAMS NEESMU ARĪ TIK ZEMU KRITUSI,KAD SAPĪŠOS AR BABAJIEM,AHMEDIEM,ARĀBIEM UN CITIEM MELNAJIEM URODIEM..

Starp citu, zinu tādus cilvēkus, kuri tik pretīgu indivīdu kā tu dēļ nevēlas braukt uz Latviju un kuriem veidojas ne tas labākais priekšstats par latviešiem.
03.07.2012 16:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)