Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Situācija

 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Sveikas.
Sakiet, ja vīrietis pametis sievieti stāvoklī, aizlaidies, bet pēs vairākiem gadiem pieprasa tikšanos tomēr ar bērnu, iet caur tiesu utt. Vai nozīme savāktiem materiāliem- dažādām bildēm, kur vīrietis piedzēries dažādos skatos un situācijās, kur kopā ar citām sievietēm, kamēr sieviete staigāja viena pati un gaidīja mazuli? īpaši ņemot vērā, ka vīrietim problēmas ar alkoholu. vai tiesā uzrādot šos faktus, tas varētu būt pierādījums, lai tēvs bērnam netiktu nekad klāt?
01.07.2012 16:34 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Man ļoti patīk Cumshot atbildes un ieteikumi. Nu, vismaz vairumā gadījumu.. :D
02.07.2012 09:38 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man nav žēl autores, jo kur var cilvēkā tik daudz naida un atriebības būt?! Ja viņa patiešām ir stāvoklī, tad zeme atveries - bērns visas tās negācijas jūt un no tām tiek traumēts. Ļoti skumji.
Bet es vēl joprojām ticu, ka šis viss ir izdomājums. Patiešām ticu.
02.07.2012 09:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Papirs par atteiksanos no teva tiesibam eksiste. Bet, cik saprotu, to "istais" tevs paraksta gadijumos, kad atlauj kadam citam virietim (mates otrajam viram, visbiezak) adoptet savu bernu. Ta vienkarsi uzrakstit papiru, ka "man tas berns 100 gadu nav vajadzigs, negribu vinu, un alimentus ari nemaksasu" - nu ta tas lietas nenotiek. Likums aizstav bernu. Likums censas nodrosinat to, lai bernam butu abi vecaki.

Par temu:

Kaut kad sen lasiju frazi: Viriesi nepamet bernus, viriesi pamet sievietes. Te nu, manuprat, ir tas gadijums. Uzvedoties ka histeriska matite sieviete panak tikai to, ka, lai izvairitos no vinas, virietis ir spiests izvairities ari no berna. Tak varbut attaptos puisis, varbut piedalitos audzinasana. Cik saprotu, bija moments, kad vins izradija zinamu interesi (pirms atsakas histerija).

Var saprast ari meiteni - grutnieciba, hormoni trako, ne tas vien var uznakt. Bet nu tacu jacensas turet sevi rokas.

Tu esi izlemusi bernu paturet, lai gan zinaji, ka vins bernu negrib. Tatad, taja momenta tu pienemi lemumu, ka audzinasi viena. Kada tad tagad jega vainot virieti un visu pasauli? Tas bija tavs lemums.
02.07.2012 09:07 |
 
Reitings 501
Reģ: 21.01.2012
karamelle,mulke,dumike,kas talak?dievs dod, lai tev dzive ta negaditos!
02.07.2012 01:51 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Tev jau nekas nav jāskaidro,tāpat saprotams pēc taviem komentāriem,ja tu būtu tādā situācijā tu būtu superadekvāta.Tas,ka internetā pa sīkumiem jau cilvēkus nevari izturēt,tas tikai tāds sīkums vien:)
02.07.2012 01:43 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Pec tava teikta saprotu, ka bernam jau ir vairaki gadi. Fotouznemumi neko daudz nedos, bet fakts, ka vins nav bijis klat un interesejies, gan. Tas nozime, ka bernam sis virietis ir pilnigi svess cilveks. Tiesa varetu vinam atlaut tikties ar bernu, bet tikai tresas personas klatbutne. Ja virietim veljoprojam ir problemas ar alkoholu, saskarsmes tiesibas var but liegtas pavisam, berna drosibas pec. Katra zina to lems tiesa. tev ieteiktu aizmirst jusu personigas nesaskanas un parmetumus un domat ka labak butu prieks berna. Lai veicas.
02.07.2012 01:22 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
cumshot - nedomāju, ka šis džeks bija autores pirmais puisis! palasi viņas iepriekšējās diskusijas, nu ir jau pa traku! es, kā sieviete, protams, atbalstu māmiņas, bet nu kā var uztvert nopietni jauno mamiņu, kura domā tik par to, kā atriebties bērna tēvam?! būtu likusies mierā un uzvedusies kā normāls cilvēks, nevis dumiķe.
02.07.2012 01:11 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Nezinu man jau kaut kā liekas ,ka nav nekā svētāka par sievieti stāvoklī,tāda vienmēr pastiprināti jāaizsargā,ne tikai jāciena,no tā izriet,ka karamelei liktu vienu taisno un viņa aizlidotu 4 metri:)/protams jokoju,bet nu ,ja es to saprotu,nevar tā būt,ka jūs to nesaprotat,ko tas nozīmē.Lai,kas tur arī autores galvā nenotiktu apvainot viņu nedrīkst.Ja nav ieteikumu labāk neteikt neko.

Šāds teksts-tapēc,ka pasaule tā iekārtota,ka tu esi vienīgais cilvēks uz pasaules,kurš neko neredzēs,tas no malas tā visiem viss vienkārši vienmēr redzams a tas,kurš ir attiecībās un ar brillēm tur jumts aizpeld tikai tā:) Gan man ir 1x tā bijis,gan katram no 20 pazīstamajiem bez izņēmumiem kolosālu cirku rādijuši,kad 1mās attieības aiziet dēlī.Un pirmās aiziet dēlī 99,9% gadījumu.Sevi atcerieties ,kad no jums 1mo reiz aizgāja,un nesakiet,ka viegli tikāt tam pāri 100% dodu ,ka pa griestiem staigājāt un pusnaktī pie mēnes uz balkona kā vilki gaudojāt:)
02.07.2012 01:06 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Zini, es laikam sāku saprast kāpēc tas džeks tevi pameta... Nu neliecies tu īsti normāla! DOMĀ PAR SAVU BĒRNU, MUĻĶE!!!
02.07.2012 00:24 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
nav tādu papīru, kurus parakstot iespējams atteikties no tēva tiesībām un bērna. tādu vienkārši nav... jau interesējos pie jurista... turklāt tas kretīns tādus nemaz neparakstītu, ja būtu tādi, attiecies ir, bet neparakstītu



Neiedziļinājos visās diskusijās, bet šis iekrita acīs.

IR gan tāds papīrs! Nezinu, kas tev tas par juristu, bet no dzīves saku, ka tāds papīrs eksistē gan.

Man tuvs cilvēks pieņēma sievas dēliņu, kurš nāca pasaulē iepriekšējās attiecībās. Viņš vēlējās puisīti adoptēt, tad jurists iepriekšējam tēvam sastādīja šādu papīru, ka viņš atsakās no sava bērna un turpmāk nākotnē viņam nav nekādu tiesību un pienākumu pret šo bērnu.

Tiesa tas bija pirms vairākiem gadiem, bet nu neticu, ka likumdošanā ir kaut kas mainījies šajā jomā.
01.07.2012 19:34 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.05.2012
Nav apnicis visu laiku cepties par to vīrieti? Cik var. Sāku just viņam līdzi. Get a life!!!!!
Būtu domājusi par bērnu un to, lai viņam viss būtu kārtībā.
01.07.2012 19:23 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
tev tak vēl nav piedzimis tas bēbis,lai tu funktierētu 101 situāciju, "ko darīt- kā nu būs??"
+ interesanti kā tu dabūtu tās bildes ar viņa grēkiem..uzreiz ienāk prātā doma par grūtnieci ar milzu punci kokā ar fočiku rokā, pie viņa dzīvokļa loga :D
01.07.2012 19:14 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
ok, saprotu, ka vēlies vīrietim atriebties un neļaut satikties ar bērnu. Bet kāpēc atriebsies arī bērnam, neļaujot satikties ar tēvu? par ko bērns vainīgs?
01.07.2012 19:08 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Tu jau arī stāvoklī būdama īsti adekvāti neuzvedies, ne? ;-)
01.07.2012 19:00 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Tās bildes tiešam neko nedos, nu un, ka viņš izklaidējās ar citiem cilvēkiem?!
01.07.2012 18:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Neesmu juriste, bet manuprāt liela varbūtība ir, ka, tiesājoties par tiesībām tikties ar bērnu, teiksim, pēc pieciem gadiem, tām bildēm būs maza nozīme. skatīsies pēc tā, kāds viņš ir TAJĀ LAIKA POSMĀ, nevis kāds viņš bija pirms pieciem gadiem.

Ja viņš pēc pieciem gadiem būs labs tēvs saviem pārējiem bērniem un labs vīrs savai sievai, nedzērājs (vai piektdienas vakarā pa aliņam dzērājs), strādās, būs visumā cienījams, normāls cilvēks - tad kāpēc lai tas, ka viņš kā cūka tevi pameta un dzēra pirms pieciem gadiem, kaut ko mainītu?

Svarīgi tajā brīdī būs, vai viņš varēs BŪT tēvs.

Nevajag mēģināt ieriebt. Liecies mierā. Neieraksti to "tēvu" dzimšanas apliecībā, un pārējo laiks rādīs. Un nestāsti bērnam, ka viņa tēvs ir cūka un kretīns - tu tā savam bēnam iedzīsi psiholoģisko traumu un sabojāsi iespēju nākotnē pašam veidot normālas attiecības un normālu ģimenes dzīvi.
01.07.2012 18:23 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Un tu tagad stavoklii buudama skraidiisi pa klubiem un bildesi? Aqtceries, ka jabut pieradijumam, kuraa datumaa bilde uznjemta. Bet jus jau neesat kopaa, lai vinjsh nedriiksteetu atpuusties!

Mani arii var nobildet pie sveetku galda, kurstav alkohola pudele, bet tas nepierada, ka es dzeru
01.07.2012 17:38 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
jā, piekrītu ka manī dusmas un atriebība :(
01.07.2012 17:27 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
nav tādu papīru, kurus parakstot iespējams atteikties no tēva tiesībām un bērna. tādu vienkārši nav... jau interesējos pie jurista... turklāt tas kretīns tādus nemaz neparakstītu, ja būtu tādi, attiecies ir, bet neparakstītu
01.07.2012 17:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits