Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mani ienīst

 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
tātad, ir daži cilvēki, kuri ienīst mani. bez īpaša iemesla. gan jau jums arī tādi ir. nezinu, kas ir tā pamatā - skaudība, garlaicīga dzīve, kas? pati neizjūtu ne naidu, ne dusmas, ne vēlmi domāt par tiem cilvēkiem, taču... ja viņi mēdz par savu eksistenci kaut kāda veidā atgādināt, tad ir iekšēji stulba sajūta. mans puisis saka, lai neņemu galvā, pašai jau arī liekas, ka neņemu, bet vienalga tomēr kaut kas grauž... un zinu, ka ar to nodaru pāri tikai sev... cenšos vienmēr sevī glabāt pozitīvas izjūtas, sajūtas, nekādu aizvainojumu, dusmas, naidu, lai neēstu sevi no iekšienes, bet vienkārši ir brīži, kad ņem un izsit mani no sliedēm. kā jūs tiekat galā ar skaudīgiem cilvēkiem? varbūt ir kāds, kurš vēl jums ļauna, ienīst? kā rīkojaties jūs?
29.06.2012 23:41 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Šķiet, man tādu cilvēku nav, jo, ja jūtu antipātijas pret sevi, pārtraucu kontaktēties. Nezinu vairs, ko viņi par mani domā vai ko man vēl. Tev ar tiem cilvēkiem ir kaut kādas kopīgas darīšanas? Ja nē, tad nevajadzētu būt problēmām norobežoties no viņiem.
29.06.2012 23:46 |
 
Reitings 341
Reģ: 06.05.2009
kā naids izpaužas?
ja Tevi neaiztiek fiziski vai nedara ļaunumu tieši, uzspļauj un novērsies, priecājies par to, ka Tu pati tāda neesi! ;)
29.06.2012 23:47 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
tur jau tā lieta, ka nekādu kontaktu nav. (vispār visus nelabvēļus esmu no savas dzīves izmetusi), taču... kā jau minēju... mēdz par savu eksistenci atgādināt.
29.06.2012 23:48 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
es arī kādam nepatīku bez īpaša iemesla. mums arī ir cilvēki,kas nepatīk. es mēģinu izvairīties no tādiem cilvēkiem, ja vien ir iespējams. ja nav iespējams, tad skatos kāds ir garastāvoklis. ja labs noskaņojums otram , tad var pakontaktēt, ja slikts, tad turos pa gabalu. citiem tā nepatika izpaužas pret pārējiem ,ja pašiem ir problēmas dzīvē, ar vīru, bērniem , naudu utt. citreiz jau sāp sirds,ja ne par ko brūk viršu, visādi apvainojumi, nomētā no kājām līdz augšai ar "jaukiem" vārdiem. kā jau es iepriekš teicu- visāda nepatikas izrādīšana, uzbrukšana no citiem cilvēkiem pārsvarā ir ,tad ja viņiem pašiem problēmas, tā kā mēģinu neuztvert personīgi, tomēr ne vienmēr tas izdodas. es arī nesaprotu, kāpēc jācieš nevainīgiem cilvēkiem , kas nav saistīts ar viņu dzīvēm, pēdējā laika notikumiem
var būt kādam kaitina kā tu runā, uzvedies, pasniedz sevi.
29.06.2012 23:50 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
izpaužas aprunāšanā aiz muguras, stulbu komentāru izteikšanā, stalkošanā (nezinu vai pareizi šo vārdu uzrakstīju, ups).
29.06.2012 23:50 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Manuprāt, tie, kas domā, ka viņiem ir kaut kādi heiteri , ir pārāk augstās domās par sevi. Cilvēks vispirms domā pats par sevi, par tuvākajiem, tad, ko citi domā par viņu. Kādu ienīst vai domās vēlēt ļaunu atliek laika tikai ziepju operās.
29.06.2012 23:51 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
piemēram, nesen bija gadījums, kad nepatiesi apmeloja man tuvu cilvēku ar mērķi sanaidot mūs. pats galvenais nekāds kontakts, nekas, bet še tev... kāda jaukā dienā kāda jauka ziņa... un ilgstoši jau tas ir, ne vien viens tāds gadījums. negribu publiski stāstīt.
29.06.2012 23:51 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Man visai gimenei vel launa loti daudzi.. Ipasi radi, kuriem esam palidzejusi.. Par ko mums tas, nezinu. Zel man tos cilvekus. Kuriem nav pasiem savas dzives, jo vini nenoverte pasu dotas iespejas. Pret negativismu necinos. Nekontaktejos ar tadiem cilvekiem, uzlieku miksto un paradu, ka no sadiem cilvekiem mani nespej neviens ietekmet.

Par so varu gari runat, dzive bijis viens gars periods no launiem, skaudigiem cilvekiem..

Esmu bijusi ari pie raganas, runat par lastiem. Itka loti tam visam neticu, bet kad izrunajos, viss negativais mani un lielais neveksmju vilnis bija ka ar roku nonemts.
29.06.2012 23:52 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Queen, kā jau minēju, nedomāju par šiem cilvēkiem, nevēlu ļaunu, nedusmojos, nepētu 10x dienā profilus, BET ir situācijas, kuras ļoti sāpina mani... kā jau tā, kuru minēju 1 komentāru augstāk. es nezinu, kā lai rīkojos, kā lai piever uz to acis pavisam, jo tas emocionālo grauž mani. esmu emocionāls cilvēks.
29.06.2012 23:53 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
p.s. kur nu vēl augstās domās par sevi. ja godīgi, es brīnos, kā vispār kāds mani ievēro. reizēm ir tāds liels - KO? par to visu.
29.06.2012 23:53 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Nu tad varbūt vajag padomāt, ka pagale viena nede, vai vienkārši pajautāt, kas par desām.
30.06.2012 00:01 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.03.2009
Ir tā bijis senāk.. neņēmu to vērā, bet tas nenozīmē ka nejutos slikti to zinādama.. ar laiku vienkārši palika vienalga.. Tādiem cilvēkiem vienkārši, der atcerēties ka viss nāk atpakaļ, tai skaitā, arī aprunāšana un stulbie komentāri.
Bet turies, lai jau runā par citiem ja nav pašiem savas dzīves. :)
30.06.2012 00:02 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
izpaužas aprunāšanā aiz muguras, stulbu komentāru izteikšanā, stalkošanā (nezinu vai pareizi šo vārdu uzrakstīju, ups).

Klausi savu puisi un tiešām beidz ņemt vērā, ko tagad dari. Ja jums nav nekādu kopīgu darīšanu, tad tev nav nekādas daļas gar stulbiem komentāriem vai tuvu cilvēku apmelnošanu, cenšanos sanaidot, tev tajos murgos pat nav jāklausās, kur nu vēl jāņem nopietni! Aprunāšana - nu ļoooti daudzus aprunā, bet gudri cilvēki neklausīsies un nespriedīs par tevi pēc tā, ko kāds cits runā. Stalkošana - te daļēji jāpiekrīt Queen komentāram. Es neteiktu, ka tas ir obligāti augsts pašvērtējums. Ir tādi cilvēki, kuriem zemā pašvērtējuma dēļ liekas, ka viņiem kaut kas nav kārtībā vai ka viņus visi ienīst un tad liekas, ka visi to ievēros, pamanīs un ka visi tāpat domā. Nu paskatījās tavu profilu, varbūt izteica kādu komentāru par bildi, bet nevienam tiešām nav laika 10x dienā pētīt, stundām ilgi vēlēt ļaunu un vairot savu naidu. Jāuztver vienkāršāk. Pie tam portālos var nobloķēt, kā arī var neizlikt savu privāto dzīvi visu apskatei.

Ir grūti iemācīties neņemt vērā, bet pievērsies kaut kam citam. Tev noteikti ir citas raizes, par kurām domāt.
30.06.2012 00:06 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Un par pagali arī Queen piekrītu. Varbūt tu nesaredzi to, ko esi tiem cilvēkiem izdarījusi, jo uzskati savu rīcību par pareizu. Viņiem tā nešķiet un viņiem ir kaut kāds aizvainojums.
30.06.2012 00:09 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Ir tādi, kuriem sava dzīve škiet garlaicīga, tāpēc bāž degunu citu dzīvēs.. arī skaudība, ka otram iet labāk nekā pašam.. Kur tie komentāri tiek izteikti? Webā vai mutiski reālajā? Es ieteiktu Tev ignorēt.. nekas otru nesagruzīs vairāk kā ignorēšana. To jau iespējams grib tas cilvēks/i, lai Tev paliek slikti un Tu ņem to pie sirds. Bet uzspļauj tam ko saka, raksta vai vēl kko baumo. Nav jāņem galvā. Bez tam.. ja Tu nekas neesi, par Tevi nerunās. Lai runā, kamēr nelabi paliek un dzīvo ar smaidu uz priekšu : )
30.06.2012 00:13 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
nu tik tiešām pāri nodarījusi neesmu. reizēm domāju, ka varbūt ir tāds cilvēku tipst - nīdēji. nezinu.
30.06.2012 00:13 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
fresh, es jau cenšos, bet tur jau tā lieta, ka esmu tāda... nezinu, ļoti visu ņemu pie sirds. un i nafig man bojāt savu pašsajūtu, veselību tā dēļ? vienkārši gribēju uzklausīt viedokļus, kā jūs ar to cīnāties. droši vien taisnība - laiks vajadzīgs, tad jau būs vienalga.
30.06.2012 00:15 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Tiem cilvēkiem kkas savā dzīvē nav kārtībā ; )
30.06.2012 00:16 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Nu centies neņemt to pie sirds un ignorēt.. tas vienīgais ko ieteikt varu. Lai ņemās un darās kamēr apniks.
30.06.2012 00:18 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Jo cilvēks sabiedrībā ir publiskāks, jo ir lielāka varbūtība uz aprunāšanām. Tā tas diemžēl ir, šodienas situācija, kad visur populāri ir sociālie tīkli, komunikācija, Ipodu pielieto visur, kur vien varu, tad privātās dzīves ir tik tiešām maz. Jo pat tad, kad tu esi publiskā vietā sabiedrībā, kāds tevi var ar savu tizlo Ipodu nobildēt un nosūtīt kārtējam Tvnet ar ziņu "paskatieties, ko es nobildēju, esmu baigi kruts aculiecinieks" (t.i. Lielā brāļa režīms, stukačošana ik uz soļa).

Tā ir pagale no diviem galiem, tev ir it kā izvēle, sniegt par sevi informāciju vai nē, bet vairākums gadījumos šodien jaunatne ir sociāli aktīva, tāpēc arī palielinās anonīmo vai neanonīmo heiteru pulciņi, kuri tik tiešām var mest ļaunu aci ne par ko.

Es nezinu, ko lai iesaka, jo no vienas puses ieteikums - nekur nekam neko nerādi, nekontaktējies, šodien ir bez maz vai diskriminējoši, jo tev citu dēļ jāliedz sev komunicēt...

Laikam jau atliek tikai ignorēt un neņemt galvā tos heiterus :)

P.S. Mierinājumam, padomā kā ir ikvienai patiešām publiskai personai Latvijā un vispār visur citur, paskaties kā aprunā un apsmej komentāros tos pašus politiķus un parastus cilvēkus par kuriem kaut ko uzraksta :)
30.06.2012 00:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits