Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Redzamas blombes!

 
Reitings 88
Reģ: 20.12.2010
Sveikas! Nesen pie Dr. Pinkas nomainīju baltās blombes, jo bija jau pagājuši kādi 10 gadi, un viņa teiza,ka laiks jau mainīt, es tad arī tā darīju.. nomainīju kādiem 4zobiem blombes, tai skaitā arī vienam lielajam priekšā, bet es skatos un man nez kāpēc liekas,ka blombes iz kādu tonieti par tumšu nekā pats zobs, kaut kā liekas,ka iepriekšējām blombēm to atšķitību nemanīju. Vairāk lmani tas uztrauz priekšējam zobam, baigi jau neizceļas, bet redzēt ar mazzzzzzlietiņ var.
Tāpēc jautāju Jums, vai kādai tā ir bijis,ka blombe tā izceļas?

P.s. varbūt,tas no tā,ka man ļoti garšo kafija, un to dzeru,katru dienu, zobus tīru 2x dienā+ zobu diegs+ skalojamie līdzekļi!
27.06.2012 17:35 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Nav tā bijis, lai gan ir laboti priekšējie zobi ar. Gan jau ka daktere nepaņēma īsto toni.
Kafija varētu ietekmēt plombes toni tad, ja tu pēc zobārsta būtu gājusi iedzert kafiju (parastās baltās plombes dienu pēc ielikšanas var nokrāsoties, ja apēd vai iedzer kaut ko krāsojošu) vai arī jau būtu pagājis ilgs laiks, bet ja tā ir ielikta nesen, tad nevajadzētu būt citā tonī.
27.06.2012 17:48 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Jā, blombes paliek tumšākas. Diemžēl tas tā tomēr ir. Visā visumā neredz, bet ja baigi iespīdina mutē un paskatās - jā, atšķiras.
Bet priekšējiem man nav, tāpēc sevišķi nesatraucos.
27.06.2012 17:49 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Jā, man plombētais priekšzobs ir gaišāks uzlikts, kā pārējie. Nu neko nevar darīt - vai nu balināt zobus, vai mainīt plombi.
27.06.2012 17:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits