Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Avon- asistenta amats...

 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Jāiet uz Avon, darba interrviju sakarā ar asistenta amatu, itkā darba pienakum ir atlasīt darbiniekus utt... bet cik palasīju i-netā, tad Avon zem šādiem amata nosaukumiem mēģina dabūt izplatītājus... varbūt kāda ir bijusi uz asistenta amata darba inetrviju? Kāda pieredze, un atsauksmes?
27.06.2012 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Nu izplatīt nebūs obligāti, bet varēsi to darīt. Galvenais pienākums būs meklēt cilvēkus, aicināt uz intervijām un parakstīt līgumus, tieši tāpat kā cilvēks, kurš uzaicināja Tevi. Nu nekas spožs, neticu, ka tur var kko nopelnīt. Ja nu vienīgi Tev ir izcilas spējas uzbāzties svešiem cilvēkiem :D
27.06.2012 15:29 |
 
Reitings 80
Reģ: 01.03.2010
Es pirms kāda gada biju uz darba interviju tieši uz avon asistenta amatu. Tas pats izplatītājs vien ir, tikai baigi liek iesaistīt tur radus, draugus, it kā taisīt kkādu savu piramīdu un tad tu pelni no tā cik pati piesaisti un no tā ko tavi piesaistītie cilvēki piesaista... It kā pelnot baigo naudu...
NETICU!
27.06.2012 15:31 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Paldies :) Tā jau man likās, ka nevar būt tik labi, kā pa telefonu pastāstija :D
27.06.2012 15:35 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
jā, esmu bijusi. karoč nav ko savu laiku tērēt. man pirms intervijas pateica, ka varēšu apvienot ar studijām, bet kad aizgāju teica, ka darbs ir pilnas slodzes. beigās man sāka uzbāzties ar savu žurnāliņu un spīdumiņiem :D pats labākais, ka tajā pašā vakarā zvanīja cita no avon un aicināja uz interviju. :D karoc sviests
27.06.2012 15:42 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Ja ir kaislība uz nepārtrauktu kontaktēšanos ar cilvēkiem ( pazīstamiem, svešiem ), visa dzīve ir darbā, bez privātās, tad tā ir īstā vieta. Jo patstāvīgi jāpiesaista jauni cilvēki, kuri tā vēlas darboties (izplatīt kosmētiku, piesaistīt klientus, apmācīt un strādāt ar jauniem). Tā ir piramīdas sistēma. Nav pamatalgas. Ir tikai atalgojums procentos no kopējās grupas apgrozījuma ( pārdotās Avon preces), plus bonusi, kas mainās katru kampaņu ( viena kampaņa ir 3 nedēļas, viena kataloga darbības laiks), kā piemēram, dāvanu kartes, aksesuāri, SPA, pat ceļojumi.
Pašam ir jābūt saimnieciskās darbības veicējam un jāmaksā nodokļi, jo kompānija nepieņem darbā, bet jūs esat no abām pusēm sadarbības partneri.

Tas tā īsumā.

P.S. Man bija tieša saskarsme ar šo firmu.
27.06.2012 15:48 |
 
Reitings 315
Reģ: 11.01.2012
esmu šo te darbu meiģinājusi, man nekā nesanāca un ne kapeiku nenopelnīju, tā ir tāda piepelnīšanās, ja tev sanāk tiešām uzbāzties ar piedāvājumiem un komunicēt, pārliecināt, lai pērk pērk pērk. :)
bet nekāda cietā alga nebūs, varbūt tu kaut ko nopelnīsi, varbūt nē :)
dodies īstos darba meklējumos :)
28.06.2012 11:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits