Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sasodītā vientulība

 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Sveikas! ;)

Savu vasaras brīvlaiku un atpūtu no studijām pavadu nīkstot mājās... It kā jau forši, divi mēneši dari ko gribi bet....
...Vai jums ir tā bijis, kad šķiet, ka nav vairs prieciņa nekāda, naudiņas nav tik daudz lai sevi palutinātu, patiešām daži lati makā.. kad cenšos izdomāt kaut ko jauku, kas pa kabatai, saprotu, ka puķītes pļavā visu vasaru nelasīšu un arī ūdensmalā nesēdēšu cauru mēnesi (ja vēl varētu, bet pat laikapstākļi sazvērējušies.)

Un kas pats skumjākais- varētu dzīvoties pie drauga, bet man viņu vairs negribas... Jūtu, ka mani nav nekāda mīļuma, maiguma pret viņu vairs, es neilgojos un man ir kļuvušas vienaldzīgas gan pozitīvās gan negatīvās lietas, kas saistītas ar viņu... (Un par tām negativajām lietām- man vienkārši ir vienalga pat tas, kas agrāk tracināja, es neredzu jēgu vairs vsp neko teikt un aizrādīt, neredzu jēgu izrunāties, lai kaut ko mainītu...)

Bet vakar, kad sapratu ka tā nevar turpināties un kad mēģināju runāt par to, ka manī ir pamodies aukstums, viņš pateica lai beidzu gruzīties... Un, ja godīgi, arī mans draugs īpaši laikam pēc manis neilgojas, kā tas bija agrāk.. Sievietes bieži, protams, mēdz pašas daudz ko sadomāties, bet ir tāda lieta kā intuīcija un vienkārši- ausis, acis, ķermenis, sajūtas...

Tā nu es sēžu mājās un mēģinu izdomāt, kā atmodināt sevī zudušās jūtas un nenobeigties no garlaicības + drūmām domām.... Nu tik sasodīti vientuļi...
27.06.2012 12:24 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
nenobeigties no garlaicības


Ej uz mežu lasīt sēnes, ogas. Tad pārdod, protams ja neesi tam par lepnu. Svaigs gaiss, nodarbe+ lieka kapeika.
27.06.2012 12:32 |
 
Reitings 169
Reģ: 26.08.2010
Es jau domāju, ka pie vainas ir tā vientulības sajūta. Tu neesi atradusi savu vasaras nodarbošanos, līdz ar to tev viss sāk apnikt.. Ir iekšējs nemiers, pati līdz galam nezini,kas īsti tevi tirda. Es zinu šo sajūtu, tā man bija pirms kāda gada. Aiz savas neko nedarīšanas, sāku domāt visādas stulbas domas, pat draugs vairs nelikās foršs. Teicu viņam, ka viņš man apnicis un vēl visādas sliktas lietas, bet, par laimi, viņš manus sliktos vārdus laiž gar ausi, jo jau ir pieradis, ka sievietēm tā mēdz gadīties.
Pagāja laiks un man tas viss pārgāja, viss aizgāja savās vietās, lai kliedētu vientulību , satikos, sarakstījos ar draudzenēm, lasīju visādus forumus, taisīju matu maskas,sejas maskas, eksperimentēju ar sevi un tā tas laiks pagāja, jā, arī draugs atkal iepatikās, jo biju tikusi ar sevi kārtībā. :)
27.06.2012 12:37 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Jā, tā varētu būt, ka pie vainas ir bezdarbība, kura arī veicina to vientulības sajūtu... Tāpēc arī ar draugu cenšos neko nesasteigt un nepasaku neko sliktu lai nav jānožēlo...
27.06.2012 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Varbuut atrodi kaadu vietu kur piestraadaat?

Bet vispaar izbaudi un dari lietas, kam liidz shim nav bijis laika. Es, piemeeram, vakar visas dreebes skapii izrevideeju - paaris izmetu, pieshuvu visas nopliisushaas pogas, apgriezu visus diedzinjus, novalkaataas pieliku pie maajas dreebeem.
Kameer veel nav atradies darbs, plaanoju tagad sakaartot visus pagajausho gadu universitaates pierakstus lielaas mapees peec teemaam.

Draudzenju tev nav?
27.06.2012 12:43 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Es ar vakar ķēros pie skapja bet tas aizņēma labi ja pusstundu :D

Par tām draudzenēm... Šeit, manā dzimtajā pilsētā man draugu maz... Ir jau pāris bet katram pašam sava dzīve :)
27.06.2012 12:45 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Atrodi sev nodarbi.

1. skrien no ritiem
2. pastaigā pa pilsētu ar fotoaparātu. Nobildē ko īpatnēju, vai smuku.
3. lasi grāmatas
4. par mežu jau minēju
5. zvejo , ar nav slikta nodarbe
27.06.2012 12:52 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
no kuras puses Tu esi? man arī ir garlaicīgi. :D
izskatās, ka ar draugu viss ir cauri. jo ja ir vienalga, tad tas patiešām parāda, ka tur vairs nekā nav.
27.06.2012 12:56 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Member- jap, daži no tevis piedāvātajiem variantiem tiešām ir labi, un arī daudzus esmu apsvērusi :)) piemēram skriet man būtu ne tikai laba laika pavadīšana bet arī lietderīgi jo gribu uztrenēt kāju muskuļus un dibenu :)

Disaster- es no Madonas puses, kur esi tu? :D
27.06.2012 12:59 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
aij....es tuvāk Rīgai. žēl būtu pastaigājušās un pakratījušas sirdi viena otrai.
bet nu jā, member ieteikumi ir labi. kad man tiešām nav ko darīt es pāršķirstu vecos žurālus un izgriežu bildītes, vārdus ar lietām, darbiem, notikumiem, kurus es gribētu savā dzīvē....tas dod tādu iedvesmu darboties un tiekties pēc kaut kā.
27.06.2012 13:04 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Nuu mēs varam sirdis pakratīt arī virtuāli :) ja reiz sēžu pie datora neko jēdzīgu nedarot, varu to apvienot ar kaut ko patīkamu :)

Es apzinos, ka man noteikti vajag atrast sakarīgu nodarbi. Jā, kaut vai lasīt un tirgot ogas. Īstenībā super ideja, tik jāapstaigā ogu vietas un jāpaskatās, kas tur darās!

Un arī man patīk pārdomāt savus sapņus un vēlmes, jo es zinu ka tie piepildīsies un tad tā paliek jaukāk ap sirdi...
27.06.2012 13:08 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
pāršķirstu vecos žurālus un izgriežu bildītes, vārdus ar lietām, darbiem, notikumiem, kurus es gribētu savā dzīvē....tas dod tādu iedvesmu darboties un tiekties pēc kaut kā.


ļoti labs ieteikums. Vēl var ja ir ar riteni izbraukāt.
27.06.2012 13:08 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
P.S. Man piemēram jua ziemai stāv meža zemeņu ievārijums. Un sasaldētas gailenes.
27.06.2012 13:10 |
 
Reitings 140
Reģ: 22.07.2011
Man bieži ir tā stulbā sajūta, ka liekas - es visu laiku kaut ko daru, bet it kā laikam neko nedaru. :D Grūti izskaidrot, tāda kā tukšuma sajūta.
Es parasti iedvesmojos no gudrām grāmatām, kur varu izzināt un attīstīt pati sevi. Bibliotēkā jau visu ko interesantu var atrast. ;)
27.06.2012 13:13 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
MojoJojo - Tev vēstulīte
27.06.2012 13:17 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
ja pret mani puisi bnūtu kā auksta zivs, tad agrāk vai vēlāk arī man pret viņu būtu tādas pašas izjūtas..kam man censties,ja pretī ir kaut kāds mājās sēdoša nīkule? kam,nav nekādu citu nodarbju dzīvē,kā tikai skola?
un ganjau,ka tu čīksti viņam diendienā ausī,ka tev nav ko darīt ka jūtas zudušas - vienā brīdī tas sāk noriebties un atsities pret to,ka arī otram cilvēkam ir vienalga uz tevi.
viņam nav tev jāatrod nodarbe un nav jāstāv uz galvas, lai kundzei būtu interesanti un lai aiz "neko darīt" nefunktierētu stulbības.
27.06.2012 13:22 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Man reizēm ir tā- es nodzīvoju dienu un vakarā sāku domāt- a ko es šodien vispār esmu paveikusi? Neko! Man patīk tās dienas, kad esmu kaut ko padarījusi, kaut vai visu dienu nodzīvojusies pa āru, bijusi traki garā pastaigā vai bijusi k'dā malkas kraušanas talkā, tas tā, piemēram. Bet pēdējā laikā manas stundas paiet nīkšanā un vakari izniekoto stundu nožēlošanā. Stulbi, bet fakts!
27.06.2012 13:23 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
p.s...un Madonā jau nu noteikti ir ko darīt...atliek tikai pakustināt kājas, rokas, un smadzenes (lai izlasītu) un nodarbe gatava..un nevajag teikt,nekā nav...es zinu..ir ko darīt...
27.06.2012 13:25 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
pie, velna..tak ej pa vasaru strādā! Maximā, vai Rimčikā...nesen vienā salonā vajadzēja palīgu kut kam. novākt piederumus, nomazgāt...ej, strādā..būs alga pieredze un laiks aizpildīts...daudzi jaunieši vasarā strādā...
27.06.2012 13:27 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
zilbuliite- īstenībā es pilnīgi neko puisim neesmu teikusi par savām jūtām, ja nemaldos, es arī ko tādu rakstīju, ka vakar pirmo reizi iedomājos ko ieminēties. Turklāt es neko neteicu par to, ka puisim vajadzētu man kaut ko atrast vai trikus uz galvas rādīt lai man būtu jautri, es tikai pateicu to ka manī ir radies aukstums un jūtas izzūd par spīti tam ka pavadām laiku kopā- tieši otrādi- es vairs negribu pavadīt laiku ar viņu kopā!
27.06.2012 13:28 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Tad nepavadi, ja negribi :D
27.06.2012 13:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits