Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs, meklējumi, pieredze

 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Labdien!
Intereses vadīta izlēmu izveidot tēmu, saprotu, ka katrs esam individuāla persona ar savu pieredzi, taču būtu interesanti dzirdēt jūsu stāstu. Par darba meklējumiem caur sludinājumiem.
Es pēdējā laikā dzirdu, ka ļoti daudzi aktīvi meklē darbu, arī manā darbā parādās daudz brīvu vakanču, cilvēki iet prom no darba, lai mainītu savā dzīvē kaut ko.
Tām kuras ir darba meklējumos un tās kas atradušas. Kā jums veicās? Cik ātri atradāt darbu un kādā jomā? Kāda pieredze jums bija pirms tam?
:)
26.06.2012 14:40 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Apkalpojošajā sfērā, ja ir valodu zināšanas, darbu atrast var tiešām ļoti ātri (burtiski pāris dienās). Taču diez vai Tevi interesē apkalpojošā sfēra. :-)
26.06.2012 14:46 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Sveika!
Uzrakstīju atlūgumu bet pirms tam vnk pētīju kādas vakances tiek piedāvātas. Kad iesniedzu atlūgumu sāku sūtīt savu cv uzņēmumiem kas piedāvā amatu par to ko strādāju iepriekš vai arī par amatu ko mācos jo tulinj diploms buus kabataa.
Jāsaka amata piedāvājumi par kuriem vēlētos strādāt ir ļoti maz, bet prieks ka pārsvarā visi atsaucās un atsaucās ātri!Darbiņu atradu 4 dienas laikā pēc atlūguma uzrakstīšanas. Amats ir augsts un tieši tāds kādā jomā es vēlētos darboties un kāpt vēl augstāk nākotnē.
Un zini es paļāvos savai ticībai,ka viss nokārtosies un pietam ja ir labs CV domāju darbu ātri var atrast bet tikai kāda vadība būs,tas gan nav zināms...Bet ja pats esi no vadītāja puses, tad visi pēc taviem noteikumiem vadīsies!
Ja patiešām ko vēlies,ticu to var iegūt,ir tikai pēc tā jāvadās un jāizglītojas...Viss nāk ar laiku!
26.06.2012 14:53 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Pirms gada jūnijā pabeidzu augstskolu, augustā jau sāku strādāt savā sfērā.

26.06.2012 14:58 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Un, protams, tāda reāla darba pieredze man nebija, tik, cik iegūts prakšu laikā un visi pusaudžu gadi aizvadīti neofficiālā darbā :D
26.06.2012 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Mans tagadējais darbs mani 'pats atrada'. BStrādāju jomā, ko mācos. Esmu ļoti apmierināta ar to, kur tagad esmu.
Pats interesantākais bija, kad nācu uz šī darba pārrunām. Bija slidens, februāra vidus kāds varēja būt, un es nolauzu zābakam papēdi tieši pāris metrus no uzņēmuma durvīm. Nobļāvos- Nedod Dievs vēl šito darbu nedabūšu :D. Piesitu papēdi pret zemi un gāju iekšā un centos izlikties,ka varu normāli paiet :D.
26.06.2012 14:59 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es kad gribēju mainīt darbu meklēju ilgi, piedāvājumi bija daudz, bet par minimālo algu, kas man galīgi neder. Nun tad beigu beigās dabūju caur pazīšanos, aizstāju vienu meitenei kamēr viņa dekrētā. Pēc gada atkal man šis jautājums būs aktuāls... :)
26.06.2012 15:00 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Nezinu, man nav bijušas īpašas problēmas atrast darbu, vienmēr ir bijis tā, ka cv nosūtīts tik uz dažām vietām, gandrīz visas aicina uz interviju, tad kāda pieņem darbā.

Piesakos tikai tām vakancēm, kur pilnībā atbilstu prasībām, zinu, ka tikšu galā ar pienākumiem, darbs ir priekš manis.
26.06.2012 15:09 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
aktuāls jautājums, aprīlī un maijā cītīgi meklēju un daudzi arī kam nosūtīju cv, aicināja uz pārrunā, izturēju vienā valsts iestādē konkursu uz vakanci, bet līdz galam viss nebija ko gribēju, tāpēc atteicos... tagad domāju jūliju vēl nostrādāt, kur esmu, un jūlija beigās sākt pavisam aktīvu meklēšanu, lai jau augustā uzsāktu strādāt citur, kur būs iespējas augt, jo nu tikko arī ieguvu diplomu...
26.06.2012 16:20 |
 
10 gadi
Reitings 167
Reģ: 11.06.2011
runājot par darbu, ja es neesmu pilngadīga un ja es vēl mācos, bet vēlos atrast vasaras periodā darbu, vai varu iet uz NVA, viņi man tak varētu piedāvāt kaut kādu oficiālo darbu uz vasaras sezonu?
26.06.2012 16:28 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Tikko atradu jaunu darbu. Vienīgajā vietā uz kuru aizsūtīju cv arī dabūju darbu. Atlase bija smaga (gan intervijas, gan tests), bet manā gadījumā laikam nostrādāja pieredze attiecīgajā jomā.
26.06.2012 16:30 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man ari nekad nebija problemas atrast darbu.
Laigan vienu bridi bij ta, ka man telefons kluseja 2 menesus, bet toreiz es tam galigi nepiekeros ar pilnu atdevi un visiem sutiju vienadas motivacijas vestule (man jau liekas, ka pie tam gan japiestrada katram uznemumam atseviski).
Manuprat, viss ir atkarigs no cilveka. Ir tadi cilveki - ienak telpa un piepilda to ar savu gaiso energiju un ar ticibu sev un saviem spekiem!
Nezinu kada tagad situacija Latvija, tomer, uzskatu, ka viss ir iespejams un nevajag samierinaties ar darbu, kurs nepatik, tikai tapec, ka ir darbs. Cilvekam ir jaatistas un jaiet uz darbu ar prieku, nevis sakostiem zobiem.

Man atkal ir problema, ka pec 1.5 gada vienmer apnik tas ko daru un prasas pec kaut ka jauna! Sogad man prieksnieks uzlika merki - career development, lai es izdomaju, ko isti gribu darit turpmak un vins mani uz to bidis. Tikai problema ir taja, ka kompanijas pamatvirziens mani galigi nesaista!
26.06.2012 16:36 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
eh.. es cīnos, meklējos dikti dikti.. kaut kā neviens diži neatbild :D lai gan pat neceru uz prezidenta amatu :D
26.06.2012 16:36 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Bubuciite24 - nekad neesmu sastapusies ar testiem. Ka tas ir? Reali uzliek testu, lai parbauditu tavas zinasanas? Ka kontroldarba? :)
26.06.2012 16:37 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Man šķiet caur pazīstamiem viegli atrast,jo vienmēr ir kaut kur kāds piedāvājums iespējams noteikti pat vēl labāks uz kādu pati ceri,jo par tevi aizliks labu vārdu.Vispirms noteikti kontakts ar pazīstamiem.
26.06.2012 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
pusgada laikā aizsūtīju aptuveni 6 CV pieteikumus uz vietām, kur pa tiešām vēlētos strādāt. Pieredze bija tikai kā praktikants 2vos labi zināmos Latvijas ziedu salonos. No šīm 6šām darba vietām atbildēja 3. Divi no tiem pēc pārrunām mani pieņēma, bija pat sarunātas pirmās pārbaudes dienas, bet beigās viens man uzreiz pateica NĒ, pat nepārbaudot mani un otrs totāli mani noignorēja. Un pats dīvainākais abi šie saloni aptuveni pēc mēneša bankrotēja. :p
Bet 3. kas man atbildēja, bija tas laimīgais, kas mani pieņēma darbā. Un varu no visas sirds teikt, ka man ir visforšākā priekšniece un darbs. :)
26.06.2012 16:59 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Es tā neaktīvi meklēju 3 mēnešus ar lieliem pārtraukumiem, jo paralēli rakstīju bakalauru un apskatījso sludinājumus, ja nu gadās kas foršs. Sākšu no jūlija vidus strādāt.
Man lika gan Excel tabulas taisīt, gan izveidot vēstuli potenciālajiem sadarbības partneriem angļu valodā un vēl visādas lietas. Darbs ir, atzvana no ļoti daudzām vietām, uzaicina arī, bet var jau redzēt, ja cilvēks negrib tur strādāt, tad uz 2. kārtu vairs neaicinās.
26.06.2012 17:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ar bija excelī tests pirms uzaicināšanas uz interviju, testā bija 4 uzdevumi sheetos, sākumā man likās drausmas, domāju, ka neizpildīšu, pirmos 2 uzdevumus pildīju 2 stundas, un tad atcerējos mazu knifiņu, rezultātā es visu vēlreiz pārpildiju un paveicu visus 4 uzdevumus 15minūtēs. Nosūtīju un uzaicināja uz interviju, jo tests bija izpildīts ļoti labi. Bet laikam tas ko MVK teica, es nebiju pārliecināta vai vēlos šo darbu, jo rēķināšanas darbs bija nepārtraukts, tomēr gribas ko aktīvāku :)

Un Cumshot, ne visiem ir tās paziņas tādi, un godīgi teikšu, ka es no vienas puses nevēlos lai mani iebīda paziņa, vai strādāt kopā ar kādu draugu/paziņu.
26.06.2012 17:08 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
nekad neesmu sastapusies ar testiem. Ka tas ir? Reali uzliek testu, lai parbauditu tavas zinasanas? Ka kontroldarba?

Kandidēju uz darbiem finanšu jomā. Esmu pildījusi testus, kas sevī iekļauj finanšu informācijas apstrādi (pārsvarā darbs ar grafikiem un ne pārāk lielu rēķināšanu), loģikas, atmiņas testus. Ir bijuši testi arī uz ātru reakciju + precizitāti.
Angļu valodas testi patiešām ir bijuši kā skolā - esmu rakstījusi vēstules, kā arī ir doti uzdevumi, kur jāizvēlas pareizās atbildes (jāapvelk vienu no, piemēram, četrām). :)
26.06.2012 17:47 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es arī negribētu darbu, kas iegūts caur paziņām. nedaudz pazemojoši un pašlepnums neļautu, pat ja būtu tāda iespēja. gribas saviem spēkiem visu sasniegt, nevis izmantojot galus.
26.06.2012 20:36 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Man drusku skauž tā paziņu būšana, daudzi draugi strādā vecāku uzņēmumā, par algu vienojas + darba auto, telefons, protams, var runāt par visu, kas nepatīk, ieteikt visus uzlabojumus, ir bonusi par labi padarītu darbu, lieliski, žēl, ka man tā nav. Bet šobrīd pati piekristu kādam tādam piedāvājumam ja man būtu pieredze tieši šajā jomā, tas būtu cilvēks, kurš man patīk, kurš piedāvātu (domāts - labas attiecības, nevis pretējā dzimuma patikšana :D), kā arī būtu laba alga. Esmu centīga un apzinīga, lai spētu sevi pierādīt.
No iepriekšējā darba aizgāju vienīgi dēļ savas priekšnieces un arī darba apstākļi bija slikti - caurvējs, ļoti auksti. Daudzi kolēģi bija ļoti nelaimīgi, jo zināja, ka uzdoto darbu padaru laikā un kolēģe, kas palika nav tik atsaucīga.
26.06.2012 20:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits