Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai tā ir mīlestība?

 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Esam kopā jau nedaudz vairāk kā pus gadu.. zinu, ka nav daudz, bet esam ļoti tuvi palikuši. Un manī sāk parādīties mīlestības jūtas, parasti paturēju sevī šos vārdus, bet nesen neizturēju un pateicu, ka mīlu viņu. Atbildi pretī nesaņēmu, bet neuztraucos - ja arī nepateiks, man ir svarīgi to pateikt viņam. Pēc vairākām nedēļām mums bija grūta diena un pateicu, lai neuztraucās, jo esam kopā un es viņu mīlu, nekur neaiziešu. Tomēr esmu sevi mānījusi - man arī ir svarīgi, lai viņš man to pasaka, jo man arī ir vajadzīgs jūtu apliecinājums vārdiskā veidā. Un man aizvērās ciet. Teicu : "Ja nevari man atbildēt ar to pašu, tad tas laikam ir normāli, jo laikam jau vienmēr attiecībās viens mīl nedaudz vairāk, tomēr man tas ir ļoti sāpīgi, jo šobrīd man ļoti vajadzīgs Tavs atbalsts." Uz ko viņš man atbildēja, ka ar varu un piespiešanos nevar man atbildēt. Es aizvēros un vienkārši klusēdami pavadījām laiku mājās. Tad viņš sāka teikt un izdomāt, ka mīl mani, tikai baidās to teikt. Bet no kā viņam baidīties, mēs esam divi tuvi cilvēki kopā, ar vēlmi dot otram visu, kāpēc sāpina mani ar vārdiem, ka tas no viņa puses būtu piespiešanās? Aizgāju no viņa, pateicu, ka mīlu un man sāp, ka viņš tā. Tagad viena sēžu un raudu - vai vienmēr attiecībās viens mīl vairāk?

Man sirdi plēš pušu, gribas apsaukt viņu un nomierināt, bet kad es to saņemšu? :( zinu, ka jautājums jau ne jums, bet tomēr - viedokļi, pieredze, domas..... Ko man darīt - prasīt piedošanu, gaidīt piedošanu, aizmirst viņu vai mēģināt salabt, pieņemt viņu vai mainīties? :(
25.06.2012 16:40 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nekad neesmu sapratusi tādu spontāno skriešanu prom, apvainojās un tad metās prom, tā it kā tas būtu efektīvākais risinājums problēmām.

Protams, pēc laiciņa tās emocijas norimst un parādās škrobe par izdarīto. Tad nu ir jāraud un jāžēlojās.

Normāls čalis - skaidri un gaiši pasaka, ka nav gatavs tev pateikt, ka mīl, jo vēl tā nejūtas, neliekuļo, bet Tu sarīko scēnu!
25.06.2012 16:45 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Protams, ka viens mīl vairāk, un ne vienmēr iespējams noteikt, kurš. Attiecībās, kuras man bijušas, neesmu ar šiem vārdiem steigusies, lai gan man kā emocionālai un visnotaļ ekstravertai personai, ir grūti noslēpt savas izjūtas. Tomēr šai ziņā atļaujos būt vecmodīga un gaidu, kad vīrietis pirmais izteiks trīs maģiskos vārdus. Ir taču citi veidi, kā izrādīt mīlestību un pieķeršanos. Turklāt arī dažādu citu frāžu netrūkst, lai paustu savu jūtu nozīmību. "Es Tevi mīlu" vēlos sagaidīt no vīrieša, pēc tam pilnasinīgi atbildu ar to pašu. :)
25.06.2012 16:46 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Tu teici,ka parasti tureeji shos vaardus sevii,taatad shis ir pirmais,kuram atzinies? Ja taa,vinsh jau to nezin un varbuut tu saforseeji visu sho situaaciju,varbuut labaak buutu bijis,peec sho vaardu izteikshanas nogaidiit,skatiities uz vinja reakciju,jo sanaak,ka tu vinjam to pateici un tad saaki steidzinaat vinju atbildeet ar to pashu. Vismaz man no malas taa izskataas.
Jebkuraa gadiijumaa -veelu veiksmi!
25.06.2012 16:46 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Man liekas, ka tu par daudz viņam uzmācies ar savu mīlestību un pārāk aktīvi par to visu laiku runā. Tā panāksi/ci tikai pretējo.
25.06.2012 16:47 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
nu nezinu gan...es nekad neesmu sapratu šit o mērīšanu - kurš mīl vairāk, kurš mazāk.
svarīgi ir tas,ka vispār mīl,ka rūpējas, uztraucas un gādā...
mūsu attiecībās mēs viens otru mīlam...ne vairāk ne mazāk - mīlam un viss.
25.06.2012 16:49 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
womankind, nebija nekāda spontānā skriešana prom, tas viss mums izvērtās lielākā strīdā, aizķērām citas sāpīgas tēmas, tāds riebīgs stāvoklis mums turējās jau otro dienu, un viss beidzās tā, ka aizgāju prom. Viņš tā jūtas, viņam tikai nepatīkt to teikt, viņš jau mēnešiem saka, ka grib veidot ģimeni ar mani un, lai beidzu skandalēties, jo visu dzīvi dzīvosim kopā, bet man tas nav vajadzīgs pašlaik. Pašlaik man vajag viņa uzmanību.

hanna!, esmu atklausījusies visas iespējamās frāzes, kā savas jūtas var izteikt savādāk, bet pēc ilga pārtraukuma dažādas attiecībās tieši viņš ir man licis justies tā, kā tagad jūtos, tāpēc man ir grūti tagad viņu palaist... :( gadiem man ir skrējuši pakaļ, bet tagad es mīlu viņu un nesaņemu to pretī, lūk tas tāaaa sāp.

_live, kā jau teicu, nesteidzināju viņu, ļāvu viņam brīvi elpot un izbaudīt to, ka sniedzu viņam savu mīlestību, bet šoreiz tā bija vajadzīga man, un, kad to vajag man, viņam nav ko man dot pretī... paldies!
25.06.2012 16:58 |
 
Reitings 146
Reģ: 07.06.2012
Nu mans bucītis nekad man vēl nav pateicis "es tevi mīlu", bet es neapšaubu, jo "es tevi dievinu" no viņa man likās vienlīdzīgi frāzei "es tevi mīlu". Un priecājies, tavs draugs nav no tiem liekuļiem, kas frāzi "es tevi mīlu" iznieko tā kā ēdienu.
25.06.2012 17:03 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Citas mana drauga frāzes man šķiet gaužam dīvainas un neparastas, kā "Tu esi mans liktenis", "Tu man esi viss", "Tu esi mana vienīgā, ja man nebūs Tevis, es dzīvošu viens visu dzīvi", tad kāpēc tas nolādētais "es Tevi mīlu" ir pārāk sarežģīts????
25.06.2012 17:07 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Bet tad tu vispār zini ko viņš jūt? Vai zini tikai to, ka viņam nepatīk to teikt? Izrunājies, nevis triec pretī viņam, ka nesaņem mīlestību.. Jo vairāk pieprasīsi mīlestības došanu, jo mazāk to saņemsi, tam jānāk dabiski, nevis ar piespiešanos
25.06.2012 17:07 |
 
Reitings 146
Reģ: 07.06.2012
Tāpēc, ka "es tevi mīlu" ir svēti vārdi un negribas tos aptraipīt, pārējie vārdi ir mazāk nozīmīgi, tāpēc tos ir vieglāk pateikt. Man nevajag lai mans draugs tagad un ne sekundi vēlāk pasaka "es tevi mīlu", jo es tāpat viņa rīcībā jūtu, ka viņam esmu svarīga.
25.06.2012 17:14 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
galvenokārt, Tu viņu nemīli! iemācies šo frāzi, jo tā ir patiesība. pretējā gadījumā, tu viņu vnk mīlētu! un "nebļautu", ka tevi nemīl. jo ir taču visādi aforismi, kurus meitenes pašas visur bāž - lielākā māksla ir mīlēt nevis gaidīt, kad mīlēs. utt. un tā joprojām :@
25.06.2012 17:18 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Kārtējā gaudošana par tēmu "viņš mani nemīl".
Tu to cilvēku nepazīsti, pusgads ir smilšu grauds. NEVAR cilvēks otru mīlēt, nezinot pilnīgi visu, neizbrienot purvus. Šitas Tavs gājiens vien jau apliecina, ka pie pirmajām grūtībām Tu skrien prom. KĀDA tur mīlestība??
Vai arī Tev ir maz gadu un Tu tāpat manus tekstu nesapratīsi.

Manuprāt, šāda mīlestība ir ilūzija par mīlestību. Tu mīli ilūziju par cilvēku, nevis viņu pašu.
25.06.2012 17:25 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
par ko Tu jautā "vai tā ir mīlestība?" par sava drauga vai savām jūtām? vai par vispārējo situāciju?
izskatās jau, ka tu ļoti mīli sevi.
25.06.2012 17:26 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Jā, es gaudoju, ka viņš pateikt nevar, jo man to vajag! Pienāk brīdis, kad Tu lūzti un krīti, un vajag otra mīlestību un šoreiz ir tāds brīdis. Es atnācu pie viņa, pus gadu atpakaļ, kā "problemātiskais bērns" un mācījos visu, ko viņš man deva un ir pienācis atkal smags brīdis ar ļoti trakām lietām tam visam apakšā, bet, kad viss ir atdots, gribas saņemt, bet tas nenotiek. Laikam nenovērtēju viņu pietiekami....

Mamzele, piekrītu, ka pus gads ir smilšu grauds, ilgākais esmu bijusi 4 gadus attiecībās un tas viss beidzās ļoti traģiski, zinu, kas ir mīlestība. Un, iespējams, šīs attiecības tiešām tādas nav, jo vairāk pieprasu un sagaidu, bet tādas ir manas vajadzības!

gabriela, es jautāju "vai tā ir mīlestība" par drauga jūtām, bet nu es saprotu, ka tieši viņš mīl, bet neizrunā, turpretim es nemīlu, bet pieprasu to no citiem.
25.06.2012 17:38 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
tiesām - pus gads...kas tas ir? tur pat iemīlēties nevar paspēt...par daudz prasi tik īsā laika posmā.
25.06.2012 17:45 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Varbūt ,ka šeit ir tas teiciens: Ja otrs tevi nemīl tā kā Tu to vēlies, tas nenozīmē ,ka viņš nemīl ar visu savu sirdi. Ar varu un pārmešanu tie vārdi nenāks no sirds,ja nāks,tad tikai ar laiku, jo varbūt viņam pusgads tomēr neliekas tik daudz,nav vēl tik pārliecināts un tāpēc nesaka :)
25.06.2012 17:48 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
jā, bet ko tad tieši viņš neizdarīja? neatbalstīja? kā neatbalstīja?
jo atbalsts jau var nākt arī tad, ja nav tādas mīlestības. bet pieprasīt lai kāds mīl, tas nav nopietni!
25.06.2012 17:51 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Jasmīna, laikam tiešām ir tā, ka nemīl tā, kā vēlos es... Tomēr negribu piekrist, ka ir nepārliecināts, jo citi vārdi un darbi saka daudz vairāk - ka grib bērnu no manis, ka esam topošā ģimene (tāpēc es nedrīkstu aizrauties ar ballītēm, u.tml.), iepazīstina mani ar vecākiem un radiem, tiecas iepazīties ar manējiem, tieši tā dēļ viņš bieži saka: "Nu ko Tu ārdies, tā pat neaiziesi, jo esam jau kopā un vienmēr būsim", tāpēc man grūti pieņemt situāciju, kad es saku "Es Tevi mīlu", viņš nevar atbildēt!
gabriela, neatbalstīja, kad teicu, ka man vajag atbalstu. Gribu, lai strādā ar mani, ja man ir grūtības, gribu, lai dod pārliecību kaut ar vārdiem, ka vienmēr būs man blakus, būs mana siena, bet es to nesaņemu. Lai gan viņš no manis saņem. Tiešām atbalstu viņu visur - darbā, ikdienā, viņa interesēs.
Es cenšos nepieprasīt, saprotu, ka tas ir muļķīgi. Tad ko man darīt - šķirties, ja nesaņemu šos vārdus?
25.06.2012 18:18 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Es pieprasu, jo nesaņemu, kad to vajag. Tāda es esmu, bet šoreiz dzīve mani pārmāca un nedod to. Tikai nesaprotu, ko darīt - palikt ar viņu, jo tā esam pieķērušies viens otram vai iet prom kā vienmēr...
25.06.2012 18:21 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Man laikam prātiņš par īsu, lai saprastu šādas "problēmas". Vīrietis Tev pasaka, ka vēlas no Tevis bērnu, bet Tev vēl kaut kas pietrūkst?
Protams, tagad puisis tīri spītības pēc neteiks Tevis tik gaidītos vārdus. Manuprāt, pastāv arī liela iespēja, ka esi viņu ar savu uzstājību krietni samulsinājusi un likusi drusku saputroties pašam savās jūtās. Turklāt, kad viņš šos vārdus reiz pateiks, Tu pati vairs nevarēsi būt īsti drosa, vai tie nākuši no sirds vai sacīti vien pienākuma pēc. Muļķīgi.
25.06.2012 18:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits