Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lēti karstie ruļļi :)

 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, skaistās!

Pirms neilga laiciņa iegādājos ar kuponu AEG 24 karsto ruļļu komplektu. Strādā labi, ātri sakarst, veido smukas lokas arī matos, kas ir līdz pleciem (par īsākiem gan nezināšu teikt). Lielie ruļļi derēs kupluma radīšanai, ja mati ir īsi un lielām lokām, ja gari. Mazākie un vidējie veidos attiecīgi šaurākas lokas. Man lokas turējās divas dienas bez papildus ieveidošanas līdzekļiem, izņemot karstumsargu. Tiesa gan, man vienmēr turējušās labi lokas, tādēļ nevarēšu pastāstīt, vai derēs pavisam taisno matu īpašniecēm.

Tad nu pārdodu tos tālāk, jo vienkārši neizmantoju - gribas riktīgi ataudzēt un atveseļot matus, kurus friziere man nogrieza divreiz īsākus pat neprasot. >:|

Cena - Ls15, iegādājos par 20, bet tā kā viņi lietoti ir 3x, tad negribas arī atdot par velti. Ja ir interese, rakstiet te vai uz [email protected]

Apskatīties, kādi tie izskatās, variet linkā. :) http://citylife.lv/lat/karstie-matu-rulli-aeg/
25.06.2012 15:50 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Paceļu. :)
25.06.2012 16:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits