Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bēšas/miesas krāsas kurpes

 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
Sveiciens pēc Līgo! :)
Beidzot Rīgā arī kāds saules stars parādījies. :)
Jautājums sekojošs:
Kur Rīgā varētu meklēt bēšas/miesas krāsas neuzkrītošas, vienkāršas kurpes un papēdīša, kas nav astronomiski augsts (līdz kādiem 5-6cm), jo tāpat jau esmu tornis?! :D Vai arī iesakiet veikalus, kuros ir plaša apavu izvēle un kuros varētu meklēt ko līdzīgu :)
Divu nedēļu laikā jāatrod kurpes, ko vilkt uz kāzām.
No rītdienas plānoju uzsākt tūri pa veikaliem, bet būs vieglāk meklēt, ja būs kādi pavedieni! :)
Paldies!
25.06.2012 12:40 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Es parasti kaut ko atrodu NS Kingā, tur diezgan daudz kurpju modeļu. Ja labi meklē, tad var atrast! :)
25.06.2012 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 167
Reģ: 11.06.2011
Man liekas,ka visos lielajos tirzniecības centros ir liela krpju izvēle...es parati atrodu Wallking veikalā, bet ja nemaldos, tad nesen redzēju ādas krāsas kurpītes New Yorker veikalā- T/C Spice.

Starpcitu tieši bēšas kurpītes vienmēr atrodu lielajās Maximās un arī ļoti skaistas.
25.06.2012 12:50 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
Unique - NS King un Danija parasti ir pirmie, kurus apstaigāju, bet tur tie papēži bieži vien augsti.
ledija09 - laikam jau vien būs jāaizbrauc kādu dienu uz kādu Dominu un/vai Alfu un jāpastaigā tur, jāpameklē. Bet es laikam esmu ar augstām prasībām, reti kuras kurpes man patīk, bet, ja patīk, tad tās ir mērāmas trīsciparu skaitļos :D

Gaidu un ceru, ka varbūt kāda netīšām ir pamanījusi manām prasībām atbilstošas kurpes pēdējā laikā :) Nemeklēšu bildi internetā un nepievienošu, jo nav nekas ļoti konkrēts, jo meklēju vienkāršas, neuzkrītošas kurpītes.
25.06.2012 13:10 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Tirgū tādas nopirku pa 15ls :)
25.06.2012 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits