Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sekss... kautrība

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes!
Man ir tāda baigā lieta, ka esmu ļoti kautrīga un nespēju atslābināties seksā. Es labprāt, ja spētu nekautrēties no sava ķermeņa un no vīrieša (biju ilgās attiecībās, tad kautrība mazinājās, bet līdz orālajam seksam nenonācām) bet tagad esmu satikusi tādu, kas man tiešām ļoti patīk, bet pirmajā seksā viņš uzreiz jau līda lejā un gribēja taisīt orālo, bet man tas tā nosita, jo uzreiz iedomājos, ka tā viņš ar visām pirmajā reizē (nu ar katru meiču) uzreiz viņai taisa un palika mazlietiņ pretīgi. Bet vienalga, jūtas ir spēcīgākas un varbūt kāda var man ko ieteikt, ko pati ir darījusi tādā situācijā? (vai tiešām vienīgais līdzeklis ir alkohols? :D)
Jo neesmu ne reizi sasniegusi orgasmu un man sāk šķist, ka vaina ir tikai tajā, ka nespēju atslābt..
24.06.2012 19:48 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka vaina ir tajā, ka nemāki atslābt.
Nafig vispār seksa laikā domāt par citām meitenēm ar kurām puisis ir bijis kopā!?
24.06.2012 19:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ja nespēj uzticēties, tad labāk kādu laiku izvairies ,lai tev taisa. izsargājies ar prezīšiem, mīlejaties tradicionāli. ar laiku tu spēsi viņam uzticēties un varēsi un gribēsi veikt un saņemt orālo.
24.06.2012 19:57 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Bet Tu jau ari biji gulejusi ar citu ieprieks, varbut vinam tas ari ir pretigi?
24.06.2012 20:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
pirmajaa reizee oraalais? es arii neljautu. taa var pie slimiibaam tikt. lai no saakuma izzinju no dispansera paraada, ka ir vesels. bet vispaar taa ir laba ziime - calis veelaas tevi padariit gultaa laimiigu un nav egoists.
par paareejo piekriitu sniegpulksteniitei - vajag laiku, lai aprastu ar cilveeku un tad arii leenaam kautriiba pagaisiis.
24.06.2012 20:02 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ne visas ātri var atvērties seksā. citām ir nepieciešams laiks,lai varētu sākt paļauties uz partneri, uzticēties, saprastu vai viņam ir patiešām nopietni nolūki un nav babņiks... rupji sakot nav aplicināts ar triperi:D . ne jau pēc sākuma randiņiem, pirmās nakts to var visu saprast vienmēr. zinu,ka kāda smiesies par manis rakstīto un iebildīs-ko tikaties ar tādiem, par kuriem rodas šaubas, tomēr ...kas zin ,cik sieviešu vīrietim ir bijis pagātnē un vai viņš jau nav ko salasījis:D lai cik pareizs, labs puisis liktos labāk ir ievērot piesardzību sakumā,lai nav negatīvi pārsteigumi.
es piem. vairāk uzticos tiem, izvēlos,kuri izvēlas sākumā izsargāties neviss pirmajā kopīgajā reizē jau uzreiz bez nekā un visu uzreiz vajag.
24.06.2012 20:12 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
undersun nav runa par to, ar cik meitenēm viņš vai cik puišiem es esmu gulējusi, bet par to, ka orālais tomēr ir intīmāks (nu varbūt tikai priekš manis :D) un uzskatu, ka tas ir jādara tam, ko mīl nevis kuram katram, ar kuru, piemēram, ir vienas nakts sakars!

Krista, mani arī jau nomierināja draudzene, teica, ka tā esot laba zīme, ka puisis tādējādi gribot padarīt laimīgu( +parādīt, cik labs gultā ir ).
Vienkārši tā sagruzos, vispār tik daudzām jau 4-5 un vairāk partneri ir bijuši, ar visiem orgasms utt, bet man iepriekš 1 un ar to pašu nespēju ļauties tam visam pilnībā.
24.06.2012 20:19 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
laikam nepareizi izlasiju, atvainojos.

Es kadas pirmas 10 reizes raustijos, tikai salecos un noblavos, NE, ko Tu iedomajies :D man tas nelikas tik loti intimi, bet no domas, ka kads man tur kaut ko daris.. :D
24.06.2012 20:37 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
nedomāju ka meitenēm tā ir problēma.
lūk kautrīgi zēni gan ir sūdi. (personīga pieredze) seksā noteikti sūdi kvadrātā.
24.06.2012 21:00 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.04.2012
Sūdi - tas vēl ir maigi teikts. Kautrīgi vispār nevienam nav vajadzīgi, un agrāk vai vēlāk, bet visām viņi kļūst nicināmi un beigu beigās iznākums ir tāds, kāds tas ir. Tāpēc tiem, kuriem gēnos nav kautrība, bet ir līderu dotības un liela pārliecība - novērtējiet to, jo tālu tiksiet, atšķirībā no kautrīgajiem.
25.06.2012 01:36 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Par kautrīguma tēmu uzreiz nāk prātā viens no šova "Saimnieks meklē sievu" - neatceros vārdu, bet domāju, ka tie, kas redzēja, uzreiz sapratīs. Bet, rupji izsakoties, katrai precei ir savs pircējs, ko mēs noteikti arī redzēsim, kad tam puisim pienāks vēstules no sievietēm.
Līderu dotības, protams, ir ļoti apsveicamas, bet kautrība arī varbūt jauka, turklāt to var arī pārvarēt.
25.06.2012 02:00 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.04.2012
Esmu skatījies to šovu, var jau būt, ka aizspriedumi, bet manuprāt visai nožēlojami un pat apkaunojoši tiem vīriešiem tas ir - publiski paziņot, ka redz "saimnieks sev sieviņu meklē", kura būtu strādīga, darītu mājas darbus, lutinātu, dotu brokastiņas. Nu, labi, tur vēl bija 21 gadīgs, lai gan arī dīvaini, ka tik jauns iet, bet nu lai jau būtu, varbūt grib arī kādu publicitāti. Bet, kad paskatījos arī uz tiem, kam pāri 40 :D :D Labāk neizteikšos, bet nu tad jau labāk sadzīvo ar to situāciju, kāda ir, lai cik skarba tā būtu, lai kā tevi visi sūtītu d.st, bet tādā veidā vismaz neapkauno sevi un tomēr arī parādi, ka neesi tik bezcerīgi izmisis. Nu kura tur gribēs tiem večiem par sieviņām iet? Tik tiešām - varbūt tāda pati, ar kādām rakstura dīvainībām kā viņi paši.
25.06.2012 02:08 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Bet kur tad tiem 40+ meklēt sievas, it īpaši, ja dzīvo laukos un strādā saimniecībā? Un mudināt var gan publicitāte, gan reklāma saimniecībām - viens var piedāvāt nūtrijas, otrs aitas, trešais galdnieks. :D

Tik tiešām - varbūt tāda pati, ar kādām rakstura dīvainībām kā viņi paši.

Tieši tā! Personīgi man visi viņi nelikās saistoši, gadījumā, ja liktos - tāpat neietu uz šovu. Tomēr cilvēki ir dažādi.
25.06.2012 02:20 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Par tēmu - man ir tā, ka tā milzīgā kautrība seksa laikā ir tikai, tikai ar vienu vīrieti. :D
Ar citiem vispār nekādas kautrības iezīmes nav bijušas, ar šito, jau gadi iet, nekas nav mainījies. Kautrējos. :D
25.06.2012 02:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits