Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprašanā par bijušo...

 
Reitings 20
Reģ: 23.06.2012
Kā lai saprot to, ja bijušajam draugam ir draudzene, bet retu reizi viņš man naktīs zvana?
Un kad nejauši nesen satikāmies, kaut gan viņš pienāca man klāt, jo nebijām dzīvē tikušies un runājušies gandrīz divus gadus, izturējās diezgan vēsi.
Un tāpat es nesaprotu, ka viņš man uzdod skaipā, manuprāt, mazsvarīgus jautājumus, kāpēc es interesējos par to, to, un to... ja viņš mani pameta un es viņu neinteresēju, vai tiešām viņu tas interesē?
Nezinu, reizēm šķiet, ka viņš meklē tikai iemeslus lai ar mani parunātu vai kā, bet tai pat laikā mani māc šaubas, jo starp mums jau nekas nemainās, jo viņš jau to nevēlas.. Un lieki piebilst, ka pie viņa atrodas kāda mana lieta, ko viņš neatdod, visu laiku kaut kādas atrunas... Vai tas nozīmē, ka viņš to glabā kā saikni starp mums, lai kādreiz būtu iemesls uzrakstīt?

Lieki piebilst, ka viņu mīlu joprojām, viņš to nezina un arī nav zinājis, un domas par viņu man maisa visu gaisu attiecības ar citiem puišiem.
23.06.2012 17:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas,ka tavam draugam tu noteikti veel esi sirdii!Tas ,ka vins izturas veesi ,tiekoties ar tevi-taa ir "aizsargmaska"!Vinam ir draudzene,bet liekas,vinu kaut kas tur veeljoprojaam pie tevis-nelaiz valaa ...kaut kas taads ,kas nav tai otrai meitenei!
23.06.2012 17:54 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tas taads "sunja uz siena kaudzes" sindroms, pasham tevi nevajag,bet iisti atlaist un atdot citam nav gatavs, tapec ari dod tev tadus majienus, ka kaut kas tomer varetu buut...
23.06.2012 17:58 |
 
Reitings 20
Reģ: 23.06.2012
Mjā... Man jau arī iekšā tāda sajūta, ka vēl kaut kas būs.. Parasti šīs sajūtas nav mani pievīlušas.
Bet nu... šitāda ''čakarēšanās'' jau divus gadus... protams, ir bijušas pauzes kad vispār nerunājam, ilgākais kādi 2 mēneši, tad pārminam 2-3 vārdus un tā visu laiku.. Un tā tie gadi iet..
:)
23.06.2012 18:02 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Vai tikai viņš nezvanās naktīs, kad ir iedzēris? Es noteikti nelolotu cerības un ignorētu. Varbūt vnk tur Tevi kā rezerves riteni vai pašapziņas uzlabošanai vai vnk pačakarēt.
23.06.2012 18:37 |
 
Reitings 20
Reģ: 23.06.2012
khmm - jā, zvana iedzēris...

Bet reizēm kad es esmu iedzērusi, es viņam uzrakstu sms, un tad viņš ir skaidrā.. Un, protams, viņš atbild, kaut arī rakstu pa naktīm. Ja es būtu viņa vietā un es būtu pametusi savu bijušo, kurš man rakstītu pa naktīm un man viņš neinteresētu, es nemaz neatbildētu uz tādām sms..

Pēdējo reizi kad rakstīju, jautāju, vai man nekad vairs nerakstīt un viņš atbildēja,ka būtu vēlams.. Nu ok, pagāja mazliet vairāk kā mēnesis, nejauši klubā satikāmies un kopš tās reizes viņš man raksta un uzdod kkādus jautājumus... Un tas skaitās - nekad nerakstīt..
23.06.2012 19:26 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
to viņš arī tikai grib - maisīt gaisu
23.06.2012 20:38 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.03.2012
vai nav vieglaak pajautaat vinjam, kapeec vinjsh raksta ?

ja raksta, tad vai nu domaa par Tevi, vai ja ir dvinis, tad varbuut veelas tikai parunaaties un maisa gaisu.
23.06.2012 20:52 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Piekritīšu te jau minētam viedoklim, ka viņš tikai maisa gaisu.
Ja vēlētos turpināt attiecības, mainīt savu attieksmi pret tevi, tad to arī darītu - kaut iesākumā pamestu savu draudzeni. Tā kā tu viņu mīli, tad redzi visus šos iemeslus, lai viņš ar tevi varētu parunāt, saikni starp jums, bet viņam tā ir tikai sava pašvērtējuma celšana. Varbūt dzērumā patiešām "uzpeld" kaut kādas jūtas, bet tas jau nav nopietni.. Citādi rīkotos, pie tam skaidrā.
Iesaku patiešām sarunāt, lai atdod to tavu lietu un pārtraukt ar viņu kontaktēties, jo tev droši vien šīs cerības sāpina un, kā pati teici, laiks iet, bet nekas nemainās.
24.06.2012 00:06 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Man domāju, ka, ja tu vēlies kā teikt move on, tad tev ir viņam jāpasaka, lai izbeidz šito gaisa jaukšanu. Galu galā ir pagājuši 2 gadi kopš šķiršanās. Man personīgi tas ir ilgs laiks, lai arī cik ilgas ir bijušas attiecības ar to cilvēku. Un pašai arī jābeidz lolot cerības. Kas bijis bijis, viņam taču jau ir draudzene. :)
24.06.2012 00:35 |
 
Reitings 20
Reģ: 23.06.2012
Vot man šķiet, ka tagad tās draudzenes vairs nav. Bet nu jā - varbūt labāk atstāt visu kā ir un ne uz ko vairs nereaģēt.
24.06.2012 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Ja viņš būtu vēl kko ar tevi vēlējies, tad sen jau tu to zinātu.

Neviens cilvēks 2 GADUS neklusēs par savam jūtām!
24.06.2012 01:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits