nesaprotu!! :@

 
Reitings 186
Reģ: 12.06.2012
Es nesaprotu vīriešus! Vai nesaprotu pati sevi,nezinu! Varbūt PMS iespaids,BET, mani tracina,ja ik pa laikam man facebookā jāuziet kāda viņa komentētā bilde - wow wow, vai hottest ever seen! Es jau vienreiz par šito runāju,ka man nepatīk! Mums attiecībās viss ir kārtībā, nesakiet,ka varbūt nav, es taču ikdienā redzu viņa attieksmi, darbus,to cik esmu viņam pati...pati, bet to,ka man riebjas lasīt viņa wow wow kometārus, nedalec!
22.06.2012 10:55 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
vai sēdi dr.lv vai facebookā un skaties kāda čoma albūmu viņam blakām un tik patikā ņurdi..uj, cik seksīgs augums, mm...cik feins čalis...un tad saki: "Eu, mīļais, atnāc apskaties...hottest ever seen, ne??"

(man personīgi būtu kauns komentēt šādi svešinieka albūmus, bet kaifot skaļi man kauns nebūtu) domāju,ka efekts tāds pats.
22.06.2012 11:28 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
Chanely, bet, ja, meitene ir sacepusies, viņai tas nepatīk un vīrietis nerespektē? Kas tas vispār par vīrieti, kuram neinteresē, kā jūtas otrs? :)
Sīkumi ta sīkumi, bet, ja kaut kas nepatīk, vīrietim tas ir jāssaprot.
22.06.2012 11:28 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
chanely
Ir jābūt kaut kādai cieņai pret sievieti, kā jau minēju, neko neteikt varētu tad, kad komentārs ir neitrāls, bet šāds tizls komentārs ir pilnīgi un galīgi nevietā no vīrieša puses.
22.06.2012 11:29 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Nu bet izdari tā, izdari, lai jūt cilvēks :) Tad nakamreiz iespējams padomās pirms rakstīts komplimentus citām, ja pašam ir draudzene, kurai būtu jāsaka komplimenti!
Tas nav nopietni, ja viņš tā dara.
22.06.2012 11:30 |
 
Reitings 186
Reģ: 12.06.2012
Nu ko,laikam atkal tas būs jāpasaka,lai gan,kā jau teicu,zinu ar ko tas beigsies, zinu viņa parastos tekstus.
Bet nopietni.. vēl pāris tādi komentāri un mana uzticēšanās viņam būs pamatīgi iedragāta...
22.06.2012 11:32 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
chanely
Vīrieši ir vāji, sievietes, liela daļa, ir maitas.... Konkurence, grib būt labākās, un viņām ir vienalga, vīrietis ir brīvs vai nē.... Sīkumi tie ir kamēr tavs džeks tā nedara....
Nu pareizāk būtu teikt, ja Tu pats esi godīga, tad gaidi arī no otra to pašu.... Bet ja esi tāda pati un vīrietis tāds.... tad protams, ka tie ir sīkumi :)
22.06.2012 11:34 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Nav jēgas viņam lūgties un sevi pazemot, nekas nemainīsies. Tāds auna piere vnk. Kā tā var, komentēt citas, meitene raud, viņai sāp, lūdzās, lai tā nedara, bet šis vienalga turpina tā darīt.
22.06.2012 11:36 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
hillary
Saki viņam šoreiz savādāk... Ka ar nākamo komentāru viņš atver Tev tikpat brīvu pasauli, kāda tā ir viņam..... :) Un dari ko gribi.....
22.06.2012 11:36 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Ir bijis, ka vērtē TOP bildesm tad protams jautājumi radās.. Ar to cilvēku pēc laika viss izjuka, jo sāka ar vienu sarakstīties un piekrāpa mani... Tā ka visas šīs uzmanības izrādīšanas ir viens solis..
Ok, šeit ir sveša modele, bet tāpat - tā ir uzmanības izrādīšana, pie tam trula un jēla. Atvainojos, jākļa izteicieni. Normāls, nobriedis vīrietis tā nerunā, protams ir veselīgi komentāri - jauks foto, bet es uzskatu, ka tāpat - esot attiecībās, var iekomentēt skolas biedrenes, paziņas, bet kāda velna pēc aizņemtam vīrietim vispār būtu jāraksta ļoti pieglaimīgi, flirtējoši, divdomīgi komentāri citām? Kāpēc sevi jāparāda, kā viņai atvērtu, gribošu čali? Tas nav ok. Vismaz manā uztverē. Tas nozīmē, ka kut kas nav kārtībā viņa galvā vai attiecībās!
Tavā vietā es kādu laiciņu paciestu, aicinātu draugos smukus puišus, erotiski iekomentētu kādu muskuļotu torsu, vērtētu TOP foto utt Varbūt tev ir pagadījies tāds tipiņš, bet paturi acis vaļā!
22.06.2012 11:41 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Tad iesaku vienkārši mierīgi aprunāties: "Mīļais, netīšām uzgāju komentāru. Meitene jau tiešām karsta, bet, manuprāt, mēs abi zinām, kura ir vishottestātā :) Vari, lūdzu, izdzēst?"

Ja džeks būs normāls un Tu normāli pret to attieksies, ticu, ka izdzēsīs. Bet, ja cepsies un taisīsi skandālu, tieši otrādu efektu panāksi un viņs vēl par spīti turpinās
22.06.2012 11:43 |
 
Reitings 186
Reģ: 12.06.2012
chanely

Vienu no tādiem komentāriem, pēc tādas mierīgākas aprunāšanās viņš izdzēsa mīļā miera labā manā klātbūtnē,lai redzu. Un jēga?
22.06.2012 11:44 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
nav ko cepties par šādiem niekiem, tie tiešām ir sīkumi


Man jau škiet tā ir nopietna problēma vēl nopietnāk kā var padomāt.Dzīvē nevaru iedomāties sevi vai kādu citu,kas esot attiecībās sāks komentēt citu bildes.Neinteresē tu viņam.Ja mājās pati labākā meitene,tad muļķīgi ir slavēt citas.Līdz ar to mājās viņam nav labākā ,bet tikai tāda piedzīvotāja vien neuztver tevi nopietni.
22.06.2012 11:46 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Ja pavisam godīgi, es domāju, ka viņš to nekad neizbeigs.... ja nu vienīgi sāks par to piedomāt, kad būs Tevi jau pazaudējis un viņam sāks Tevis pietrūkt....
Ir jau chanely taisnība par to, ka ar varu un dusmām neko nepanāksi.... Vai nu ar labu vai ar viltību....
22.06.2012 11:47 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man bija šāds skandāls, man pat bija nepieņemami, ka pateica "smuka bilde" .... kopš tās reizes, viņš vairs tā nedara... :) Esmu priecīga, ka tā savādāk mūsu attiecības nevilktos ilgi, man jābūt pirmajai un pašai labākajai sava vīrieša acīs vai vismaz jādomā, ka tā ir :D
22.06.2012 11:54 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
Un atkal, kas tas par vīrieti, kurš par spīti turpinās tā darīt? :D Tur tiešām muļķim jābūt.
22.06.2012 11:59 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nu par komentēšanu kā tādu - tas ir feils, ka Tava mīļotā atrod šos komentārus random skaistām sievietēm .. nav ne jausmas, kas noteik viņa galvā, bet, ja es minētu, tad teiktu, ka viņš tā vien gaida, kad kāda, pēc viņa komentāra, atsūtīs replay .. un būs iespēja noguldīt kādu hottie .. protams, tikai uz vienu vakaru ..
Es sievietes vietā točna ar pannu vai gludekli iemestu:)
Savukārt tikai par skatīšanos uz citām (bez kaut kādu papildus darbību veikšanas, piemēram, komentāri, sarunas uzsākšanas mēģinājumi vai kas tamlīdzīgs), manuprāt, ir pieņemami. Mēs taču esam veči, tas mums gēnos un, ka kāds Jums saka, ka viņš uz nevienu citu pat aci neuzmet, viņš melo! Ja viņš to nedara Jums blakus esot, nenozīmē, ka nedara, kad Jūs neesat klāt. Es atzīstos savai otrai pusītei, ka tāda lieta notiek ar piebildi "Kā tad es zināšu, ka man blakus ir visskaistākā no visām, ja nemaz citas neapskatīšu". Bet ar skatīšanos arī tas beidzas!!!
22.06.2012 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Manuprāt, mīlošās un cienīgās attiecībās, ne sieviete, ne vīrietis tādu komentārus nerakstīs, kā autores gadījumā. Protams, gan sievietes, gan vīrieši vismaz reizi mūžā ierauga kādu, dēļ kura elpa aizsitas, vienalga - attiecībās, vai nē, bet ja draudzene ir pie sāniem, neviens normāls vīrietis neatskatīsies uz garāmejošo modeli un neteiks - ak dievs, paskaties, cik viņa ir skaista! Tāpat sievietēm, ieraugat kaut vai internetā bildi - neskrienat tak teikt, klau, draugs, tev vajadzētu līdzināties viņam, lai man būtu foršāk un lai tu paliktu skaistāks.
Ar to visu biju domājusi to, ka mīlošās attiecībās viens otram necenšas pazemināt pašvērtējumu un nebāž acīs, ka kāds cits ir skaistāks. Tā nedara. Ja mans draugs ierakstītu kādai tamlīdzīgu komentāru pie bildes, tas mani ļoti iedragātu, ne vēlmes izģērbties viņa priekšā būtu, ne pat runāt draudzīgā tonī. Tā nav skaisti.
Mani neuztrauc parasti komplimenti citām sievietēm - tu šovakar izskaties skaisti! Jo es zinu, ka es arī izskatos skaisti un iekārojami, savādāk mani neizlaistu no mājas laukā un ja jau draugs ir man blakus, nevis siekalojas apkārt ar izbolītām acīm pa labi un kreisi uz citām vecenēm, tad tas nozīmē, ka arī es esmu brīnišķīga.
Visā visumā, nevainīgs komentārs tiešām nav nekāda problēma, to vajag laist gar ausi, bet tādus komentārus es gan nepiedotu.
22.06.2012 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
uii..man arī vienreiz tā, bija, ka vienā lapā atklāju drauga rakstītu, nu T"ADU komentār! es biju vnk šokā. bija pamatīgs skandāls, jo man tas liekas nepieņemami, vairāk neko tādu neesmu piefiksējusi ;)
bet ja tas notiek regulāri, tad nu nezinu ko lai iesaka, dari, kā jau citas meitenes teica - atlīdzini ar to pašu;) bet vai tev tas līdzēs? tas jau nenozīmē, ka viņš neturpinās rakstīt tādus komentārus..traki īstenībā :(
22.06.2012 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
* TĀDU komentāru
22.06.2012 12:12 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Nu fuj, tiešām, čalim. Pirmkārt, tie jau nav nekādi komplimenti kā te dažas izsakakās, drīzāk uzmanības izrādīšana un sava veida koļīšanās.

Mans draugs arī vienreiz "izteica komplimentu" savai kkādai draudzenītei, bet tagad vsp reti dr.lv apmeklē. :D Un, nē, es nekādu skandālu nerīkoju, vnk pateicu kā tas izskatās no malas, paskaidroju kā jūtos. Ja tu viņam esi svarīga, tad viņš pārtauks tā darīt. Bļaut, taisīt scēnas un uzstādīt ultimātus, manuprāt, nav jēga.
22.06.2012 12:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits