Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviete

 
Reitings 51
Reģ: 07.04.2012
Sveikas un veselas, dāmas!

Jau labu laiku, visas lietas mēģinu darīt pati, cenšos būt patstāvīga. Protams, to visu daru ar nodomu, jo uzskatu, ka ne vienmēr man būs blakus kāds, kurš man palīdzēs, tāpēc jau tagad (esmu nesen tikai otrajā gadu desmitā iekāpusi) cenšos sevi pieradināt, ka viss jādara pašai, lai vēlāk nebūtu šī bezpalīdzības sajūta un būtu neievainojama. Otrs - mūsdienās uz kādu paļauties.. tas ir riskanti!
Šajā sakarā ar mammu sanāca neliela diskusija. Viņa uzsvēra, ka normāliem vīriešiem nepatīk sievietes, kuras visu var pašas vai no otras puses, viņi tieši tādas meklē un visu dzīvi dzīvo kā "nieres pa taukiem" - mājās neko nedara, nepalīdz, jo zina "viņa taču pati var"!

Mans jautājums gan būtu jāadresē vīriešiem, bet arī Jūs, sievietes dievietes, varat, protams, izteikties - vai piekrītat šim apgalvojumam, ka tomēr labāk būt nedaudz "vājai un nevarīgai", lai izpatiktu vīrietim, vīrieša,t.i., stiprā dzimuma, standartiem?
21.06.2012 23:55 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
ka kuru reizi, virietim ir jazina, ka viena ari ar visu vari tikt gala, bet taja pasa laika vinam ir jajutas vajadzigam..tur ir jadreifee kaut kur pa vidu..es piem, varu kraanu salabot un malku saskaldit, bez problemam, bet smagu koferi pa zemi es nevilksu, lai virietis to dara...un ja majas viriesa nav, tad es varu visu, kad virietis ir, es neko nevaru un neprotu :D kaut ka taa es domaju..
21.06.2012 23:58 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tu, sieviete būdama, rajoties, darot visu, pastāvīgi - "pati, pati, nedod dies' kāds Tev palīdzēs" veidā nosit savu sievišķo enerģiju.
Bez tās Tu nemaz nevari noturēt vīrieti.
Attiecību pamatā ir PAREIZA enerģijas plūsma.
21.06.2012 23:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
sievietei ir jaabuut patstaaviigai, bet ja viirietis ir pie saaniem, nevajag par visaam variiteem liist iekshaa viiriesha laucinjaa un meeginaat pieraadiit to, ka sieviete var visu un pat labaak par viirieti. ja viirietis veelaas sievietei paliidzeet un nest pusi sloga, buutu stulbi atraidiit paliidziibu, savaadaak taa var attapties kaadu dienu 5h skaldot malku, kameer viirs skataas futbolu.
21.06.2012 23:59 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es tāda neesmu, lai izpatiktu vīrietim, man tas vairāk tā dabiski sanāk... palūgt atskrūvēt burciņu, nevis mocīties pašai; atgādināt par izdegušo lampiņu priekštelpā (man nav jāatgādina, tiesa, bet tā darītu, ja vajadzētu) vai vienkārši dažreiz palaiskoties... Vīrietim tas noteikti patīk, jo viņš jūtas labi, kad ir man vajadzīgs. Protams, tie nav tikai saimnieciskie darbi, bet noteikti nevēlētos pieradināt pie kaut kāda "viņa taču pati var'. Es nevaru, hah. :-D
21.06.2012 23:59 |
 
10 gadi
Reitings 3201
Reģ: 29.01.2009
esmu nesen tikai otrajā gadu desmitā iekāpusi

tad sanāk, ka tev nesen 11 palika? :D
21.06.2012 23:59 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Jaabuut gudrai, liekot viirietim justies kaa viirietim+svariigam. Labpraat esmu vaaja un nevariiga
22.06.2012 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 3201
Reģ: 29.01.2009
Nu un par tēmu- tā pa vidu vislabāk.
Bet nu visus jau nevar bāzt vienā maisā.
22.06.2012 00:00 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Viss atkarīgs no situācijas. Nevajag speciāli ieciklēties "viss, no rītdienas būšu tāda un šitāda", ja ne situācija nav atbilstoša, nedz pašai tas ir iekšā :) Turklāt, cik vīriešu, tik arī uzskatu par to, kādai jābūt sievietei, vēl jo vairāk arī tas, ka arī viņi diez vai tev pateiks "tikai tāda un šitāda". Vienu brīdi vari būt patstāvīga, citā brīdī atkal bezpalīdzīgāka...
harmonijai jābūt!
22.06.2012 00:01 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Vīriešiem necenšos izpatikt. Negribu dzīvot visu dzīvi izliekoties par to, kas neesmu un, darot lietas, kas man nepatīk, tikai tāpēc, jo man jāizpatīk vīrietim. Nāksies mani ņemt tādu, kāda esmu :) Negribu arī, lai puisis ņemās tikai, lai atbilstu maniem standartiem. Tādai saderībai ir jābūt dabiskai, nevis piespiestai. Es vēlos būt patstāvīga un netaisos tēlot nevarīgo, lai nocopētu džeku. Bet tas ir tikai mans viedoklis :)
22.06.2012 00:04 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ak, šīs brīnišķīgās diskusijas liek man gribēt kļūt par lesbieti.
22.06.2012 00:06 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Es varu, ja pacenšos, piemēram, kaut ko mehānisku salabot, bet garantijas par to, ka tas darbosies - 0. :D
Cenšos būt patstāvīga, ja vajag kaut ko, tad izdaru, dreifēšana pa vidu man sanāk dabiski. Patīk, kad vīrietis parāda savu spēcīgumu un var pacelt bezmaztonnu, pati rāpus stumtu uz priekšu. :D
22.06.2012 00:06 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Un jā, piekrītu summertime.
22.06.2012 00:06 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man škiet, šis jautājums īsti nav atbildams. Būt pašai. Katram kjobim savs vācinjš. Ir tiešām daudz vīriešu, kam ir dabā apčubināt, pienjemt lēmumus, un pretī sanjemt vien maigumu un pakljāvību, vinja lēmumu izpildi. Kam nav vajadzīgs viedoklis, spriedze, diskusijas mājās.
Es dzīvoju: nelīst vinja laucinjos, teiksim, sadzīves lietās, lauties tikt lutinātai, prasīt palīdzību, bet parādīt savu attieksmi, ieteikt, atbalstīt, likt domāt. Mani biedē joprojām, kad vinjs tāds nopietns apsēzjas man pretī un jautā par būtiskiem lēmumiem, kas ietekmēs nākotni, vinja, gjimenes - kā Tu domā? Tāds 'visu vai neko' mirklis. Tā tad ir tāda atbildības sajūta, atrast pareizos vārdus, un tiešām Zināt. Būt stiprai un pārliecinātai, neatbildēt- es nezinu, pats izlem.
22.06.2012 00:16 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Mammas ne vienmēr vajag ņemt galvā. Tas, ka viņām ir vairāk pieredzes, nenozīmē, ka viņas automātiski ir viedas attiecību speciālistes. To es saku tāpēc, ka tava mamma minēja "normālus vīriešus", kas man ļoti sakrita uz nerviem.

Izlikšanos mazas manipulācijas nolūkos nenosodu, bet sevis slēpšana "normālā" vīrieša labā... nu stulbi.
22.06.2012 00:37 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man dabīgi sanāk balanss. :D Kad ir vecis blakus - lai dara, kad nav - visu ātri vien pati padaru. :D (nu tas nav domāts par tādām lietām kā trakuku mazgāšana, drēbju mazgāšana utt, bet kaut ko nedaudz nopietnāku, piemēram, krūmu griešana, kkadu tehnisku lietu labošana, smagu priekšmetu stibīšana utt)

Ti - ja vecis jūtas kā vīrietis, tad pats arī visu izdarīs, kas būtu jāizdara. Ja nav, tad pati izdarīšu, bet, ja stāvēs blakus un stāstīs par to, cik superīga dzīvīte un kādu čiksu redzējis uz ielas, viņš ar kauna sajūtu aizietu pēc tam. :D Un cieņa manās acīs būtu zudusi viņam. :) Nedodu daudz iespējas pierādīt sevi kā vīrieti. Un tas kaut kā strādā ļoti labvēlīgi. :D Visi laimīgi. :D
22.06.2012 00:40 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Ak, jā, es nemainīšos, lai izpatiktu. :)
22.06.2012 00:40 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Manējais pēdējā laikā pasācis mani dzīt ārā no virtuves, sakot, ka man nevajag pūlēties un pats grib taisīt vakariņas. Es pat gandrīz apvainojos, domāju, ka varbūt sūdīgi taisu, bet šamējais tikai gribot būt jauks, jo zin, ka man nepatīk gatavot :D Durvis arī ņeļauj vērt, skrien priekšā un atver. Smieklīgi nedaudz, bet nu patīkami.
Smagas somas un koferus lieku stibīt viņam, bet spuldzīti nomainīt un burku atskrūvēt (lielākoties) varu pati. Ko varu, to daru, ko ne, to ļauju vīrietim. Mehānikas lietās gan esmu neglābjami dumja.
22.06.2012 01:04 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Es esmu ljoti stipra un patstaaviiga, bet dievinu, ka mans viirietis taapat ir daudz speeciigaaks par mani un var mani savaldiit. Vinjs man ir kaa siena... Zinu, ka varu visu pati, be ja tomeer dziivee buus vajadziiga paliidziiba tad varu uz vinju paljauties par vasiem 100%.
22.06.2012 03:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patika Salomee teiktais par burcinaam:D-to noteikti varu pati!Arii malku esmu skaldiijusi-buudama gruutniece-bija kaadas 8nedeelas toreiz ar otro beebi-nekas traks...interesanti ,ka tiesi otrais man ir izdevies ar taadiem smukiem muskuliem...!:)
Es domaaju - laikam vajag tureeties taa- ja vajag ,tad varam daudz,bet paaraak arii nevajag censties visu dariit ejot "paari liikiem"!:DPie taa loti pierod un tad ir "vakars uz ezera"!Vecus var loti aatri izlaist-kaa te jau mineeja-viirietis skataas tv un sieviete skalda malku:D
22.06.2012 03:39 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Piekritīšu Liidere, man arī patīk sajūta, ka mans vīrietis ir mans atbalsts un siena. Un ja salīdzinu savu EX, kuram ja kaut ko vaicāju par mašīnas ķibelēm vai saimnieciskām lietām - viņš uzreiz atrūca - kā es to varu zināt?! Tad mans vīrietis tagad vnk pasaka: es visu nokārtošu un Tev par to nav jāuztraucas!
22.06.2012 08:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits