lietas,kas iepriecina virieti

 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Sveikas, kas ir taas lietas, kas iepriecina jusu virieti?
Un ko jus darat,lai ari sis lietas,darbus atsvaidzinatu.. nu lai neiestajas rutina..

Piem, vakar es sapratu,ka manejam patik,ka gulu kaila, tapec negulu parak biezhi kaila,jo man vienmer auksti utt, bet.. kad gulu, tad manejais tiesam priecigs :)
ari par bananu pankukam vins priecajas un izbauda katru reizi,kad tas pagatavoju,lai gan tas ir reti :)

kaa ar Jums? :)
21.06.2012 08:46 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
Dažādi arī sadzīviski sīkumi iepriecina, ne tikai lieli notikumi. Vairāk atkarīgs no noskaņojuma, ja tas ir labs, tad mazākais pozitīvais aspekts iepriecinās. :)
21.06.2012 21:02 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Maneejais droshi vien domaatu, ka esmu neveseli apseesta ar seksu, ja es vinju iepriecinaatu tikai ar to... Attieciibaam viirietim vajag pilnu koplektu, ko speej sniegt sieviete, ne tikai miesu....

Es vinju speeju iepriecinaat pat tikai pasmaidot un uzskatu, ka tas ir daudz svariigaak kaa ieliishana kajkja kostiimaa utml. lietas.
23.06.2012 14:40 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Mans vīrs ir priecīgs, ja sagaidu viņu no darba ar smaidu uz lūpām un mīļu buču, nolieku vakariņu šķīvi pie deguna un klusējot sēžu blakus, gaidu, kamēr atties no darba noguruma. Kad ir paēdis, tad arī sarunas pamazām raisās. Patīk, kamēr viņš mazgājās dušā, sastādu kompāniju - nevis mazgājoties kopā, bet caur dušas stikla durvīm papļāpāt. Garšo manis ceptās plānās pankūkas, tās vienmēr jācep vesela čupa, jo pazūd nenormālā ātrumā. :D Tā vēl varētu ilgi turpināt. Un tajā visā sekss ieņem vietu - punktiņš uz "i". :)
23.06.2012 15:05 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
*shodien nopirku vinjam vitamiinus, izvaariishu soljanku, zinu, ka atnakot no darba buus prieciigs par tadiem siikumiem.
* vinju iepriecina plaanaas pankuukas ar galas vai biezpiena pildijumu, zina, ka man riebjas vinjas cept, bet daru to lai iepriecinatu vinju.
* es saplaanoju kaadu briivdienu, samarineeju shashliku, sataisu visu paareejo un briivdienaa vinjam atliek tikai seesties mashiinaa un stuureet uz okeaanu,ezeru vai kadu citu jauku vietu...
* ak jaa, sekss... visaads, ar erotisko velju, utt... tas jau iepriecina katru viirieti, bet ir jaatrod siikumi, ar ko iepriecinaat taapataas, dziive un prieks nebalstaas tikai uz seksu...
23.06.2012 16:30 |
 
Reitings 315
Reģ: 11.01.2012
manam puisim sekss arī nav primārais un viņš priecājas, ja pēc darba sagaidu viņu ar vakariņām un ja pazvilnu ar viņu dīvanā, protams, patīk, ja veicu orālo, jo to nedaru ļoti bieži, un viņam patīk ļoti ja aizejam atpūsties , tas viņu padara laimīgu, tā kā lady ieteikumi man arī nederēs :D:D
25.06.2012 13:57 |
 
Reitings 456
Reģ: 22.06.2012
Ja es smaidu,arī viņš ir priecīgs :)

Zinu,ka laimīgs vīrietis ir paēdis vīrietis ,tāpēc arī ikdienā cenšos viņu badā nemērdēt un pabarot.. Aizbaucu viņam līdzi uz copi, taisu smieklīgas mīmikas , sēžu uz poda vāka ,kamēr viņš dušojās ...

Ir daudz dažādi vīrieši un tieši tik pat daudz ir visādas pieejas ,lai viņus iepriecinātu ;)
25.06.2012 14:13 |
 
Reitings 925
Reģ: 20.04.2012
Lady, sekss nav tas vienīgais, kas var iepriecināt.
Kā arī, manuprāt, sekss iepriecina abus procesā iesaistītos.

Katram vīrietim ir intereses, sirdslietas, aizraušanās. Piemēram, vīrieti, kuru interesē auto (tādu ir ļoti daudz), noteikti iepriecinās, piemēram, ka asistēsi mašīnas labošanā, palīdzēsi nopirkt kādu grūti dabūjamu detaļu autiņam, kas noplīsis, vai vienkārši kopā apskatīsiet auto sludinājumus, parunāsiet par mašīnām.

Cenšos savu vīrieti iepriecināt cik bieži vien var, jo ir pelnījis visu to labāko.:)
25.06.2012 14:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits