Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labāko paši palaiž garām

 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Diskusija meiteņu vakara iespaidā. Pēdējā laikā sanāk sastapt tās paziņas, kuras varētu saukt par ideālajām sievietēm. Viņām viss notiek – studē un/vai strādā, ir mērķtiecīgas, veido savu karjeru, aug un attīstās,sabiedriski aktīvas, ap viņām grozās izskatīgi vīrieši, bet viņas ir vienas. Viņas tiešām būtu ideālas draudzenes, sievas, ja vien kāds uz viņam paskatītos. Skatīties jau skatās, bet neko vairāk. Apskatās, uzsmaida, varbūt pakoķetē no attāluma un viss. Es to nesaprotu. Man zināmi vīrieši ņaud, ka pasaulē nav normālu sieviešu. Tikai krāpējas, izmantotājas, bet viņi taču nemaz neskatās uz tām normālajām! Vīrieši tām normālajām tikpat kā iet ar līkumu, kāpēc?
Kāpēc viņi paši liedz sev iespēju būt kopā ar meklēto sievieti, bet izvēlas tādas, par kurām paši sūdzās?
20.06.2012 10:32 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Tās, kuras Tev vai citām sievietēm šķiet ideālas ne vienmēr vīriešiem šķiet ideālas. :) Cita pasaule, cita domāšana, cita uztvere. :)
20.06.2012 10:34 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Ar paziņām - vīriešiem, vienreiz runāju par ,viņuprāt, ideālo sievieti un ideālajām attiecībām. Tika pieminēts sekss, rūpes, uzticība, regulāras, gardas maltītes, brīvība, nekāda zāģēšana. Zinu divas šādas paziņas, kuras nezāģē, brīvi laistu uz džeku pasēdēšanām, jo uzskata, ka vīrietim ir tiesības uz brīvību un greizsirdības scēnas ir zem katras kritikas, taču tajā pat laikā ir uzticīgas, labi gatavo, par seksu gan nemācēšu teikt... Tāpat vienas.
20.06.2012 10:42 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Acīmredzot ir kāda rakstura vai tml iezīme, kas tomēr citiem neliekas pievilcīga. To, kas notiek mājās zem četrām acīm jau neviens nezin.
20.06.2012 10:45 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Vai arī viņām ir tik augstas prasības pret otru pusīti, kādi reāli neeksistē vai ir jau aizņemti.
20.06.2012 10:46 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Neaizmirsti, ka katram cilvēkam ir vairākas sociālās lomas. Nevar zināt, kāda tā "ideālā" draudzene un darbiniece ir tad, kad viņa paliek divatā ar vīrieti. Kā reiz teica Kerija Bredšova - mēs nekad nevaram zināt, kas notiek aiz aizslēgtām durvīm.
Šorīt klausījos viena psihologa pārdomas par to, kāpēc sievietēm tik bieži ir problēmas ar vīriešiem. Psihologs to izskaidroja pavisam vienkārši: visas sievietes - arī histēriskās, greizsirdīgās un citādi "neriktīgās" - uzskata, ka vīrietim viņas ir jāmīl tādas, kādas viņas ir, jo viņas jebkurā gadījumā ir lieliskas. Savukārt, vīrietim ir jāmainās, jāpielāgojas un jāpieņem visas tās sliktās lietas. Un nav daudz vīriešu, kuri ar to būtu mierā.
20.06.2012 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Virpaŗ ir tāda lieta kā starojums.
mēs ar kolēģi to no vīriešiem uzzinājām :D
un starjumu redz tikai vīrieši :)

man arī ir zināmas pāris foršas brīvas meitenes, bet nu nevar un nevar tos puišus savaņģot. značit nav starojuma :)
20.06.2012 10:55 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jā, arī man tādas ir zināmas. Es lieku uz pārāk augstām prasībām. Kā arī - ja cilvēks ilgi dzīvo viens, ir ļoti grūti ielaist kādu savā dzīvē un teritorijā.
20.06.2012 11:02 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Vai tad šādām sievietēm nav pietiekoši augstu prasību arī pret vīrieti? Šaubos, ka veiksmīga sieviete ņems kuru katru, jo tie vīrieši mums arī visi nav gudri, izglītoti, ar labi apmaksātu darbu, auto, daļa ne pārāk simpātiski, nav interesanti sarunubiedri vai arī intereses nesaskan utt, nu katrai taču ir savas prasības!
Labāk būt vienai, nekā ar jebkuru ķeksīša pēc, ja nav tā pievilkšanās spēka, jūtu pret cilvēku!
Otrs - ja tie vīrieši redz, ka viņa saņem uzmanību, tad varbūt jau nospriež, ka nav lielu cerību uz to sievieti, viņai jau nu pielūdzēju netrūkst. Baidas būt ''viens no'', izgāzties.
Trešais - var būt lieliska meitene, lielisks puisis, bet tas jau nenozīmē, ka viņiem viss izdosies. Attiecības, sadzīvošana, saskaņa - nav viegli atrast cilvēku ar kuru tas viss būtu.
20.06.2012 11:10 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Man reiz kāds vīrietis pateica, ka es esot pārāk nopietna. Tātad arī nopietnība skaitās pie iemesliem, bet vai tad nopietnība ir slikta lieta?
20.06.2012 11:12 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Protams, ka šādām sievietēm ir prasības, bet tie, kas šīs prasības spēj attaisnot un atbilst, nemaz nemēģina tuvoties, bet tie, kas šīm prasībām neatbilst ( alkoholiķi, cilvēki bez izglītības, darba, ar vardarbības izpausmēm) līp klāt kā mušas pie medus.
20.06.2012 11:17 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es arī uzskatu, ka pie vainas ir pārāk augstas prasības. Arī zinu ļoti daudzas brīvas, lieliskas sievietes, kuras pievelk viriešus kā magnētus, bet attiecības neveido.

Turklāt, es, piemēram, nevaru iedomāties, ka man kādam būtu jāatbrīvo vieta savā skapī (jo tādas tur vienkārši nav!), vai es nevarētu izplesties pa savu milzīgo gultu. Vai man būtu jārēķinās ar vēl kādu un es nevarētu iet kur gribu, darīt ko gribu, tērēt savu naudu, kur gribu. Vai man būtu kādam jāgatavo ēst, jāmazgā viņa veļa, jākārto māja aiz viņa vai jāuzkopj nevis tad, kad pati to gribu, bet tad, kad kādam sāk traucēt mana miskaste. Nedod Dievs, vēl gadās tāds, kurš diktē savus noteikumus vai ir greizsirdīgs. Atskaitīties kādam es netaisos, lai cik liela mīla tur arī nebūtu.

Nēēē, paldies, vēl ne. Varbūt pēc gadiem pieciem. Pagaidām jūtos laimīga arī viena. Mana vienīgā prasība pret vīrieti ir tā, lai 1) man nav no viņa kauns, 2) viņš pelna vairāk nekā es. Esmu vecmodīga un man tas ir svarīgi.
+Ņemt kaut kādus lietas kokus un pārtaisīt (izkopt ģērbšanās stilu, tas daudziem vīriešiem ir vienkārši traģisks) man nav vēlēšanās, jo kā es varu zināt, vai viņš neaizies pie citas kā gatavs variants. Ar to visu es gribēju pateikt tikai to, ka kopdzīvē redzu vairāk mīnusus kā plusus.

Cita lieta, protams, ja sieviete ir lieliska un sūdzas, ka nav vīrieša.
20.06.2012 11:21 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man šķiet, ka ne vienmēr viss ir tā kā no malas izskatās. Jā, strādā, studē, sabiedriski aktīvas, lieliskas, tiri piri, bet tik pat labi raksturā varbūt ir dažas izcili riebīgas īpašības. Vispār, Libras rakstītā otrajā daļā arī ir liela daļa patiesības.
20.06.2012 11:26 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Tas lieliskums zudīs līdz ar vīrieša parādīšanos. Nāks bērni, nāks virtuves darbi, tīrīšana, darbs, pa vidu sports un viss. Esi nodzīta un vairs ne lieliska. Lieliska ir tā, kura ar vīru un bērniem spēj būt sociāli aktīva, strādājoša utt. Diez gan riebīgi sanāk, bet kamēr esi viena, lieliska manā skatījumā viņa nav.
20.06.2012 11:37 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Faktiski daļēji piekrītu Koshlene
Vīrieši, kuri izskatās drausmīgi, kurus jāsaopj un tik tad var pasaulei rādīt, tie ir katastrofa! Man viens tāds bija, es ar labāk ņemu jau gatavo produktu :D
Un pašlaik labāk esmu viena, nekā da ar jebko, lai tikai ir bikses blakus. Lai gan puiši, kas man ir tikai draugi, ir tiešām neizpratnē, ka joprojām esmu viena. Viens puisis reiz izmeta, ka viņam esot bijis bail no manis pirms iepazinies :D
Es vairāk tiecos uzskatīt, ka vnk mans riktīgais nav vēl uzradies :)
Un runājot par manām brīvajām draudzenēm- viņas ir nenormāli izvēlīgas. Viena tāda ir pēc dabas visos jautājumos, bet otrai tika salauzta sirsniņa un tagad viņa ir aizdomīga pret visu un visiem.
20.06.2012 12:00 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Skatos, ka man šeit ir vairākas domubiedres. Priecājos, ka es un manas paziņas neesam tādas vienīgās :-) ;-)
20.06.2012 12:47 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Varbūt tik tiešām ir augstas prasības, jo neņems tak tādu nekādu to vīrieti, ja jau pašas un apkārtējie uzskata viņas par teju ideālajām sievietēm.
20.06.2012 18:08 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
esmu dzirdējusi,ka sliktie puiši pievelk meitenes,kas zin
varbūt to pašu var attiecināt uz vīriešiem.
20.06.2012 18:11 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
ne jau izglītība vai karjera satur kopā ģimeni..
20.06.2012 18:23 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Es arī bieži par to iedomājos.......par koshlene teikto... es būšu pūlējusies, centusies, bet cita jau dabūs tik tiešām labu un kvalitatīvu gala produktu....

jo kā es varu zināt, vai viņš neaizies pie citas kā gatavs variants.
20.06.2012 18:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Katram viirietim buus cita sieviete-ideaals!:)
Manam viiram loti svariigs ir viss "kopskats"!
Piparene labi teica-starojums!
Man darbaa viens viirietis nesen teica ,ka no manis naak taads "starojums" ,taada apmierinaatiiba ar dziivi!Tas darbaa... maajaas jau taapat ir tie mazie striidini!
20.06.2012 18:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits