Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atrašanās vietas noteikšana?

 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, es Te nesen uzdūros vienam rakstam par to, ka mūsdienās ir iespējams pēc telefona noteikt kur tu atrodies utt..
Pēc telefonaa torņiem utt.
Tas tagad nozīmē, ja cilvēks piemērm pazūd, tad var noteikt visu celju pa kuru viņš ir gājis arī gadu atpakaļ?
To visu info ieraksta telefona torņi?
es piemeram zinu, ka noverošanas kameras tiek pārrakstītas ik pēc konkrēta laika, stundām.
Ko jūs pr šādu zem lupas sēdēšanu domājat?
18.06.2012 18:54 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Lielais brālis tevi vēro!

Sen nav nekāds noslēpuns cilvēkiem kas domā.
18.06.2012 19:01 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Protams, ka visus mūs vēro. Nepietiek jau ar Londonas modeli kur ir 5 kameras uz katra mājas stūra, un vārds "London eye" ir ieguvis 2 nozīmes.
Ir tacu tas pats Google street view, satelīti ir gana jaudīgi, tie paši teletorņi utt. Godīgi sakot, es brīnos, kā mūsdienās vispār cilvēki var pazust. Nebūtu pārsteigta, ja pēc gadiem pieciem jaundzimušajiem zem ādas iešūtu kaut kādus tracking card vai kaut ko tādu.
Vispār esmu diezgan paranoiska uz šitām lietām, piemēram nelietoju lielveikalu lojalitātes kartes, kuras nodod informāciju par manu identitāti un to, ko tieši es pērku. Nu nav tas nevienam jāzina un tas viens santīms, ko es tipa iegūstu, manu dzīvi nemainīs.
18.06.2012 19:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits