Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā jums liekas?

 
Reitings 1
Reģ: 15.06.2012
Sveikas meitenes, es šeit esmu jauniņā.
Es nesen izlasīju vienu rakstu, kur bija rakstīts par draudzenēm/sievām, kas ļoti ierobežo savus mīļotos,aizliedzot sarunāties ar citām meitenēm, pat liekot no draugiem dzēst ārā vairākas meitenes. Un tā šiem vīriešiem pazūd kontakts ar tuvākajiem draugiem- meitenēm un pat radiniecēm.Jums tas liekas normāli, jo, man liekas, ka tas ir daudz par daudz?!
15.06.2012 13:26 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
diezko jēdzīgi nav
15.06.2012 13:30 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
No vienas puses - nav tas smuki. No otras - katram mums galvā ir savi putni. Un ja vīrieti neapmierina konkrētās sievietes putni galvā, tad nav ko būt ar viņu kopā. Cilvēks dara tikai to, ko viņam ļauj darīt.
15.06.2012 13:38 |
 
Reitings 3
Reģ: 20.07.2012
Nu labi jau tomēr tas nav, bet no otras puses- dažkārt jau paši vīrieši sievietes paši uz to izaicina... Piemēram ar to ka atbild uz kādā no sociālajiem portāliem saņemtu vēstuli, kurā kāda sieviete manāmi izrāda interesi par viņiem. Šeit es nedomāju, vienkāršu, vēsu un īsu atbildi, bet gan savādāka veida tekstus..
20.07.2012 20:28 |
 
Reitings 204
Reģ: 17.06.2012
normāli tas nav
20.07.2012 20:30 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Bijušā greizsirdības scēnu dēļ biju izdzēsusi lielāko daļu puišu tel nr, kontaktus skype un draugos. Tā teikt mīļā miera labad, tiesa viņš pats neko tādu nedarīja un es neuzspiedu. Tas viss bija murgs, domājams, ka izturēju tāpēc, ka bija jaunības maksimālisms :D
Ja otru tik ļoti ierobežo, tad kas tās par attiecībām? Kāda jēga tā ierobežot? Ja būs gājējs, aizies un nemaz neuzzināsi kā sazinājās ar to meiču.
20.07.2012 20:33 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Kā mani kaitina šitā spriedelēšana par normāli, nenormāli, pieņemami, nepieņemami. Citam izkauties katru vakaru normāli un dzīvo cepuri kuldami.
20.07.2012 20:35 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
man nesen vīrietis burtiski aizliedz stastit kaut ko par mums savai draudzenei. vinjam robs uz vinu, nesen salecās... Stulbi, bet fakts.
20.07.2012 20:49 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
man arii liekas,ka nav jeega spriest,kas ir un kas nav normaali,katram savas normas. manupraat,galvenais,lai abi ar sho esosho modeli ir apmierinaati.
un man viiram viena 'draudzene' arakstiija tur bik flirteejoshu tekstu un es teicu,ka gan jau vinjai buusi iepaticies,shis teica-nee,nee...es teicu,ok,tad uzraksti-vai manai sievai vajadzeetu buut greizsirdiigai?---un shii atbildeeja,ja es dziivotu juusu valstii,tad domaaju gan, esmu speeciiga konkurente...-vot,tas man likaas stulbi,es teicu,ka 'draudzenes' taapat vien taa nesaka...un kopsh taas reizes nav vinji runaajushi... es parasti daru zinaamu viirietim,ja kaada sieviete man liekas aizdomiiga-taa teikt,lai turaas taalaak no greeka.vinjhs jau naivs,domaa,ka shiis tikai papljaapaat grib...bet zin-vinjhs tachu ir preceets!!! bet,protams,ja koleegje vai ex piedaavaa paeest pusdienas darba dienaa kopaa, es neiebilstu,jo arii veeleetos,lai man shiis lietas ljauj...taa teikt-vajag liidzsvaru visaa...
20.07.2012 20:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits