Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis apmelo

 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Labvakar, meitenes!

Ir tāda lieta, ka ar savu vīrieti esmu kopā jau ļoti ilgi, esam pārcietuši daudz ko. Zinu, ka man nav ideāls raksturs - esmu piekasīga un ātri aizsviļos, jā, arī emocionāla.

Pēdējā laikā ar manu vīrieti notiek dīvainas lietas, ja mēs par kaut ko strīdamies - viņš var mani pagrūst, un tā kā esmu diezgan viegla, es uzreiz krītu nost no kājām. Bet vakar no rīta - šausmas! Es piecēlos agrāk, lai modinātu viņu uz darbu, ieslēdzu mūziku, lai viņam vieglāk piecelties - šis uz mani sāk aurot pa visu māju, lai slēdzu ārā! Es neko - izslēdzu, padomāju, ka no rītiem jau visi īgni. Piesēdos pie datora lasīt laika ziņas un dungoju dziesmu, kas bija skanējusi, kad notika kas negaidīts! Viņš piecēlās no gultas - nogrūda mani no krēsla un paņēma aiz kakla, sāka kaut ko bļaut. Es loģiski, ieskrēju virtuvē un sāku raudāt, jo man bija ŠOKS! Un viņš mani izmēdija, kā es raudu, pateica, ka uz darbu vispār neies, grib lai viņu atlaiž un ielīda atpakaļ gultā. Es nezināju ko darīt - zvanīju viņa mammai, visu izstāstīju, viņa mani nomierināja. Pēc tam, es aizbraucu uz darbu. Līdz vakaram, tā teikt, vakara gaitā mēs jau paspējām izlīgt - viņš teica, ka neko no tā neatceroties, ka tas viss notika pa miegam! Mums bija superīgs vakars un arī šis rīts, viss tik mīļi, mīļi. :)

Pa dienu, viņš gribēja iesaistīties kaut kādās muļķīgās darba attiecībās ar vīrieti, kas ir nepatstāvīgs, turklāt krāpnieks! Un mēs abi ar vīrieti to esam apsprieduši, tieši viņš bija tas, kas man teica, ka tas otrs nav godīgs cilvēks.
Es šodien viņam to atgādināju un teicu, lai nekur neiesaistās (starp citu - manējais ir naivs tādās biznesa lietās, ļoti uzticas cilvēkiem - viņu var viegli apmānīt), pats taču teica, ka tas otrs ir krāpnieks! Tik ļoti aizsvīlos, ka viņš manī neklausās, kaut arī es jau zinu tā stāsta beigas, ka pateicu, ka piezvanīšu tam otram un pateikšu, ka mēs esam viņu apsprieduši un, kāpēc!!!

Un manējais tad man izmeta tādu tekstu "Zvani, saki ko gribi! Tu beigās paliksi sliktās lomā! Tāpat, ka Tu mammai pateici, par to rītu! Viņa man šodien zvanīja, es viņai pastāstiju savu versiju, kurā Tu pati paliec vainīga un mamma tagad Tev vairs neticēs!" :o

ES VIENKĀRŠI VAI SPRĀGSTU NO DUSMĀM!

Esmu gatava viņu pamest, bet tajā pašā laikā domāju, ka negribu iet dzīvot pie vecākiem atpakaļ, esmu jau pilnībā izvākusies no turienes un liekas naudas par ko izīrēt savu dzīvokli arīnav. Pie tam, es taču viņu mīlu, bet ko darīt ar visiem šiem stulbajiem izgājieniem? Runāt ar viņu? Viņš nedzird - uzskata, ka viņš rīkojās pareizi!

Šīs pēdējās divas dienas gribu viņu krāpt, kaut arī nekad to neesmu darījusi! Man gribās citu vīriešu uzmanību, satikšanās, romantiku, bet es nespēju viņu nokrāpt, man sirds sāpēs! Jo es viņu tomēr mīlu!

Meitenes, kāda būtu pareizākā rīcībā šādā situācijā? Un kas ar mani notiek? Varbūt es viņu nemaz vairs nemīlu?
13.06.2012 17:40 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Tas ir ļoti grūti visu sākt no sākuma, bet ar to var rasties jaunas iespējas būt laimīgākai.
13.06.2012 17:47 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Vīrietim ir dziļas problēmas. Droši vien paaugstināts stress saistībā ar darbu, naudu, tās trūkumu. Nervi nav bijuši tik stipri, ir traumēti un tagad tas viss nāk uz āru. Iespējams, alkohols, narkotikas... Tam nav nekāda sakara ar Tevi. Tas ir viņā iekšā.
Ja neesi gatava šķirties, vienkārši saudzē pati savus nervus. Neiesaisties sarunās, esi pēc iespējas neitrālāka, dzīvo savu dzīvi. Esi pozitīva, meklē ikdienā kādu iepriecinājumu, esi pašpārliecināta un patstāvīga. Turies!
13.06.2012 17:47 |
 
Reitings 99
Reģ: 09.03.2012
manam draugam bija kas līdzīgs.. kaut kāda muša iekodusi, bet izrunājot visu, izrādijās tāda kā depresija, darbā īsti negāja, utt.
Ja viņš tevī neklausās un ja esi pārliecināta, ka tas nav pārejoši, pamet, priekš kam tev sevi pazemot tāda vīrieša acīs?
Atradīsies kāds cits kas mācēs tevo novērtēt un mīlēt pa īstam.
Manas domas. :)
13.06.2012 17:48 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
Man tas loti saapeetu. Sirds pa muti kaaptu laukaa. Es uzreiz prom nejietu bet aizbrauktu pie mammas padziivot vai arii saaktu naakt veelu maajaas.
13.06.2012 17:52 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
Man liekas ka vinjam ir depresija, kaut kaada liela probleema seezh iekshaa kuru vinjsh nevar nevienam izstaastiit
13.06.2012 17:53 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Tik ļoti līdzīgi man.Nav attaisnojuma tam, lai vājāku par sevi ietekmētu. Un šeit neit runa tikai par fizisko vardarbību. Tu viņu mīli, bet viņš Tevi? ...
13.06.2012 17:58 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es aizietu un punkts. Te jau ir vēl daudzi citi punkti, ne tikai tas, ka par sīkumu var grūstīt. Ja viņš vēl nožēlotu pēctam, ko dusmu karstumā puslīdz neapzināti sastrādājis, bet viņš atklāti ņirgājas. Es ar tādu nekādu nākotni neredzētu.
13.06.2012 18:10 |
 
Reitings 354
Reģ: 05.06.2012
Es aizietu un punkts.



+
13.06.2012 18:11 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Pag, viņš Tevi žņaudz, bet Tu vēl esi pie viņa?
13.06.2012 18:17 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Mhm, depresija un jebkas cits nav iemesls, lai dauzītu vai fiziski aizskartu vājāku, turklāt, ja šis vājākais ir mīļotais cilvēks. Saprotams, ja negribas atstāt vienu un pūt savā depresijā, bet pēc tāda izgājiena ar māti, pēc apmelošanas paša vecākiem, nedomādama sakravātu mantas un ietu prom un pacietīgi krātu naudiņu, lai varētu atkal iet dzīvot viena prom no vecākiem.
13.06.2012 18:18 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Smags raksturs tam vīrietim, drausmīga un nemīlīga attieksme. Saprotu, ka vēlies just to, ka tevi mīl un vēlas būt ar tevi, tas ir ļoti svarīgi. Bet pēc visa izklausās, ka viņam varētu būt kādas milzīgas problēmas par kurām viņš ne ar vienu nerunā. Man pazīstamam cilvēkam tā bija ar azartspēlēm, bija tik dziļi ieslīdzis mēslos, ka pilnīgi mainījās. Viss vilkās, kādu laiku, sarunas ar vecākiem, lai arī vīrietim bija jau trīsdesmit gadi, psihologs, palīdzība no visiem plus viņa paša atbalstīta stingra kontrole. Tagad ir precējušies un laimīgi. Ieteikt neko nevaru, piedod :(
13.06.2012 18:19 |
 
Reitings 23
Reģ: 13.06.2012
Šitas vēl nav līdz galam.
Tieši mans variants ar Tevi tagd.


Man jau bija tik tālu ka strīdējāmies par sexu!
Mani grūstija un dusmīgs ,niķīgs palika ja nedabūja mīlēties !

Nu un tad tik sāku saprast .Man taču riebjas viņš!Un bijām kopā ilgi.Paliku pie viņa tāpēc ka žēlums un mīksta sirds!
13.06.2012 18:26 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Neaizrautos ar ticēšanu precējušies un laimīgi, cik daudz dzīves tā nav noraktas.. Ticēt mēs protam.. bet ir limits... No manas pieredzes, ne vienmēr tam vajag iemeslu, nekontrolētai agresijai, necieņai, ņirgāšanās, ir cilvēki, kas vienkārši ir.. vai drīkstu teikt, slimi? Un tur vari būt pats iejūtīgākais un saprotošākais, bet jēgas tam nav nekādas. Šis džeks izklausās vienkārši pēc riebekļa, vai tiešām dzīvot, ciest, ticēt, ka kas mainīsies? Izskatās, ka viņš pats nesaprot ne pa kripatu...
13.06.2012 18:31 |
 
Reitings 354
Reģ: 05.06.2012
Bērnu vēl nav, precēti nav nu kāpēc jānorok sava dzīve? Cik nav dzirdēts ka nogalina savas sievietes. Nebojā savu dzīvi, kamēr varī bēdz, un ātri.
13.06.2012 18:37 |
 
Reitings 245
Reģ: 03.05.2012
Es nesaprotu - kādā sakarā tik daudzas no jums ir kopā ar kkādiem kretīniem!! Tas tāds stils tagad? Kas tā vispār par runāšanu - es taču viņu mīlu un negribu iet prom, jo jādzīvo pie vecākiem!? Nu, tad gaidi, kamēr staigāsi zilām acīm.. Izskatās, ka tālu vairs nav...
13.06.2012 18:40 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Meitenes, paldies! Es ar prātu saprotu, ka man jāiet prom, viņa tieši nav mājās, bet kā es sāku vākt mantas, man asaras acīs un gribas, lai viņš ir ar mani, vienkārši ierāpties viņam klēpī un tur palikt! Un tad es sēžu un raudu.


Man liekas, ka tagad ar mani ir cits cilvēks un es sāku satikties ar manu, manu vīrieti taču! Un tāda cerība visu laiku iekšā, ka viņš atgriezīsies, bet tas taču ir tik muļķīgi. :/
13.06.2012 18:48 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Besī tās čīkstēšanas un šņaukāšanās no sērijas "ietu projām, bet laikam mīlu"... Vispār čīkstošas sievietes ir tracinošas. Čīkst, pīkst, bet neko nedara.
Vai nu izrunājies un noskaidro, kas par desām vai arī ej projām. Lieliem soļiem un pārmaiņām dzīvē NEKAD apstākļi nav pateicīgi. Ja ir sajūta, ka vajag, tad dari. Neviens vēl nav nomiris no pārmaiņām (neskatoties uz to, ka nav naudas vai dzīvokļa). Sāc darīt un viss notiks pats no sevis.

Labi, nevienam nav perfektas attiecības un ne visām ir pietiekami stingrs mugurkauls. BET KĀDĒĻ PIE VELNA IR JĀZVANA SŪDZĒTIES DRAUGA MĀTEI? Tas gan man liekas stulbuma kalngals. Risiniet savas problēmas paši. Priekš kam jāžēlojas drauga mammai?
13.06.2012 18:48 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Līga +
13.06.2012 18:50 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Kari, tāda ir reāla situācija ko izstāstiju. Ir arī ļoti daudz citādākas, gandrīz katra ir atšķirīga. Šajā gadījumā, nevienai no jums nevajadzētu neko ieteikt. Jūs nevarat ielīst nedz vienā, nedz otrā cilvēkā, lai varētu apgalvot, ka jūsu ieteikums nāks par labu.
13.06.2012 18:51 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Man šķiet tev jāpiebremzē ,jāatvēsinās.Paskatīties uz visu no malas necenštoies kārtot citu dzīves.100% pieļauju,ka situācija nav tāda kā tu to redzi.
13.06.2012 18:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits