Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sieviete ar sievieti

 
Reitings 48
Reģ: 12.06.2012
Reizeem uzdodu sev jautaajumu vai ar mani viss kaartiibaa.
Esmu attieciibaaa...patika puishi,virieshi..veel joprojaam patikk, bet arvien biezhaak piekjeru sevi pie domas..kaa buutu miileeties ar sievieti.
Ir bijusi maigoshanaas, bet nekas vairaak.
Noteikti es neesmu vieniigaa kam ir bijushas taadas domas un kas to ir meeginaajusas.

Ja tev taa ir..varbut pastaasti savu pieredzi?!
13.06.2012 00:27 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.06.2012
Man bija līdzīgi un ilgi sevi šaustīju ar domu, ka tas man tikai nepilnvērtīgas sexuālās dzīves ar vīrieti dēļ vai vnk. ''slima suņa murgi'', bet ... Primkārt, īslaicīga sava dzimuma sexuālā pievilcība ir normāla dzimumtieksmes izpausme nevis slimība ; Otrkārt, mūsdienu sex informācijas atklātajā pieejamībā tā jau ir norma ( pie tam tā ir 90% vīriešu galvenā fantāzija !), treškārt, es to (vieglā alkahola reibumā !) īstenoju - patika ... , bet sex ar vīrieti noteikti man ir primārais !
19.06.2012 01:39 |
 
Reitings 9
Reģ: 28.06.2012
Agrak man patika puisi, viriesi. Veidoju ari attiecibas, bet protams, bija ari maigoshanas ar meitenem, protams, bija patikamas sajutas.

Pashlaik jau gadu ir attiecibas ar meiteni, esmu laimiga, nemaz nedomajot par citu uzskatiem.

Ta ka droshi pamegini seksu ar meiteni, noteikti nenozhelosi
29.06.2012 15:17 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es domāju ja savam puisim piedāvāsi 3 atā ar vēl vienu meitenei viņās no sajūsmas apkritīs :D Tā ka pamēģinat varbūt pamēģināsi un sapratīsi , ka nepatīk... ja patiks gan puiši, gan meitenes, tev ar draugu būs interesantas izklaides :D
29.06.2012 15:23 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
vsk laikos esmu bučojusies ar vairākām meitenēm :D tas bija tāds crazy tīņu tusiņš.
bet sexu diez vai gribētu pamēģināt.
29.06.2012 15:24 |
 
Reitings 146
Reģ: 07.06.2012
Man tā gadās, bet man ir mīļotais cilvēks un man vīrieši arī dēļ raksturiem gultā labpatīk ( un nē, nav man bijis sekss ar sievieti, bet varu iedomāties to dēļ viņu rakstura). Un pirkstu un locekļa resnumu salīdzinot .. :D Un patīk tomēr labāk pozas ar vīrieti, vairāk piesaista. Sieviete var reāli tikai darboties ar mēli un mākslīgiem priekšmetiem, bet vīrietis var daudz vairāk panākt. Arī skūpstīties man labāk patīk ar vīrieti. Jā, skūpstījusies gan esmu ar sievieti. Bet man ir arī slikta pieredze par skūpstīšanos ar sievieti.
Kad biju attiecībās ar bijušo draugu, mēs sastrīdējāmies, es aiz sliktā garastāvokļa aizgāju ballēties ar draudzeni un viņa kad mēs abas bijām pamatīgā reibumā , noskūpstīja mani. Mans draugs nākamajā dienā no anonīma cilvēka to uzzināja un pameta mani. Varbūt muļķīgs iemesls kādam liktos, bet tas man lika aizdomāties. Tādēļ arī pat to ar sievieti nedaru, jo negribu dēļ muļķīga, nevajadzīga gājiena pazaudēt mīļoto cilvēku.
29.06.2012 15:34 |
 
Reitings 7
Reģ: 20.06.2012
manupraat, tas nav nekas slikts!
29.06.2012 18:45 |
 
Reitings 129
Reģ: 27.08.2011
Ar Tevi viss ir kārtībā. Visticamākais, ka tā ir tikai tāda interese, kas pēc laika pāries, neatkarīgi no tā vai izmēģināsi kaut ko ar sievieti vai nē, taču var gadīties, ka atklāj, ka esi biseksuāla.:)

To, ka patīk abi dzimumi, atklāju jau sen, bet tīņu gados centos to ignorēt. Tikai vēlāk apjutu, ka sevi taču neizmainīsi.. Attiecības ar sievieti man pagaidām nav bijušas, taču sekss gan. Ko lai saka, bija lieliski, bet sīkākās detaļās neiegrimšu, nepatīk skaļi savu gultas dzīvi izklāstīt...;P

Šobrīd esmu kopā ar puisi nu jau kādus 7 mēnešus, viņš zina par to, ka esmu biseksuāla un viņam pret to nav nekādu pretenziju, viņa attieksme pret citām orientācijām ir neitrāla.
Mani vecāki gan nezina un uzzinās to tikai tādā gadījumā, ja stāšos attiecībās ar meiteni...
Viena te rakstīja, ka, ja patīk abi dzimumi, jautras izklaides garantētas. Tas atkarīgs no sevis pašas un no otrās pusītes, mans puisis labprāt izmēģinātu, bet es gan tomēr dodu priekšroku monogāmijai...
29.06.2012 19:21 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Ja es ari trakajos gados esmu ta pabucojusies ballites ar sievieti. Bet neesmu neko vairak domajusi.

Man tikai briziem liek aizdomaties sapni. Es pedeja laika reizes 5 esmu sapni redzejusies, ka milejos ar sievieti :D Pamostos, paskatos blakus - mans virietis gul. Tik divaini :D

Es esmu savejam jautajusi, vai ta butu krapshana, ja es to daritu ar sievieti. Vins atbildeja, tikai tad ja vins izvelesies ar kuru un vares skatities :D Bet tas protams bija joks :D
Es ceru :D
29.06.2012 19:28 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Vienkārši seksuālas vēlmes un fantāzijas.
Manējais saka, ka tad, ja es nodarbotos ar seksu ar sievieti, tā nebūtu krāpšana (ja vien viņš redzētu vai to iefilmētu) un no domas vien rautu augšā.
29.06.2012 19:40 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.07.2012
Šajā sakarā man arī tādas domas pa galvu jaucas un esmu mazlietiņ apmulsusi (manā gadījumā es gan neesmu attiecībās).
Itkā gribētos pamēģināt ar meiteni, bet kauns... Dzīvē nepazīstu nevienu tādu, bet caur internetu...nu nez, baigi bail uz kkādiem fake cilvēkiem uzrauties. Varbūt kāda zina kādu normālu portālu?
03.07.2012 17:37 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Jā, man tādas pašas domas. Un domāju,ka noteikti kaut kad pamēģināšu ar kādu. Tikai nezinu kur lai atrod kādu tādu pašu,kas vēlas pamēģināt :D
03.07.2012 17:41 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Re, kur viena ar otru varat :D
03.07.2012 17:42 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
SiSii vainīgā :D
03.07.2012 17:55 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
drīkst, es pacelšo šo :D
03.07.2012 22:31 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Neko nenosodu, bet man nevelk! Nu nē, man ne gribās ar viņu rupji sakot sūkties, ne ļaut lai viņa ap mani grābstās, nu nav intereses.
Man draugs arī saka, ka ar meiteni tā nebūtu krāpšana, bet neiešu jau tikai tāpēc meklēt meiteni :D Kā arī pieaicināt seksā vēl vienu meiteni, tas būtu tikai viņam attaisnojošs iemesls drāzt citu. Paldies :D
03.07.2012 22:34 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Es savam vīrietim arī neļautu. Nē vispār, ja es būtu attiecībās, es tādu domu nemaz nepieļautu. pašai iet ar citu sievieti, vai kur nu vēl ņemt klāt un trijatā to darīt. Es esmu šausmīgi greizsirdīga, varētu netīšām to meiču novākt dusmās :D
03.07.2012 22:40 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Man draugs arī saka, ka ar meiteni tā nebūtu krāpšana, bet neiešu jau tikai tāpēc meklēt meiteni

Tātad izriet, ka puisis uzskata, ka sekss nav krāpšana.

Protams, izrauts no konteksta, bet labprāt ar savējo par šādu tēmu padiskutētu kādreiz.

Man patīk skatīties uz sievietēm - sievišķīgu augumu, formām - lieliem dibeniem. Priecājos par viņām, jo nemāku skaust un saprotu, ka mans augums vienkārši tāds nav. Bet kaut ko ar viņām darīt pat nefantazēju. Bet skatīties patīk, bet nefantazēju.
03.07.2012 22:47 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Es viņam esmu teikusi, ka manis pēc, lai viņš iet arī ar džekiem, bet viņš kaut kā neklausa :D
Viņa ideja ir tāda, ka tas jau viņu neaizvieto un es pie tā nepalikšu, tāpēc nav krāpšana.
03.07.2012 22:48 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
uii, ir bijusi vēlme ar meiteni darīt TO. Bet līdz šim nav realizējusies, nav bijusi iespēja.
Protams, esmu attiecībās, bet tas neliedz man par to domāt un fantazēt.
Esmu skūpstījusies un mazliet pamaigojusies ar vairākām sievietēm. Patīkami. Neliekas nekas pretīgs.
Puisis gan saka, ka, ja pārgulēšu ar sievieti , tad būšu viņu piekrāpusi.
Bet tik un tā- kādreiz to pamēģināšu, ja būs iespēja :D
03.07.2012 22:58 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
man pat ir bijusi seksuala rakstura sapni par savam labakajam draudzenem, pec tam bija gruti vinam acis paskatities, ari domaju, ka varbut esmu lesbiete, bet tagad uzskatu, ka tas ir pilnigi normali...
man ir bijis ari sekss ar meiteni, patika, drosi vien ka atkartosu, bet vispar patik viriesi, laikam varetu teikt, ka esmu biseksuala, skali to neatzistu, bet sis forums ir anonims...
03.07.2012 23:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits