Vienas nakts sakari.

 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Jautājums īss un skaidrs.
Kāds ir Tavs viedoklis par vienas nakts sakariem?
Atbalsti, pašai ir gadījušies?
12.06.2012 21:32 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Senā pagātnē ir bijis divu nakšu sakars ar sen pazīstamu puisi.. nu nē, nav tas priekš manis! Tikai pārliecinājos, ka dažiem indivīdiem ir tikai izskats, ne prāta, nekā cita :D
13.06.2012 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 6211
Reģ: 01.04.2009
Man nav gadījies, laikam arī negribētu:D
13.06.2012 10:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Ir gadījies. Bet iespējams to tā arī nemaznevarētu nosaukt. Bet es to tā uzskatu. Bija ''draugs'' 2 vai 3 nedēļas, pēc tam 1x pārgulēju ar viņu, sapratu, ga galīgi nesaskan un negribu burtiski baļķi. Nu galīgi neder, ja vecis guļ izgāzies un man viss jādara, arī ja paprasa pamainīt pozasvai ko.. nē. Tāds baļķis arī palika, tāpēc pēc tam vairs nekontaktējāmies un labi ka tā. Tāpat viņš nebija ''dzīves lielā mīla''. :D Lai kāda cita cīnās, ja grib. Nu sanāk tāds 1 nakts sakars.

Nenosodu arī, ja klubiņā satiek neizsakāmi izskatīgu, gudru puisi un ar viņu ''čiki-briki''. :D Kāpēc nē, ja visu laiku esi viena un jau zb pašamierināties. :D

Bet labāk par tādu 1 nakts sakaru ir fuck buddy, ja nevar dabūt friends with benefits. :)
13.06.2012 10:27 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Cik te dažas naivas. Nav aplauzušās.
Meitenes, negaidisim princi baltā zirgā-tas atjās, izjās un aizjās. un tās , kuras būs viņu gaidījušas apblomīsies (neviens cits vārds, lai aprakstītu situāciju man prātā nenāk.)
Nesaprotu kā var vīriešiem tik ļoti uzticēties, ka viņš jau īstais, vajag to īsto, nospļauties man par to.
13.06.2012 10:31 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Mademoiselle! es tev pilnībā piekrītu!
Tiešām nesaprotu, kāpēc man būtu jāmeklē attiecības tikai lai būtu? Jo seksu gribēt bez attiecībām taču galīgi nav labi!
Daudzi man pazīstami brīnās, ka man nav attiecību, bet man nemaz negribas kkādu pirmo kretīnu, lai tikai man būtu, jo takš visām ir un galu galā, ja man nav, tad jau ar mani kkas nav īsti riktīgi.
Tiešām meitenes, kurām ilgu laiku nav attiecības ir nenormālas?
Ir bijis 1x tas sakars un ne raudāju, ne nožēloju. Tas bija tieši tas, ko man vajadzēja tajā brīdī. Atklāti sakot vairāk nožēloju pāris vīriešus ar kuriem veidoju attiecības. Likās, ka būs nu īstais un vienīgais , bet izrādījās cūķis. Lieki vējā izmesti mēneši un nervi, jo pa tiem mēnešiem uzspēju pieķerties.
Vairāk gan atbalstu friens with benefits, bet ne visām ir lemts sastap ideālu puisi šādām attiecībām.
13.06.2012 10:48 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Cataleya pateica manas domas.

Un ir taču sievietes, kas nemaz tā neskrien pēc nopietnām attiecībām, līdz 25 noteikti nav ko iespringt, labāk izbaudīt dzīvi, nevis ņemt pirmo, kas pagadas, pēc tam būs 40 un būs kārtējā šķirtene.
13.06.2012 10:49 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Šī diskusija lika aizdomāties. Lūdzu izskaidrojiet man tā pamatoti pāris jautājumus, jo tiešām interesē, ko šīs meitenes iegūst.
1.Ko jūs no tā gūstat? Tikai fizisko apmierinājumu vai arī kaut ko garīgākā līmenī?
2.Ja tikai fizisko - kāpēc sevi vērtējat tik zemu - vai apmierina doma, ka nezināms džeks to sakaru un jūs uztver - bija ok, citas būs vēl labāk un aizmirst jūs? Kāpēc negribas vīrieti, kuram jūs gribās vēl un vēl, nevis vienk izlieto un uzmet?
3.Vai tiešām te nav saistība ar pašapziņu (protams, 100% neviena jau te man nepateiks, ka jā, tā ceļ pašapziņu, bet nu..)? Un ja sevi augstu vērtē - negrib čakarēt savu laiku ar neveiksminiekiem attiecībās-tad kāpēc sevi atdod tādam pašam, iespējams neveiksminiekam, palietot? Manas domas- lai kā meitenes nemēģinātu ieskaidrot, ka ir tādas pašas tiesības kā vīriešiem, šis uzskats vienalga paliek vīriešu galvās (ir daudz dzirdēts no vīriešiem draugu/paziņu lokā)- ja uzreiz lec gultā, tad kāpēc neizmantot, bet viegla meitene ļoti reti ir kas vairāk par caurumu. Protams, var jau teikt, ka citu domas neuztrauc, bet vai par sevi pašu tad ir labas domas??? Nu visās jomās ir tā- dārgu ''lietu'' sargā, lolo, bet ''lētu'' nav žēl pazaudēt, izmest.
4.Vai kāda arī gūst ko vairāk par fizisko? Bija te viedoklis, ka skaista nakts ar sarunām utt-bet kāpēc tad vīrietis nevēlas turpināt to skaisto pazīšanos?
5.Kā vispār notiek tā vienas nakts padarīšana ar pilnīgi nepazīstamu vīrieti? Klubs, alko?
6.Vai nav interesantāk iegūt vīrieti ar savu šarmu - izskatu + raksturu? Redzēt, ka vīrietis ir kā traks tikai uz Tevi, nevis - oo, šitā dabūjama, nu šai naktij 1 fiksajam derēs..? Gribētos saprast, ko var iegūt no 1 nakts ar nepazīstamu čali????? Sarosieties, dodiet man kādu skaidrību :)
13.06.2012 11:35 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Pēc visa izlasītā man būtu jājūtas vainīgai par vienas nakts sakariem, galīgai neveiksminiecei un visādi citādi sliktai sievietei.
Bet ziniet, tās kuras te spriedelē cik tas ir slikti, nosodoši un bez maz pārdodu savu dvēseli, es jūtos laimīga arī tā.
Ir bijuši vienas nakts sakari, nenožēloju un nenosodu citus, kā arī nevienam neuzspiežu to darīt.
Un kāpēc uzreiz tā - tikai fiziski, bez emocijām? Otrs ir jāiekāro, no viņa pieskārieniem ir jāuzbudinās un viņa klātbūtnē jājūt kaisle, tas nozīmē ka es tur ielieku emocijas. Vienas nakts attiecības neprasa mīlestību, bet tik un tā prasa emocijas.
Ne es raudu pēc tām attiecībām, ne uzskatu sevi par neveiksminieci, ne paceļu tā pašapziņu. Es izbaudu to mirkli un tā tas arī paliek.
Nemeklēju īsto un vienīgo, jo ļoti labi redzu kā notiek dzīvē. Lielākā daļa "īsto un vienīgo", pārtop par nekad vairs ar viņu. Ir nevis īstais un vienīgais, bet dvēseles radinieki. Un tikai nevajag teikt, ka ir taču tik laimīgi pāri un viss ir mīlestības dēļ. Muļķības. Ne jau mīlestība viena uzturēs attiecības, tur ir daudz, daudz citu lietu iekšā. Tieši tāpēc es uzsveru, nav tāda īstā un vienīgā - ir cilvēki, kas ir dvēseles radinieki. Un tas ir abpusēji. Bieži vien tikai sieviete redz īsto un vienīgo, bet vīrietim vienkārši ir labi ar viņu.
Netaisos mesties attiecībās ar pirmo vīrieti, kas tikai pagadās, lai man tāds būtu un es mierīgi varētu nodarboties ar seksu. Un pēc tam raudāt, ka viņš nav tik labs un sūdzēties, ka esmu iegrābusies. Jo, diemžēl, labu vīriešu šobrīd ir ļooti maz.
13.06.2012 12:30 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Nu gan aizgāja pretrunas:
Ja jau uzskatat, ka ir normāli būt bez attiecībām (es arī neredzu neko nosodošu, ja cilvēks grib būt viens), bet neuzskatat, ka ir normāli dzīvot bez seksa, tad kur loģika?! Kā cilvēks, kurš grib būt viens vērtē augstāk fizisko tuvību nekā savu garīgo pārliecību - "visi vīrieši ir cūkas"?!
Kāpēc tad šeit no šīm vienas nakts sakaru atbalstītājām tā baidās būt nevainīgas līdz ~30... vai visu mūžu un visvairāk šādas ir tās, kas velk uz zoba citas/us, ka viņi ir nevainīgi vēl 18-28 gadu vecumā?!
Jūs pašas propogandējat, ka attiecības daudziem nevajag, ka neies gaidīt to īsto, bet redz seksiņu jāuzspēj un tā pabiežāk, kāpēc? Tiešām vēl nesaprotat, ka problēma ir tik tiešām meklējama Jūsu pašapziņā un tā ir psiholoģiska lieta?

Vai tik tā slēptākā sajūta nav tā, ka jums vienkārši bail palikt nenovērtētām un fiziskais kontakts ar kārtējo ir tikai un vienīgi savas pašapziņas celšana, lai varētu sev un citiem pateikt "es nodarbojos ar seksu", tādā veidā maldinot sevi, ka esat vajadzīgas vīrietim vismaz uz vienu nakti un pašapliecinātos?

Manis pēc varat neatbildēt, jo es saprotu, ka nekad, nekad šeit neviena neatzīsies, kādi ir patiesie iemesli tam, ka gribas būt staigulei. Tā ir dziļa psiholoģiska lieta, slēptākās jūtas. Un kā pretreakcija ir visu noliegšana un pasludināšana par "viss ir lieliski, es neraudu, neuztraucos un man nevajag attiecības". Es nerunāju tāpat vien, jo man rados ir viena sieviete, kura visu mūžu ir viena (jaunībā bijuši pāris sakari un viss). Un briest vēl viena radiniece, kurai šķiet arī būs šāds pats liktenis...
13.06.2012 12:53 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
P.S. Un ir vēl viens man paziņās labs piemērs - sieviete karjeriste, kurai nav attiecību, bet kurai ir pastāvīgs piegulētājs. Lūk to es saprotu - cilvēks negrib attiecības (nezinu vai negrib, vai kādu citu iemeslu dēļ neveidojas), bet tā vietā, lai mainītu vīriešus kā zeķes, izvēlās vienu, ar kuru arī ir tikai seksa attiecības un nekas vairāk. Kāpēc tad neizvēlaties šādu variantu, ja jau attiecības tagad ()vai vispār) negribiet?

/... redzat, atkal aiziet viss pie tā, ka tā ir psiholoģija, vai varbūt ir tāds izmisums, ka jāatdodas pirmajam pretimnācējam, jo otrā vairs var un nebūt...?! Atbilžu daudz, tikai jūs pašas ziniet to, kas vada jūsu instinktus.../
13.06.2012 13:03 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Nesaprotu, kādēļ vienmēr ir tas uzskats, ka vīrietis meiteni "izmanto un pamet."
Pēc manām domām tas jāņem no cita skatu punkta. Es aizgāju, palietoju to veci un izmetu. :)
13.06.2012 13:04 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.03.2012
Spotorno niks mainījies, bet daba nē :D :D
13.06.2012 13:05 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
ananasa, tā ir :D

/jāsāk tiešām domāt par kādas grāmatas izdošanu/ :D
13.06.2012 13:06 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
chuksene
nu tā ir tā pasaule iekārtota - vīrietim ir ar ko ņemt - sieviete var izvēlēties dot vai nedot. Vnk nu tāds tipiskais klubu džeks jau arī ierauj un ņem, ko var dabūt (daudz maz lai ir viss savās vietās un tas arī vienīgais parametrs). Sievietēm ir tā privilēģija un arī vairāk prāta filtrēt, kuram sevi dot. Ja dod bez lielas izvēlēšanās (sagribās un uz priekšu), tad nav jābrīnās, ka sauc par vieglām/lētām - jo VIEGLI iegūt.
Īsti nesaprotu, kā var tik ļoti tos vīriešus zākāt, bet kā viņam (un sievietei) sāk niezēt starp kājām - tā uzreiz, vīrietis ir ok, davai gultā. Un pēc tam atkal vecā dziesma, cik daudz sūdīgi veči visapkārt. Dīvaini, ka tās, kuras saka, ka vīrieši stulbi un netic mīlestībai, ir tās pašas, kas ielaižās uz 1 nakti. Zemapziņa laikam tomēr uztver- izmantoja un aizgāja, tāpēc apziņā veidojas uzskats vīrieši=cūkas. (Ir jau izņēmumi, nevispārinu.)
Forši, ja kāda pacenstos atbildēt uz maniem jautājumiem iepriekš, vēlos izprast-pagaidām nesanāk.
13.06.2012 13:20 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Man no personīgās pieredzes ienāca prātā tāda doma - es labāk esmu vairāk ņedotroška un mani ciena, ir vīrieši-draugi, nekā esmu davalka un vīriešu acīs nenozīmīga. Jums tā nav?
13.06.2012 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Izlasiiju visu diskusiju. Taa arii nesapratu sho tekstu
Spotorno - zināji, ka maukas ir gan tās, kas dod, gan tās, kas nedod????
.

Nedzirdeeju arii citas atbildes uz koshljenes jautaajumiem, kaa tikai to par probleemu mekleeshanu sevii. Es arii gribu dzirdeet taas atbildes, bet neviena jau nesaka :D

Nav gadiijushies vienas nakts sakari. Domaaju, ka tas nav man, jo man vajag juutas, lai paarguleetu. Bet pilniigi un galiigi nenosodu. Lai jau dara kaa grib.

Aaaa un veel te izskaneeja teksti par "tevi tikai izmanto.. neredz neko citu kaa caurumu... bla bla bla". Bet vai tad nav taa arii no otras puses, ka sieviete arii izmanto un redz tikai puljkjiiti? Ja jau abi briivi, abiem labi, tad jau nav taa ka viens (viirietis) izssuuc visu labo no sievietes un peec tam vinja, PROTAMS, ir leeta :D
13.06.2012 13:54 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Bet tā tomēr pasaulē notiek - netaisnīgi, bet reāli tas uzskats ir - vīrietim daudz sieviešu=krutais čalis, sievietei daudz vīriešu=palaistuve. Var jau sievietes gulēt pa labi, pa kreisi un censties panākt vienlīdzību, bet es, piemēram, savu ķermeni pārāk mīlu. Ikdienā nevienu nenosodu un neinteresē, bet šīs diskusijas iespaidā patiešām ieinteresēja šie jautājumi, kurus iepriekš uzdevu, no sievietēm, kam tas patīk. Žel, ka neviena vairs aktīvi neatbild, kad vajadzētu pamatot, nevis bārstīt apvainojumus, tipa dievgosniņas utt.
13.06.2012 14:04 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
:D:D:D vienkārši LOL :D sviests, katrs dara kā vēlas, un beidziet te moralizēt un tēlot svētās govis, tiešām sāk piegriezties, lai dzīvo sekss un punkts.
13.06.2012 14:25 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
lai dzīvo sekss un punkts.

Par šo piekrītu, cheers :D

/Diskusija jau ir tikai diskusijas pēc, ne jau kādam ļoti interesē, kas notiek jūsu dzīvē vai ir neaprakstāma vēlme pārmācīt, tikai un vienīgi uz domāšanu raisoša diskusija... tas tā, piebilde, ja nu kādai sagribēsies uzrakstīt "tu uzspied savu viedokli!" :D/
13.06.2012 14:28 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Esmu gan pēc nakts maiņas un vēl pusaizmigusi,bet mēģināšu atbildēt vīnogai.
1.Patīkamas emocijas,jo sekss ir ne vien fiziska,bet arī garīga bauda,ja vien tas ir kvalitatīvs,tāpēc arī vienas nakts sakariem neizvēlos gluži pirmo,kas pagadās-māku labi atpazīt cilvēkus un pagaidām kļūdījusies neesmu.
2.Kā jau minēju,tā ir arī garīga bauda. Un man ar pašnovērtējumu viss ir lieliskā kārtībā-ļoti daudzi vīrieši ar mani vēlētos satikties,bet reti kuram ir tāda iespēja. Vienam es kādus mēnešus divus neatdevos,jo uzskatīju,ka esmu vairāk vērta. Un,ņemot vērā,ka viņš ir mūziķis un bohēmists pēc dabas,tas viņam bija ilgs periods,bet tam visam laikam būs arī turpinājums. Es aizmirstu tos puišus tikpat ātri kā viņi mani,izmanto/neizmanto attiecība manā gadījumā ir līdzvērtīga. Ja es redzu,ka fiziski man puisis liekas ļoti simpātisks,bet saprotu,ka viņā ir īpašības,kas mani atturētu no attiecībām ar viņu,kāpēc viņu neizmantot vienai kaislīgai naktij? Un jā-praktiski visi vienas nakts sakari,kas man ir bijuši,vēlāk vēlas vairāk (t.i. iet uz randiņiem,veidot attiecības utt.).
3.Tātad tie puiši ir tikpat lēti,cik uzskata meitenes,kas šad tad piekopj vienas nakts sakarus. Un lieto viens otru,nevis tikai vīrieši sievietes-to jau pāris reizes pieminēju. Varbūt puisis ir arī neveiksminieks dzīvē,bet,iespējams,ir lielisks gultā. Pagaidām ar novērtējumiem kļūdījusies neesmu... :D
4.Šis jautājums arī jau izskanēja. Jā,gūstu arī garīgo un šad tad emocionālo baudu. Un ir gadījums no personīgās pieredzes,kad,trīs mēnešus pēc vienas nakts sakara,vīrietis mani uzmeklē caur kopīgiem draugiem un aicina uz randiņiem,kuros savukārt sāk runāt,ka vēlas atrast meiteni nopietnām attiecībām utt... :D Lai jau meklē! :D Ir pāris gadījumi,ar kuriem esmu palikusi ļoti labos draugos,jo tiešām varējām par visu parunāt...
5.Pēc pasēdēšanas bārā,man ir tikai viens vīrietis tāds bijis. Tomēr reti kuram pilnīgi svešam cilvēkam uzdrošinos iet līdzi uz mājām pēc klubiņiem. Lielākā daļa tomēr ir iepazīti kaut kādās ballītēs caur kopīgiem draugiem. Tur,protams,lielu nozīmi spēlē fakts,ka nedrīkst ar draugu draugiem par daudz aizrauties,jo cilvēki ir ļauni un var sākties attiecīgas runas. Bet šo vienmēr esmu mācējusi nokontrolēt. Viss ar mēru.
6.Arī kvalitatīvam vienas nakts sakaram ir nepieciešams šarms+izskats+raksturs. Tas viss palīdz veidot veiksmīgu flirtu kā priekšspēli sākumā... Sarunas,diskusijas,koķetērija. Man vismaz nav tā,ka ieraudzīju/aizvilku/paņēmu priekšā. Tam visam vispirms ir interesantas sarunas,dejas,flirts,utt... Tur ir visa māksla padarīt viņu traku tikai pēc tevis. :) Varbūt arī tāpēc daudzi pēc tiem vienas nakts sakariem mani tomēr neaizmirst. :D Ko var iegūt-fizisku,garīgu,emocionālu piepildījumu un lielisku vakara nobeigumu,kā arī brokastis gultā. :D

Šo visu uzrakstīju ne lai provocētu noliedzējas uz kārtīgu ofensīvu,bet centos izteikt pamatotu viedokli no atbalstītāju puses. Ieteiktu cienīt arī citādāku viedokli. Un nē,ja tas kādu interesē,man nav pusvalsts pārgājusi pāri,mana pirmā seksuālā pieredze bija 20 gados un tās bija arī manas pirmās nopietnās attiecības. Kā arī partneri man ir bijuši tikai kādi 6...
13.06.2012 14:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits