Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ārpus Latvijas meitenām.....

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
kuru šeit ir diezgan daudz. Tīri intereses pēc, vai jūs mēdzat sūtīt saviem tuvajiem,gimenei kādas paciņas pa laikam, katru reizi,kad braucat ciemos katram aizvedat kaut ko?
:)
12.06.2012 12:03 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
:)
12.06.2012 12:07 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Jā, manā ģimenē ir pieņemts vienmēr esot ārzemēs, atvest kaut ko garšīgu, interesantu utml. :)
Mēs esam šoko ģimene, tāpēc pirmām kārtām, vedu dažādas šokolādes, kuras nav manītas Latvijā. Vēl vedu tos magnētiņus ledusskapim un šķīvjus uz sienām. Vedu arī daudz ko citu no produktiem pagaršot, kaut kādas preces - interesantas ziepes, aksesuārus...
Ja tuvojas kādam Dzimšanas diena, tad arī pieskatu interesantu dāvaniņu ārzemēs un atvedu, tad pārsteigums ir daudz lielāks ;)
12.06.2012 12:14 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Varu pateikt par savu māsu, kas dzīvo ārpus Latvijas - sūta parasti paciņas uz Ziemassvētkiem, un tad katram pa sīkumam, un šad un tad man kā māsai uz dzimšanas dienu paciņu ar kaut ko ļoti patīkamu, ko ļoti esmu vēlējusies, piemēram, kādu labu somu vai maku. Kā arī braucot ciemos ved pilnu koferi ar visu kaut ko, jo viņai tur viss lētāks un labāks.
12.06.2012 12:15 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Jā, ik pa laikam uz mājām aizsūtu kādus gardumus, mājas lietiņas, citreiz pa kādam drēbju gabalam mammai...bet nu ar drēbēm es bieži nošauju garām, tā kā cenšos drēbes vairs nesūtīt! :D
12.06.2012 12:16 |
 
Reitings 436
Reģ: 06.03.2012
Ja esmu ceļojumā kaut kur,tad jā, vienmēr atvedu kaut ko, bet tā kā pastāvīgi arī dzīvoju ārpus LV, tad īpaši neaizraujos ar kaut kā sūtīšanu. Jā,tikko mammai aizsūīju paciņu ar viņas ļooti kāroto lietu,ko Latvijā nevar dabut, tas arī viss.
Esmu slikts ģimenes loceklis,neko nesūtu. :D
12.06.2012 12:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es saveejiem suutu visu laiku kaut ko...mekleeju iespeejamo un neiespeejamo-kaadreiz kraasa nav bijusi istaa,kaadreiz modelis nav peedeejais modes kliedziens ,bet visumaa maneejie apmierinaati ar manaam daavanaam!Censos vienmeer atrast kaadu "peerli"!Man nepatiik apkrauties ar koferiem ,kad braucu,jo taas visas paarseesanaas vienmeer...Tas cels ir taads garss un tad paviid doma ,ka kaut kas pazudiis uttTaadas domas man nekad nav bijusas,kad suutu pacinu!Jaasaka godiigi-viena liela paka ar labumiem tomeer pazuda-tik zeel veel tagad!
12.06.2012 19:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits