Šausmas!

 
Reitings 188
Reģ: 08.04.2012
Tā kā dzīvoju ārpus Latvijas,tad ļoti bieži redzu šādu "izgudrojumu", no kura man katru reizi šermuļi metas...

Ko sakāt par šādu bērnu pieskatīšanas veidu? Es labprāt personīgi satiktu to,kas izdomāja tik pazemojošu lietu... Saprotu,bērni ir bērni - skrien uz visām pusēm, ķer un grābj, bet vai tas ir iemesls lietot ko šadu? Un ne par 3 sīčiem kā bildē runāju, bet vienu...

11.06.2012 11:29 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Tavs skolotājas statuss manās acīs neko nenozīmē. Viena tāda "skolotāja" 12 gadīgu problēmmeiteni iedabūja psihuškā. Nemaz nerunājot par to, ka atstāja uz otru gadu un panāca, ka viņu izslēdz no skolas. Šī "skolotāja" strādāja jau tā speciālā skolā, meitene nav psihenes materiāls.


Tu, protams, vari smalkāk izklāstīt, kā tu audzināji to ne vienu vien problēmbērnu.
11.06.2012 18:54 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Bet bez tā izklāsta savu profesiju vari iebāzt pati zini kur. Tukši vārdi.
11.06.2012 18:55 |
 
Reitings 97
Reģ: 29.01.2009
Man atkal metas šermuļi no sīkajiem, kuri skrien, krīt un brēc pilnā balsī, un vecāki nespēj viņus apklusināt... Ja man būtu bērns, tad vestu arī tādā uzpariktē viņu, un kāda gan starpība ko teiks citi, ja man tā ir ērti? Priekškam nelietderīgi bojāt nervu sistēmu, skrienot pakaļ sīcim un bļaujot, ka nevar skriet, kaut gan viņam pilnīgi vienalga. Un ne katram mazajam pēc skaidrošanas aizies, ko drīkst un ko nē.
11.06.2012 18:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Bum bum-es arii atceros gadiijumu seit savaa pusee...!Pieskatiiju tos mazos amerikaanu nebeedniekus!:DAk Dievs-pacelt balsi tu nevari ,uzsist nevari:DNav kaa vecos laikos Latvijaa-dabuja pa pakalu arii...!
Taa mana mieriigaa runaasana vieniem abiem bija pie "pakalas"!Atceros ,ka beernu mamma veel teica,lai eju uz parku!Es nodomaaju -taalaak no greeka -visu dienu dziivojaas pa muusu daarzu un paliidzeeja laistiit ,dziivojaas pa puku dobeem utt!Es ar sausmaam iedomaajos vairaakus mazos uz ielas,ja ir satiksme-vini tacu ir neaprekinaami!:D
11.06.2012 19:04 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Arī es parakstos zem katras Lates vārda! Pacietība, spītība un var bērnu savaldīt.
Daudzās valstīs ne dod Dievs Tu bērnam uzbļausi,iesitīsi,pagrūdīsi vai vēl nez kā slikti iespaidosi bērnu.. uzreiz tiks atņemts bērns.
Pati esmu redzējusi kā atraktīvs bērns tiek savaldīts šādās valstīs un tas nav nemaz tik grūti.
Nav tā kā pie mums LV var mierīgi nopērt un iepļaukāt bērnus.
Pati šodien lidmašīnā redzēju kā māte savu bērnu vienā mirklī žēlo un mierina no tā, ka viņam ausis krīt ciet, bet pēc pāris minūtēm jau viņai nervi neiztur un sāka bļaut un kratīt bērnu.
11.06.2012 19:24 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
Krushchew, es runaaju par maaminjaam,kuras savus miesiigos beernus nevar savaldiit un sien strikjii. Tak beernu nama smagos bernus taa kuram katram nedod adopcijaa,pie tam,shaubos vai taadus beerninjus taadaa siksnaa ljautu vadaat.
Bet te jau ir tadas,kas suudzas,ka savus beernus nevar valdiit,ka maasiicaam beerni siksnaas utt. Beerns piedzimst kaa balta lapa,ko vecaaki vinjam ieliks,taads arii vinjsh buus. Un tas,ka pasha triisgadnieks sejaa spljauj un ir probleembeerns,tad,piedod,taas ir tikai un vieniigi Tavas audzinaashanas sekas.
Vispaar shajaa diskusijaa pieturamies pie taa,ka runaajam par beerniem liidz 3 g. Vecumam,kuriem it kaa neko nevar ieskaidrot un kuri ir nevaldaami. Par skolas vecuma beerniem nerunaajam.

Ja savu beernu audzinaasi normaali,arii vareesi iestaastiit,lai uzvedas praatigi un taadas siksnas pat praataa nenaaks.
11.06.2012 19:57 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Kad pirmo reizi ieraudzīju, radās negatīva attieksme un tā tas ir vēl joprojām, tiešām izskatās kā suns pavadā!!!
11.06.2012 20:08 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Nu nepiedzimst bērns kā balta lapa, un, pat ja piedzimtu, ne vecāki vien uz tās baltās lapas rakstītu.
11.06.2012 20:35 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Hah, vēl varētu uz ielas pajokoties, pastiept pret tādu bērnu cīsiņu un saukt: "Reksi, Reksi!"
Vot smaidu tagad. :D
11.06.2012 20:37 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Bērns NEPIEDZIMST kā balta lapa - bērnam ir savs temperaments un šādas tādas iezīmes, kas netiek ieaudzinātas, bet ir ģenētiski noteiktas.
Šī tēma ir bezjēdzīga, jo bērni ir dažādi un tāda gudrēšanās kā "es varēju tikt galā", "manī gan klausās" un "citas ir pastulbas..slinkas..nemākulīgas mātes" nepārliecina. Kad pašām būs bērni un (tiešām - nedod Dieva) ļoti ekspresīvi un ekstraverti, tad varēsiet izmēģināt runāšanu un stāstīšanu un staidzināšanu tikai parkos/pagalmos/pļavās. Bērnu pačubināt un vakarā aiziet mājās ir viens, bet audzināt/ielikt vērtības katru mīļu dieniņu ir pavisam kas cits. Ne jau "labajiem un pareizajiem" vecākiem dzimst paklausīgie bērni, bet "slinkajiem"- nepaklausīgie. Ģenētika ir viena vienīga organisma ķīmija - nekas vairāk.

Nu, pedagoģes-citu nolicējas, kā jūs tiktu galā ar situāciju, kad bērnam ir ~1.5gadi un raksturiņš tāds, ka visu darīs pats un neņem galvā skaidrojumus, kādēļ roka jādod (pat ausis aizspiež, lai demonstratīvi neklausītos), bet ar kājām grib staigāt kā lielais? Dzīvotu Rīgas centrā, līdz tuvākajam parkam 500m, bet bērns ratos nesēž? Kādas būtu pedagoģiskās un gudrās metodes? Vai vajadzēja jau no zīdaiņa vecuma bērnu kā suni dresēt, ka mātes vārds ir likums? Tas bērnu vairāk satraumē nekā "vestīte ar rokturi", kas ļauj bērnam justies tā it kā viņa vēlmes/vajadzības tikru ievērotas/respektētas (mazo nedaudz apmānot).
11.06.2012 23:18 |
 
Reitings 622
Reģ: 14.05.2012
skaya, nu nu. Ir filosofi, kuri uzskata, ka cilvēks piedzimst kā balta lapa.
11.06.2012 23:20 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Šī tēma ir bezjēdzīga, jo bērni ir dažādi un tāda gudrēšanās kā "es varēju tikt galā", "manī gan klausās" un "citas ir pastulbas..slinkas..nemākulīgas mātes" nepārliecina. Kad pašām būs bērni un (tiešām - nedod Dieva) ļoti ekspresīvi un ekstraverti, tad varēsiet izmēģināt runāšanu un stāstīšanu un staidzināšanu tikai parkos/pagalmos/pļavās.



Par visiem 100% piekrītu rakstītajam.
Ļoti viegli ir skatīties no malas un saukt citas mātes par nemākulīgām un slinkām,ja pašām bērnu nav.Būt par aukli ir viens,bet būt par māti ir pavisam cita lieta.
Es uzskatu,ka galvenais,lai māte rūpējas par bērna drošību.Lai nes rokās,izmanto šo,izmato vesti vai izmanto citas metodes-vai nav vienalga kā svešas mātes to dara?
11.06.2012 23:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
labaak 1,5 gadnieks pavadaa nekaa 5gadnieks,kuram neljauj nekad iet ar kaajaam un vadaa apkaart ratinjos.
manupraat, tas ir forsh izgudrojums gadiijumiem, kad naakaas ar ljoti dziiveliigu beernu doties uz cilveeku paarbaaztaam vietaam. maates nav roboti un dazkaart pietiek tikai ar pussekundi, lai mazulis, ieraugot kaut ko interesantu, pazustu puulii. neatbalstu taadu lietu ikdienas lietoshanai, kaa piemeeram pastaigai pa parku.
11.06.2012 23:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-pilniigi manas domas-man tiesaam nepatiik ,ka tos ,kas staigaa ar kaajaam liek daudz ratos,lai mammaam vieglaak:DTad izaug taadi "miikstie"...:D
12.06.2012 00:11 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
No vienas puses ideja nav slikta, jo ir tachu zinaams, cik beerni ir kustiigi un aktiivi. Pat mazaakais siikums pieversh beerna skatienus un taalaak veido arii riiciibu, jo ir tachu jaaizzin pasaule. No otras puses... jums neliekas, ka tas kaut kaadaa veidaa var ietekmeet beerna psihi? Taadu kaa ierobezhotiibas sajuutu, jo sheit vecaaks var runaat pa telefonu, nepieveershot savai atvasei uzmaniibu, kas beerniem ir tik ljoti svariigi (vecaaku miilestiiba, uzmaniiba). Dabiski tachu ir, kad maaminja vai teetis darbijaas kopaa ar savu beernu, paliidzot pasaules iepaziishanaa. Tas nevaretu atstaat kaut kaadas peedas beerna psihee, kas izpauzjaas veelaak pusaudza vecumaa, piemeeram, kaa lielaaks dumpiigums un taa... jo taa saitiite atnjem jebkaadu briiviibu, tas ir veel trakaak, kad beernam sistemeetiski atkaarto - neej tur, nedaro to, nedriikst, kas arii atstaaj savas sekas (es runaaju par to, ka vecaaki savu bailju deelj beerniem pat pieskarties kaut kam neatljauj, taadaa veidaa nokaujot, piemeeram, pashiniciatiivu). Var jau saprast, ka vecaaki savam beernam grib tikai labu, bet... Shitaadu uzparikti, manupraat, var lietot retu reizi, bet ne jau ikdienaa.
12.06.2012 00:52 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
Pateikšu tikai to,ka nav jau brīnums,ka tādi bērni rodas, ja mātes pašas uzskata,ka tomēr ir tik nevaldāmi bērni!
Es laikam dzīvoju tik naivā pasaulē, uzskatīdama,ka visi bērni ir labi un paklausīgi, ja tikai zina pieeju un velta viņam laiku.

Katrā ziņā novēlu visām jums tādus bērnus, kuri siksnā nebūtu jāsien! :)



P.S. Still Par to jau es runāju,kāpēc es kā aukle/bērna draudzene/vecākā māsīca varu iemācīt bērnam,kāpēc jādod roka un kāpēc jāklausa, kāpēc tad to nevar izdarīt paša bērna miesīga māte?
12.06.2012 01:40 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Late, tev ar sīko ir citas attiecības, viņš arī nav tevi atkodis.
12.06.2012 02:25 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
Neredzu te neko shausminoshu. Ja te buutu lieli beerni taa sasieti tad gan buutu shausmas . Nav jau taa siksna ap kakl kaa sunim. Vinja ir ap vidukli un vispaar ja beerniem buutu kurpes kaajas tad arii neizskatiitos nu tiiik shausmiigi. londonaa taa ir ikdiena un uzskatu ka tas ir tiiri normaali. Ir loti gruuti braukaat ar ratiem ar sabiedrisko transportu. It iipashi autobusos, kur vienmeer pirms kaapshanas iekshaa ir jaapaskataas vai jau nav kaads cits iekaapis ar ratiem. Ja divi rati buus autobusaa tad tresho nenjem. Panjems tikai tad ja rati buus salaisti un ja buus vieta kur vinjs nolikt. Taapat arii braucot ar treini ir loti gruuti neesaat ratus augshaa lejaa un taapat vinji ir jaasalaizh un ja nav kas paliidz tad vispaar ir elle. Cik esmu redzeejusi tad visi beerni iet normaali ar sho pavadinju un neviens neraujas kaa suns nost. Mani vairaak shausmina redzot to ka vecaaki iet pa priekshu un beerns iet pa aizmuguri. Pashai man nav beernu bet ja man buutu tad es shito noteikti pirktu. Ja paraadiitos modee shis Latvijaa tad visiem buutu mutes ciet un staigaatu kaa miiljie. Tad ir deelj droshiibas ne jau deelj vardarbiibas!!
12.06.2012 03:47 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
Un vispaar sho metodi vairaak izmanto ejot puulii, logiski ka laukos tas izskatiitos smiekliigi redziot ko taadu. Maatei tas ir daudz droshaak, nav jaabaidaas ka beerns uzskries uz ielas, nav jaabaidaas ka pazudiis puulii vai arii kaads beernu zaglis savaaks vai arii neieskries vilciena sliedees. Taas kuras gudri spriedelee kaa audzinaat beernu tad lai arii iemaaca beernam pastaastiit kaapeec shis pavadinjsh ir domaats.
12.06.2012 04:08 |
 
Reitings 129
Reģ: 29.01.2009
Piekritu mouseee. Tas ir mulkigi no sieviesu puses kuram nav berni teikt,kad vinas to nu nekad nedaritu un kad tas ir shausmigi. Kad pasham buus berni,tad sapratiis,kad beerni ir nevaldami,kad vini skires visur,baziis visuu mute un daris visadas lietas,ta jau nav mates vaina,lai ka vina censhas,tapec jau tie ir beerni,kad vini ir traki un vini dauzisies un viniem ir pilnigi vienalga vai uz lielas vai majas.
12.06.2012 06:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)